İlk bu diziyi kuzenimle izlemiştim sonra izlemeye başladım ilk bölümü nasıl merak ettim levent üsteğmen koğuşa gelince cemal onu baya azarladı onu normal asker sandı hamzayı levent üsteğmen zannettiler ve ona selam verip onunla konuştular levent üsteğmeni arıza hamza zannedip ona baya iş verdiler böyle karışıklık yaptılar sonra gerçeği öğrenince resmen şok oldular suzan koğuşta feriti çok beğeniyordu suzanın annesi levent üsteğmene resmen kız bakardı onu tanıştırırdı nasıl buldun kızı beğendinmi kendisi çok becerikli sofrayı o kurdu yemekleri o yaptı keki bile kendisi yaptı senin için demişti ama levent üsteğmen evlenmeyi hiçbir zaman düşünmüyordu kendime sordum neden acaba koğuşta çiğdem üsteğmeni seviyordu belli etmeye çalışsada ikisi birbirini resmen kıskanıp yüksek sesle konuşurdu sonra deniz isminde kadın geldi onunlada sevgili olamadı levent en sonda bir kızla sevgili olmuştu eski bölümlere baktım sonra yeni bölümleri çekildi o bölümleri az izledim malesef sonu nasıl bitti dizinin hiç bilmiyorum.