Sayfa 35/130 İlkİlk ... 253132333435363738394585 ... SonSon
649 sonuçtan 171 ile 175 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları

Durum:
    cagatayciyase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Annem CANIMDIR
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı voluntary Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes sevincini yazmış bende cok sevindim.
    Resmen savaş içindeydiler seyirciyle Med Yapımı tebrik ediyorum öyle yada böyle bitirdi sonunda.
    3. sezona hiç gidilmesin istedim. Bu Hazal olsa da geçerliydi. Çünkü konu bitmişti.
    Ne gerek vardı bunlara simdi demicem artık cok dedim. :img-wink:
    Kesindir ve başka kanala gitmez umarım. Med Yapım bu seferde sevincimizi kursağımızda koymasın. Daha kına yakmadım. :865323
    canim dizinin baska kanala gecmesi mükünati yoktur :img-wink: öyle bisey olamaz saaten hangi kanal alir Allah askina ? cagatayciyim umarim anlamisdir artik emirin yolu yol egil :img-hyste

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bütün yapımcılar hazaldan yaka silkerken hala körü körüne hazalcıyımdiyenlere sadece acıyorum hem şımarık hem oyunculara yaptığı sasygısızlıklarla ün yapan birinin bu kadar sahiplenilmesi çok garip bir durum.Bence hazal uzun bir süre dizi yapmasın hem bu kötü ününü unutturmak için hem de artık yapımcıları zarar etmemesi için setlerden uzak dursa çok iyi olur.Dizi medyapımdan kesin açıklama gelmeden herkes yorum yapıyor ama daha önce ratingi yerlerde sürünen ve foxa geçen lale devri örneğini unutuyorsunuz:img-wink:

Durum:
    molita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok uzun zamandır forumda değilim. Haberi şimdi gördüm. Beklenen sondu bence de. Şu son 3 bölümdür %10 share barajını geçemediğinden bitirildiğini düşünüyorum. Hem az rating hem para ödenmemesi bir de tepkiler bu dizinin sonunu getirdi.

Sevenleri için üzgünüm ama Afk seven yanımla ise doğrusunun bu olduğunu düşünüyorum. Çünkü ortada gerçekten izleyiciye yapılan bir saygısızlık vardı. Eleştirilere tahammül edememeler, 3. sezon için ısrarlar sonra dizinin finalini yapmadan başka dizi diye aynı karakterlerle diziyi çekmeler. Kemik izleyici benimsemedi olay bitti. Belki bundan sonra bu 3. deneyişleri ders olur da bir daha aynı hatayı yapmazlar başka projelerde. Bu kadar bölüm kazandılar emeklerinin karşılığını fazlasıyla aldılar maddi,manevi hiç duygu sömürüsü yapılmasına gerek yok. Gizem hanımın da etkisiz eleman olduğu belli olmuş oldu. Daha doğrusu kim gelse de kurtaramazdı fazla büyütüldü tutacak diye. Oysa ki görünen köy kılavuz istemez.

Final olacak mı hiç bilmiyorum ama yalandan da olsa bir final bölümü yayınlamaları gerekir o kadar ısrar ettiler 3. sezon için karakterleri yok etmemek için. Madem öyle bu yolun da sonu olmalı en azından yeni diziyi izleyenler için.

İyi yorumlar...

Durum:
    cagatayciyase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Annem CANIMDIR
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bummer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün yapımcılar hazaldan yaka silkerken hala körü körüne hazalcıyımdiyenlere sadece acıyorum hem şımarık hem oyunculara yaptığı sasygısızlıklarla ün yapan birinin bu kadar sahiplenilmesi çok garip bir durum.Bence hazal uzun bir süre dizi yapmasın hem bu kötü ününü unutturmak için hem de artık yapımcıları zarar etmemesi için setlerden uzak dursa çok iyi olur.Dizi medyapımdan kesin açıklama gelmeden herkes yorum yapıyor ama daha önce ratingi yerlerde sürünen ve foxa geçen lale devri örneğini unutuyorsunuz:img-wink:
    sizi saygiya davet ediyorum ilk önce ne yazdigina bi bak sonra gel hazali cekistir ayrica lale devri ve ey alakasi bile yok gördük dizinin reytingleri kötüyken hazala bu etiginiz laflari hic yakistiramadim hazal simarik olamaz yorumunuzu tekrar okuyun hic bir oyuncuya simarik yada agir sözler yakistirilmaz onlar emek veriyolar her nekadar sevmesekde onlar emek veriyolar sizin bu yaptiginiz cok yanlis hazal bu yasiyla gayet basarilli oyuncusuyla fazlasinada gerek yok saygilar

Durum:
    peloshh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin bitmesi için ne kanali suçliyacaksiniz, nede oyunculari.. Suç Yapim ve senaryoda..

Ikinci sezon zaten batmisti dizi, izliyen femir aski için izliyordu. Onlarin kavusmasi için.. Zaten arapsaçina dönmüstü dizi, ask diye bisey kalmamisti.. Geçen sezon bitireceklerdi diziyi! Zaten bitirme karari almislardi! Heryerde yaziyordu dizi bitecek diye. Ana sayfada bile yaziyordu ve sonra Hazala iftiralar atilmaya basladi yok bitmiyecekti, kendisi çikmak istemis diye.. Saçmalik:icon_whis
    Dizi net olarak bitecekti ve yapim paraya doyamadigi için devam karari aldi, halbuki izleyen kisilere kulak verilseydi (yorumlar) Zaten bu isin olmiyacagini bilirdi yapim. Ama zannettilerki Cagaty varsa herkes var, Cagatayin vucudu varsa insanlar izler. Ama olmadi! Haa belki olabilirdi, senaryo saglam olsaydi gerçektende olabilirdi. Ama senaryo gerçekten berbat! Ikinci sezonde berbatti!

Olan Cagataya oldu diye düsünyorum, umarim yeni bir yapim, yeni bir karakter ile karsimiza çikar!

Herkese iyi yorumlar!:img-wink:

Ve oyunculara laf atilmasin lütfen, okadarda düsmeyin!:img-wink: Oyuncularin hiçbir suçu yok!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)