Sayfa 164/200 İlkİlk ... 64114154160161162163164165166167168174 ... SonSon
1000 sonuçtan 816 ile 820 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,583

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanem Levent'in arabasına binmedi bir kere.

Ayrıca sarı saçına maviş gözüne hayran olmadı. Onu öpen kişinin ve hayatının aşkının olduğuna inandı bir an. Çünkü Can ile olamayacağını anlamış ve Albatros'a tutunmaya çalışıyordu kızcağız ne bilsin ikisi de aynı kişi.
    Tamam da Can dedi mi kız başkasıyla gitti ben de o zaman Polen'den ayrılmayayım? Dedi mi kız başkasıyla nişanlı ben de o zaman yoluma bakayım? Sonuçta vazgeçmedi hiç. Bu kız bana berbat bir gece yaşattı, gitmiş gibi yaptı burnundan getireyim demedi. Kıskandı da kendini yedi Sanem'i değil:) izleyici şu an Can'ı yiyor:)

Sanem ikisinin aynı kişi olduğunu bilmiyordu evet. O yüzden Can'ın kıskanıp kıvranmak zorunda kaldıklarına Albatros'u da ekledim zaten:) Albatros basbaya Can'ın rakibiydi. Sanem'in Can'ı albatrosa seçtiğini görmeden rahatlayamamıştım ben:) Bir hayal Can'dan üstte olmamalıydı:) Olmadı şükür:)

Arabaya binecekmiş, binmiş gibi davrandı mı? Davrandı. Adamın birlikte çıkma teklifini kabul etti mi? Etti. Madem konu açıldı, Levent'le gerçekten flört etti mi? Etti. Albatros mudur diye düşündü. Sonra adam müstehcen vs. deyince ay istemem oldu. Can'ın gerçek bir rakibi vardı. Sanem gerçek rakiplere yüz verdi. Suçlu aramıyorum sadece diyorum ki Can'ın katlandığının kıskandığının yanında Gamze ne ki? Biraz da Sanem çeksin ne olur? Biraz dediğim Can'ın yaşadıklarıyla kıyas bile kabul etmez. Sanem yerlerde toz alıyor diye Can onu yerlerde süründürmüş olmuyor:) Kendi seçimi:)

He kızın polen alerjisini biliyor. Tekrar barışıyorlarsa Sanem'e karşı daha dikkatli olması gerekir evet. Bunu ben de yazdım ki:) Ekstra dikkat etmesi lazım diye. Ama şu an zaten itişip çekişiyorlar:) Adamın normaline dönmesine çok var. Zaten yaşanmışlıkları var diye Sanem asansörde Gamze ile ilgili hesap sorabiliyor:) Sorsun da. Can da hesap vermek zorunda değilim ama deyip paşa paşa veriyor hesabını:) Bunda ne sıkıntı var? Can böyle hep 10 numara 5 yıldız aşık adam olacak. Kızsa da, kırılsa da, psikolojisi yerle bir olsa da zerre sapmayacak o köpek yavrusu gibi Sanem'in peşinden ayrılmayan çizgisinden ama Sanem şöyle böyle sandı diye adamın içini oyabilecek öyle mi? Hayır efendim. Buna müsade etmem Can yeminle her yıl takdir getirip bir yıl getirmeyince hayal kırıklığına uğratan evlat. Sanem de kırık getirmiş ama oturdu ders çalışmaya başladı diye alkışlanan evlat:))) İçimde uktedir ben hep takdir teşekkür getirirdim ilgilenilmezdi kardeşim 3 kırık getirse göbek atılırdı Dokunuyor bana Can'ın durumu

Spoiler İçermektedir
    Hüma hisselerinin kontrolünü geri almış Aylin'i şirkete çağırmış olabilir. Fabri'deki hisselerin bu kadar çabuk elden çıkacağını ya da Aylin'e gideceğini düşünmüyorum. Sonra sıttın sene geri alamayız valla Hüma ve Emre'ye karşı Fabri'ye muhtaç bir Can ne yapar? Bu durumda Fabri ne yapar? İşte bunlar hep merak:)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,009

Aldığı Beğeni: 1,738

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bugün günlerden Erkenci Kuşş.Herkese selamlar.Umarım güzel bir bölüm bizi bekliyordur.Bol kahkahalı, bol eğlenceli veee bol aşk dolu.Bu akşamki bölüm etiketi ne olur acep?" Haftaiçi en fazla konuşulan konulardan biri Sanem'i kimin bulacağıydı.Buna paralel olarak "BulBeniCan" etiketi geliyor aklıma.

Yazdıklarınızın hepsini tamamen okuyamamakla beraber Sanem'in ve Can'ın yaptığı hatalardan ve en çok ta kıskançlık mevzusundan bahsedilmiş.Arkadaşlar, çiftimiz yeni bir yola baş koyacaksa Can'ımızın eline, diline hakim olması gerekiyor bundan sonrası için.Sanemin şapşikliğini kim sevmiyor ki?Bu şapşiklik kendini rezil etme derecesine getirilmemeli.! Mesela asansör sahnesinde Can'a Gamze üzerinden hesap sorması çok yanlıştı.Çünkü adam ondan ayrılmış, kızgın.Zerre güvenmiyor.Bu haldeyken hesap sormak senin haddine değil.Çok ta mantığıyla hareket eden bir kadına dönüşmesini de istemiyorum.Ama frenlemeli biraz kendini.Deli deli davranırken birgün sahiden de delirecek diye korkuyorum valla.

Bu bölümde karşılıklı kıskandırmalara, trip atmalara varım.Dileğim gelecek bölümler için tutarlı davranışlarda bulunan, birbirine güvenen ,aşkı tekrar bulmuş bir Sanemle Can izlemek.Herkese iyi seyirler arkadaşlar.

NOT:Ulu önderimizi saygıyla, rahmetle, özlemle anıyorum.Bizim için yaptıklarına ne kadar teşekkür etsek kafi gelmez..Sana sarılmak, ellerini minnetle öpmek ve sana teşekkür etmek isterdim.Seni çok seviyorum, huzur içinde uyu ATAM!

3. Beğenenler;
    Yasemin68 (10-11-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    315

Aldığı Beğeni: 689

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da Can dedi mi kız başkasıyla gitti ben de o zaman Polen'den ayrılmayayım? Dedi mi kız başkasıyla nişanlı ben de o zaman yoluma bakayım? Sonuçta vazgeçmedi hiç. Bu kız bana berbat bir gece yaşattı, gitmiş gibi yaptı burnundan getireyim demedi. Kıskandı da kendini yedi Sanem'i değil:) izleyici şu an Can'ı yiyor:)

Arabaya binecekmiş, binmiş gibi davrandı mı? Davrandı. Adamın birlikte çıkma teklifini kabul etti mi? Etti. Madem konu açıldı, Levent'le gerçekten flört etti mi? Etti. Albatros mudur diye düşündü. Sonra adam müstehcen vs. deyince ay istemem oldu. Can'ın gerçek bir rakibi vardı. Sanem gerçek rakiplere yüz verdi. Suçlu aramıyorum sadece diyorum ki Can'ın katlandığının kıskandığının yanında Gamze ne ki? Biraz da Sanem çeksin ne olur? Biraz dediğim Can'ın yaşadıklarıyla kıyas bile kabul etmez. Sanem yerlerde toz alıyor diye Can onu yerlerde süründürmüş olmuyor:) Kendi seçimi:)
    İyi de Sanem ve Can'ın içinde bulunduğu durum aynı değildi ki. Can'ın Sanem'den vazgeçmesi için sebep yok. Kendini suçlu hissettiği bir konu yok. Nişan durumu vardı bildiği ama görüyor ki kız nişanı takmıyor. Kafasına göre yüzük çıkarıp, takıyor. Albatros peşinde koşup, Albatros sandığı adamla geziyor. Sanem'i Can'dan uzaklaştıran sade Polen değildi ki yalanlar da vardı. Neyse ki hepsi geride kaldı. Tüm yalanlar gün yüzüne çıktı Sanem'in itirafıyla.

Can hiçbir zaman Sanem'in peşinde koşacam diye küçük düşmedi. Sanem bunu yapıyor. Bunun için de Can'ı değil Sanem'i suçluyorum. Abartıyor. O kadar da deli deli hareketlere gerek yok. Kafa sesi bir süre rafa kalksın.

Bugün şirket setine bebek gelmiş. Senarist de CanEm'e bebekli bir sahne yazsa çok hoş olurdu. Mevkıbe bebek bakmaya başlar ama baktığı bebiş Sanem'de susar. Sanem de onu alır şirkete getirir. Başka bir sebep de olabilir. Evet. Can kıskanacaksa bebeği kıskansın.

Sanem: Tatlı mısın sen? Aşkım ya.
    Can iç ses: Aşkım mı? Yoksa Fabri ile sevgili mi oldu? derken bebişi görür.
    Can: Ah bu muydu aşkın?
    Sanem: Efendim? A Can Bey ben gerçekten mecbur kaldım ondan getirdim sadece bugünlük.
    Can: Tamam sorun değil. Getir istersen benim odamda uyut.
    Sanem: Çok teşekkürler. Çok iyi olur gerçekten.
    Konu elitay88 tarafından (10-11-18 Saat 16:49 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    yedel (10-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,583

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam, ille de bir teraziye koyacak olursak; benim terazimde Can Divit epey mağdur, Sanem'se sevilesi bir kadın.
    Benim teraziyi artı 1 yazalım lütfen

İyi de Sanem ve Can'ın içinde bulunduğu durum aynı değildi ki. Can'ın Sanem'den vazgeçmesi için sebep yok. Kendini suçlu hissettiği bir konu yok. Nişan durumu vardı bildiği ama görüyor ki kız nişanı takmıyor. Kafasına göre yüzük çıkarıp, takıyor. Albatros peşinde koşup, Albatros sandığı adamla geziyor. Sanem'i Can'dan uzaklaştıran sade Polen değildi ki yalanlar da vardı. Neyse ki hepsi geride kaldı. Tüm yalanlar gün yüzüne çıktı Sanem'in itirafıyla.
    Başkasıyla nişanlı olması, seni istemiyorum demesi, Osman'la da böyle olmuştu hoşlandığımı sandım demesi ... Yani say say bitmez valla nasıl sebep yok? Asıl Sanem'in sebebi yoktu. İtiraf edebilir, aşkını ilan edebilirdi. Sanem'inki, doğru ya da yanlış, anlaşılır veya değil, bir seçimdi. Can bu kadar dirençli olmasa zaten bu ilişki başlamazdı. Tek dediğim Sanem için hep bir bahane var, Can için hiçbir bahane geçerli değil ben bunu anlamıyorum. Sanem'in bahaneleri kendi karakteri, algı bozukluğu, yalanları vs ile ilgili üstelik. Yalanlar yüzünden uzak durmaya karar veren de kendisi, duramayan, yaklaşıp adamla dalga geçer gibi geri kaçan da:) Can bunlara katlanırken çok seven adam ama Sanem Can'ın asabiyetine katlanırken gurursuz vs. Oturmuyor bende:) Sanem kendi yalan söylediği için nişanlıyım desin, başka adamlarla gidiyorum desin, Albatros'u arasın vs ama Can aldatıldığı, kandırıldığı, terk edileceğini düşündüğü için Sanem'i üzemesin. Alla alla ya

Can hiçbir zaman Sanem'in peşinde koşacam diye küçük düşmedi. Sanem bunu yapıyor. Bunun için de Can'ı değil Sanem'i suçluyorum. Abartıyor. O kadar da deli deli hareketlere gerek yok. Kafa sesi bir süre rafa kalksın.
    Alla alla adamın yüzüne yüzüne istemiyorum seni dendi, ilanı aşk ettiği kız ya eski nişanlımla da böyle olmuştu kusura bakma dedi daha ne küçük düşecek:) Adam Zebercet peşinde Anadolu'ya bile gidecekti:) Sanem konusunda haklısın. Polen alerjisi çok fena:)

Bugün şirket setine bebek gelmiş. Senarist de CanEm'e bebekli bir sahne yazsa çok hoş olurdu. Mevkıbe bebek bakmaya başlar ama baktığı bebiş Sanem'de susar. Sanem de onu alır şirkete getirir. Başka bir sebep de olabilir. Evet. Can kıskanacaksa bebeği kıskansın.

Sanem: Tatlı mısın sen? Aşkım ya.
    Can iç ses: Aşkım mı? Yoksa Fabri ile sevgili mi oldu? derken bebişi görür.
    Can: Ah bu muydu aşkın?
    Sanem: Efendim? A Can Bey ben gerçekten mecbur kaldım ondan getirdim sadece bugünlük.
    Can: Tamam sorun değil. Getir istersen benim odamda uyut.
    Sanem: Çok teşekkürler. Çok iyi olur gerçekten.
    Sanem kendisi bebek:) Can alsın ikisini birlikte parka götürsün Ben kıskançlık seviyorum ya. Sanem yerleri süpürmediği zamanlar onun kıskançlığını da seviyorum. Asansördeki çıkışına bayıldım mesela:) Yanlış anlama olmasın ama bak. Yanlış anlamaları sevmiyorum. Yoksa tatlı küçük kıskançlıklar dizinin tuzu biberi
    Konu Zuzinha tarafından (10-11-18 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sürprizi kaçmasın diyen fotoya bakmasın

Spoiler İçermektedir

Artık yeni bölümü ve sonrasını düşünmeye devam. Tabii yemeği yakmadan.................
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

8. Beğenenler;
    yedel (10-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri