Sayfa 138/200 İlkİlk ... 3888128134135136137138139140141142148188 ... SonSon
1000 sonuçtan 686 ile 690 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Fragman yorayım dedim sabah sabah

Sanem depo gibi o yerde ne yapıyor elinde telefon şarjıyla? Can’dan şarj istemiş, almış, o kısmı anladım da,o odada iç sesiyle kavga etmeye mi girmiş....hani kendi kendine konuştuğunu Can görmesin diye mi?
    Bu arada bilmiyorum beni takdir etmeyi düşünüyor musunuz? Aynen dediğim gibi olmuş, ön izlemeden çıkardığım sonuç bire bir tutmuş...yani birebire yakın tutmuş

Mevkıbe hanım şirkete ne getirmiş yiyecek olarak acaba? o derece eli lezzetli bir kadının yetiştirdiği kızın yumurta kıramaması komiklik mi? Ne ? ya da ne değil? Neyse ....

Ayrıca duş alan Can neden kurulanmadan havluyu sarmış beline? Daha da sexy görünsün diye mi? Böyle bir şey mümkün mü? değil..... değil mi? Mümkün değil....

Yaaa ben Sanem gibi saçma sapan ve gerizekalı tarzda konuşmaya başladım sanırım....en iyisi susayım

2. Beğenenler;
    oates79 (06-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bold'ladığım cümleye cevap veriyorum. Elbette hayır:) Bugüne kadar shipleyip izlediğim 5-6 yerli dizi çifti vardır birinde de karakterler bozulmasın. Birinde de kıskançlıklar komiklikler ayrılıklar bişiler yazılacak diye aşka zarar verilmesin. Ben görmedim valla:) Muhtemelen işte Can biraz soğuk yapsın konu 3 bölüm uzasın falan diye yazıyorlar biz de 3 kuruşluk seyir zevkimizden olmamak için psikanalizler, inkarlar kasıyoruz. Olsun dizi keyfi bitse de yorum keyfi başka oluyor:) Derin yazılmış rom-com karakteri diye bir şey yok. Ben görmedim. Her seferinde umutlanıyorum bu sefer kesin anladığım gibi, senarist hissetmiş falan diye sonuç her seferinde hüsran

He şimdi diyeceksin ki yazdıklarına inanmıyor musun? Valla inanıyorum. Ben henüz karakterlere ihanet edildiğini asla düşünmüyorum. Zaten eski senaristlerin yazdığı bölüme de yenisi geldi bozdu diye isyan edilmişti:) Can'ın tavırlarına şimdi yapılan yorumları ben ilk ayrıldıkları bölüm yapmıştım. Kızgından çok umursamaz ve aşağılayıcı görünüyor demiştim. Hala öyle görünüyor olması bende bir tutarlılık bir emniyet hissi yaratıyor:))) He galiba ne yazdıklarını biliyorlar diyorum:)

Eve yeni geldim. Fragmanı izleyememiş sadece kuşluda yorumlara bakmış çok korkmuştum. İzleyici gerçekten eski fantastik Can'dan başka bir şeyi kabul etmiyor onu anladım. O Can da yok. Baştan başka çift gibi yazılıyorlar evet ama işte adam dedi bu benim Sanem'im değil diye. Yeni Sanem'e sana aşığım her yerde seni görüyorum demedi ki Benim için değerlisin dedi. Hatta onu da demedi sen de öylesin dedi:) Değerli bir getir götürcü olabilir:) Kısacası adam duygusal olarak aynı yerde değil. Olamaz da. Bu bana daha gerçek geliyor. Can'ın değişmesi dengeyi bulması lazım. Ama bu evrede gerçekten iç dünyasında ne olup bitiyor görmemiz lazım. Kıskançlıklar komiklikler yazacağım 2 saati dolduracağım diye kasacaklarına niye anlamlı diyaloglar, sahneler yazmazlar ki anlamıyorum. Hem 2 saati doldurmakta zorlan hem de söylemen gereken şeylerin yarısını söyleme. Garip. Neyse ne diyordum fragman. Sanem Can'ı kendine benzetmiş:))) Ama ben orada Can Sanem'in kıskançlığını tease ediyor gibi algıladım. Yani durup dururken Gamze'yleymiş gibi yapmıyor ama işte tease ensesinde patlıyor Sanem Fabri deyince. Ama iki bölüm önce Fabri yüzünden dünyalar yıkılmışken Sanem'in yine Fabri demesi abes mi? Çok abes. Olsun Can'ın surat ifadesine güldüm mü? Güldüm:) Birbirlerini kıskandırmaya çalışan iki gerizekalıyı izleyeceğiz bu bölüm herhalde. İzlerim ben ok'im:) Sanem ve Fabri doğada yabani çiçek avına çıkınca Can da ajansı toplayıp ormana gitmeye karar verdi herhalde. Tabi ki iyi bir iş çıkarmak için. Başka hiçbir ajandası yoktur eminim.

İnşallah bölüm sonu çık dışarı Can Divit değil de doğada kal Can Divit deriz:) Ürkmüyor değilim. Okuduğum olumsuz yorumlar psikolojimi bozuyor benim. Terapist çıkacağım derken hasta olcam iyi mi? Bu kıskançlık mevzuları çok uzuyor. Sadakat, tek eşlilik hikayenin çok önemli çok özel bir parçası. Gerçek bir aldatma olmasa da konsepte zarar verilebilir. Bir de Can Divit niye soğuk duşlar almak zorunda kalmış gece gece merak ettim Onun altını çizerlerse iyi olur. Çünkü aynı çatı altında sadece Sanem'in Can'a dibi düşerse yakarım bu gezegeni

Bu arada Sanem gerizekalı gibi yazılıyor diyen arkadaşlar size çok katılıyorum. Başından beri bunun neresi zeki diye soruyorum zaten. Hiçbir zekiliğini görmedik. Zaten bu gözler Hülya Cevher dışında zeki esas kız görmedi Türk TV'sinde:) Ben onu öyle sevmeyi öğrendim diye batmıyor herhalde. Düne kadar çok zekiydi şimdi aptal olmadı ki. Hep bir şapşikti. Hep deliydi. Hep duygusal olarak çocuktu. Bu kız nasıl ilişki yaşayacak dedirtiyordu. Yaşayamıyor zaten. Keşke Can Divit gideydi de 3 sene sonra geri döneydi o arada Sanem büyüseydi Of valla fragman beni de bozdu. Tamam ilişkiye başlamadılar, tama sil baştan ama bu mu yani? Böyle mi başlayacaklar? Bir çay içselerdi Asansörde uyumaya kalkan Can Divit neyse kızla cıbıl cıbıl burun buruna gelip bir şey mi lazımdı diye soran Can Divit o benim için. Aşk bitti tutku paydos. Bunu kabul edemem. Fragman yanıltmacasıdır inşallah. Ben hiç böyle hayal etmedim. Kızı bir de ardiyede yatırıyor pessss.
    İşte zaten bu cümle dizilerimizin kısa ömürlü olmasının sebebi. Artık 2 saat bile değil azizim, 2 saat 20 dakika ……. Olması imkansız bir şeyi başardıkları için hepsini yürekten tebrik ediyorum. O çok ayrı. Ama bu durum yeni değil. 3-5 yıldır bu şekilde dizi süreleri yukarı doğru bir ivme kazandı. Aldı başını gitti. Ama dediğim gibi durum yeni değil. Senaristlerimizin de artık bu duruma uygun yazmaları gerekmez mi? Bizim dizide, ajansta 2 tane yan çiftimiz olsaydı mesela, o ravarva dolu mahalle sahnelerine mahkum olmasaydık güzel olmaz mıydı?

Güliz de etkisiz eleman oldu. Repliği bile yok nerdeyse. Mesela 11.Bölüm’de Güliz Can’dan baya fırça yedi di mi Sanem yüzünden. Sonra adam çıktı gitti partiden. Ama unuttu öbür bölüm Güliz olanları. Neden yazmadılar Sanem Güliz konuşması? Onun yerine neden Zebercet izledik, çok merak ediyorum gerçekten. Üstelik seyirci bas bas bağarıyor Zebercet’i izlemek istemediğini.

Yumurta işi nooldu mesela. Galina markası için bir organik Pazar yapılacaktı. Fikri Sanem bulmuştu. Harika fikirleri vardı Sanem’in. Haftaya reklam filmini çekmemiz lazım demişti Levet, lansman için çok acildi 9.bölümde. Parfüm işi de Galina’ya benzemez umarım. 2-3 iş bir arada yapılamıyor mu?
    Sanem’in ileri gittiğini görmek istiyorum ben. Can için söyleyebilirim bunu ama Sanem için söyleyemiyorum. Şu getir götürden bi kurtulsun, kendinin farkına varsın

Ayyyy, fragman yorumunu yazamadım daha Bir söyledin bin işittin Zuzinha Sen de benim yaramı kaşıdıysan demek ki :)

Fragmaaaan.

Valla benim görmek istediğim tek sahne var, o da Can’ı soğuk duşun altına sokan kıvranmaları Görmezsem küserim. Tamam öpüşüp sevişmesinler eyvallah :))) Zaten onları yapsalar…bu gözler görse öyle sahneler yeminle sokaklarda ahey aheeeeey diye dans ederdim Tamam tamam sitenin içinde :))
    Mevkıbe böreği almış gelmiş ama Sanem’in asansörde Can’la kaldığını öğrenmiş J)) Yine kötü kötü bakacak Can’a. Bir de “biz kızımızın borcunu ödeyeceğiz en kısa zamanda” ayarı gelirse süper olur

Kıskandırma kısmında Sanem’in elinde patlayacak benden söylemesi. Ayhan ya da Leyla içeri girip Sanem diye bağarınca foyası çıkıcak ortaya :)(

Neyse, az daha eğlensinler bakalım, Hüma gelince çok ararlar bu zamanları. Öyle evde asansörde geçen zamanları heba etmeyi görürler nasılsa

4. Beğenenler;
    amanayol (06-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ipekaziz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragman yorayım dedim sabah sabah

Sanem depo gibi o yerde ne yapıyor elinde telefon şarjıyla? Can’dan şarj istemiş, almış, o kısmı anladım da,o odada iç sesiyle kavga etmeye mi girmiş....hani kendi kendine konuştuğunu Can görmesin diye mi?
    Bu arada bilmiyorum beni takdir etmeyi düşünüyor musunuz? Aynen dediğim gibi olmuş, ön izlemeden çıkardığım sonuç bire bir tutmuş...yani birebire yakın tutmuş

Mevkıbe hanım şirkete ne getirmiş yiyecek olarak acaba? o derece eli lezzetli bir kadının yetiştirdiği kızın yumurta kıramaması komiklik mi? Ne ? ya da ne değil? Neyse ....

Ayrıca duş alan Can neden kurulanmadan havluyu sarmış beline? Daha da sexy görünsün diye mi? Böyle bir şey mümkün mü? değil..... değil mi? Mümkün değil....

Yaaa ben Sanem gibi saçma sapan ve gerizekalı tarzda konuşmaya başladım sanırım....en iyisi susayım
    Afferim sana Eline yüreğine sağlık sevgili ipekaziz :)

Bence artık Sanem'in kendi kendine konuştuğunu biz bile görmeyelim. Mümkünse bizde de saklansın :)))

Mevkıbe börek getiriyor büyük ihtimalle, geçen bölüm dediydi de, Can'ın boğazından geçecek mi börekler bilmiyorum. Asansör olayını öğrenmiş bir Mevkıbe 10 kaplan gücünde olabilir :)) Zaten tepkili Can'a. Bakalım şeytan tüyü işe yarayacak mı????

Can neden kurulanmamış. Hemen cevaplıyorum. "Islak beden parlak olur, kuru beden mat olur. Islak beden seksi olur, kuru bedenin gideri olur mu olmaz mı bilinmez "

Zebercet'in çok haklı olduğu anlardan biriydi. Belki tekti bilemedim şimdi :)

Edit: Can'ın her türlü gideri olur o çok ayrı
    Konu oates79 tarafından (06-11-18 Saat 10:43 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    Zuzinha (06-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Sanem'den yüzyılın icadını yapsın, zekasını konuştursun diye beklemiyorum. Hani şu çok kıymetli ama değerini bilemediği fotografik hafızasını kullansın. Pek çok şeyi kaydetmiştir oraya. Göstersin. Belki bir şiir belki bir dosya metni ezberlersin ama göstersin. .
    Di mi? Koptum. O kadar kitap okuyorlar, birbirlerinin alıntılarını tamamlasınlar bari. Sanem ortak edebiyat birikimlerinden alıntılar yapsa Can da hangi kitaptan olduğunu pat diye söylese falan. Böyle küçük mutluluklara razıyız:) Ayrıca o kadar romantik kitap okuyan Sanem nasıl romantik bir reklam metni yazamadı? Kitap diye Galapagos ve Evrim falan mı yazıyor? Polen kuantum fizikçisiydi bizimki de deniz biyoloğu olsun bari. Kaç çeşit ne canlısı var Latince isimleri ne hemen ezberler Zekasını konuştursun diye bekliyoruz çünkü zehir gibi falan diyorlar Bu kız şapşik, istemeden komik falan deseler daha az yadırgayabiliriz

Adam imkansız diye düşünürken bile fotolarla aşk yaşıyordu. Tamam o son kalan fotoyla da uzun süre aşk yaşadı ama yetmez. Göstersin artık duygusunu. Sanem onun ev arkadaşı değil.
    İmkansız diye düşünürkenki Can ile şimdiki Can aynı insanlar olamazlar. O Can seni her zaman dinlerim, mektubunu beklerim de diyordu ama daha çok gözlerinden öperim mektubunu keserim oldu. Yalan oldu o Sadece Can değil ki herkes için onun olmayacağını düşündüğü biri için acı çekmek farklı, canını yakan seni kullanan birine tekrar yakınlık duymak ayrı. Her şey ortaya çıktı, her şey unutuldu, Sanem eski tahtına oturdu durumu yok. Hem olamaz hem de daha konuşulmayan çok şey var. Can'ın yaraları açık. Sanem'in, günlerdir beni dinle diye ağlarken asansörde konuyu açan Can'ı konumuz o mu diye geçiştirmeleri falan yukarıda bahsettiğim Can 3 bölüm soğuk yapsın zırvalığından. Değil karakter hayatın olağan akışına aykırı tavırlar bunlar Ayrıca Sanem de "canından bile çok severken" çok saçmaladı. İnsan sevdiği adama başka bir adamla gittiği izlenimini verir mi? Bu kız da çok yaktı Can'ın canını. Afedersin aptallığından yaptı:) Bizimki de yaralılığından yapıyor. Eski Can'ı unutmalıyız. Bir de o CanEm'in hiçbir temeli yoktu. Birbirlerini gerçekten tanımıyorlardı. Can ilk defa sana güvendim dese de nerede güvendi? Kız haklı, Sanem'e çok farklı bir şekilde açılmış değildi. Çok daha hızlı açılmıştı belki evet ama birbirlerinin her şeyi, dayanağı falan değillerdi. Birbirlerini herkesten iyi de tanımıyorlardı. Tanısalardı ayrılmazlardı. Tabi bir de Can bıçağa daha önce tükürseydi Ben yeni ve farklı bir ilişki gelişimine ok'im hatta bunu istiyorum. Ama tek eşlilik, sadakat, dürüstlük gibi temeller yine yapraklarından ısırılacaksa o zaman bu sefer neyi düzeltiyorlar, neyi baştan yetiştiriyorlar yani? Yenisi şu an daha romantik olamaz ama daha derin olmalı. Fragmanda derin bir şey göremedim o biraz moralmanlarımı çökertti yoksa gidişattan memnunum

Hele ben bir göremezsem o aşkı. Daha da anlatmasın Can Divit. Albatros olamaz gözümde. Gazı kaçmış asitli içecek gibi Albatros olur. Bu kıskandırmaların sonu fena ben diyim. Bir patlamaya neden olur. O da belki eeeh biz arkadaş olamıyoruz noktasına varılır. Neyi kimden gizliyoruz seviyoruz işte birbirimizi, kıskanıyoruz ve dayanamıyoruz birbirimizi başkasıyla görmeye olur. Sanem'in aşkını gölgede bırakan Can Divit'in aşkını, aşık hallerini geri istiyoruz. Bana kalırsa hikayeler de her iki tarafın da aşkı güçlü yansıtılmalı ama esas oğlanınki bir tık fazla. Çünkü senin izleyici kitlen kadın. Ne yapsın Sanem'in aşkını? Tabi ona da hayran olur da güzel der geçer. Bizim Sanem de pek romantik değil mağlum. O yüzden esas oğlana büyük yük düşüyor. Bir an önce fabrika ayarlarına geri dönmeli. Yine kavga etsinler gerekiyorsa da ince ayarlara geri dönülsün.
    Aptal aşığa dönemez geri ama çekimin hala tüm gücüyle var olduğunu bize küçük kaçamaklarda göstermeleri şart. 1m2 asansör ve aynı çatı altı gibi ortamlarda görünmezse bu çekim daha nerede görünecek? Asansörü kotardılar ben Sanem ayağa kalkınca peşin sıra kalkıp aralarındaki mesafeyi neredeyse sıfırlayan Can'a bayıldım. Evde de mesela Sanem gibi hınzırlaşsa Sanem'in karşısına bilerek öyle cıbıl neyin çıkıp ne oldu ne istemiştin gibi sahte tavırlar takınsa hem güleriz hem de aşkı hissederiz. Böyle şeyler istiyorum vallahi çok şey istemiyorum. Eski Can falan da demiyorum. Onun aşkına güven olmuyordu:)

Esas erkeğin aşkı konusunda haklısın ama ben esas kızın da aşkına takılırım. Aşk dediğin şeyde iki taraf bir olmalı. Sanem'in aşkı Can'ın aşkı değil CanEm başlı başına bir aşk, bir fenomen olmalı. İki insan bir olunca, ikisinin aşkına da hayran olununca unutulmaz oluyor hikayeler. Sanem'in aşkı da çok sorunlu ki bence. Hala daha nasıl Fabri'yle yemekteyiz diyor Can'a? Yerleri silmeyi bırakıp gizliden gizliye Can'ın iç dünyasına girmeye çalışmalı. Can'ı biz anlamaya çalışıyoruz ne kötü günler geçiriyor olmalı diyoruz Sanem niye demiyor? Çünkü yazmıyorlar. Biz de burada böyle kurdeşen oluyoruz Bu kız nasıl girecek Can'ın iç dünyasına? Nasıl yıkacak o duvarları? Tamam yine menemen yapamasın ama duygusal zekasını geliştirsin. Fotografik hafızasıyla o kadar roman okumuş. Nasıl iç dünyalara bu kadar uzak olabilir? Skeç yazmasınlar ilişki kurgulasınlar. Herhalde çalışma şartlarından, haftada sayfalarca yazma zorunluluğundan, yazdığın şeye karışan kanaldan yapımcısına onlarca insan olmasından dolayı yapamıyorlar. Bilemiyorum.

Alıntı ipekaziz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunu geçen yazacaktım unuttum. Sanem el bebek gül bebek büyümüş bir kız değil. Geleneksek bir ailede büyümüş. Annesi çalışmıyorsan evlen diyecek kadar gelenekçi bir kadın. Sanem'e yumurta kırmayı öğretmemiş olamaz. Elinin lezzeti olsun olmasın tamam ama mutfaktan bu kadar uzak büyümüş olması abes. Ayrıca bakkalda her şeyi biliyordu. Yiyecek dünyasına uzak değil. Can'ın yumurtayı bitirdiğini görsek yine bu saçmalığı bağrımıza gömeriz. Ama ya bitirmezse?:)

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte zaten bu cümle dizilerimizin kısa ömürlü olmasının sebebi. Artık 2 saat bile değil azizim, 2 saat 20 dakika ……. Olması imkansız bir şeyi başardıkları için hepsini yürekten tebrik ediyorum. O çok ayrı. Ama bu durum yeni değil. 3-5 yıldır bu şekilde dizi süreleri yukarı doğru bir ivme kazandı. Aldı başını gitti. Ama dediğim gibi durum yeni değil. Senaristlerimizin de artık bu duruma uygun yazmaları gerekmez mi? Bizim dizide, ajansta 2 tane yan çiftimiz olsaydı mesela, o ravarva dolu mahalle sahnelerine mahkum olmasaydık güzel olmaz mıydı?

Güliz de etkisiz eleman oldu. Repliği bile yok nerdeyse. Mesela 11.Bölüm’de Güliz Can’dan baya fırça yedi di mi Sanem yüzünden. Sonra adam çıktı gitti partiden. Ama unuttu öbür bölüm Güliz olanları. Neden yazmadılar Sanem Güliz konuşması? Onun yerine neden Zebercet izledik, çok merak ediyorum gerçekten. Üstelik seyirci bas bas bağarıyor Zebercet’i izlemek istemediğini.

Yumurta işi nooldu mesela. Galina markası için bir organik Pazar yapılacaktı. Fikri Sanem bulmuştu. Harika fikirleri vardı Sanem’in. Haftaya reklam filmini çekmemiz lazım demişti Levet, lansman için çok acildi 9.bölümde. Parfüm işi de Galina’ya benzemez umarım. 2-3 iş bir arada yapılamıyor mu?
    Sanem’in ileri gittiğini görmek istiyorum ben. Can için söyleyebilirim bunu ama Sanem için söyleyemiyorum. Şu getir götürden bi kurtulsun, kendinin farkına varsın

Ayyyy, fragman yorumunu yazamadım daha Bir söyledin bin işittin Zuzinha Sen de benim yaramı kaşıdıysan demek ki :)

Fragmaaaan.

Valla benim görmek istediğim tek sahne var, o da Can’ı soğuk duşun altına sokan kıvranmaları Görmezsem küserim. Tamam öpüşüp sevişmesinler eyvallah :))) Zaten onları yapsalar…bu gözler görse öyle sahneler yeminle sokaklarda ahey aheeeeey diye dans ederdim Tamam tamam sitenin içinde :))
    Mevkıbe böreği almış gelmiş ama Sanem’in asansörde Can’la kaldığını öğrenmiş J)) Yine kötü kötü bakacak Can’a. Bir de “biz kızımızın borcunu ödeyeceğiz en kısa zamanda” ayarı gelirse süper olur

Kıskandırma kısmında Sanem’in elinde patlayacak benden söylemesi. Ayhan ya da Leyla içeri girip Sanem diye bağarınca foyası çıkıcak ortaya :)(

Neyse, az daha eğlensinler bakalım, Hüma gelince çok ararlar bu zamanları. Öyle evde asansörde geçen zamanları heba etmeyi görürler nasılsa
    Valla genelde her yazdığının altına imzamı atabilecek durumda oluyorum ama bu boldladığım cümleye mum yakar dilek diye bırakırım o derece Sonra da bilerek ıslak ıslak gezinsin oralarda. Dediğin gibi Zebercet'in tavsiyesini dinlemiş olsun Mevkıbe konusunda haklısın. Can'ı Sanem süründüremiyor Mevkıbe yapsın

Kapı açıldığında Fabri orada olsa Can da sesini duysa bence daha mitişmel olur Sonra Mevkıbe'den özür dileme bahanesiyle dayanır kapıya Fabri- Can, Sanem-Mevkıbe-Nihat mahallede ahahahahaha Ama Mevkıbe-Nihat'ın Can'dan yana olduklarını görmek isterim. Can'ın o sıcaklığa ihtiyacı var.

8. Beğenenler;
    oates79 (06-11-18), ozenc-can (06-11-18)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,051

Aldığı Beğeni: 1,792

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar,

Ben çok dizi izleyen biri değilim.Her sene devamlı takip ettiğim bir dizi vardır sadece.Diğer dizilerin de ara sıra önemli sahnelerine bakarım.Geçen yıl takip ettiğim FHK dizisinde tek taraflı bir adamın (Yağız Egemen) aşkını izleyen dizilerdeki aşka susamış biri olarak bu sene daha seçici davranayım diyerekten gözüme Erkenci Kuş 'u kestirdim.İnşallah pişman olmam.İki-üç bölüm de olsa şans vermek istiyorum bu diziye ve aşka.

Yeni senarist bize diyor ki " Eski Sanemi ve Canı unutun.Onlar geride kaldı.Alışsanız iyi olur.Tutku aramayın, tutku, elektrik hiçbir şey yok.İşinize gelirse.. " Can Yaman'ın kasları neyimize yetmiyor dimi ?Karakterler, olaylar güzel işlenecekse izleyiciyi tabiki tatmin eder.Yeni Sanem ve yeni Can'ı bağrımıza basarız.Güvenmek istiyorum senariste.Umarım umutlarımızı boşa çıkarmaz.

Şunu söylemek istiyorum, senarist Sanem'i daha ne kadar saçmalatmayı düşünüyor acaba ?Kız iyice çığırından çıkmış durumda.Fragmanı izlerken tokatlamak geçti içimden kendine gel kızım diye.Ne deniyordu tıpta Sanem'in geldiği duruma: sanrı, panik atak, şizofreni... Hangisi ? Ceyceyle çok mu haşır neşir oldu da Ceycey'in panik halleri ona mı geçti ? İyimser düşünmek istiyorum .Belki hayatında ilk kez aşık oldu kızcağız.Aptal aşık sendromu yaşıyordur ve geçici bir durumdur.Olamaz mı ?Evet, evet öyledir .Başka türlüsünü düşünmek istemiyorum.Yoksa komediden soğuyacağım bu gidişle.Komedinin dozunu kaçırınca olmaz, insanlar gülmek yerine bu ne saçma şey derler.

Ah Sanem ah, umarım akıllanır, aklı başında bir kız gibi davranırsın artık.Seni böyle gördükçe inan içim gidiyor, üzülüyorum.Aşk başını mı döndürdü, ondan mı bu deli hallerin kızım ?İşine , gücüne bak artık , kariyer yap.Zekanı kullan.Şapşiklik te bir yere kadar.İç sesinle konuşmayı bırak.Artık sana gülemiyorum, üzgünüm tatlım.Can, kızın doğum gününü kutlamadığını unuttum sanma.Bir sürü kabalık yaptın, bari bunu telaffi et.Odunluk etme çocuğum.

Herkese iyi yorumlar.
    Konu yedel tarafından (06-11-18 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    ozenc-can (06-11-18), Zuzinha (06-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri