Sayfa 1/189 123451151101 ... SonSon
941 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Erkekler Ağlamaz

Durum:
    BlackMamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Erkekler Ağlamaz (Arşiv 2)

Alıntı Eski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalar sizce Murat ' ın ailesi nerdeydi? Ben mi atladım ama dizide hiç hatırlamıyorum . ( maalesef iki kanalda da yayınlanırken ilk bölümü izleyememiştim:icon_sorr

Zeynep annesini küçükken kaybetmiş. Babası ve abisi ( son anda ortaya çıkan vatandaş) var ama evliliğini onaylamadıkları için görüşmüyorlar... Ya peki Murat ' ın ailesine ne oldu sizce ?

( Aklıma takılıyordu da . Ne kadar eksik yarım kalmış konu vardı. Daha çok izleyecek bölüm olmalıydı... Yine tuttu benim krizim çok özledim.)
    öncesini bilmiyorum ama eger devam etseydi MURAT ÖLDÜKTEN sonra boncuk'a kalan mirastan haberi olan Murat'ın ailesi Zeynep'ten oglunu almak için ortaya cıkardı sanırım..bu sefer de zeynep bonucugu alıp kacardı.
    (murattan farklı olarak bir panayıra degilde Amerika'da disneyland'a ya da Hollywood studyolarına kacırırdı herhalde..malum,mimar kızımız miras değil alınteriyle zengin:img-hyste )

Durum:
    Eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı BlackMamba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oo eğer ölmediyse Zeynep'le değil Aysel'le birliktedir Murat eski evde..
    malum ne zaman başı sıkışsa Aysel'i arıyordu..hastaneden de Zeynep'ten yardım almadan çıkmak istediyse kesin Aysel'i aramıştır..
    bence birileri şarap yudumluyorsa sıcak yuvasında bu Murat ve aysel'dir..
    kaçırılır mı öyle bekar,karizmatik adam!!aysel akıllı birine benziyordu..:img-hyste
    Ya Aysel ' de nerden çıktı. Hem Zeynep Amerika ' ya gittikten kısa bir süre sonra Murat artık Aysel den yardım istemeyip Boncuğa kendi bakmaya herşeyi çok iyi yapmaya başladı ve Aysel onların gittiğini bile görmedi canım yani.:happy0064 Bence Zeynep ' le Murat ' ın arasına zaten kimse giremez. Baksanıza 4 yıl ayrı kalmışlar ama kimseye yan gözle bile bakmamış, bakamamışlar ...... Yani pes Murat gibi adam kalmadı bu gezegende ya neyse :good:

NOT: Murat Karizmatik ama BEKAR değil. Resmi de olsa tüm imzalar kağıt üzerinde yalan da olsa imza işte resmen ...
    Konu Eski tarafından (19-02-07 Saat 01:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    BlackMamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya Aysel ' de nerden çıktı. Hem Zeynep Amerika ' ya gittikten kısa bir süre sonra Murat artık Aysel den yardım istemeyip Boncuğa kendi bakmaya herşeyi çok iyi yapmaya başladı ve Aysel onların gittiğini bile görmedi canım yani.:happy0064 Bence Zeynep ' le Murat ' ın arasına zaten kimse giremez. Baksanıza 4 yıl ayrı kalmışlar ama kimseye yan gözle bile bakmamış, bakamamışlar ...... Yani pes Murat gibi adam kalmadı bu gezegende ya neyse :good:
    Murat Aysel'in niyeti bozmasından dolayı kaçmış olmasın??
    Aysel umutsuz aşkını çok belli edince Murat onu kırmamak için alıp kaçmış olamaz mı boncuğu??:img-hyste

Durum:
    Eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı BlackMamba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Aysel'in niyeti bozmasından dolayı kaçmış olmasın??
    Aysel umutsuz aşkını çok belli edince Murat onu kırmamak için alıp kaçmış olamaz mı boncuğu??:img-hyste

Kesinlikle hayır ! Murat aşkı söz konusu olduğunda tavrını çok net koyabilen bir erkek ( Bk.1.2. Rabiya ya karşı tutumuna ) Asla bu yüzden kaçmaz yani. O Zeynep 'i öyle sahplenmiş ki , çekip gitmesini kaldıramadı ve ceza vermek için aldı Boncuğu gitti.:img-hyste Sende biliyorsun ya neyse :img-wink:

Durum:
    arzumms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kesinlikle hayır ! Murat aşkı söz konusu olduğunda tavrını çok net koyabilen bir erkek ( Bk.1.2. Rabiya ya karşı tutumuna ) Asla bu yüzden kaçmaz yani. O Zeynep 'i öyle sahplenmiş ki , çekip gitmesini kaldıramadı ve ceza vermek için aldı Boncuğu gitti.:img-hyste Sende biliyorsun ya neyse :img-wink:
    Selam canım nasılsın ? Sorma Seyran Hanımla burda mücadele veriyorum. Sıkı terletti beni bu felaket seneryolarıyla ama sonunda pes etti galiba ????
    :happy0064
    ablamın yokluğunda bu şekilde konuşulasını hiç doğru bulmadım doğrusu pes etti falan!!!

efendim şimdi Murat Rabia'ya nasıl bir tavır göstermiş acaba!! Ramize eğer her fırsatta Rabia'yı azarlamasa Rabia gider miydi??
    Murat aldı Rabia'nın verdiği o mavi fuları taktı...
    Çok netti tavrı aşk konusunda... Dizide ne kadar kız varsa hepsine umut vermiş(kadınların hepsinde problem yok ya... birde bize gösterilmeyen yerlerde vardır eminim...)(Örnek safranbolu'daki bardaki bayan, panayıra gelen genç kızlar... Rabia...)
    Ablam yine doğru bir noktaya değinmiş... (Murat'ın öldüğünü bilsekte) Yaşasaydı tek şansı Aysel'di...

Bir çocuğu annesinden ayırmak nasıl bir cezadır... Haklılığının tartışmasına girmiyorum bile...

Hem sözlümü kışkırtan sözlerinizde gözümden kaçmış değil.. Esefle kınıyorum... Allahtan Ezgi'm beni ve gerçekleri görüyor ve böyle kışkırtmalara kanmayacak kadar mükemmel bir insan... (Ben onun fikirlerine zaten büyük değer veriyorum...)
    Murat&Zeynep bitti.. Yaşasın Ezgi&Sercan...

Sayfa 1/189 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri