Sayfa 65/130 İlkİlk ... 155561626364656667686975115 ... SonSon
649 sonuçtan 321 ile 325 arası

Konu: Emir'in Yolu - Bölüm Yorumları

Durum:
    MENEKSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    1881 - 193∞
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    226

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    0 Mesaj

Forumun topluca "kalpten istedikleri" gerçek olmuş
    2 sezon "Herkese bir Emir Sarrafoğlu" totemimiz vardı, 2,5. sezonda "aman aman olmaz olsun böyle aşık, dizi bitsin yiteeeeeeer" totemi aldı yerini, neyseki sonunda gerçek olmuş

öncelikle Emir'in Yolu'nu gerçekten beğeniyle izleyen arkadaşlara saygı gösterilmesinin zorunlu olduğunu düşünüyorum, üzüntülerini çok iyi anlıyorum ama bir yandan da en azından fazla bağlanmadıkları için yıkımlarının fazla olmadığını düşünüyorum, geçmiş olsun

forumun eski müdavimlerini bu sebepten de olsa görmek güzelmiş, özlemişim

dizinin bitmesini gerçekten istemiştim ama bu daha çok "Emir'i harcayacaklar matmazel" sebebiyle değildi, yapım tarafından göremediğimiz değerin bir yansımasıydı, gerçek şu ki Feriha'lı 3. sezon da olsa devam edecek sabır bende yoktu

"Dilimizde tüy bitti" lafı bu dizi için gerçekten anlamını buldu, sırf görüntü kalitesi, duygu aktarımı bir nebze iyi olsun diye mail kampanyasına öncülük ettiğim günler de oldu, yeri geldi hayatımda hiç denemediğim "senaryo yazma" eylemini gerçekleştirdiğim günler de oldu, tek bir tüyo için, "birazdan gelen fragmanlar" için bütün gün bilgisayarın başında kaldığım günler de oldu, bunun kaymağını gece 12'lere kadar bekleterek bir güzel de yiyenler oldu..

oyuncular, yapım, set ekibi iş anlayışıyla çalıştıkları süre boyunca dönüşümlü olarak set ziyaretleri yapan üyelerden gelebilecek ufacık bir tüyo için harcadığımız zamanlar oldu, onlar işlerinin karşılığını parayla alırken bizler sadece "hayal ürünü"nden ibaret bir hikayenin mahvedilmesinden başka bir karşılık göremedik üstelik bir de koşulsuz bağlandık yaptığımız coşmalar hâlâ dün gibi aklımda

bu duruma gelineceğini bilseydim diziyi sırf bu "forum" için izleyeceğim sanal dostluklarım oldu, yorum tarzımla kendimde şimdiye kadar fark edemediklerimi verilen replerle keşfetme imkanı buldum, iyi ki sizleri tanımışım buna vesile olan bu dizi olsa bile "iyi ki"lerimden biri oldukları için mutluyum

sadece oyuncusu için hiçbir zaman dizi, film izlemedim, bundan sonra da izleyebileceğimi sanmıyorum, beni bağlayan her zaman hikaye olmuştur, oyuncuların yolları açık olsun, senaristlerin bizi 1 bölüm boyunca baştan sona mutlu ettikleri tek bölüm olan "46:img-in_lo" için teşekkür ediyor ve takkelerini önlerine alıp düşünmelerini istiyorum, en azından "yaptıkları işe saygıları" varsa hâlâ bir daha kendilerini alıntı yapma gafletine düşmezler umarım,

bize, şiirden uzak olanlarımıza Özdemir Asaf'tan "Seni Öylesine Buldum ki" şiirini hafızalarımıza kazıdıkları için de teşekkür ediyorum, sırf şu şiirin tek dizesini duyabilmek için rekorlara layık gördüğümüz dizide daha fazla mutlu olmayı hak etmiştik serzenişlerimi de sunuyorum

gülmekten katıldığım sözleri de yazıp sizi daha fazla sıkmadan yorumumu bitireyim

Fatih Aksoy: İnşallah her yaptığımız dizi bunun kadar uzun soluklu ve etkili olur.

: Gördüklerime inanamıyorum

: Söylemek istediklerimizden bunu mu anladın yani

: Zekâna sağlık tatlımm

: Gel beraber içelim

: Ciddi olmuş olamaz değil mi

: Türk dizi sektörü bunu bir daha kaldıramaaaz

: Allahım sen bizi böyle yapımlardan koru

Sevgiyle, Sağlıcakla Kalın...

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar TG de yazan habere göre EY başka bir kanalda yayınlanabilir diye bir haber var konuyu takip ediyoruz diyor,Bence ilk 30 da olmayan diziler yayınlanmaya devam ederken bu dizinin yayından kalkması garip.

Durum:
    cagatayciyase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Annem CANIMDIR
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bummer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar TG de yazan habere göre EY başka bir kanalda yayınlanabilir diye bir haber var konuyu takip ediyoruz diyor,Bence ilk 30 da olmayan diziler yayınlanmaya devam ederken bu dizinin yayından kalkması garip.
    dizinin devam edecegini hic sanmiyorum :img-wink: yapimci aciklamisken kabullenseniz iyi olur cagatay baska bi projeyle anlasdi bu dizinin bitmesi uygun olmus :img-hyste

Durum:
    karaşimşekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı bummer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya şu kısaılmaları hiç anlamadım anlamayacağım:img-hyste tg ne?
    dizi başka kanalda yayınlanmaz artık oyuncular veda etmiş, fatih aksoy açıklama yapmış bundan sonra zor:icon_whis

Durum:
    azisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tuba Büyüküstün.Emir&Feri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    2
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Evett dizi bitti.

AfK nin ilk bölümünden beri burada olan bir izleyici olarak ben kendi adima sevindim.Yanlis anlasilmasin emirin yolu izleyicisine sonuna kadar saygiliyim..
    Onlar adina üzüldümde..Ama kendi adimada sevindim..

Afk ilk sezonuyla bomba gibi düstü türk televizyonlarina..

Cagaytayi öncesinde hic tanimayan izleyici bir ayda fanlar kurdu onun adina..

Hazalda ilk defa basrol oynayarak ve performansiyla göz doldurdu,daha cok tanindi..

Ama asil olan ikisinin uyumunun basarisiydi.Ne olursa olsun bir dizide basrol oyonculari uyum saglayamazsa o dizi yürümüyor bunun örneklerini cok gördüm ben..

Afk icin iki bucum senedir haladaha burda yorum yapabiliyorsam ve diger arkadaslarimda su an buradalarsa ..Mutlaka iz birakmis bir dizi icindir uygrasimiz.

Gerek Adini feriha koydum ekibine,gerekse emirin yolu ekibine burdan sevgiler görderiyorum..

Bu sayfayi hic unutmayacak bir izleyici olarak bütün forumdaslarim ve canimin ici yorum yazan arkadaslarimla cagatayin diger projelerinde bulusmak ümidiyle diyorum..

Seni öylesine buldukki...Diye cagataya emirin sözleriyle gönderme yapmak istiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)