Sayfa 4/201 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
1001 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Erkekler Ağlamaz (Arşiv 1)

Durum:
    muğlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

"boncuk ve muratın antrenman sahneleri var belli ki çok eğleniyorlar. (malesef bu sahneler de şampiyon filmiyle birebir aynı filmde bu sahnenin hemen ardından kendisinin ölümüyle sonuçlanan maça çıkıyordu şampiyon) "ya bu cümle yıktı beni..fragmanı ilk gördüğümde aklımdan bişey geçmişti.elim varıpta yazamamıştım..şimdi bunu okuyunca....ya lütfen aynısı olmasın ya..lütfen..lütfen ..lütfen...lütfen..lütfen..lütfen................. .................................................. ..............

sizi üzmek istemem ama bişey daha açıklamak istedim.
    filde şampiyon kumarda oğlunun atını kaybettiği için bi çeşit ceza olarak maça çıkıyordu.
    murat neyin cezası olarak çıkacak piste onu bilmiyorum ama ikisinin çok büyük bir benzerlik gösterdiği kesin...
    ama ben sanmıyorum aynısı olmayacak sonu. çünkü pek çok yerde değiştirmeler yaptılar. yani eğer şampiyon ölürse dizi biterrr. bize bitmeyecek dendiğine göre kötü bir durumla karşılaşabiliriz belki ama sanmıyorum dizinin biteceğini...

Durum:
    flakesnow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

aah zeynebim ah..fragmanı gördüm yarım yamalak da olsa..ya bu kız hiç gülmicek anlaşılan yarış raba falan derken.yazık ya. ya inanın muratı da hiçmi hiç anlamıyorum..muratcıydım artık nerdeyse zeynepçi oldum.gerçi ben zaten ikisini de seviyorum ikisine de kıyamam ama sanki murat zeynep üzülsün diye elinden geleni yapıyo..gurur gurur gurur..şu şarkı geldi aklıma
    bazen şeytan diyor ki git yanaş şuna
    anlat içinden geçenleri
    tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
    ama nerde bende o yüzsüz yürek
    bizde varsa yoksa gururdan yelek
    Ben pazartesiyi nasıl beklicem bilmiyorum ya!!!!

Durum:
    sahracı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ya allah allah ya iyi ki bikaç saat bakmadık neler olmuş. nerden çıktı yine bu pazartesiye alma işi. yani o kadar mailden o kadar tepkiden bu sonucu mu çıkardılar..pes yani..ne anladık ki yine en başa döndük. hadi kod adı kaldırılmıştı ondan yırttık desem tekrar başlıycakmış. üstüne bide karınca yuvası eklendi. çarşambadan daha beter ettiler bence..çok fazla dizi var pazartesi ya bilmiyorum nasıl olucak..özete gelince biraz tempo geldi belli ki güzel bi bölüm olucak. işe bide kıskançlıklar giriyo oh oh..ama fragman fazla dönmüyo hem günü değişiyolar hem göstremiyolar nerden bilicek millet. ah bu atv yaaa...

Durum:
    muğlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

şimdiden ben uyarayım da bi,raz daha sabırsızlanın. inanın şampiyon filmini izlerken erkekler ağlamazı izlediğim kadar duygulanmamıştım. (şampiyon filminin en acıklı sahnesiyle erkekler ağlamazın en az acıklı sahnesini karşılaştırmaya kalksam şampiyon, erkekler ağlamazın yanından bile geçemez o derece yani)
    şimdi fragmandan gördüğüm kadarıyla en acıklı sahnelerden biri geliyor bu hafta; ki ben boncuk-murat sahnelerinin çok fazla içimizi acıtacağı konusunda sizi peşin peşin uyarayım.. üstüne de filmde olmayan ama dizide yeteri kadar canımızı sıkan rabia cadısının zeynebin yoluna taş koyması da eklenince gözlerimiz kıpkırmızı bir şekilde ekran başından kalkacağımızın garantisini vereyim size...
    evde mendil stoku yapmaya bu günden başlayın. zira kağıt mendiller bittiğinde annenizin servis peçetelerine saldıracaksınız. daha sonra annenizden yiyeceğiniz zılgıtlardan ben sorumlu değilim...

Durum:
    _Jade_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ben geçen haftaki sahneleri gördükten ve de fragmanda ki muratla zeynebin vedalaşma sahnesini gördükten sonra muratın rabiayla falan ilgilenceğini sanmıyorum.rabia muratın peşinden ayrılmıyo muhtemelen ve muratta hiç o gözle bakmıyo rabiaya bence
    murat hala zeynebi seviyo e zeynep de muratı ve artık bunu saklamıyolarda budurumda rabiaya neden baksın ki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)