Sayfa 152/200 İlkİlk ... 52102142148149150151152153154155156162 ... SonSon
1000 sonuçtan 756 ile 760 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de o gerginliğin Emre yüzünden yaşandığını düşünüyorum. Gerginlik derken Can-Emre kavgası ya da Sanem-Emre kavgası. Sanem kendini suçlu hissediyor olanlardan. Halbuki onun bir suçu yok. Söyledi diye de kendini suçlayamaz. Söylemedi diye de suçlayamaz. Çünkü onun durumu aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık tabiriyle çok arada bir durum. Can da onu sakinleştiriyor ki o sahneden sonra Sanem kolyesine kavuşuyor. Gidiyor üstünü değiştiriyor. Kahvaltı hazırlamaya başlıyor. Mutlu olacağı sürpriz ise, Can'ın çok önceden kendisine aldığı kolye. Beklemediği bir sürpriz. Unuttu sanıyordu çünkü. Özel bir kolye yaptırmış. Sanem'in morali düzeliyor. Can'ın harıl harıl çalışma sebebi, Fabri ortaklıktan çıksın. Şirket düzelsin de istiyor ama Fabri şirketten gitsin de. Parfüm için ne zaman bir çalışma yapacak Sanem? Ormanda bir çalışma yapsa bari. Çiçek toplarken çukura düşse. Dönmeyince merak edip, aralar. Güzel yazıldıysa çok heyecanlı sahneler çıkabilir. Hemen bulmasınlar mesela. Bulduklarında sarılma olsun ve herkes şaşırsın. Belki de bölüm sonu herkesin sarışan Sanem ve Can'a bakması olur.

Kabus için kolyeyi verdiğini düşünmüştük ama bu bir sürpriz olmaz. Hediye olur. Bir de gece takılmamış. Sabah hala yok. Sanem üzüldüğü anda Can ona kolyeyi takıyor. Kabus gördü diye kolye takıyor olsa herhalde önce bir sarılır kabus gören kişiye. Fotoğraflarda daha çok saçmalama Sanem senin bir suçun yok der gibi bakıyor. Birbirine düşürme mevzusu anne gelince de açılacaktır. Bu konuda Can'ın tavrı çok net. Sanem doğruyu yaptı kendisine gerçekleri itiraf ederek. Hatta neden daha önce söylemediği için kızdı. İşte bu yüzden söyleyemedi Divitciğim. 2 kardeş birbirine düşecek, Can çok sevdiği kardeşini kaybedecek diye korktu. Üzüleceğini bile bile gerçeği söylemek kolay olmadı. Sonunda yine yalan söylemek istemediği için, doğrusunun da bu olduğuna inandığı için anlattı.

Fabri ve Gamze'nin davetsiz misafir olmaları iyi. Çünkü onları Sanem ve Can çağırsaydı sinirlenebilirdik. Yine diyorum bölüm sonu kamp.

Ben o gerginliğin Sanem'in kabusu olduğunu düşünüyorum:) Kıyafetler ve zamanlama uymuyor ki. Sanem kahvaltıdan sonra tekrar pijamalarını mı giydi? Can o gün deri ceket gidiyor gördük fotolarda, videolarda fragmanda vs. Fotolarda yeşil mont var yine üzerinde. Can Sanem'in kolunu sıkıyor gibi, Sanem ağlamaklı. Bence kabus o sahne. Kolyeyi de Can, Sanem eve gelince veriyorsa (özetçi evde bekleyen sürpriz demiş) niye o sahnede yok? Oturtamadım ben olanı biteni:) Bir de Can-Emre-Sanem karşılaşması olsa özetçi Sanem'i akşam iyi sabah kötü bir sürpriz bekliyor derdi kesin Sanem sabah kalktığında Emre'nin evde olacağını ve kavga çıkacağını görmüş olabilir kabusunda. Fragman gelse de tahminlerimizi iyileştirebilsek:)

Ne olacak bilmiyorum da ben Can'ın kolyeyi doğum günü için hazırlamış olmasını ama kabustan sonra yanına gelince vermesini istiyorum. Hatta oates79'cuğumuzla hayal ettiğimiz gibi elinde kolye kapı önünde volta atarken kabus gören Sanem'in sayıklamalarını duysun:)

Kamp fotosunda Gamze ve Fabri'nin suratları 5 karış çok iyi değil mi ya?:)

2. Beğenenler;
    oates79 (08-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Zuzinha, kahvaltı sahnesi günaydın sahnesi gibi değil ama. Orada sadece gece ile ilgili sorular var.

Yani sabah başka bomba olaylara gebe olabilir. Devamında geceyi konuşamamış olabilirler ve sonra kahvaltı sahnesinde merakını gideren Can olabilir. Zaten Can, yapıcı değil yiyici olarak orada.............. Nasıl yiyecek henüz fikrimiz yok. (Bu arada ben yanığa yakın kıtırlıkta severim ekmek-börek-lavaş-simit gibi şeyleri. Hatta azıcık yanık tadını da almalıyım. O ekmekler bende asla ziyan olmaz. Biraz bıçakla kabasını atarız yanık kısımların, kalanı missssssss)
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

4. Beğenenler;
    aradaderede (08-11-18)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

2. Fragman ile bizim değil ama Sanem'in kafasının karışıklığı tavan yaptı.

yarışlar, yarışanlar.......... kim kazanacak? şampiyon belli ikinci kim?

Tabii yarışma biterse. Sanem'in çığlığını duyan olmaz, merakla aramaya başlarlarsa yarıştan sonrasıdır ve yarışanlar pişmanlıkları ile kıvranır. Duyan olduysa yarış bitmez ama yeni bir yarış başlar. Sanem'i kim kurtaracak... ikisi de eğlenceli olabilir.

Mevkibe ve Sanem olayı ise harika......... çok tatlı bocalıyor. Can ise hiç yardımcı olmuyor. Ayhan mazeretinin kendisi için ölüm kalım meselesi olacağını düşünmüyor. Mervelerden sonra en iyi mazeret Ayhanlar....................
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    aradaderede (08-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zuzinha, kahvaltı sahnesi günaydın sahnesi gibi değil ama. Orada sadece gece ile ilgili sorular var.

Yani sabah başka bomba olaylara gebe olabilir. Devamında geceyi konuşamamış olabilirler ve sonra kahvaltı sahnesinde merakını gideren Can olabilir. Zaten Can, yapıcı değil yiyici olarak orada.............. Nasıl yiyecek henüz fikrimiz yok. (Bu arada ben yanığa yakın kıtırlıkta severim ekmek-börek-lavaş-simit gibi şeyleri. Hatta azıcık yanık tadını da almalıyım. O ekmekler bende asla ziyan olmaz. Biraz bıçakla kabasını atarız yanık kısımların, kalanı missssssss)
    Haklısın şimdi baktım yeşil mont değil sweatshirt var Can'ın üzerinde. Boldladığım cümle önemli çok doğru diyorsun Evet sahne gerçek olabilir. Hatta şu an çok ikna oldum gerçek. İçindeki siyah atlet ve kolye o gün giydiği kıyafet çünkü.

Fragmana koptum bu arada. Can-Mevkıbe-Sanem üçgeni müthiş olmuş Fabri'nin size her konuda rakip olabilirim çıkışına bittim Sanem tahmin ettiğimiz gibi çukura düşüyor. Can da siste falan aramıyor belli bari bayrak yarışını kaybetsin ama Sanem'i kazansın:))) İnşallah kazandım diye böbürlenen Can'ın karşısına kaybettim çünkü Sanem Hanım'ı kurtardım diye böbürlenen Fabri çıkmaz Gerçi iyi bir alt metin olur. Fazla böbürlenme Can, hayatı kazanacağım derken aşkı kaybetmeyesin Rakiplerini küçük görmeyesin Sanem'den başka hiçbir şeyi kazanmaya heves etmeyesin. Odağını iyi belirleyesin Yok alt metin falan istemem dümdüz Can kurtarsın. Son kararım:)

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. Fragman ile bizim değil ama Sanem'in kafasının karışıklığı tavan yaptı.

yarışlar, yarışanlar.......... kim kazanacak? şampiyon belli ikinci kim?

Tabii yarışma biterse. Sanem'in çığlığını duyan olmaz, merakla aramaya başlarlarsa yarıştan sonrasıdır ve yarışanlar pişmanlıkları ile kıvranır. Duyan olduysa yarış bitmez ama yeni bir yarış başlar. Sanem'i kim kurtaracak... ikisi de eğlenceli olabilir.

Mevkibe ve Sanem olayı ise harika......... çok tatlı bocalıyor. Can ise hiç yardımcı olmuyor. Ayhan mazeretinin kendisi için ölüm kalım meselesi olacağını düşünmüyor. Mervelerden sonra en iyi mazeret Ayhanlar....................
    Can neden yardımcı olmuyor ki acaba? Yoksa Mevkıbe'ye itiraf etmek mi istiyor? Yoksa bunlar barıştı gibi mi?

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can neden yardımcı olmuyor ki acaba? Yoksa Mevkıbe'ye itiraf etmek mi istiyor? Yoksa bunlar barıştı gibi mi?
    Hani büyük bir kavga sonrası barışırsın ama içinde bir yerlerde daha tamamen affetmeyen bir nokta vardır. Yine de eskiye dönmek için çabalarsın. Bana o ruh halini yaşatıyor bunların geçen bölümden beri halleri.

iyiler ama hep bir noksan nokta var. Küçük de olsa onu aşmaları zor şu ara. İyi bir olayla aşarlarsa hepimiz mutlu oluruz. Bu kuyuya düşme belki o işe yarar.

İşte Can da o uzaklığı hissediyor ve belki de Mevkibe'ye benden iyi damat mı bulacaksın, bil artık her şeyi deme çabasındadır. Gerçi Mevkibe bilince ne kadar karışır ilişkilerine bilemem. Bu konuda annemin anlattığı bir fıkra vardı ben henüz bekarken......

Spoiler İçermektedir

9. Beğenenler;
    aradaderede (08-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri