Sayfa 163/200 İlkİlk ... 63113153159160161162163164165166167173 ... SonSon
1000 sonuçtan 811 ile 815 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplu bir oyun, yarış gibi bir şey yapıyorlar sanırım. Can Sanem'i sen alışık değilsin bu ortamlara diye uyarıyor hatta (yani bence:). Demet kafasında yara bandıyla fotoğraf koydu diye hafif bir yaralanma olacak ve bu bölüm bulunacak diye düşündük. Ama belki de bölüm baygın Sanem'le biter ve yarası hiç de hafif olmaz. Bilemiyoruz. Ay taşları Sanem'in eline verilecekse daha ciddi bir şeyler olabilir.

Yine Can'ı can siperane savunmaya geldim çünkü forumu fazla prensesçi buluyorum artık yeter yani isyeaaan ediyorum Can Sanem'in elini öpenleri kıskanıyor çünkü adamların niyetini biliyor. Ama gidip de Sanem'e sen nasıl elini öptürürsün demiyor. Hatta adamların arabasına binen Sanem'e bile son derece efendi davranıyor. Deren ve Gamze onun arkadaşları. Sarılmakta bir sakınca görmüyor. Ama adını unuttuğum tavukçunun ve Fabri'nin Sanem'in elini öpmesiyle aynı şey değil ki. Ne dedi Can? "Sana öyle bakamaz, sana öyle dokunamaz." Sana bakamaz, dokunamaz değil öyle bakamaz öyle dokunamaz. Fabri niyetini açık ediyor. Fabri Can'dan sonra çıktı ortaya. Fabri ve Sanem hiç arkadaş olmadılar. Deren'le nasıl karşılaştırılabilir? Ve dediğim gibi Can sadece parti olayında kızdı Sanem'e. O da niye elini öptürüyorsun diye değil. İstese asansörde açıklama yapmayabilirdi ama Sanem depresyona girmesin diye yaptı:)

Ben şunu anlamıyorum. Sanem Can'a nişanlıyım dedi, elin adamının arabasına bindi, gece onunla kaldığını ima etti neler neler. Can gık demedi. Pes de etmedi. Sanem'in 13 bölüm Can'a ettiğini kimse kimseye etmedi. Sanem Emre'ye kalbini kırmadan ayrılcam dedi. Can duyduğunu gizleyip gurur yapıp kendi de bırakabilirdi Sanem'i. Köpek yavrusu gibi geri dönüp beni bırakacaktın öyle mi diye sordu yaşlı gözlerle. Ama neymiş Deren'e sarılmış, Gamze ona öpücük göndermiş. Korkunç bir çifte standartla karşı karşıyayız. Can Divit bunları hak etmiyor

Biraz da buradan isyan edeyim Can Divit adına Ya Sanem onlarca yalan söyleyecek, kalbini kırmadan bırakacaktım onu diyecek ama senarist Sanem'e bunları yedirtmeyecek Can tarafından. Can ise haklı ama abartılı öfkesinin bedelini ödeyecek öyle mi? Tamam bence de bir mektup yırtacaksa istifa mektubunu yırtsaydı Can Benim de içim acıdı. Ama arkadaşım adam açıklama dinlemeyen bir adam. Ne yazarsan yaz affetmeyeceğim seni dedi. Diyelim ki Sanem aldatmıştı gerçekten Can'ı. Kandırılmamıştı vs. Mecbur mu adam o mektubu okumaya? Kızgındı. Çok kıskanmıştı. Ne yaptıysa öfkeyle yaptı. Ben de kızdım ama tamam yani kapattım konuyu:) Can uzatmasın diyorsak biz de uzatmayalım Sanem neler yaptı Can'a. Kendince sebepleri vardı ama hiç de mantıklı değildi. Aynı şey Can için geçerli ki onun sebepleri daha geçerli, daha anlaşılır. Sanem adamla oynadı aptallığına verdiler:) Can Sanem'i kırdı kızgınlığına veriyorlar. Can'ınki en azından duygularıyla ilgili. Sanem'inki duygusal zekasızlıktı:) Yok adamın sevdiğini anlamamış da yok incitmeden ayrılacakmış da bişiler. Şiştim valla yani:) Can'ın çektiğinin binde birini çekmedi Sanem. Can'ın katlandığının binde birine katlanmadı. Can'ın Sanem'in peşinde koştuğunun binde biri koşmadı Sanem ama hala daha benim Can'ıma ediliyor beddualar Olmaz kabul edemem Can Sanem'in yalanlarını, Emre'ye söylediklerini vs kaldırıp affedebiliyorsa Sanem Can'dan duyduklarını haydi haydi kaldırabilir ki hakkını yemeyeyim kız kaldırıyor Can Sanem'in kandırıldığını biliyor, Sanem Can'ın aldatılmış hissettiğini. Siz girmeyin aralarına
    Ciddi bir şeyler olabilir diyorsun. Belki. İhtimali zayıf. Başka birisi için de olabilir.

İstediğin kadar savun. Can fazla yüz veriyor etrafındaki kadınlara. Tamam Can o kadınlara çok saf çok iyi çok arkadaşça çok yüzeysel yaklaşıyor olabilir ama dışarıdan öyle görünmüyor. Bak mesela eski arkadaşı geldi hemen sevgililer kesin diye dedikodular dolaşmaya başladı. Can nasıl rahatsız olduysa Sanem de oldu. Tavukçu deyip durma ayrıca. Onun adı Levent. Can'a göre lav*k. Burayı sansürledim dizideki gibi. Sanem onu Albatros sanıyordu. O yüzden ilgilendi ve sevgilisi olduğunu öğrendiği Can'dan uzak durmaya çalışıyordu. Bitmiş ama okeye dönen bir şansımı daha deneyim diyen Polen vardı. Sanem bir gün ona arkadaş gibi yaklaşan ama aslında onu beğenen birine sarılır o zaman anlar Can. Hatta onunla konsere gider. Maça gider. İçki içmeye gider. Sonuçta arkadaşlar. Can da oturup seyreder. Sanem de bunalıma girmesin diye söyler biz sadece arkadaşız. Arasına gerekli mesafeyi koyarsa zaten sorun olmaz ve olmamalı. İnsanların kadın ya da erkek arkadaşları olabilir. Sanem Deren'in niyetini biliyor ama Gamze'de bilinmeyen yabancı bir madde onun için. Evet Can kötü düşünmüyor da artık kalbinde biri olduğu için ve araları da düzeldiği için üçümüz gidelim ya da belki Sanem de gelir filan demedi. Aslında Sanem buna bozuluyor. Kendisi Can'ın hayatında bir hiç gibi. Sevgilisi değil, arkadaşı değil, şirketteki getir götürcü. Can böyle planlara tamam deyince de kıskançlıktan devreleri atıyor. Sevgiliyken böyle komplekslere girmedi. Deren'i takmıyordu bile dediğiniz gibi. Neyse bak birazcık ara versinler kıskanmaya. Gitsinler beraber bir şey yapsınlar. Ayhan-Osman ile takılsınlar. Zebo'dan kaçsınlar. Beraber parfüm çalışsınlar. Fabri'ye yapılacak parfümde Can da Sanem'e yardım edebilir. Merakı gitti mi ki parfüm konusunda? Sanem söylemedi hangi kokuyu yapacak diye.

Sanem'in hayalleri vardı. Hem de çok güzeldi. Nedense yok ettiler. Bir aşık oldu hepsi gitti. Karakterin hayalleri neden uçup gidiyor? İkisini de sevemez mi? Hem Can'ı sever, hem Galapagos'a gitmek ister hem de romanını yazmak için eğitim almayı. Sanem'de eksik olan şey kararlılık. Bir sürü yeteneği var ama kullanmıyor. Parfümü bile daha yapmaya başlamadı. 20. bölümde yoğunlaşır herhalde. Sonuçta kamplı reklam çekimi bitiyor. Yeni reklam işi de parfüm olabilir. Böylece hisselerin tamamını devredebilir. Sıradaki parti parfüm lansmanı olmalı. Tabi gerçekten piyasaya bir parfüm çıkacaksa.

2. Beğenenler;
    yedel (10-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu yalana ya da aptal yerine konmaya getirmiyorum. Çünkü orada Can'ın haksız olduğunu söylemek için insanın beynini dolaba falan kaldırması lazım. Şükür ki öyle bir sorun yok hiç birimizde.

O yüzden Can çok kırıldı, en çok o çakıldı kısımlarında zaten aynı düşünüyoruz. Yine diyorum ben bunlardan bahsetmiyorum. Sanem'in yaptıklarından ve söylediklerinden pişmanlığı zaten izliyoruz. Ne ceza verirsen razıyım, bu anlamda önemli bir cümle ve cezası yüzüne bakılmamak oldu.

Can tüm bunları yaparken haklıydı. Zaten sorun kızgınlıkla söyledikleri. Kırgınlıkla yaptıkları. Eğer herkes o an haklı olduğunu düşündüğü için böyle davrandı, diye savunulacaksa kimsenin kimseye kabahati yoktur ve özür gereksizdir. Hayır böyle değil elbette. Hata haklıyken de yapılıyor ve basit bir samimi özür ya da davranış onu telafi ediyor.
    Haklıydı penceresinden bakmıyorum olaya. Ne Sanem haklı ne de Can. İkisi de hatalı. Ne Sanem değiştirebilir olanları ne de Can. Yapabilecekleri tek şey bundan sonrasında ilişkilerini tamir etmek. Ama Can'ın önce kendini tamir etmesi gerekiyor. Siz böyle beynini dolaba kaldırması lazım vs dediğinizde ben bunu ima edecek bir şey mi söyledim diye düşünüyorum. Kendimi iyi ifade edememekten korkuyorum açıkçası:) Söylemek istediğim şu ki bu ilişkiyi kıran kişi Sanem. Halihazırda kırılgan bir psikolojisi olan kişi Can. Onun bu saçmalamalarının altı daha dolu. Onun yaşadıkları daha ağır. Bu Sanem'in kabahati olsun ya da olmasın. Cezaya karşıyım. Ne Can Sanem'i cezalandırsın ne Sanem Can'ı. Bedel ödetmek değil benim olayım. Bedel ödetmek Can'ın kırılan güvenini geri getirmez. Zaten Sanem de bence ona sevgisini ispat etmek için söyledi o lafı. Seni kırdığımı biliyorum sen de beni kır ben yine burada olacağım dedi. Güvenini tekrar kazanmak için söyledi.

Ne kadınların ne de erkeklerin kötü söz söylememesi lazım. Ama taraflardan biri söylüyorsa ve ortada başka gerçekler varsa bu sözlerin telafi edilmesi lazım. Ben de böyle düşünüyorum. O an duygularını engelleyemen kadın/erkek karşısındakini istemeden de olsa kırdıysa bunu telafi etmenin yolunu bulmalı.

Deren'in yaptıkları elbette birebir ortamlarda Deren'i bağlar. Fakat bu kadının direkt Can'a söylediği, hatta Sanem'in odadan kaçma ihtiyacı duyduğu cümleler varken Can onun velisi değil, koruması gerekmez demem. Aksine en azından bir sert bakış bile yetebilir böyle durumlarda. Çaçaron kadın halleri ile ağzına geleni söylemesi ve bunu üçlü konuşmada yapması üçünü de bağlar.

Can biri değil. Can bir gün önce aşk itirafında bulunan, bir gün sonra kalbi kırılmış biri. Emre ters laf ettiğinde anında tepki veren ama bunu Deren yaptığında hiç ses etmeyen biri. Deren niye hep bir şeyler ayarlama çabasına düşüyor? Çünkü bunları yeşil ışık olarak alıyor.

Herkes herkese her şeyi diyemez. Ben diyemem. Saygısızlık olacak şeyleri söylemem benim için yakışıksız bir durum. Diyene de karışmamayı tercih ederim. Uzaklaşırım. Deren'in ağzına geleni demesi de beni bu yüzden rahatsız ediyor. Özellikle bahse konu cümlelerinde karşısındaki genç bir kadını bazı şeyleri amacı için pazarlayan biri yerine koymasını hiç kabullenemem.
    Can özür diledi. Ben hatalıydım dedi. Ne gibi bir telafi? Sanem telafi etti mi mesela oradan örnek alayım nasıl bir telafi beklentisi var?:) Ben Sanem'in yaptıklarını da unuturum Can'ın sözlerini de. E tabi ki bundan sonra birbirlerine yalan söylemesinler, böyle kırıcı sözler söylemesinler. Ama bunun adı telafi değil benim için. İlişkiyi tamir etmek, yeniden başlamak vs. Can o sözleri söylemeseydi de, Sanem yalanları söylemeseydi de ben bundan böyle birbirinize iyi davranın derdim zaten:) Can'ın canı yandı ne dediğini bilmedi. Sanem kandırıldı ne yaptığını bilmedi. Anlamak affetmektir. Birbirlerini anlasınlar bana yeter.

Herkes herkese her şeyi diyebilir çünkü milletin ağzı torba değil ki büzesin:) Napsın ağzını caaart diye yırtsın mı?:) Kötü söz sahibinindir. Ya ciddiye bile almazsın ya da cevabını verir geçersin. Ama sen nasıl bana bunu dersin diyemezsin bence. Manasız. Der der. Napcaz?:) Ben Can'ın Deren'e yeşil ışık yaktığını düşünmedim hiç. Adamın Sanem'e ilgisi bariz. Gün gibi aşikar. Hiç de gizlemedi. Deren de anladı ama anlamazdan geldi. Hala umudu varsa kendi takıntısındandır. O konuda Can'a suç bulmuyorum. Hiç hem de. Sıfır:)

Dizilerde her şey var. Hataların cezasız mı kalması lazım? Deren her şeyi, herkese söylesin ve oh rahatlasın ama kimse ona sen haddini aşıyorsun, insanlara son derece saygısız yaklaşıyorsun demesin. Bana çok yanlış geliyor. Karakter biri bunu dedi diye değişmez. Ama kulağa küpe niyetinde bir yerlerde sallanır, arada aklına düşer. Zaten tek ikazla değişecek ise ne mutlu ama yok öyle bir dünya. Bir yerlerde okumuştum, insanların terbiyesi köpek terbiyesine benzer, ilk hatasında uyarmazsan ikincide uyarını dikkate almaz. elbette çok tekrarla herkes yola gelir de çok uğraşılır.
    Ben insanların köpek gibi terbiye edilmeleri gerektiğini düşünmüyorum. Hele dizilerin bunun için çekildiğini hiç düşünmüyorum:) Böyle didaktik bir şey de izlemek istemem. He bir gün Deren'e biri ağzının payını versin gevrek gevrek gülerek izlerim o ayrı bir şey. Ama terbiye falan bilemedim:) Bir ütopyada yaşamıyoruz ki. Dediğim gibi ya ciddiye almazsın ya ağzının payını verirsin. Napalım anlamazsa gazete kağıdıyla mı vuralım?:)

Can telafi etmeli dediğim Can'ın sözleri. Deren'in tavırlarını sadece kendisine asıldığında değil insanlar hakkında saygısızca konuştuğunda da yapmalı. Veli olmasını değil patron olmasını bekliyorum. Onur korumasını ise senaristlerden bekliyorum. Ben de gerektiğinde insanların yapabiliyorlarsa birbirlerinin de onurunu koruması gerektiğini düşünüyorum. Zorunluluk olarak değil, gereklilik olarak ama bunun şu an benim yazdıklarımla ilgisi yok. iki ayrı kişi aynı konuşma içinde aynı kişiye benzer şeyleri ima ettiğinde burada onuru kırılan kişi bir gün bunun telafisini bekler. Ortak tavır mı olur, ayrı ayrı mı olur o ortama göre değişir ama bu cümleleri yalayıp yutup oturan bir Sanem ve söyledik rahatladık diyen birilerini izlemeyi de istemem.
    Deren çok sadık ve iyi bir çalışan. Can da bir gün böyle kalpten kalbe sohbet ettiklerinde onu patronu değil abisi, arkadaşı olarak uyarabilir. İnsanlara böyle davranırsan yalnız kalırsın vs diyebilir. Can'a da dediler ama dinlemedi:) Ama sizin bahsettiğiniz farklı bir şey. Can desin ki Deren'e Sanem'le böyle konuşamazsın. Niye? Sanem diyemiyor mu benimle böyle konuşamazsın diye? Ya da daha iyisini kendinizi küçültmeyin terbiyeli olun diye? Sanem kendi adına cevap verebilir. Can niye Deren'e müdahale ediyor? Can elbette dönüp Sanem şirketimizi kurtarmış sözlerimize dikkat edelim diyebilirdi. Bu, işle ilgili ve yerinde bir uyarı olurdu. İş arkadaşına saygı göster manasında. Bana sorarsanız Can'ın haddi o kadar olurdu. Ama adam zaten kendi beterini dedi:) Kafa gitmişti:) Sanem altta kalmasın diye bir ukte olsaydı içimde Deren'i Can'ın susturmasıyla geçmezdi:) Adı üstünde Sanem altta kalmasın. Sanem yalayıp yutmasın. Can bir daha Sanem'e saygısızlık etmesin evet. Tabi ki etmesin. Keşke hiç etmeseydi. Benim tek söylediğim niye ettiğini anlıyorum. Pişman olduğunu da biliyorum. Olmasaydı asla o bakkala gitmezdi. Olmasaydı asla özür dilemezdi. Olmasaydı asla sen de benim için çok değerlisin demezdi. Pişman olmayan bir Can Divit'in nasıl olduğunu bize gösterdiler. Sanem'e yanaşma çabalarının, özrünün dünya için küçük Can için dev bir adım olduğunu biliyoruz. Benim için önemli olan bu. Hayır efendim bedel ödeyecek demiyorum. İkisi için de. İkisini de anlıyorum. Can'ın durumunun daha zor olduğunu düşünüyorum.

Şu dünyanın en doğal olaylarını izleyemiyoruz ya en çok da buna sinir oluyorum. Dizilerde tecavüz var, dayak var, silah var.............. öpüşmek eh ıh azcık ucundan, sevişmek ise sabah aynı yatakta uyanmak.......... ah gece ne güzel seviştik falan deseler de olur kahvaltı masasında......... yoksa bunu demek de mi yasak? Biz kardeş kardeş uyuduklarını mı düşüneceğiz sabah yatakta gördüğümüzde
    İşte %1milyon katıldığım çok haklı bir isyan
    Konu Zuzinha tarafından (10-11-18 Saat 01:31 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi bir şeyler olabilir diyorsun. Belki. İhtimali zayıf. Başka birisi için de olabilir.
    Evet bunu düşündüm bence de zayıf. Diyecektim ortalarda yoktun:) Düşüş şekli bile komik. Oradan büyük mevzu çıkmaz:)

İstediğin kadar savun. Can fazla yüz veriyor etrafındaki kadınlara. Tamam Can o kadınlara çok saf çok iyi çok arkadaşça çok yüzeysel yaklaşıyor olabilir ama dışarıdan öyle görünmüyor. Bak mesela eski arkadaşı geldi hemen sevgililer kesin diye dedikodular dolaşmaya başladı. Can nasıl rahatsız olduysa Sanem de oldu. Tavukçu deyip durma ayrıca. Onun adı Levent. Can'a göre lav*k. Burayı sansürledim dizideki gibi. Sanem onu Albatros sanıyordu. O yüzden ilgilendi ve sevgilisi olduğunu öğrendiği Can'dan uzak durmaya çalışıyordu. Bitmiş ama okeye dönen bir şansımı daha deneyim diyen Polen vardı. Sanem bir gün ona arkadaş gibi yaklaşan ama aslında onu beğenen birine sarılır o zaman anlar Can. Hatta onunla konsere gider. Maça gider. İçki içmeye gider. Sonuçta arkadaşlar. Can da oturup seyreder. Sanem de bunalıma girmesin diye söyler biz sadece arkadaşız. Arasına gerekli mesafeyi koyarsa zaten sorun olmaz ve olmamalı. İnsanların kadın ya da erkek arkadaşları olabilir. Sanem Deren'in niyetini biliyor ama Gamze'de bilinmeyen yabancı bir madde onun için. Evet Can kötü düşünmüyor da artık kalbinde biri olduğu için ve araları da düzeldiği için üçümüz gidelim ya da belki Sanem de gelir filan demedi. Aslında Sanem buna bozuluyor. Kendisi Can'ın hayatında bir hiç gibi. Sevgilisi değil, arkadaşı değil, şirketteki getir götürcü. Can böyle planlara tamam deyince de kıskançlıktan devreleri atıyor. Sevgiliyken böyle komplekslere girmedi. Deren'i takmıyordu bile dediğiniz gibi. Neyse bak birazcık ara versinler kıskanmaya. Gitsinler beraber bir şey yapsınlar. Ayhan-Osman ile takılsınlar. Zebo'dan kaçsınlar. Beraber parfüm çalışsınlar. Fabri'ye yapılacak parfümde Can da Sanem'e yardım edebilir. Merakı gitti mi ki parfüm konusunda? Sanem söylemedi hangi kokuyu yapacak diye.
    Hayır efendim yüz falan vermiyor. Double date yapalım diyorlar da evet mi diyor? Sanem dediiii. Arabalarına binip biz ayrı devam edeceğiz mi diyor? Ay bu kadın benim Albatros'um olabilir mi acaba bir şansımı deneyeyim mi diyor? Kahve falında çıktı diye gülücükler mi atıyor? Ne yapıyor da boncuk dağıtıyor? Tüm bunları Sanem yaptı Saneeeem

Hee diyorsun ki bir şey olmasaydı dedikodu çıkmazdı. Eski sevgililer mi diye dedikodu çıkmış vah vah. Nolmuş yani Can'la Fabri kesin sevgililer diye mi dedikodu çıkmış? Ay yok o Sanem'di galiba:)

Gamze çok eski arkadaşıymış. Yeni biri olsa hak vereceğim. Ama insan 1000 senelik arkadaşına da yanlış anlar sarılmayayım demez yani. Sanem kıskanır. Evet çünkü seviyor. Can da kıskandı. Çünkü seviyor. Ama eğer bu kıskançlıkları yarattığı için kabahat bulacağımız biri varsa o Can değil yaniiii. Can'ın sevgilisi vardı sanmış da Levent'e o yüzden yüz vermiş öyle mi? Ayol Can Sanem'i nişanlı sanıyordu nişanlı. Bahane mi bu? :)

Sanem eskilerden gelen bir arkadaşıyla konsere gidebilir. Hele Can'la ayrılarken. Ama yeni tanıştığı birine ben ona sadece arkadaş gözüyle bakıyorum diyerek durumu kurtaramaz. Can için de aynısı geçerli. Yeni biriyle aaa sadece arkadaşız diye bir şey yapamaz. Ne ara arkadaş oldunuz?:) Ama Osman'la gidebilir. Hatta Zebercet'le bile gidebilir arkadaşça teklif ederse:) Bunu Can kıskanırsa gülerim. Aaaa Sanem de çok ayıp ediyor demem. Kısacası Sanem'in Can'ı kıskandırmaları net ve acıtıcıydı. Can en fazla ekstra özen göstermemiş olabilir. Bence kıyas kabul etmez ama hep Can'a atılıyor domatesler. Neyse ki ben varım. Bebeğimin önünde yılmaz yıkılmaz bir kalkanım

Sanem'in hayalleri vardı. Hem de çok güzeldi. Nedense yok ettiler. Bir aşık oldu hepsi gitti. Karakterin hayalleri neden uçup gidiyor? İkisini de sevemez mi? Hem Can'ı sever, hem Galapagos'a gitmek ister hem de romanını yazmak için eğitim almayı. Sanem'de eksik olan şey kararlılık. Bir sürü yeteneği var ama kullanmıyor. Parfümü bile daha yapmaya başlamadı. 20. bölümde yoğunlaşır herhalde. Sonuçta kamplı reklam çekimi bitiyor. Yeni reklam işi de parfüm olabilir. Böylece hisselerin tamamını devredebilir. Sıradaki parti parfüm lansmanı olmalı. Tabi gerçekten piyasaya bir parfüm çıkacaksa.
    Sanem'de eksik olan şey şuur:) Aşık olunca hepten gitti Olsun çok sevimli

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydın Erkenciler

Büyük önder, vatanımızın kurtarıcısı, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 80. yılında sevgi, minnet ve özlemle anıyorum.
    Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Nihayet dizi günü geldi. Güzel keyifli bir bölüm izlemek istiyorum. Didişebilirler, öpüşebilirler, konuşabilirler, öpüşebilirler, küsebilirler, öpüp barışabilirler.......... Yani her duruma eski aşıklarımı izlemek istiyorum. Üç bölümdür göremediğimiz tutkulu çifti özledim.

Biraz kendi kafamdakini, biraz başkalarının kafasındaki çifti izlemek istiyorum. Herkesin doğrusu kendine. Bunu da çiftimde görmek istiyorum. Sonuçta bize verilen karakterler var ve bunların ne zaman ne yapacağına karar veren kalemler elimizde değil. Bizler kadar onlar da hayata farklı bakıyorlar. Beğenirim beğenmem o bakış açısına saygı duymalıyım. Zaten ne anlatırsanız anlatın karşınızdakinin anladığı kadar biliyorsunuz demişler.

Dünün stresini akşam iki üç kısa video izleyerek attım. en sona da hadi beeee üzüldün mü gerçekten replikli bölümü attım cila niyetine bir doz. Mışıl mışıl uyumuşum. İnsan her izlediğinde istemsizce güler mi? Güler.

Sonra yine fragmana takıldım. Kim kurtarırsa daha iyi olur gibi bir sorum yok. O net Can zaten de, bize ne verecekler? Can kurtarırsa peşlerindekiler de onların o halini görür, anlar mı? Kimse görmeyecek mi? Fabri mi bulacak? Fabri bulursa Can bunları nasıl görecek? Düzelecek derken araları daha mı kötü olacak? Yoksaaaa bambaşka biri mi bulacak? Mesela Deren? Mesela Gamze? (Gamze miydi son bacaklı?) Bölüm sonunda deli gibi arayan Can ile baygın yatan Sanem mi görecek bu gözler? eyvah ya kızı bulamazlarsa mı diyeceğiz......... tamam ya bulurlar, bulamazlarsa dizi biter zaten.

Son işi alıp Fabri'den hisseleri geri alsınlar artık. Yeni konulara yelken açalım. eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürelim mi? Fabri, hisseleri Can'a Sanem'in kokusu karşılığı vermek istediğini söylesin. sanem bundan nasıl kurtulur? Fabri'nin başını daha çok döndürecek bir koku üreterek.................. Düşmeden biraz çiçek toplamış olsun Sanem.
    Spoiler İçermektedir

Spoyu yazarken Can'ın asansördeki uyuyayım dediği sahne geldi aklıma. Aşırı sakin bir şekilde davranıyor falan diye okumuştum bazı yorumlarda. Uyuyacağını gerçekten hiç düşünmedim. Benim için o hareket uzak durmanın, kaçmanın bahanesiydi. Daha önce de yazdım, tekrar olacak ama aralarında her şey düzelse bile bir yerlerde küçük, minnak bir soru işareti uzun zaman duracak. Can gerçekleri öğrendiği halde kırıklıklarını gideremediği, terk edilmeyle ilgili büyük travmasını atlatamadığı için hep bir yerlerde o soru işareti canını yakacak. Zaman onu da giderir. Önemli olan o şansı vermek. Sanem bu konuda daha şanslı. En azından yeni yaşadığı korkuları var. Geçmişten gelen büyük bir sorunu yok. Güvensizliğini de zaman içinde atacak. Bir arada neler aşılıyor neler..........

Keyifli bir hafta sonu, çok keyifli yeni bölüm diliyorum herkese.

köpek yetiştirmek isteyenlere minnak bilgi............
    Spoiler İçermektedir
    Konu Yasemin68 tarafından (10-11-18 Saat 08:34 ) değiştirilmiştir.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    yedel (10-11-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bunu düşündüm bence de zayıf. Diyecektim ortalarda yoktun:) Düşüş şekli bile komik. Oradan büyük mevzu çıkmaz:)

Hayır efendim yüz falan vermiyor. Double date yapalım diyorlar da evet mi diyor? Sanem dediiii. Arabalarına binip biz ayrı devam edeceğiz mi diyor? Ay bu kadın benim Albatros'um olabilir mi acaba bir şansımı deneyeyim mi diyor? Kahve falında çıktı diye gülücükler mi atıyor? Ne yapıyor da boncuk dağıtıyor? Tüm bunları Sanem yaptı Saneeeem

Hee diyorsun ki bir şey olmasaydı dedikodu çıkmazdı. Eski sevgililer mi diye dedikodu çıkmış vah vah. Nolmuş yani Can'la Fabri kesin sevgililer diye mi dedikodu çıkmış? Ay yok o Sanem'di galiba:)

Gamze çok eski arkadaşıymış. Yeni biri olsa hak vereceğim. Ama insan 1000 senelik arkadaşına da yanlış anlar sarılmayayım demez yani. Sanem kıskanır. Evet çünkü seviyor. Can da kıskandı. Çünkü seviyor. Ama eğer bu kıskançlıkları yarattığı için kabahat bulacağımız biri varsa o Can değil yaniiii. Can'ın sevgilisi vardı sanmış da Levent'e o yüzden yüz vermiş öyle mi? Ayol Can Sanem'i nişanlı sanıyordu nişanlı. Bahane mi bu? :)

Sanem eskilerden gelen bir arkadaşıyla konsere gidebilir. Hele Can'la ayrılarken. Ama yeni tanıştığı birine ben ona sadece arkadaş gözüyle bakıyorum diyerek durumu kurtaramaz. Can için de aynısı geçerli. Yeni biriyle aaa sadece arkadaşız diye bir şey yapamaz. Ne ara arkadaş oldunuz?:) Ama Osman'la gidebilir. Hatta Zebercet'le bile gidebilir arkadaşça teklif ederse:) Bunu Can kıskanırsa gülerim. Aaaa Sanem de çok ayıp ediyor demem. Kısacası Sanem'in Can'ı kıskandırmaları net ve acıtıcıydı. Can en fazla ekstra özen göstermemiş olabilir. Bence kıyas kabul etmez ama hep Can'a atılıyor domatesler. Neyse ki ben varım. Bebeğimin önünde yılmaz yıkılmaz bir kalkanım

Sanem'de eksik olan şey şuur:) Aşık olunca hepten gitti Olsun çok sevimli
    Sanem Levent'in arabasına binmedi bir kere. Ayrıca sarı saçına maviş gözüne hayran olmadı. Onu öpen kişinin ve hayatının aşkının olduğuna inandı bir an. Çünkü Can ile olamayacağını anlamış ve Albatros'a tutunmaya çalışıyordu kızcağız ne bilsin ikisi de aynı kişi.

Sevgili olduktan sonra durum değişir. Hadi önceden aralarında hiçbir şey yoktu ama artık az da olsa bir şeyler yaşandı. İkisi de hareketlerine dikkat edecek. Umarım Gamze gerçekten eski arkadaştır. Bin yıllık arkadaş olduklarından samimiyetleri vardır. Dedikodular zaten asılsız çıkıyor çoğu zaman. Bakınız Sanem ve Fabri.

Spoiler İçermektedir
    Konu elitay88 tarafından (10-11-18 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    yedel (10-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri