Sayfa 123/200 İlkİlk ... 2373113119120121122123124125126127133173 ... SonSon
1000 sonuçtan 611 ile 615 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 1,048

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay ne güzel yazmışsın sayende ben de aslında hiçbir halt anlamadığım Can'ın psikolojisi hakkında atıp tutacağım şimdi Yalnız bence öpüştüler mi öpüşmediler mi diye bitmesi son derece merak uyandırıcı niye öyle dedin ki?:)

Sanem'e öncesinde bari klostrofobi yazsalardı. Can'la asansörde mahsur kalmaktan kim korkar allaseniz yaaa:) Şaka şaka tamam sulandırmıyorum. Sanem çok korktu, Can sakinleştirdi ok ama o asansörden hiçbir şey olmamış gibi çıkan Sanem mi olur gerçekten? O zalim potansiyel Can'da var. Ama bence neredeyse kontrolü kaybediyordum Allah da beni kahretmesin halleriyle çıkar:) Savaşı henüz kaybetmediğini sansa da ilk muharebe yenilgisini alır (Gördüğün gibi Sanem'in umursamaz tavır sergilemesinden hiç umudum yok:)

Can Divit Sanem'i kusurlarıyla kabullenmeye mecbur kalsın diyorsun. Bu bana cazip gelmiyor. Ben istiyorum ki Can sevdiklerine hata da yapsalar güvenebilmeyi öğrensin. Asıl güvenin hiç yalan söylememekle değil her şeye rağmen yanında olmakla, destek olmakla sağlanacağını anlasın. Çünkü hiç yalan söylemese de Can şu an güvenilmez biri. Kimse onun sevgisine, hayatındaki varlığına, şefkatine, iyi günde verdiği sözlere güvenemiyor. O da kimseye güvenmiyor. es kaza kurduğu güven bağlarını he zaten biliyordum böyle olacağını dermiş gibi ilk hatada kesiyor. Neden? Çünkü çok korkuyor. İnanmaktan, güvenmekten, inanıp güvenip kaybetmekten korkuyor. Affetmek istemeyişi tekrar kaybetmeye dayanamayacağından. Ben Can Sanem'i zorda kaldığı için değil gerçekten anladığı için affetsin istiyorum. Sanem mecbur mu Can'ın saçmalıklarını affetmeye? Değil. Niye affediyor? Kaybetmekten korktuğu için mi? Hayır öyle olsa gurursuz derdim gerçekten. Bence anladığı için affediyor. Belki zihnen değil ama kalben biliyor onun Can'ının aslında kötü, zalim olmadığını. Can bunu yapamadığı için affedemiyor Sanem'i. Ya da şöyle Can da içten içe biliyor Sanem'inin güvenilmez biri olmadığını ve bunu zayıflık sanıyor. Sanem'e zaafına yenilip üzülmek istemiyor.

Can'ın yaptıklarını şımarıklık kabul edersek haklısın burnu sürtsün. Ama öyle kabul edersek def ol git Can Divit demeliyiz:) Bence Can ne yapıyorsa korktuğundan yapıyor. Öfke korkunun kardeşidir. Sanem'e güvenebileceğini daha doğrusu güvenmeyi, empatiyi Sanem'den öğrenecek. Can'a sakinleşeceği, sığınacağı bir liman lazım. Hırçınlıklarına dayanacak sağlam bir liman. Ben Can Sanem'e verdiği zararı, Sanem'in anlayışını, sevgisini, gücünü görsün ve değişsin istiyorum. Şu anki saçmalığının zaten kaybetme korkusundan, yine terk edildim yine kaybettim duygusundan kaynaklandığını düşünüyorum. Sanem ise sevdiklerini ne olursa olsun bırakmayan biri. Ben demiyorum ki Can her hakareti etsin Sanem de yesin. Ne münasebet:) Ama Sanem benden bu kadar dediği anda Can beni sevmiyordu işte biliyordum diye ağlar zaten:) Bu çocuğa sevgi lazım. Triple adam olmaz:))) Sanem duruşunu korusun, kırgınlığını belli etsin ama ondan gitmediğini de hissettirsin istiyorum. Sanem'e kıyamayan bir Can istiyorum ben. Öfke krizleri bitince verdiği zararı görecektir. Ama kriz geçene kadar sarılmak lazım çocuğa:))))))))

Ben de isterim Can kendiliğinden hatalarını görüp, empati yapıp Sanem'i anladığı için affetsin. Sadece o potansiyel şu anda pek görünmüyor. İnatla affetmeyeceğim, yüzüne bakmayacağım, anlamayacağım, dinlemeyeceğim triplerini devam ettirecek gibi duruyor. Sanem de buna ne kadar dayanabilir ki? O yüzden kaybetme mevzusunu açtım. Tabi ikisi de birbirini kaybetmesin. Şu sancılı süreci birbirlerine destek olarak atlatsınlar. Yoksa ilişkileri sağlam olmaz. İnatla, höd hödle de peynir gemisi yürümez. Mutlaka işte bir noktada buluşmaları gerekiyor. Ne zaman dersek bilemiyorum.

Sanem'e kıyamayan Can vardı zaten ama gerçeği öğrendikten sonra hiç acımıyor öbürüler, yalancılar, kapak attınlar, bana sormadan hareket ettinler. Ben sana kızamam ne zaman kızdım ki demişti ya maşallah şimdi kızı azar manyağı yaptı. He kızmakta haklı ona bir şey demiyorum sonuçta en sevmediği şeyi yaptı Sanem istemeden de olsa. Can da o lafları isteyerek etmedi elbet. Kendini görmeli ama. İşte o anlayış kısmı ne zaman ve nasıl gelecek ben de merak ediyorum doğrusu. Özete göre Sanem'in doğruları söylediği de ortaya çıkıyor. Can hata yaptığını anlıyormuş. İyi bari en azından hata yaptığını anlamış ve tazminat için değil; Sanem'i geri döndürmek için gitmiş. Hatta özetçi demiş ki: Can'ın çabaları Sanem'i ikna etmeye yeterli olabilecek mi? Sanem döner ajansa. Sanem'in dönmesi problemleri ortadan kaldırmaz ama en azından problemlerini çözmek için bir alan oluşturur. Ortak nokta olarak ajansta görüşürler. Can'ın derdi de zaten Sanem'i görmek değil mi? Yoksa hiç mi bulamaz bir getir götürcü? Sanem'i önemsemese ayağına kadar gidip, geri döndürmeye uğraşmaz. Onun yüzünden gittiğini biliyor. Suçluluk hissi de vardır. Sadece suçluluk hissi olsa gider özür diler ve ister geri dön istersen seni başka ajansa yönlendireyim benim yüzümden yeteneklerini harcama diyebilir. Başka ajansa gitmesini isteyeceğini de hiç sanmıyorum. İlk ayrıldığında Sanem'e öyle demişti ben gidicem zaten beni görmezsin ama dönmek istemiyorsan seni başka ajansa da yönlendirebilirim. Ajans senin için bir fırsat olabilir. Bunları düşün ve mutlaka değerlendir demişti. Yani gideceği için bunları söylemişti ama Aylin isteyince vermedi Sanem'i onun ajansına.

2. Beğenenler;
    AFKfan (02-11-18), amanayol (02-11-18), Zuzinha (01-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    921

Aldığı Beğeni: 1,992

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oh beee özet gibi özet...

Can’ın çabaları Sanem’i ikna etmeye yeterli olabilecek mi?
    Sanem yaşadığı hayal kırıklığıyla iş yerinden istifa eder ve tekrar bakkal Sanem olur. Bu arada Leyla’dan ortaklık belgelerini alan ve Cey Cey den doğum günü olayının aslını öğrenen Can hata yaptığını anlar ve soluğu Sanem de alır. Sanem’i tekrar işe dönmesi için ikna etmeye çalışır. Can’ın çabaları Sanem’i ikna etmeye yeterli olabilecek midir?

Geçen hafta okuduğumuz özetten sonra bu lokum lokum.

Çabalar biraz havada gibi, neyin ne olduğunu anca izleyince anlayacağız. O ne demiş, bu ne yapmış diye kafamı yoramayacak kadar yorgunum. Sadece bu özeti okuyunca ve gülen yüzlü Sanem'i görünce bölümü rahat bekleyeceğimi biliyorum.

Çaba dediği şimdilik yarım kilo pirinç tartmak bir kalıp peynir kesmek gibi bişiler Acaba Sanem mi istedi ondan bakkallık yapmasını? Sen bir günlüğüne benim çırağım olursan ben de geri dönerim mi dedi?:)

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızımı okuldan aldım, yorumlarınızı okudum, çayımı da koydum. Artık biraz karakter analizi biraz psikolojik yorumlar yazabilirim. Zira Forumda yorum yapmak, sizin yorumlarınızla farklı bakış açısı geliştirmek diziyi izlemek kadar keyif veriyor bana
    Aşırı katıldım

Bakın şimdi Can'ı nasıl da pamuklara sarma kıvamına getiriyorum

Sadece Can'ın gözünden bakarsak, bu şapşik aşık Sanem'le ilgili neyi ne kadar biliyor?

16.Bölüm
    Evine gizlice girdiğini
    Bunun için para aldığını
    Hiç nişanlanmadığını
    Nişan oyununa herkesin katıldığını ve topluca arkasından gülerek onunla dalga geçtiklerini (tamamen Can'ın gözündeyiz şu an :)))
    Sanem'in bu ilişkiye ciddi bakmadığını ve
    Kendisini terk edeceğini.

Sadeece gördüklerimizden yola çıktım çünkü mektubu yırtıp attı, yapıştırıp okudu mu onu bilmiyoruz. Hali hazırda Sanem hakkında bildikleri bunlar. Burdan da Sanem'in kendini zor durumlardan kurtarmak için her türlü yalana başvurabileceğini çıkartıyor. Üstelik ilişkilerini ciddiye bile almayan Sanem Can'ı terk etmeyi düşünüyor ve bunu da Emre'ye söylüyor. Kendisiyle dalga geçtiği yetmezmiş gibi bir de kullanıp bırakacak...Kaknem :)))

Bütün bunlar yetmezmiş gibi Can'ın acılarına yenilerini ekleyen Sanem;

17.Bölüm
    Dünya devi parfüm markasıyla anlaşma yapıyor
    Kendisini beğenen adamla nasıl bir anlaşma yaptığı ya da,
    Kendi kokusunu verip vermediği belli değil, sorularını cevaplamıyor
    Elinde boş bir dosyayla eve geliyor(dalga geçer gibi)
    ve
    Partiye Fabri'nin hediyesini giyip geliyor

Can Fabri'nin Sanem'e olan ilgisinin farkında. Sanem farkında mı? Can kadar değil. Can'a dönersek; O öpmeye, hatta dokunmaya kıyamadığı tutkulu kadın, gitmiş, yakışıklı, karizmatik bir parfüm devi olan adamın hediye ettiği kıyafeti giyip kendisi için hazırlanan doğum günü partisine gelmiş. Nayır, Nolamaz. Sen git bir yerleri yumrukla Cancım, başka türlü geçmez bu sinir. Zaten Can için parti-kıyafet ikilisi son damla oldu. Hemen yakıştırdı Sanem ve Fabri'yi. "İster sevgili olursunuz, ister kıyafetini giyip gelirsin. Umrumda değil" Küstüm oynamıyorum. Haklıydım işte, Sanem'e güven olmaz. Ben, yerle bir olan egomu alıp gidiyorum. Giderken bir darbe de sana vurayım da içimde kalmasın.

Sanem'in içinde kalanlar noolucak? Patladı yahu kız...

Neyse Can'dayız, kopmayalım.

Can zehrini akıttı bir güzel. Sırların açığa çıktığı ilk andan beri sadece Can'ın bildikleri (kendi tercihi böyle oldu) doğrultusunda Sanem bu! Büyük bir kalp ağrısı. Büyük bir hayal kırıklığı.

Sadece kendi gözlerinden dünyaya bakan Can'ın gözlerinden bakmaya çalıştım. Burdan bakınca ne kadar haklı buluyordur kendini dedim. Kesinlikle çok haklı adam :)))) Ne kadar acı çekiyor :)) Canım.
    Terk edilme konusunda Can çok haklı. Sanem o konuyu bize de açıklamalı:) Nereden çıktı Emre'ye söylediği o saçma laflar anlamadım ki:) Can'ın da Sanem'i iki günde Fabri'yle oynaşacak kadar güvenilmez bulması biraz ağırıma gidiyor ama man-bun saçlarından, Çukurova'dan geniş omuzlarından Can Divit suçlu. Affettim gitti:) Ne demişler? İyi günde Can Divit, kötü günde Sanem gibi ol

Şaka bir yana acı çekiyor tamam. Ama hepimizin de dediği gibi kendi duvarları yüzünden acı çekiyor. Berlin duvarı mübarek. "bilenler bilmeyenlere anlatsın" temalı bu bölümden sonra nasıl bir tavır sergileyecek merak ediyorum.

Edit: Ben saatlerdir bir yorumu bitiremeyince fotoğraflar ve özet gelmiş:) Yahu özeti yazan kim acaba? Fragmanı bile izlememiş. Sanem'in ajansa döneceği belli sen neyin peşindesin :)) Fotoğraflardan ilk hayal kırıklığını yaşadım zati. Sanem gitmiş kendisi vermiş istifa mektubunu. Yavrucum bir daha yüzümü görmeyeceksin dedin. Bari 24 saat tut sözünü. Ah Sanem ah.
    İşten ayrılcam yüzümü bir daha görmeyeceksin dedi hakkını yemeyelim. Yani genel anlamda bir hayatından çıkma konuşmasıydı. Olgun ve cesur davranıp çatır çatır kendi istifa etmesi güzel olmuş bence. Asıl Can ne diyecek? Bir tane de çok üzgün fotosu var arkasından mı ağlayacak? Yerim:) Bakkala gittiği günkü kıyafetleriyle ofiste fettan bir kızla baş başa pek yakın bir görüşmesi var Can'ınama aklı başka yerde gibi. Sanem'in arkasından hemen birini bulun dedi herhalde iş görüşmesi yapıyor:) Kız 12 dil biliyor, 86 çeşit kahve demliyor, çay konusunda tez yazıyordur ama işte fotografik hafızası yoktur. Napsın Can standart hafızalı getir götürcüyü? Sırf o yüzden bakkala gidip yalvarmak zorunda kalıyor. Napalım iş önemli:)

Aaaa, ben Fabri Sanem fotosunu görmedim. Kanalın kendi sayfasında açılmıyor fotolar. Güzeeeel, yanlış anlaşılmalar bir bir ortadan kalkıyor demek ki. Çok uzatmayacaklar. Gerisi zaten tekrar bir araya gelmek için cilveler işveler, yok burun buruna konuşmalar (az daha öyle konuşurlarsa şaşı olacaklar gerçi :)) Anne gelene kadar iyiyiz. Süper
    Güzel foto var. Fabri'nin baş biraz eğik, Sanem atarlı, Can Divit uzaktan pis pis sırıtıyor:)

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de isterim Can kendiliğinden hatalarını görüp, empati yapıp Sanem'i anladığı için affetsin. Sadece o potansiyel şu anda pek görünmüyor. İnatla affetmeyeceğim, yüzüne bakmayacağım, anlamayacağım, dinlemeyeceğim triplerini devam ettirecek gibi duruyor. Sanem de buna ne kadar dayanabilir ki? O yüzden kaybetme mevzusunu açtım. Tabi ikisi de birbirini kaybetmesin. Şu sancılı süreci birbirlerine destek olarak atlatsınlar. Yoksa ilişkileri sağlam olmaz. İnatla, höd hödle de peynir gemisi yürümez. Mutlaka işte bir noktada buluşmaları gerekiyor. Ne zaman dersek bilemiyorum.

Sanem'e kıyamayan Can vardı zaten ama gerçeği öğrendikten sonra hiç acımıyor öbürüler, yalancılar, kapak attınlar, bana sormadan hareket ettinler. Ben sana kızamam ne zaman kızdım ki demişti ya maşallah şimdi kızı azar manyağı yaptı. He kızmakta haklı ona bir şey demiyorum sonuçta en sevmediği şeyi yaptı Sanem istemeden de olsa. Can da o lafları isteyerek etmedi elbet. Kendini görmeli ama. İşte o anlayış kısmı ne zaman ve nasıl gelecek ben de merak ediyorum doğrusu. Özete göre Sanem'in doğruları söylediği de ortaya çıkıyor. Can hata yaptığını anlıyormuş. İyi bari en azından hata yaptığını anlamış ve tazminat için değil; Sanem'i geri döndürmek için gitmiş. Hatta özetçi demiş ki: Can'ın çabaları Sanem'i ikna etmeye yeterli olabilecek mi? Sanem döner ajansa. Sanem'in dönmesi problemleri ortadan kaldırmaz ama en azından problemlerini çözmek için bir alan oluşturur. Ortak nokta olarak ajansta görüşürler. Can'ın derdi de zaten Sanem'i görmek değil mi? Yoksa hiç mi bulamaz bir getir götürcü? Sanem'i önemsemese ayağına kadar gidip, geri döndürmeye uğraşmaz. Onun yüzünden gittiğini biliyor. Suçluluk hissi de vardır. Sadece suçluluk hissi olsa gider özür diler ve ister geri dön istersen seni başka ajansa yönlendireyim benim yüzümden yeteneklerini harcama diyebilir. Başka ajansa gitmesini isteyeceğini de hiç sanmıyorum. İlk ayrıldığında Sanem'e öyle demişti ben gidicem zaten beni görmezsin ama dönmek istemiyorsan seni başka ajansa da yönlendirebilirim. Ajans senin için bir fırsat olabilir. Bunları düşün ve mutlaka değerlendir demişti. Yani gideceği için bunları söylemişti ama Aylin isteyince vermedi Sanem'i onun ajansına.
    Elitatay'ıııım fotoları, kamera arkası videoları vs görmedin miiiii? Bunlar ohoo çoktan yol almışlar. Can'ın çabaları da bakkaliye gibi görünüyor ama bilinmez. Sanem'in direnci konusunda elimizde hiç veri yok:) İstifa konuşmasını merak ediyorum yalnız. Valla bölümü heyecanla bekliyorum. Yine midemizde uçuşan kelebeklerin ortasına tekmeyi yemeyiz inşallah. Dinimiz amin:)
    Konu Zuzinha tarafından (01-11-18 Saat 18:52:49 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    AFKfan (02-11-18), amanayol (02-11-18), seval2005 (02-11-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 1,048

Bahsedilme
    0 Mesaj

Elitatay'ıııım fotoları, kamera arkası videoları vs görmedin miiiii? Bunlar ohoo çoktan yol almışlar. Can'ın çabaları da bakkaliye gibi görünüyor ama bilinmez. Sanem'in direnci konusunda elimizde hiç veri yok:) İstifa konuşmasını merak ediyorum yalnız. Valla bölümü heyecanla bekliyorum. Yine midemizde uçuşan kelebeklerin ortasına tekmeyi yemeyiz inşallah. Dinimiz amin:)
    Gördüm Zuzinha'cım da yorumu yaptıktan sonra. Ohooo. Neler oluyor? Beraber kahvaltı sahnesi var. Sanem orada mı kalmış acaba? Emre de var. Emre-Can ve Sanem sahnesi.

Fotolarda bir de kadın var sanırım iş yaptıkları bir kadın. Sanem ikisini görüp sinirlenmiş olabilir. Arkadaş filansa, oho şuna bak benim gözümün içine bakmıyor ama gidiyor arkadaşlarıyla kah kah kah kih kih kih. Yanlış anlıyordur tabi de kadının göz de Can'dan hoşlanıyor gibi. Bir fotoğraftan neler çıkardım. Belki yeni müşteridir. Deren de Sanem söz konusu olunca odaya dalıyor. Dalsın bakalım odaya da görelim hadi. Muhtemelen o kamera arkası bugünden. Çünkü bugün Can'ın evinde çekim varmış. Yani 19. bölüm. Bu bölüm o tatlış kahvaltıyı göremeyeceğiz diye düşünüyorum. Yalnız Emre gelince abisine Sanem'i affetmişsin peki yani beni beni beni Emre'ni demez mi? Şaka bir yana bu duruma bozulabilir. Bak yine tahminime geri döndüm. Asansör son sahne değil. Son sahne Sanem ve Can başka bir sahne. O da ev olabilir. Muhtemelen kahvaltı da 19 un başı olur. Öpücük gelebilir gerçekten daha fazlası olabilir mi? Sanem'in üstündekiler Can'ın. Deren'in giydiği tişörtün telafisidir hani. Sanem höpürdete höpürdete çay içiyor. Keyfi de yerinde. Ne diyelim o zaman CanEm sil baştan. Yeniden birlikteler. Küslük uzun sürmedi.

6. Beğenenler;
    AFKfan (02-11-18), amanayol (02-11-18), seval2005 (02-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çaba dediği şimdilik yarım kilo pirinç tartmak bir kalıp peynir kesmek gibi bişiler Acaba Sanem mi istedi ondan bakkallık yapmasını? Sen bir günlüğüne benim çırağım olursan ben de geri dönerim mi dedi?:)
    Kızın yüzü gülüyor. O da bana fotolardaki Sanem'in bakkalda bir şeyler elde ettiğini anlatıyor ama evet çok havada. Bakalım neler oldu.

Gelelim asıl olaya

Yahu o mesajları ben yazmadım, nasıl benim alıntım oldu onlar?????

Oates nickli arkadaşın yanılmıyorsam. Bölmelerde nick hatası olmuş
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

8. Beğenenler;
    AFKfan (02-11-18), oates79 (01-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    921

Aldığı Beğeni: 1,992

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gördüm Zuzinha'cım da yorumu yaptıktan sonra. Ohooo. Neler oluyor? Beraber kahvaltı sahnesi var. Sanem orada mı kalmış acaba? Emre de var. Emre-Can ve Sanem sahnesi.

Fotolarda bir de kadın var sanırım iş yaptıkları bir kadın. Sanem ikisini görüp sinirlenmiş olabilir. Arkadaş filansa, oho şuna bak benim gözümün içine bakmıyor ama gidiyor arkadaşlarıyla kah kah kah kih kih kih. Yanlış anlıyordur tabi de kadının göz de Can'dan hoşlanıyor gibi. Bir fotoğraftan neler çıkardım. Belki yeni müşteridir. Deren de Sanem söz konusu olunca odaya dalıyor. Dalsın bakalım odaya da görelim hadi. Muhtemelen o kamera arkası bugünden. Çünkü bugün Can'ın evinde çekim varmış. Yani 19. bölüm. Bu bölüm o tatlış kahvaltıyı göremeyeceğiz diye düşünüyorum. Yalnız Emre gelince abisine Sanem'i affetmişsin peki yani beni beni beni Emre'ni demez mi? Şaka bir yana bu duruma bozulabilir. Bak yine tahminime geri döndüm. Asansör son sahne değil. Son sahne Sanem ve Can başka bir sahne. O da ev olabilir. Muhtemelen kahvaltı da 19 un başı olur. Öpücük gelebilir gerçekten daha fazlası olabilir mi? Sanem'in üstündekiler Can'ın. Deren'in giydiği tişörtün telafisidir hani. Sanem höpürdete höpürdete çay içiyor. Keyfi de yerinde. Ne diyelim o zaman CanEm sil baştan. Yeniden birlikteler. Küslük uzun sürmedi.
    Ahahahahaha boldladığım cümleye yarıldım kopuyorum şu an:) Der valla:) Kız ona da yazık:) Ama Sanem itirafçı oldu Emre çamura daha da batmayı tercih etti. Bunun sonuçları olur Emre'cim kusura bakma:) Hem seni çok seviyor olsa da abinin gözlerine bakınca ruhu titremiyordur. Senin işin zor:)

Asansör sahnesiyle birlikte vermişler o kahvaltı sahnesi çekimlerini. Bu bölüm görürsek şaşırmam. Ucu ucuna yetişiyor olabilir bölümler. Asansörde öpücük ve sonra evde devam valla benim de aklıma geldi ama kendi kendime sakin ol Zuzu dedim. Senin de aklına gelmiş. Olmayalım mı sakin? O zaman dans Fakat öyle olsa kahvaltı yatağa gelirdi sanki

Ben o kadını yeni Sanem adayı olarak düşündüm. Can onunla görüşme yapıp soluğu bakkalda alır dedim:) Ama senin dediğin çok daha mantıklı. Sanem o kızla samimi görüşmesine tepki veriyor olabilir asansörde. Bence de gereksiz yakın oturuyorlar:)

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızın yüzü gülüyor. O da bana fotolardaki Sanem'in bakkalda bir şeyler elde ettiğini anlatıyor ama evet çok havada. Bakalım neler oldu.

Gelelim asıl olaya

Yahu o mesajları ben yazmadım, nasıl benim alıntım oldu onlar?????

Oates nickli arkadaşın yanılmıyorsam. Bölmelerde nick hatası olmuş
    Çoklu alıntıyı yüzüme gözüme bulaştırmışım düzelttim

10. Beğenenler;
    AFKfan (02-11-18), amanayol (02-11-18), seval2005 (02-11-18), Yasemin68 (01-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri