Sayfa 132/200 İlkİlk ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... SonSon
1000 sonuçtan 656 ile 660 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can da Sanem de mitişli olgun ve doğru tavırlar alırlarsa bu hikaye nereye gidecek ki? Ne bileyim ben Can'ın yavaş yavaş kızları etrafından uzaklaştırmayı öğrenmesini, atışırken kendini savunsa da sonradan Sanem yanlış anlayacak diye panik olmasını, kızlara tavır koymasını vs tercih ederim. Can'ın adam oluşunu izliyoruz. Bir günde, bir kavgayla, bir sözleşmeyle olacak şey mi? Tüm bunlardan önceki Can'a dönmemizi beklemiyordum. O Can'a güven olmaz zaten. Kimsenin ona yanlış yapmaya hakkının olmadığı, onu "üzemeyeceği", duvarlarını delemeyeceği bir hayal dünyasında yaşıyordu o:) Çok fantastik zamanlardı kabul ediyorum ama bir anda o CanEm'e dönemeyiz. Çünkü Can'ın daha gerçekçi şartlarda ilişki yaşamayı öğrenmesi gerekiyor:)

... Bence gerçekten deli:) Can da bu deliliği seviyor. Can duygusal bir enkaz. Sevmesi çok zor çok zahmetli bir adam. Sanem yılmıyor. Ay bu başka kızlara bakıyor deyip ağlamıyor. Nasıl bakkal Sanem çubuk Polen'e savaş açtı, Deren'e de erkeğimi sana yedirmem diyor:) Ben de ilk çok yadırgadım ama şimdi seviyorum ya:)

Sanem'i artık dinleyip dinlemeyeceğini göreceğiz. Geçmişi daha fazla kurcalamaması Sanem'i dinlemek istemediğini göstermez bence. Daha fazla üzmek ve üzülmek istemiyor. Çünkü zor yani onun için affediyor olmak. Arkasından dönenleri dinlemek. Sanem'i tekrar bulmaya başlamışken öfkeye kapılabileceği şeyleri öğrenmek. Neyse ne ben kapattım demesi, daha fazla açıklama istememesi o kadar da kötü bir şey değil bence:)

Bir gün Can kardeşine de, kankasına da, annesine de ağlayacak. Sanem'in kucağında ağlayacak. O güne kadar biz onun duvarlarına çarpamaya devam edeceğiz:) Ben varım yani:) İstediğim gibi davranmıyor olması bağlıyor beni hikayeye. Sanem sürünsürse Can da affedilmek için paralansa ben bugüne kadar ne izlemişim derdim. Bence çok iyi gidiyor ya:)

Bir de Sanem'in kıskanmaları komikli ve yüzeysel. Can'ın kıskanmaları çok daha yakıcı. Adam bitiyor. Çünkü adam baştan ayağa kaybetme korkusu:) İkisi çok farklı bence. Hiç istemem Sanem'e eski sevgili gelsin. Eli erkek eline değse Can error veriyor zaten. Sanem kadar cesur değil o konularda:) Sanem Can'ı hiç elde edemeyeceğini düşündü. Şimdi tekrar elde edememekten korkuyor. Can ise hep kaybetme korkusu yaşıyor. Başından beri bu ilişki böyle. Sanem Can beni sevmez diyor, Can Sanem her an gidebilir diyor. O yüzden Sanem kıskanırken hep kendisinden fiziksel ve karakter olarak çok farklı kadınları kıskanıyor. Can bunlara bakar hesabında:) Can da yine çok severim yine terk edilirim, inanırım kaybederim kafasında. O yüzden sakallı adamları, Fabrileri görünce çıldırıyor. Sanem'i alıp gidecekler diye aklı çıkıyor. Çık tıtlılar ya dev sefyom:)
    Hata yapmasınlar demiyorum ki yaptıkları hatalardan ders alsınlar diyorum. Can sevdiği kadını dinlemeyi öğ-re-ne-cek. Yarın öbür gün başka bir konuda sorun olur Can dinlemeden çekip gidecek mi? Giderse nasıl bir ilişki olur bu? Sanem Can'ın hassasiyetini bile bile bundan sonra ona acıtıcı bir yalan söyleyebilecek mi?

İnşallah öyle olur yani. Can duygusuz tavırlarını bir kenara bırakır. Sanem'in kucağında küçük bir çocuk gibi ağlar. Acılarını, korkularını onunla paylaşır. Sanem nereden bilsin adamın terk edilme korkusu yaşadığını? Evet söyledi 2 kere ama geçmişini bilmediği için tam oturtamıyor kafasında. Can da Sanem'in bu kadar yeteneğe rağmen neden özgüveninin düşük olduğunu bilmiyor. Hep yaramazlık yapan hayata çocuk olmuş da ondan. Takdir edilmemiş pek belki. Leyla'nın gölgesinde kalmış. Fotografik hafızasının bile ne kadar değerli olduğunu bilemiyor. Bazen gereksiz özgüven yapıyor eline ok alıyor, bazen de kendi yeteneklerini küçümsüyor aman işte fotografik hafıza diyor. Kaç kişide var ki böyle bir hafıza? Sayılıdır. Milyarlarca değildir. Parfüm konusunda bile kız heveslenmedi be. Hepsi yavaş yavaş olsa iyi olur. Getir götürcülükten başladı, stajyer metin yazarı oldu, parfüm işi yapıyor.

Sanem'in kendini ezdirmemesi çok güzel. Hüma gelince de öyle olacaktır. Lafını esirgemez yani. Çünkü öyle bir karakter. Remide Hanım'a oğullarıyla ilgili de ayar vermişti. Tavuk patroniçesine. Oğullarınız şirketi iyi yönetemiyor dedi. Hüma-Sanem didişmeleri tatlı bile olabilir. Hatta Can Sanem'in Hüma'yı canından bezdirmesini zevkle izleyebilir. Deli çünkü kız. Deren'e neler yaptı? Önce konuşma tarzını değiştirdi, sonra onunla daha saygılı konuşmasını istedi, temas sevmeyen kadına sarıldı, hikayesini seçince çok teşekkür ederim ben yazmıştım dedi, reklam filminde oynattı. Öbürü diyemiyor. Hep Sanem diye sesleniyor. Biraz da olsa istediğini yaptırdı. Polen'in kulağının dibinde soda açtı, Can ile yalnız bırakmadı, en son doğum günü düzenledi ve Can da gidince Polen gitti, fikir konusunda yardımcı olmayan Volkan arkadaşına tatlı tehditler savurdu. Bir gün fikre ihtiyacın olur yazdım seni bir yere lafları. Fabri'ye bile yüzyılın ayarını verdi herkesin içinde. Yani öyle kendini ezdirmesini bekleyemeyiz. Bu nedenle aile çatışmaları güzel olabilir.
    Konu elitay88 tarafından (04-11-18 Saat 18:53 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    Yasemin68 (05-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hata yapmasınlar demiyorum ki yaptıkları hatalardan ders alsınlar diyorum. Can sevdiği kadını dinlemeyi öğ-re-ne-cek. Yarın öbür gün başka bir konuda sorun olur Can dinlemeden çekip gidecek mi? Giderse nasıl bir ilişki olur bu? Sanem Can'ın hassasiyetini bile bile bundan sonra ona acıtıcı bir yalan söyleyebilecek mi?
    Tamam kızma öğrenecek:) Öğrenmiştir bile belki:) Bu konuları kapatalım demesi bence ne olduysa oldu affettim deyişiydi. Bundan sonra aynı hatayı yapmaz mı? Valla bana sorarsan ikisine de henüz kefil değilim Ne Sanem kesseler yalan söylemez artık diyebilirim ne de Can asmaz kesmez Hemen yeni hatalar olmayacaktır elbet. hatta bir iki ufak sınavı da geçerler. Ama ben büyük krizi çok net bir şekilde Sanem'in ana-oğulu barıştırma çabasından bekliyorum. Sezon finali mi olur dizi finali mi bilmem ama konu o olur. Can bu olaydan sonra kolay affeden, anlayışlı bir adam olmadı. O kadar kolay değil:) Sanem de duygularıyla hareket eden, Can'ı kendinden çok seven bir kız. Biraz da deli. Daha da Can'ın iyiliği için bile olsa dolap çevirmez diyemiyorum. Ama çok acayip bir durum olursa yapar tabi. Dediğim gibi çok sonraları büyük krizi bekliyorum böyle bir şeyden.

İnşallah öyle olur yani. Can duygusuz tavırlarını bir kenara bırakır. Sanem'in kucağında küçük bir çocuk gibi ağlar. Acılarını, korkularını onunla paylaşır. Sanem nereden bilsin adamın terk edilme korkusu yaşadığını? Evet söyledi 2 kere ama geçmişini bilmediği için tam oturtamıyor kafasında. Can da Sanem'in bu kadar yeteneğe rağmen neden özgüveninin düşük olduğunu bilmiyor. Hep yaramazlık yapan hayata çocuk olmuş da ondan. Takdir edilmemiş pek belki. Leyla'nın gölgesinde kalmış. Fotografik hafızasının bile ne kadar değerli olduğunu bilemiyor. Bazen gereksiz özgüven yapıyor eline ok alıyor, bazen de kendi yeteneklerini küçümsüyor aman işte fotografik hafıza diyor. Kaç kişide var ki böyle bir hafıza? Sayılıdır. Milyarlarca değildir. Parfüm konusunda bile kız heveslenmedi be. Hepsi yavaş yavaş olsa iyi olur. Getir götürcülükten başladı, stajyer metin yazarı oldu, parfüm işi yapıyor.
    Sanem'in fotografik hafızası ne zaman ne işe yarayacak çok merak ediyorum. Bu konu hiç iyi işlenmiyor. Oysa günlük hayatta bile çok güzel cinlikler, hikayeler yazılabilir bunun üzerine. Sanem'e cin gibi diyorlar ama açıkçası bir numarasını görmedik:) Parfüm yeteneği de duyduğu kokuyu unutmamasına vs. yine yeteneğine bağlanabilir. Geçiştiriliyor. Hiçbir yeteneğinin üzerinde durulmuyor. Sanem o kadar verici bir kız ki kendi çıkarlarını gözetemiyor, yeteneklerini sahiplenmiyor. Ben demeyi bilmiyor. Can da nadiren "ben"den başka bir şey diyor:) Can'ın soğuk yüzünü iyice görelim ki Sanem'in yarattığı sıcaklığı takdir edebilelim. Can'a saydırdığımız her an bir yatırım, öyle düşünüyorum

Sanem'in kendini ezdirmemesi çok güzel. Hüma gelince de öyle olacaktır. Lafını esirgemez yani. Çünkü öyle bir karakter. Remide Hanım'a oğullarıyla ilgili de ayar vermişti. Tavuk patroniçesine. Oğullarınız şirketi iyi yönetemiyor dedi. Hüma-Sanem didişmeleri tatlı bile olabilir. Hatta Can Sanem'in Hüma'yı canından bezdirmesini zevkle izleyebilir. Deli çünkü kız. Deren'e neler yaptı? Önce konuşma tarzını değiştirdi, sonra onunla daha saygılı konuşmasını istedi, temas sevmeyen kadına sarıldı, hikayesini seçince çok teşekkür ederim ben yazmıştım dedi, reklam filminde oynattı. Öbürü diyemiyor. Hep Sanem diye sesleniyor. Biraz da olsa istediğini yaptırdı. Polen'in kulağının dibinde soda açtı, Can ile yalnız bırakmadı, en son doğum günü düzenledi ve Can da gidince Polen gitti, fikir konusunda yardımcı olmayan Volkan arkadaşına tatlı tehditler savurdu. Bir gün fikre ihtiyacın olur yazdım seni bir yere lafları. Fabri'ye bile yüzyılın ayarını verdi herkesin içinde. Yani öyle kendini ezdirmesini bekleyemeyiz. Bu nedenle aile çatışmaları güzel olabilir.
    Hüma'yı çok merak ediyorum ben. Sağ gösterip sol vurabilir. Sanem'e laf sokabilir ama aldığı cevaplardan etkilenip tam Can'a göre bir kız diyebilir. Aylin kendi kazdığı kuyuya düşebilir. Sanem- Hüma çatışmasından çok Hüma hakkında Sanem-Can çatışması bekliyorum ben Can'a kafasına vura vura laf anlatabilecek başka kimse yok elimizde maalesef. O iş Sanem'e kalıyor

Bir de sen ne düşünüyorsun bilmem ama yeni senaristlerin işi çok zor bence. Can ve Sanem çok fantastik bir aşkla başladılar. O aşk yıkıldı. Çok daha gerçek bir şeye yelken açtılar ama izleyici için aslında bu bir düşüş. Seni kendimden bile çok seviyorumdan benim için değerlisine düştük ister istemez. Eski sahnelerle yarışacak yeni sahneler yazmak zor. Bir şeyler kırıldı. İzleyici öyle yükseldi ki bu kırılıştan gerçekçi bir çıkışa sabır göstermeyebilir. Can'dan aynı koşulsuz teslimiyeti bekleyebilir. Sanem'in peşinden deliler gibi koşan Can'a alışan izleyici o kalbe yavaştan tekrar sızan Sanem'i izlemek istemiyor sanki. Çözmesi zor bir ikilem bu. Can'ı anlamayı bizim hayal gücümüze bırakmamaları gerekiyor. Kendi ve başkalarının ağzından derdinin ne olduğunu duyacağız ki sabredeceğiz:) Kıvırırlar inşallah. Bir bölümde, hemen yapmalarını beklemiyorum. İzleyiciyi hırslandırmak ve germek işin doğasında var:) Ama o yönde adımlar atmalarını diliyorum. Can'ın Sanem'i sinirlendirmemek için dişi varlıkların yanında edebini takınan hallerini görmek istiyorum bir an önce:) İffetini korumatyı öğrensin kırdırmasın kanatlarını Sanem'e

4. Beğenenler;
    Yasemin68 (05-11-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tamam kızma öğrenecek:)

Bir de sen ne düşünüyorsun bilmem ama yeni senaristlerin işi çok zor bence. Can ve Sanem çok fantastik bir aşkla başladılar. O aşk yıkıldı. Çok daha gerçek bir şeye yelken açtılar ama izleyici için aslında bu bir düşüş. Seni kendimden bile çok seviyorumdan benim için değerlisine düştük ister istemez. Eski sahnelerle yarışacak yeni sahneler yazmak zor. Bir şeyler kırıldı. İzleyici öyle yükseldi ki bu kırılıştan gerçekçi bir çıkışa sabır göstermeyebilir. Can'dan aynı koşulsuz teslimiyeti bekleyebilir. Sanem'in peşinden deliler gibi koşan Can'a alışan izleyici o kalbe yavaştan tekrar sızan Sanem'i izlemek istemiyor sanki. Çözmesi zor bir ikilem bu. Can'ı anlamayı bizim hayal gücümüze bırakmamaları gerekiyor. Kendi ve başkalarının ağzından derdinin ne olduğunu duyacağız ki sabredeceğiz:) Kıvırırlar inşallah. Bir bölümde, hemen yapmalarını beklemiyorum. İzleyiciyi hırslandırmak ve germek işin doğasında var:) Ama o yönde adımlar atmalarını diliyorum. Can'ın Sanem'i sinirlendirmemek için dişi varlıkların yanında edebini takınan hallerini görmek istiyorum bir an önce:) İffetini korumatyı öğrensin kırdırmasın kanatlarını Sanem'e
    Tamam tamam yumuşadım biraz.

Ben de işlerinin çok zor olduğunu düşünüyorum. Hatta bu yüzden bocalamış olabilirler. Yani görüyoruz insanlar, karakterler için notlar almış. Geçmiş bölümlerde olan şeyler önümüze sunulmuş. Hep bir hatırlatma vardı önceki yorumumda bahsettiğim gibi. Emek verilmiş. Önceki senaristler de emek veriyordu. Hikaye masalsı başlamıştı. 40. yıl balosu, Albatros hikayesi. 13 bölümde Albatros konusu işlendi. Sonra sevgili olup, ayrıldılar. Şimdi galiba 26. bölüme kadar da ilişkilerinin resmiyete dönüşmesini seyredeceğiz. Hüma evet oğluyla ilgili çatışmalar ve bir aile büyüğü olması gerektiği için geldi (sayılır) ama Sanem'in ailesiyle de sahneleri olacaktır. Bunun için de Can Sanem ilişkisinin resmileşmesine ihtiyacımız var. Umarım evlilik teklifine yürüyoruzdur. Oradan masalsı bir sahne çıkabilir. Seyirci bence de rahatsız oldu Can'ın umursamaz ve lakayıt görünen davranışlarından. Çünkü esas oğlandan beklenen hata yapınca sürünmektir. Kendini affettirmeye çalışmaktır. Hatayı telafi edebilmek için elinden geleni yapmaktır. Kırdığı gönlü almaktır. Lakin biz hala kendini haklı bulan ve hatalarına sebep bulan bir esas oğlan seyrettik. Evet haklıydı Sanem Emre'ye inanıp, yalan söylemek ile büyük hata yaptı ama bedelini ödedi o kız. Hem bu süreçte çok acı çekti, hem de kendisi itiraf etti. Sonra da çekip gitmedi. Kaldı ve aşkları için savaştı. Sevdiği adamın yanında olmak istedi. Fabri'yi koluna takıp gezmedi. Samimi pozlar vermedi. Sürekli bir kendini ifade etme çabası vardı. Dinlememek, şans vermemek, ön yargılı yaklaşmak ve hakaret etmek de hatadır. Bir özür ile bakkalda çıraklık yapmakla her şey halloldu mu? Hala dinlemeyerek hata yapmadı mı? Asansördeki kırılma anı dönüm noktasıdır ilişkilerinde. Yeniden başlamaktır. Yeniden başlayacakları için senaristler eskiyi tekrar etmemeli. Dediğin gibi başka çatışmalar olabilir. Ortada gül gibi aile sorunları var. 2 farklı kültürde ailenin bir araya gelme olasılığı var. Sanem ve Can'ın mutlaka fikir ayrılıkları olacaktır. Hüma ve Sanem arasında tatlı çatışmalar olabilir. Bakalım. Yani senaristlere bağlı. Fragman gelirse birazcık bölümle ilgili fikir sahibi olabiliriz. Gelecekti bugün. Güzel bir fragman olabilir.

6. Beğenenler;
    Yasemin68 (05-11-18), yedel (05-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Tamam tamam yumuşadım biraz.

Ben de işlerinin çok zor olduğunu düşünüyorum. Hatta bu yüzden bocalamış olabilirler. Yani görüyoruz insanlar, karakterler için notlar almış. Geçmiş bölümlerde olan şeyler önümüze sunulmuş. Hep bir hatırlatma vardı önceki yorumumda bahsettiğim gibi. Emek verilmiş. Önceki senaristler de emek veriyordu. Hikaye masalsı başlamıştı. 40. yıl balosu, Albatros hikayesi. 13 bölümde Albatros konusu işlendi. Sonra sevgili olup, ayrıldılar. Şimdi galiba 26. bölüme kadar da ilişkilerinin resmiyete dönüşmesini seyredeceğiz. Hüma evet oğluyla ilgili çatışmalar ve bir aile büyüğü olması gerektiği için geldi (sayılır) ama Sanem'in ailesiyle de sahneleri olacaktır. Bunun için de Can Sanem ilişkisinin resmileşmesine ihtiyacımız var. Umarım evlilik teklifine yürüyoruzdur. Oradan masalsı bir sahne çıkabilir. Seyirci bence de rahatsız oldu Can'ın umursamaz ve lakayıt görünen davranışlarından. Çünkü esas oğlandan beklenen hata yapınca sürünmektir. Kendini affettirmeye çalışmaktır. Hatayı telafi edebilmek için elinden geleni yapmaktır. Kırdığı gönlü almaktır. Lakin biz hala kendini haklı bulan ve hatalarına sebep bulan bir esas oğlan seyrettik. Evet haklıydı Sanem Emre'ye inanıp, yalan söylemek ile büyük hata yaptı ama bedelini ödedi o kız. Hem bu süreçte çok acı çekti, hem de kendisi itiraf etti. Sonra da çekip gitmedi. Kaldı ve aşkları için savaştı. Sevdiği adamın yanında olmak istedi. Fabri'yi koluna takıp gezmedi. Samimi pozlar vermedi. Sürekli bir kendini ifade etme çabası vardı. Dinlememek, şans vermemek, ön yargılı yaklaşmak ve hakaret etmek de hatadır. Bir özür ile bakkalda çıraklık yapmakla her şey halloldu mu? Hala dinlemeyerek hata yapmadı mı? Asansördeki kırılma anı dönüm noktasıdır ilişkilerinde. Yeniden başlamaktır. Yeniden başlayacakları için senaristler eskiyi tekrar etmemeli. Dediğin gibi başka çatışmalar olabilir. Ortada gül gibi aile sorunları var. 2 farklı kültürde ailenin bir araya gelme olasılığı var. Sanem ve Can'ın mutlaka fikir ayrılıkları olacaktır. Hüma ve Sanem arasında tatlı çatışmalar olabilir. Bakalım. Yani senaristlere bağlı. Fragman gelirse birazcık bölümle ilgili fikir sahibi olabiliriz. Gelecekti bugün. Güzel bir fragman olabilir.
    Koptum:) Gece yarısı oldu neredeyse nerede fragman? Kesin Can'a daha çok bileneceğimiz bir şeyler geliyor?

Esas oğlan genel olarak hata yaptığına inanmıyor ki. Sadece son birkaç gün için ayıp etmiş:) Yoksa Sanem onu terk etti daha ne? Beni en çok rahatsız eden sahne asansörde uyumaya kalktığı an oldu. Yok artık:) Değil seni affettim barışalım demek Can'ın son ayılıkları için özür dilemeye bile niyeti yoktu bence. Kızın gözlerine baka baka kırıldı iradesi. Ama Can'ın niyeti neydi sor? Bilmiyorum valla anlamadım:) Sanırım Sanem'e hala kızgın olmadığı bir eski sevgili gibi davranacaktı. Her şey yolundaymış, terk edilmek koymamış gibi:)

Sanem bedel ödedi ama Can'ın olayı Sanem'e bedel ödetmek mi? Bence değil. Güvensizlik ve korku adamın olayı. Sanem'i cezalandırmaya çalıştığını düşünmüyorum. Ama senaristler ne düşünüyorlarsa açıkça ortaya koymaları gerekiyor bu bölüm. Asansörde kırılan irade tez tuzla buz olmalı. Kolyeyi verip Sanem'in yanından ayrıldıysa bu da çok soğuk bir hareket olur. Yat kızın yanında. Bırak kollarında uyusun. O asansörde uyuabilen adamın aşkına inanmazdım. Hormon ve heyecan gizlenemez:) Sanem'e iyi geceler deyip gidip salonda yatan adamın da heyecanına pek güvenmem yani. İnatla öfkeyle yapılan her şeyi anlarım. Ama gece vakti, baş başa, dar alanda, aynı çatı altında direnen irade aşk değildir. Ona inanmam:) Asansörde öpüşme noktasına geldiler durumu kurtardılar. Evde de birlikte uyumalarını beklerim. Sevişsinler barışsınlar demiyorum. Ama sarılarak uyusunlar. İnşallah Sanem Can'ın kollarında uyanıp kalkıp kahvaltı hazırlamıştır. Kız madem kabus gördü Can yanına koştu sonra da orada kalmalı. Al bu kolye seni korur deyip totosunu dönmemeli

Durum:
    suzi67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    aachen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    591

Aldığı Beğeni: 221

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu basliktaki herkessadece sanem taraftari gibi geliyor bana ama düsünümki sizin hayatinizda olan biri hattaseni eviyorum diyen biri gidip sizin kardesinize veya sizeyakin olan birine günü geldiginde onu üzmeden ayrilacagim dedigindesizlerin tepkisi ne olurdu acaba. haa bu arada siz belki affederdiniz amabenim sahsi görüsüm her ne kadarsevsende gururum önde gelirdi ve asla affetmezdim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri