Sayfa 139/200 İlkİlk ... 3989129135136137138139140141142143149189 ... SonSon
1000 sonuçtan 691 ile 695 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Valla genelde her yazdığının altına imzamı atabilecek durumda oluyorum ama bu boldladığım cümleye mum yakar dilek diye bırakırım o derece Sonra da bilerek ıslak ıslak gezinsin oralarda. Dediğin gibi Zebercet'in tavsiyesini dinlemiş olsun Mevkıbe konusunda haklısın. Can'ı Sanem süründüremiyor Mevkıbe yapsın

Kapı açıldığında Fabri orada olsa Can da sesini duysa bence daha mitişmel olur Sonra Mevkıbe'den özür dileme bahanesiyle dayanır kapıya Fabri- Can, Sanem-Mevkıbe-Nihat mahallede ahahahahaha Ama Mevkıbe-Nihat'ın Can'dan yana olduklarını görmek isterim. Can'ın o sıcaklığa ihtiyacı var.

Aaaaaa bak işte bu komik olur Can elinde tepsiyle gelir İçine de bade koyar artık

Can Sanem'den geçse bile Mevkıbe'den geçemiyor zaten. Çok tatlı bir ilişkileri var. Hatta Sanem ve Can'ınkinden daha altı dolu, daha sağlan bir ilişkileri var. Ne yazık ki.

O kadar kitap okuyorlar,birbirlerinin alıntılarını tamamlasınlar bari. Sanem ortak edebiyatbirikimlerinden alıntılar yapsa Can da hangi kitaptan olduğunu pat diye söylesefalan. Böyle küçük mutluluklara razıyız:)Esas erkeğin aşkı konusunda haklısın ama ben esas kızın da aşkına takılırım. Aşk dediğin şeyde iki taraf bir olmalı. Sanem'in aşkı Can'ın aşkı değil CanEm başlı başına bir aşk, bir fenomen olmalı. İki insan bir olunca, ikisinin aşkına da hayran olununca unutulmaz oluyor hikayeler. Sanem'in aşkı da çok sorunlu ki bence. Hala daha nasıl Fabri'yle yemekteyiz diyor Can'a? Yerleri silmeyi bırakıp gizliden gizliye Can'ın iç dünyasına girmeye çalışmalı. Can'ı biz anlamaya çalışıyoruz ne kötü günler geçiriyor olmalı diyoruz Sanem niye demiyor? Çünkü yazmıyorlar. Biz de burada böyle kurdeşen oluyoruz. Bu kız nasıl girecek Can'ın iç dünyasına? Nasıl yıkacak o duvarları?

Skeç yazmasınlar ilişki kurgulasınlar.

Evet, kesinlikle. Kesinlikle ve hatta kesinlikle

Başlarda zaten, ikisinin sohbetlerini hep müzik eşliğinde izledik. Ne konuştular, neye o kadar güldüler hiçbir fikrimiz yoktu. Azcık ucundan gösterdiler. Madem baştan başladılar, dediğin gibi o sohbetleri görmek isterim. Birbirini cümle bitmeden anlayan bir çift çok daha masalsı gelir bana. Ortak hayallerini, korkularını konuşsunlar. Asansör sahnesinde de ucundan aldık bi dal. Devamı gelirse negzel olur :)) Bi sohbet ortamı olmalı ki yavaş yavaş açılsınlar.

Valla Sanem tek başına yıkamayacak gibi o duvarları canım benim. Osman'la mı dertleşse de adam akıllı bir tavsiye alsa bilemedim. Hakkaten çok acemi. El yordamıyla bulmaya çalışıyor, o da olmuyor. Osmanla dertleşiyorlardı ne güzel. Hem Osman da hikayeden koptu iyice, bir yerinden girmesi lazım. Can Osman'la ayrı dertleşse, Sanem ayrı dertleşse mesela. Güzel olabilir

Sanem'i biraz iteklemek lazım, bi yere girebileceği yok değilse

2. Beğenenler;
    seval2005 (06-11-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 703

Bahsedilme
    0 Mesaj

Di mi? Koptum. O kadar kitap okuyorlar, birbirlerinin alıntılarını tamamlasınlar bari. Sanem ortak edebiyat birikimlerinden alıntılar yapsa Can da hangi kitaptan olduğunu pat diye söylese falan. Böyle küçük mutluluklara razıyız:) Ayrıca o kadar romantik kitap okuyan Sanem nasıl romantik bir reklam metni yazamadı? Kitap diye Galapagos ve Evrim falan mı yazıyor? Polen kuantum fizikçisiydi bizimki de deniz biyoloğu olsun bari. Kaç çeşit ne canlısı var Latince isimleri ne hemen ezberler Zekasını konuştursun diye bekliyoruz çünkü zehir gibi falan diyorlar Bu kız şapşik, istemeden komik falan deseler daha az yadırgayabiliriz

İmkansız diye düşünürkenki Can ile şimdiki Can aynı insanlar olamazlar. O Can seni her zaman dinlerim, mektubunu beklerim de diyordu ama daha çok gözlerinden öperim mektubunu keserim oldu. Yalan oldu o Sadece Can değil ki herkes için onun olmayacağını düşündüğü biri için acı çekmek farklı, canını yakan seni kullanan birine tekrar yakınlık duymak ayrı. Her şey ortaya çıktı, her şey unutuldu, Sanem eski tahtına oturdu durumu yok. Hem olamaz hem de daha konuşulmayan çok şey var. Can'ın yaraları açık. Sanem'in, günlerdir beni dinle diye ağlarken asansörde konuyu açan Can'ı konumuz o mu diye geçiştirmeleri falan yukarıda bahsettiğim Can 3 bölüm soğuk yapsın zırvalığından. Değil karakter hayatın olağan akışına aykırı tavırlar bunlar Ayrıca Sanem de "canından bile çok severken" çok saçmaladı. İnsan sevdiği adama başka bir adamla gittiği izlenimini verir mi? Bu kız da çok yaktı Can'ın canını. Afedersin aptallığından yaptı:) Bizimki de yaralılığından yapıyor. Eski Can'ı unutmalıyız. Bir de o CanEm'in hiçbir temeli yoktu. Birbirlerini gerçekten tanımıyorlardı. Can ilk defa sana güvendim dese de nerede güvendi? Kız haklı, Sanem'e çok farklı bir şekilde açılmış değildi. Çok daha hızlı açılmıştı belki evet ama birbirlerinin her şeyi, dayanağı falan değillerdi. Birbirlerini herkesten iyi de tanımıyorlardı. Tanısalardı ayrılmazlardı. Tabi bir de Can bıçağa daha önce tükürseydi Ben yeni ve farklı bir ilişki gelişimine ok'im hatta bunu istiyorum. Ama tek eşlilik, sadakat, dürüstlük gibi temeller yine yapraklarından ısırılacaksa o zaman bu sefer neyi düzeltiyorlar, neyi baştan yetiştiriyorlar yani? Yenisi şu an daha romantik olamaz ama daha derin olmalı. Fragmanda derin bir şey göremedim o biraz moralmanlarımı çökertti yoksa gidişattan memnunum

Aptal aşığa dönemez geri ama çekimin hala tüm gücüyle var olduğunu bize küçük kaçamaklarda göstermeleri şart. 1m2 asansör ve aynı çatı altı gibi ortamlarda görünmezse bu çekim daha nerede görünecek? Asansörü kotardılar ben Sanem ayağa kalkınca peşin sıra kalkıp aralarındaki mesafeyi neredeyse sıfırlayan Can'a bayıldım. Evde de mesela Sanem gibi hınzırlaşsa Sanem'in karşısına bilerek öyle cıbıl neyin çıkıp ne oldu ne istemiştin gibi sahte tavırlar takınsa hem güleriz hem de aşkı hissederiz. Böyle şeyler istiyorum vallahi çok şey istemiyorum. Eski Can falan da demiyorum. Onun aşkına güven olmuyordu:)

Esas erkeğin aşkı konusunda haklısın ama ben esas kızın da aşkına takılırım. Aşk dediğin şeyde iki taraf bir olmalı. Sanem'in aşkı Can'ın aşkı değil CanEm başlı başına bir aşk, bir fenomen olmalı. İki insan bir olunca, ikisinin aşkına da hayran olununca unutulmaz oluyor hikayeler. Sanem'in aşkı da çok sorunlu ki bence. Hala daha nasıl Fabri'yle yemekteyiz diyor Can'a? Yerleri silmeyi bırakıp gizliden gizliye Can'ın iç dünyasına girmeye çalışmalı. Can'ı biz anlamaya çalışıyoruz ne kötü günler geçiriyor olmalı diyoruz Sanem niye demiyor? Çünkü yazmıyorlar. Biz de burada böyle kurdeşen oluyoruz Bu kız nasıl girecek Can'ın iç dünyasına? Nasıl yıkacak o duvarları? Tamam yine menemen yapamasın ama duygusal zekasını geliştirsin. Fotografik hafızasıyla o kadar roman okumuş. Nasıl iç dünyalara bu kadar uzak olabilir? Skeç yazmasınlar ilişki kurgulasınlar. Herhalde çalışma şartlarından, haftada sayfalarca yazma zorunluluğundan, yazdığın şeye karışan kanaldan yapımcısına onlarca insan olmasından dolayı yapamıyorlar. Bilemiyorum.

Bunu geçen yazacaktım unuttum. Sanem el bebek gül bebek büyümüş bir kız değil. Geleneksek bir ailede büyümüş. Annesi çalışmıyorsan evlen diyecek kadar gelenekçi bir kadın. Sanem'e yumurta kırmayı öğretmemiş olamaz. Elinin lezzeti olsun olmasın tamam ama mutfaktan bu kadar uzak büyümüş olması abes. Ayrıca bakkalda her şeyi biliyordu. Yiyecek dünyasına uzak değil. Can'ın yumurtayı bitirdiğini görsek yine bu saçmalığı bağrımıza gömeriz. Ama ya bitirmezse?:)
    Çekim gücü işte anahtar kelime bu. Yorumları okudum genel olarak yetişkin, genç ve orta yaşlı izleyici kitlesi Can'ın ukala, Sanem'in aptalca davrandığını düşünüyor. Görünen de o şekilde bütün tabloda. Evet eskisi gibi olamazlar belki ama şu anda oldukları durum da hiç açıcı değil. Can da hatalar yaptı ama bunun pişmanlığını yeterince görebildik mi? E şimdi doğum günü, uzaklık, mesafe, 3. kişiler olunca seyirci de bu ne biçim aşık adam diyor. Resmen Sanem ile dalga geçiyor böyle sevgi olmaz deniyor. Aklı başında Can Divit zaten böyle şeyler yapmaz. Madem artık aptal aşık değil yapamaz. Kendiyle savaşır, Sanem'e karşı koymaya çalışır ama hiç uzak duramaz. Fragmandaki iyi uykular dileyip gitmesi bile ne kadar eleştirilmiş. Aynı odada kalmalarını ben beklemedim ama ev arkadaşı gibi olacaklarını da tahmin etmedim. Eğer sırf fragmandan ibaretse tutku bitmiş demektir. Öyle olduğunu sanmamakla birlikte, öyle olmayacağını umuyorum. Umudunu yitirmemiş bir seyirci. Bizim onların aşkına hayran olmamız lazım diye düşünüyorum.

Sanem'in yemek yapamaması bana da artık komik gelmiyor. Bir kere çiğ köfte denedi, olmadı, güldük ve bitti. Bir daha yapamasa niye gülelim ki? Annesi öğretsin, öğrenir herhalde. Leyla da müthiş yemek yapmıyor bildiğimiz kadarıyla ama böyle rezil durumlara da düşmüyor. Sanem fazla abarttı. Sevimliliğini yitirmek üzere. Dediğin gibi esas kızın aşkı da saçma geliyor artık. Nasıl inanıcaz biz CanEm'e? Bölüm sonu bir toparlama, bir silkelenme olsun artık. Kabak tadı vermesin. Bir daha kıskandırma koyarlarsa zapı yerler izleyiciden. Başka konu yok. Bir de esas kızın biraz köpürtülmesi lazım diye düşünüyorum. Beceriksiz, sakar, kendini rezil durumlara düşüren, sürekli kıskanan bir esas kız istenmiyor. Tam tersi aklıyla herkesi kendisine hayran bıraktıran, farklı bakış açıları getiren, kendisine güvenen, sevdiğine güvenen ve etrafına vay dedirten esas kız isteniyor. Partilerde bunu yapıyorlar ama yetmiyor. Şu kızın imajına biri sevabına yardımcı olsun. Herkes podyuma çıkar gibi Sanem sahilde yürümeye çıkar gibi. Şık ve salaş da olabilir yani. Değişik saç modelleri denesinler. Çok özensiz duruyor. Bak bu 2. bölümleri 3 son şansları. Sonra seyirci baktı olmuyor umudunu keser senaryodan. 3 bölüme dizi toparlanabilir herhalde.
    Konu elitay88 tarafından (06-11-18 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    amanayol (06-11-18), seval2005 (06-11-18), yedel (06-11-18), Zuzinha (06-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aaaaaa bak işte bu komik olur Can elinde tepsiyle gelir İçine de bade koyar artık
    Fabri'yle gerçekten yemekte olmadığını biliyor muydu acaba o sahnede? Yüzünün ifadesinden bilmiyordu gibi anlaşılıyor ama fragman ifadelerine güvenim sıfır:) Sanem biraz şapşal olduğu için telefonu kapatmayı unutup Fabri'ye sizin ne işiniz var burada diyebilir. Fabri de sizi evinizde rahatsız ettim kusura bakmayın falan derse tüm centilmenliğiyle, Can öyle anlayabilir Fabri'nin kızın odasına çıkıp kapıyı lök diye açması saçma olur tabi ama işte ne saçmalıklar izlemedik:) Ama Mevkıbe de olur. Can'ın telefonun öbür ucunda pis pis gülüşünü de izleyebiliriz. Fakat Gamze'nin orada olmadığını söyleyecek mi Sanem'e? Sence? Söylemez kesin Sanem de ormanda Fabri'yle kıskandırmaya devam eder. Niye? Çünkü komik. Hayır yeni senarist, değil:)

Ey senarist bizi okuyorsan yazmayı düşündüğün saçmalıklara 3 kere tövbe de Kıskançlık değiiiiiiil yakınlık, derinlik, samimiyet istiyoruuuz. Can'ın duvarları nasıl yıkılacak onu da biz mi düşüneceğiz alla alla ya? Hayır kaale alacaksanız düşünelim o ayrı

Can Sanem'den geçse bile Mevkıbe'den geçemiyor zaten. Çok tatlı bir ilişkileri var. Hatta Sanem ve Can'ınkinden daha altı dolu, daha sağlan bir ilişkileri var. Ne yazık ki.
    Sanem'in değil ama Mevkıbe'nin peşinden koşuyordu fragmanda. Anasının peşinden koş kızını al prensibiyle hareket ediyor herhalde

Evet, kesinlikle. Kesinlikle ve hatta kesinlikle

Başlarda zaten, ikisinin sohbetlerini hep müzik eşliğinde izledik. Ne konuştular, neye o kadar güldüler hiçbir fikrimiz yoktu. Azcık ucundan gösterdiler. Madem baştan başladılar, dediğin gibi o sohbetleri görmek isterim. Birbirini cümle bitmeden anlayan bir çift çok daha masalsı gelir bana. Ortak hayallerini, korkularını konuşsunlar. Asansör sahnesinde de ucundan aldık bi dal. Devamı gelirse negzel olur :)) Bi sohbet ortamı olmalı ki yavaş yavaş açılsınlar.

Valla Sanem tek başına yıkamayacak gibi o duvarları canım benim. Osman'la mı dertleşse de adam akıllı bir tavsiye alsa bilemedim. Hakkaten çok acemi. El yordamıyla bulmaya çalışıyor, o da olmuyor. Osmanla dertleşiyorlardı ne güzel. Hem Osman da hikayeden koptu iyice, bir yerinden girmesi lazım. Can Osman'la ayrı dertleşse, Sanem ayrı dertleşse mesela. Güzel olabilir

Sanem'i biraz iteklemek lazım, bi yere girebileceği yok değilse
    Valla haklısın Sanem'le olmayacak bu iş. Kafası bantlı fotoğraflar vardı yeni bölümden. İnşallah şiddetli bir darbe almıştır. Bir bakmışız aklı başına gelmiş Osman da iyi hoş ama çok yumuşak. Sözünü dinletemiyor garibim. Osman'ı niye harcadılar anlamadım. Doğru yola sokma, psikolojisini anlama, cesaretlendirme vs. güzelliğini de Emre için Leyla'ya yaptırdılar. Emre'yi severiz sevmeyiz ayrı ama Leyla-Emre muhabbeti Can-Sanem diyaloglarından çok daha gerçek çok daha yakın değil miydi? Emre'nin iyi yapmışsın en azından birimizin hala kardeşi var deyişi, Leyla'yı affetmesi çok tatlıydı bence. Korkunç günler geçiriyorsunuz anlıyorum diyen de Leyla oldu. Sanem'de nerede o kafa?:) Can yaklaştırmıyor evet ama bizimki de o anlamda yaklaşmaya çalışmıyor ki. Tamam erkendi belki ama ne kızımızda öyle bir anlayış var ne de fragmana bakılırsa öyle bir gidişat. Yanılıyoruzdur inşallah.

Can niye Osman'a gidip dertleşsin. Osman dert küpü mü? :) Kendi kankalarıyla gitsin barışsın o:) Olmadı Sanem'e açılsın:) Osman'la da Deren dertleşecek mecburen
    Konu Zuzinha tarafından (06-11-18 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    oates79 (06-11-18), seval2005 (06-11-18), Yasemin68 (06-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çekim gücü işte anahtar kelime bu. Yorumları okudum genel olarak yetişkin, genç ve orta yaşlı izleyici kitlesi Can'ın ukala, Sanem'in aptalca davrandığını düşünüyor. Görünen de o şekilde bütün tabloda. Evet eskisi gibi olamazlar belki ama şu anda oldukları durum da hiç açıcı değil. Can da hatalar yaptı ama bunun pişmanlığını yeterince görebildik mi? E şimdi doğum günü, uzaklık, mesafe, 3. kişiler olunca seyirci de bu ne biçim aşık adam diyor. Resmen Sanem ile dalga geçiyor böyle sevgi olmaz deniyor. Aklı başında Can Divit zaten böyle şeyler yapmaz. Madem artık aptal aşık değil yapamaz. Kendiyle savaşır, Sanem'e karşı koymaya çalışır ama hiç uzak duramaz. Fragmandaki iyi uykular dileyip gitmesi bile ne kadar eleştirilmiş. Aynı odada kalmalarını ben beklemedim ama ev arkadaşı gibi olacaklarını da tahmin etmedim. Eğer sırf fragmandan ibaretse tutku bitmiş demektir. Öyle olduğunu sanmamakla birlikte, öyle olmayacağını umuyorum. Umudunu yitirmemiş bir seyirci. Bizim onların aşkına hayran olmamız lazım diye düşünüyorum.

Sanem'in yemek yapamaması bana da artık komik gelmiyor. Bir kere çiğ köfte denedi, olmadı, güldük ve bitti. Bir daha yapamasa niye gülelim ki? Annesi öğretsin, öğrenir herhalde. Leyla da müthiş yemek yapmıyor bildiğimiz kadarıyla ama böyle rezil durumlara da düşmüyor. Sanem fazla abarttı. Sevimliliğini yitirmek üzere. Dediğin gibi esas kızın aşkı da saçma geliyor artık. Nasıl inanıcaz biz CanEm'e? Bölüm sonu bir toparlama, bir silkelenme olsun artık. Kabak tadı vermesin. Bir daha kıskandırma koyarlarsa zapı yerler izleyiciden. Başka konu yok. Bir de esas kızın biraz köpürtülmesi lazım diye düşünüyorum. Beceriksiz, sakar, kendini rezil durumlara düşüren, sürekli kıskanan bir esas kız istenmiyor. Tam tersi aklıyla herkesi kendisine hayran bıraktıran, farklı bakış açıları getiren, kendisine güvenen, sevdiğine güvenen ve etrafına vay dedirten esas kız isteniyor. Partilerde bunu yapıyorlar ama yetmiyor. Şu kızın imajına biri sevabına yardımcı olsun. Herkes podyuma çıkar gibi Sanem sahilde yürümeye çıkar gibi. Şık ve salaş da olabilir yani. Değişik saç modelleri denesinler. Çok özensiz duruyor. Bak bu 2. bölümleri 3 son şansları. Sonra seyirci baktı olmuyor umudunu keser senaryodan. 3 bölüme dizi toparlanabilir herhalde.
    Yönetmenin etkisi senaristten çok bence rahatsız olduğumuz şeylerde. Sonuçta oyuncuların tavırlarını, ifadelerini, sahnenin duygusunu o yönetiyor. Oyuncuya hasretle bak diyen de o hayırdır ne işin var bu saatte ayakta gibi bak diyen de o Biraz da ona söylenelim:)

Can ve pişmanlık? Görürsem söylerim. Söylüyorum: Görmedim Pişman değil ki. Adama öbürü deme dedi kız o da öbürü olma sen de dedi Özür dilemesi büyük olay ama genel olarak Sanem'i pişman etmeye çalışıyor Can. Kendi pişman değil. Asansör diyaloğunun çok başarısız yazılmasından kaynaklanıyor bence. Şimdi o özür tüm olanlar için miydi? Seni dinlemedim derken parti gecesi ve içi boş dosyayı mı kast etti yoksa tüm olayı mı? Hani sanki her şeyi hallettiler birbirlerine tekrar sevgilerini dile getirmişler gibi de anlaşılabilir ama öyle değildi. Benim için çok değerlisin bir aşk itirafı değil. Can Sanem'i tamamıyla affetmiş ya da şöyle diyeyim anlamış değil. E ama izleyiciye özür ve itiraf verdin. Konuyu kapatalım dedirttin. İzleyici tabi ki per perişan Can bekleyecek. Tabi ki yine romantizm bekleyecek. Benim gibi inkar moduna girip kendini psikanalize verecek değil

Sanem konusunda çok haklısın. Hiçbir şey olmasa duygusal olgunluğu 3 yaş seviyesinde bir kızın ciddi bir ilişki yürütüp Can kadar zor bir adamla baş edebileceğine, onu değiştirebileceğine kim inanır? Ya niye bu kadar seviyor senaristler bu beceriksiz, sakar ve gözümüzle hiç göremediğimiz ama diğer oyuncuların ağzından zeki olduğunu duyduğumuz esas kız klişesini? Niye ya? Yönetmenler de seviyor bence. İstemeden komik kısaca gülünç esas kızlar yerine espri kabiliyeti yüksek kızlar yazsanıza. Çeksenize. Oynasanıza. Coştum beni durdurun

8. Beğenenler;
    elitay88 (06-11-18), seval2005 (06-11-18), yedel (06-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yahuuuu ıslak Can'a bakmaktan adamın niye TOPUZ SAÇLA yıkanmış olduğuna takılmıyorsunuz? Avrupa görünce 'bu akşam saçımı yıkayacağım' diye gün mü belirledi sandınız?

Alelacele çıktı kızlar banyodan, kurulansa, Sanem gibi her an pot-gaf yapabilecek birinin o kapıyı açma ve ihtimali yüksek, adam zevahiri kurtarıyor.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

10. Beğenenler;
    aradaderede (06-11-18), oates79 (06-11-18), seval2005 (06-11-18), Zuzinha (06-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri