Sayfa 157/200 İlkİlk ... 57107147153154155156157158159160161167 ... SonSon
1000 sonuçtan 781 ile 785 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 704

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki mesajında cümleyi koyulaştırmamışsın öncelikle bir onu şey edeyim:)

Sahi kim bulursa bulsun, nasıl çıkaracak Sanem'i?:) Valla onu alıp çekmeye sadece Can'ım Divit'imin adeleleri yeter. Fabri falan kurtaramaz. Mümkün değil. He Gamze gelip compass sport marka tırmanma iplerini atarsa aşağı bilemem Ama Sanem tutunmaz o iplere:) Valla zaten ben düşsem ekskavatör çağırmaları gerekir alsın kepçeyle çıkarsın beni. Hayatta tırmanamam Can ineyim sırtıma çık kurtul git yardım çağır diyebilir. Senin yerine ben bekleyeyim kör kuyularda aşkısım der ama SAnem'in yön duygusu da yok. İnşallah yolu hatırlar fotografik hafızasıyla diycem ama yok ya çıkmasın kuyudan. Can'la birlikte beklesin. Çık çıkma neden indin ya ölseydin ya düşseydin şu bu derken öpüşsünler işte. Ben çukura çukur demem içinde öpüşülmedikçe. Ne bu arkadaş asansöre tıkıyoruz öpmüyor. Kuyuya atıyoruz öpmüyor. Öyle Can Divit mi olur? Zebercettir o

Kamp fikri tabi ki Can'dan çıktı. Niye? Çünkü Sanem'i hafta sonu çalıştırması lazım. Niye? Çünkü hafta sonu Fabri çalışmak istiyor Sanem'le. Sanem yönetiyor. Niye? Çünkü ancak o şekilde kampa gelmesi sooon derece elzem olur:) Diyorum sana Can boşuna Sanem'in yetki ve sorumluluklarını artırmadı Fabri de o yüzden kampta zaten. Madem Sanem Hanım bana gelmiyor eaaaa nasıl diyorsunuz, o zaman ben ona gelirim Gamze nereden türedi onu bilmiyorum. Sonuçta kampanya çekimi değil bu. Konkura hazırlanıyorlar. Ajans içi bir şey. Kesin Can'ı arayıp hafta sonu bir yere davet etmiştir öyle öğrenmiştir kampı. Kızamıyorum. Ben olsam ben de davet ederim

Bu arada kabus değil. Can'ın tshirt'ü ve kolyesi deri ceketin içine o gün giydiğinin aynısı. Kabusunda nereden bilecek kız Can ne giyecek? :) Mahiyeti kavga mı tutku mu hepsi mi iblmem ama çok güzel sahneye benziyor. Cumartesi konusunda heyecanlıyım:)
    Sanem'i kim bulursa bulsun onu oradan Can Divit çıkartır. Fabri'yi düşünemiyorum bile. Eaaah Sanem Hanım hadi ama biraz gayret edin taşıyamıyorum sizi. Sanem Hanım ben gideyim yardım çağırayım. Yani tabiki Can kurtaracak. Yalnız çok zor çünkü baya büyük çukur. Kız oradan merdivenle çıksa başı döner belki de. Başını da çarpmış. Şöyle kanı görsün Can ki ilkinde görmüştü ödü patlamıştı. Buz filan koydu. Uyumaması önemli unutmamıştır herhalde. Mevkıbe kızını görünce yine nerelere düştün annem der.

Şimdi konuyla alakasız ama aklıma şöyle bir şey geldi. Bizim bu esas kızımız ileride hamile kalırsa Can ne yapacak? Onu böyle kafese filan koymalı ki sakarlığından bebeğe bir şey olmasın. Tesadüf eseri yaşıyorum diyorsun demişti Can. Kampta da onu bu yüzden uyarıyor olabilir. Sanem burası orman nerden ne çıkacağı belli olmaz bak şimdi başına bir şey gelmesin otur oturduğun yerde diyordur. Sanem de ben süs bebeği değilim ben de oynayacağım diyordur. Artık oynarken mi düştü yoksa gezerken mi bilemiyoruz. Bu kez yanında Can yok ve hoop çukura düşüyor. Uçurum da olabilirdi. Bir kere Can uçurum kenarında tutmuştu. Bir kere araba çarpacakken kurtardı. Ufak tefek yaralanmalarını saymıyorum. Bu dizide başına bir şey gelmesi en muhtemel karakter Sanem. Çünkü sakar ve dikkatsiz. Bir de paldır küldür aradan oraya koşuyor. Fotoğraf makinesini kırmıştı. Duvardan atlarken dizi kanamıştı ve Can pansuman yapmıştı. Camı görmeyip kafasını toslamıştı. İşte bunlar da ufak tefek yaralanmaları zaten.

Şimdi kampta Sanem'den haber alınamayınca kaybolmuştur diye düşünebilirler. Sanem'in fotografik hafızası güçlü ve gittiği yolu ezberler. Geri dönme ve yolu bulma ihtimali daha yüksek. Gittiği mekanların her detayını hafızaya alıyor. Kibrit ve gaz lambasını bulmuştu. Çukurdan çıkamayınca tabi fotografik hafızanın da bir önemi yok. Ormanda her yer birbirine benzediği için belki fotografik hafıza işe yaramayabilir. Normal mekanlarda geçerli olabilir hafızaya alması. Cidden çok enteresan bir özellik. Dizide bir dergi filan Sanem ile röportaj yapmaya gelebilir aslında bu yeteneğinden dolayı. Haber olabilecek bir yeteneğe sahip. İlk bölümde bir dergiden bilgi aktarmıştı. Yine böyle şeyler olabilir.

Deren kampta evet bu arada. Tüm ekip orada. Bu kamp bitince şirket büyük ölçüde ayağa kalkacak. Bu da ne demek? Fabri ile ortaklığın bitişi demek. Parfüm işinden yürüyebilecek artık Fabri. O konunun da bir şeye bağlanması gerek. Yani bir çalışma yapılsın görelim. Bir sonraki iş hatta parfüm olabilir. Yapılır ve reklamı çekilir. Deren ve Osman diyorum ya Osman'ın bir şekilde yeniden işlere dahil olması lazım. Belki catering olur belki de Sanem ile parfüm reklamında oynamak olur. Hatta Osman Sanem'e öyle bakamaz filan sorun olur. Utanır filan bu da Deren'in dikkatini çeker. Ay sen ne tatlı utanıyorsun der. Sonra Can geçer yerine ve reklam partneri Can olur. Fabri de görür ki bunların arasına girilemez. Döneceğinin haberini vererek, konuk oyunculuğunu sonlandırır.

Bakın ne güzel tatlı tatlı gönderdim Fabri'yi. Diğer seçenekte ise dark side var. Fabri hisse konusunda arıza çıkartır. Can'ınkileri verir ama diğer %10'u başkasına devreder. Hüma ya da Aylin. Belki de Sanem. Sanem zaten geri devreder o zaman. Kokuyu almak için Sanem'e bir tuzak hazırlayabilir. Sözleşme imzalattırır. Parfümün formülünü almak için Sanem'i tehdit eder. Hisselere karşılık teklifte bulunur. Belki de Sanem'i parfümünü de alarak İtalya'ya kaçırmak için plan yapar. Güzellikle denedim ama ikna olmadın güzel Sanem, ben de ne yapayım takıntılı adamım biraz böyle emrivaki yaparak seni bir süre İtalya'da misafir edeceğim. Senden vazgeçmeyeceğim. Sen de bir gün beni seversin sevmesen de mühim değil benim aşkım ikimize de yeter der. Tabi Can Fabri'nin planlarını suya düşürür. Sanem'i kurtarır.

İlk seçenek daha tatlı di mi? Ya güzel güzel gidecek ya da yumruk yiyip gidecek. Neyse bakalım şimdiki soru Sanem'i kim kurtaracak? Bence Sanem'i bulurlar ve bölüm de orada biter.

2. Beğenenler;
    oates79 (09-11-18), seval2005 (09-11-18), Yasemin68 (09-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahahahaha:))) Sanem bayrak değil ödül. Ne için yarıştığını hatırlarsa bir şansımız olabilir:))) Ödül çukurda bunlar yarışta böyle saçmalık olur mu?:)))

O ne ya dediği Can’sa düştüğünü görebilir. Başına bir şey mi gelir diye düşünen Can’ı senaristin yazmayacağını biliyorum. O yüzden ben yazdım:))) Böyle de olabilirdi. Başka bir Can var olabilirdi. Dünyanın yani en azından forumun bunu bilmeye hakkı var:))))

Cidden bunlar barışınca Mevkıbe yüzük takın dese Can ne yapar? Bizimki evliliğe, aile kurmaya da inanmıyordur. Heh bundan sonra bir de o travmalarla uğraşacağız. Bunun çocukluğuna insek çıkamayız. Başımıza bela aldık ha. Düşündüm ben artık Sanemciyim:))))
    Ödül tabii ki azizim. Ödül yazacağıma bayrak yazmışım. Senden ötürü

Aileye kesin inanmıyordur. Elf'lere inanıyordur mesela, ama aile? Yok Amaaa, ama 16.bölümde bi "sonsuza kadar bırakmamak" lafı geçmişti.

Bence evlenmeseler de olur. Total'i boşverip Galapagos'a gidip belgesel çeksinler. Dünyayı dolaşsınlar. Evli mutlu çocuklu bitmesin bu hikayenin sonu yaa. Normal değil ki bunlar. Sonları da normal olmasın

4. Beğenenler;
    seval2005 (09-11-18), Yasemin68 (09-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanem'i kim bulursa bulsun onu oradan Can Divit çıkartır. Fabri'yi düşünemiyorum bile. Eaaah Sanem Hanım hadi ama biraz gayret edin taşıyamıyorum sizi. Sanem Hanım ben gideyim yardım çağırayım. Yani tabiki Can kurtaracak. Yalnız çok zor çünkü baya büyük çukur. Kız oradan merdivenle çıksa başı döner belki de. Başını da çarpmış. Şöyle kanı görsün Can ki ilkinde görmüştü ödü patlamıştı. Buz filan koydu. Uyumaması önemli unutmamıştır herhalde. Mevkıbe kızını görünce yine nerelere düştün annem der.

Şimdi konuyla alakasız ama aklıma şöyle bir şey geldi. Bizim bu esas kızımız ileride hamile kalırsa Can ne yapacak? Onu böyle kafese filan koymalı ki sakarlığından bebeğe bir şey olmasın. Tesadüf eseri yaşıyorum diyorsun demişti Can. Kampta da onu bu yüzden uyarıyor olabilir. Sanem burası orman nerden ne çıkacağı belli olmaz bak şimdi başına bir şey gelmesin otur oturduğun yerde diyordur. Sanem de ben süs bebeği değilim ben de oynayacağım diyordur. Artık oynarken mi düştü yoksa gezerken mi bilemiyoruz. Bu kez yanında Can yok ve hoop çukura düşüyor. Uçurum da olabilirdi. Bir kere Can uçurum kenarında tutmuştu. Bir kere araba çarpacakken kurtardı. Ufak tefek yaralanmalarını saymıyorum. Bu dizide başına bir şey gelmesi en muhtemel karakter Sanem. Çünkü sakar ve dikkatsiz. Bir de paldır küldür aradan oraya koşuyor. Fotoğraf makinesini kırmıştı. Duvardan atlarken dizi kanamıştı ve Can pansuman yapmıştı. Camı görmeyip kafasını toslamıştı. İşte bunlar da ufak tefek yaralanmaları zaten.

Şimdi kampta Sanem'den haber alınamayınca kaybolmuştur diye düşünebilirler. Sanem'in fotografik hafızası güçlü ve gittiği yolu ezberler. Geri dönme ve yolu bulma ihtimali daha yüksek. Gittiği mekanların her detayını hafızaya alıyor. Kibrit ve gaz lambasını bulmuştu. Çukurdan çıkamayınca tabi fotografik hafızanın da bir önemi yok. Ormanda her yer birbirine benzediği için belki fotografik hafıza işe yaramayabilir. Normal mekanlarda geçerli olabilir hafızaya alması. Cidden çok enteresan bir özellik. Dizide bir dergi filan Sanem ile röportaj yapmaya gelebilir aslında bu yeteneğinden dolayı. Haber olabilecek bir yeteneğe sahip. İlk bölümde bir dergiden bilgi aktarmıştı. Yine böyle şeyler olabilir.

Deren kampta evet bu arada. Tüm ekip orada. Bu kamp bitince şirket büyük ölçüde ayağa kalkacak. Bu da ne demek? Fabri ile ortaklığın bitişi demek. Parfüm işinden yürüyebilecek artık Fabri. O konunun da bir şeye bağlanması gerek. Yani bir çalışma yapılsın görelim. Bir sonraki iş hatta parfüm olabilir. Yapılır ve reklamı çekilir. Deren ve Osman diyorum ya Osman'ın bir şekilde yeniden işlere dahil olması lazım. Belki catering olur belki de Sanem ile parfüm reklamında oynamak olur. Hatta Osman Sanem'e öyle bakamaz filan sorun olur. Utanır filan bu da Deren'in dikkatini çeker. Ay sen ne tatlı utanıyorsun der. Sonra Can geçer yerine ve reklam partneri Can olur. Fabri de görür ki bunların arasına girilemez. Döneceğinin haberini vererek, konuk oyunculuğunu sonlandırır.

Bakın ne güzel tatlı tatlı gönderdim Fabri'yi. Diğer seçenekte ise dark side var. Fabri hisse konusunda arıza çıkartır. Can'ınkileri verir ama diğer %10'u başkasına devreder. Hüma ya da Aylin. Belki de Sanem. Sanem zaten geri devreder o zaman. Kokuyu almak için Sanem'e bir tuzak hazırlayabilir. Sözleşme imzalattırır. Parfümün formülünü almak için Sanem'i tehdit eder. Hisselere karşılık teklifte bulunur. Belki de Sanem'i parfümünü de alarak İtalya'ya kaçırmak için plan yapar. Güzellikle denedim ama ikna olmadın güzel Sanem, ben de ne yapayım takıntılı adamım biraz böyle emrivaki yaparak seni bir süre İtalya'da misafir edeceğim. Senden vazgeçmeyeceğim. Sen de bir gün beni seversin sevmesen de mühim değil benim aşkım ikimize de yeter der. Tabi Can Fabri'nin planlarını suya düşürür. Sanem'i kurtarır.

İlk seçenek daha tatlı di mi? Ya güzel güzel gidecek ya da yumruk yiyip gidecek. Neyse bakalım şimdiki soru Sanem'i kim kurtaracak? Bence Sanem'i bulurlar ve bölüm de orada biter.
    Ahahahahaha ya ölcem hakikaten Sanem’in bu yaşa gelmesi bir mucize. Can Sanem’i cebinde taşısın bundan sonra:) Tamam abarttım ama gözünün önünden ayırmasın. E işte kızın durumu ortada. Can neden Fabri’yle sidik yarışına girip Sanem’i yalnız bırakıyor? Takıldım ben buna:) Öyle Sanem yok diye bin kişi aramaya falan çıkmasınlar. Can bulsun Sanem’i ikisi birden çukurda kalınca uuu Can Bey ve Sanem kayıp diye dedikodu çıkarsınlar. Hem öyle bir şeyler sanınca kimse de aramaz. Takılsınlar çukurda baş başa. Dediğin gibi Can Sanem’i uyutmasın. Gerisini Mevkıbe’ye bırakıyorum:)

Fabri biraz kültür şoku yaşıyor yoksa iyi adam:) Kalkmış Sanem için dağ bayır tırmanmış ben takdir ediyorum. Ben olsam ben de o huysuz, nankör Can’a hisselerini yalvartmadan geri vermem valla. Adam gelmiş şirketi kurtarmış hala daha bir suratlar bir bişiler:) Dünyanın avrosunu koymuşum şirkete Sanem’le bir gün parfüm çalışamıyorum bir de azar işitiyorum biz Türkler bilmem ne. Verir miyim o hisseleri? Evliya mıyım ben?:) Efendi gibi isterse düşünürüm:))))

Taktın ama sen Fabri Sanem’i kaçıracak diye. Diye diye olduracaksın korkuyorum:) Ayol Sanem’i mafya kaçırsa illallah eder geri bırakır:))) Fabri akıllı bir adama benziyor. Yapmaz öyle bir hata:)))

6. Beğenenler;
    oates79 (09-11-18), seval2005 (09-11-18), Yasemin68 (09-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ödül tabii ki azizim. Ödül yazacağıma bayrak yazmışım. Senden ötürü

Aileye kesin inanmıyordur. Elf'lere inanıyordur mesela, ama aile? Yok Amaaa, ama 16.bölümde bi "sonsuza kadar bırakmamak" lafı geçmişti.

Bence evlenmeseler de olur. Total'i boşverip Galapagos'a gidip belgesel çeksinler. Dünyayı dolaşsınlar. Evli mutlu çocuklu bitmesin bu hikayenin sonu yaa. Normal değil ki bunlar. Sonları da normal olmasın
    Ahahahahaha adam aynaya her baktığında elf görüyor inanır tabi neden inanmasın? Ama aile? Onu pek görmedi:) Adam 4 duvar içinde uyuyamıyor nasıl ev erkeği olacak bilemedim. Olmasın da zaten haklısın ama burası Türkiye. Erkeğini nikah masasına oturtamayan esas kadın olmaz:))) Sonsuza kadar bırakmamak başka. O masal sonu. Evlilik değil:) Bence çok haklısın. Bu hikayeye evli mutlu çocuklu son hiç yakışmaz. Sadece mutlu bitmeli. Daha bir sonraki sahneyle ilgili temennilerimiz şey edilmiyorken diziye son yazdık iyi mi?

8. Beğenenler;
    oates79 (09-11-18), seval2005 (09-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sanem'i Can bulacak, başka türlü olması mimkin olamaz, rahat olun siiiiiz. Can'ın endişesini de tedavi çabalarını da görücez alim Allah. Bence izlemesi ve yorumlaması çok keyifli bir bölüm olacak :))

Valla Can artık bundan sonraki hayatında arabasında değil, cebinde bi ilk yardım setiyle dolaşsın. Ancak kurtarır :))) Hamilelik gibi ileriye dönük olayları görür müyüz bilmem ama, bi acil kiti lazım Can'a :)) Kız kuru yerde sele giden cinsinden. En iyisi bi ambulansla gezsinler. Arkada yatak da var

Sanem'in fotografik hafızasının olması konusu heba ediliyor. Dünyada kaç kişide vardır ki? En fazla %5, bilemedin %10. İnanılmaz bir özellik. Her türlü malzeme çıkar.

Parfüm işi de milyon dolarlık iş demişti Deren. Hani yeni yeni departmanlar açacaklardı, ajans içinde terfiler olacaktı filan. Şirketi kurtarmaya yetmedi ama, ben o kısmı anlayamadım. Bu Compass sport da kurtaramaz hemen bence. Hem Fabri biraz daha kalsın ya. Can Fabri'yle Sanem'i bir araya getirmemek için elinden geleni ardına koymasın mesela. Kalsın kalsın :))

Zaten hırslanıp gelmiş bir Fabri o hisseleri kolay kolay Can'a devretmeyecek gibi. Süründürecek belli. Sanem'in parfümünü alana kadar rahat bırakmayacak. Ama dediğin kadar da abartacağını sanmıyorum. Bakma Fabri tatlış biri. Onu da Can yolsan çıkardı. Herkese bi atarlar bi giderler. Elinde patladı Can'ın sonunda :))) Burnu sürtsün azıcık. O kadar ileri gitmez Fabri. Baktılar olmuyor, Sanem kendine yeni bir parfüm yapsın. Koku dediğin nedir? Tende güzeldir. Dert etme Can'cım, Sanem senin olduktan sonra :)))))
    Konu oates79 tarafından (09-11-18 Saat 01:42 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    elitay88 (09-11-18), seval2005 (09-11-18), Yasemin68 (09-11-18), Zuzinha (09-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri