Sayfa 172/200 İlkİlk ... 72122162168169170171172173174175176182 ... SonSon
1000 sonuçtan 856 ile 860 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    192

Aldığı Beğeni: 254

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

opusme sahnesini genis acidan yorumlarsam.

Can Sanem e asik. Ancak ortada kocaman Can in elindeki isleri almaya ugrasan cok yakininda olup Onu itibarsizlastiran. bak bu konuya giriyim
    aslinda elindeki islerin alinmasi onu zaten itibarsizlastirmak beceriksizlestirmek rusvet olayina girerek de adinin rusvetci birine cikmasiyla da olur. yani amac sadece sirketi batirmak degil. bu yuzden foto.lisansida bu itibarsizlastirmakta bundan biriydi. boyle bakinca ve sanemi affedip gercek suclunun kim oldugunu ogrendiginde ve yspacaklarinin devami halinde can in saneme karsi ofkesi olmamali.
    Tabi sakladilar kenara.

En son Emre gelip annesinin de hisselerini aldigini yani Can i ordan yok etmenin devam ettigini anladi. Kardedi kendini affettirecegi yerde hatta ben sucluyum hersey senin olsun deyip kenara cekilecegi, kendini affettirmek icin onun icin birseyler yapacagi yerde Aylin gibi kotu biriyle devam edip onunla kumpaslara devam ediyordu.

yani can aslinda kardesi olarak konduramasa da Emre ye guveni onu kardesi olarak tamamen kaybetmeyi istemiyordu.

Leyla da kardedinin arkasindan is cevirdi. sozlesmeyi caldi. Ama sonrada onun icin birsey yaparak sucunu affetmesini sagladi.

Emrenin savasa devam ettigini duyunca Saneme guveni yerine geldi. cunku o hep yanindaydi. bitirmisti emreyle anlasmasini. dinlemesi icinde elinden geleni yapti. sarhos ama bir i kadar tatli Sanemin opmeye kendi de karsilik verdi. yani asansordeki kafasinda bir tik daha ki guvensizlikten opememisti. Ama orada optu. istemese karsilik vermez sarhossun derdi.

Can bundan sonra Emre ve Aylindenden bir kapisma bir savas bekliyor. elinden geleni ardina koyamayacaklari.

ama bu sefer de Emre kaza yapti huma geliyor.. Can burda suclu olan kardesine bir de vicdan yaptiracaklar. ayni zamanda gorusmedigi konusmadigi annesiyle bir arsya gelecek.

bu gunkerde yaninda sanem olacak elbette ama sanirim foto lisansi ogrenmesi annesinden olacak. Aylin bunu bile yapti sanem ama yaninda tutuyor. bilse falan diyebilir humaya. Emrede konusamadigi icinde Aylin inde suclu oldugunu bilemeyecek. Huma da emre senin kardesin sanem e nasil guvenirde kardesine guvenmezsin diyecek. Aylin kumanda gibi kotuluk yaparken gizli kamera sayesinde de herseyi takip edecek.

birkac bolum bizleri bunlari bekliyor.
    Konu Doga2014 tarafından (11-11-18 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnnnnnnnnn Erkencilerrrrrrrrrrrrrrrrr

Çok keyifle izlediğim bir bölüm oldu. Haftalar sonra gerildiğim iki sahnenin de Aylin ile Emre'ye ait olması dışında minnak bir ceycey sorunu yaşadım. Şu gereksiz her lafa dalmalar falan komik değil ki. Ben patron olsam sanırım ilk bl kovmuştum ceyi..... ekmeği ile oynamak istemiyorum, biri şunun çenesini kapatsın. zeber bile daha az konuşuyor.

Sanem-Can sonra uzun uzun yorumlanır. Yorumlarım zaten. Mutlaka yorumlarım...............

Fekattttttt ve heyhatttttttt

Hem o kamera, hem de kaza burnuma kötü koktu.

Kaza'dan büyük yaralar almayacağını umuyorum. Ama her durumda Can vicdan azabı yaşayacak. Kanlım olsun kardeşim olsun derler. Zaten yalnız ve kardeş özlemi ile yaşamış adama bir de vicdan azabı yüklemek ne kadar yakışık alacak tartışılır. Fakat hikayeye yeni bir yön verecek belli. Hala anne yok ortalıkta ve sanki dünkü bölüme gere de gelmeyecekti. Hisselerini Emre'nin yönetimine vermişti. Emre'nin kazası yüzünden gelip ortamı sevip kalabilir. Can'a kızdığı için kalabilir. Aylin doldurduğu için kalabilir. Fakat başlarda iyi şeyler olmayacağı net artık.

Aylin ve kamerası..............

Elde bir fotografik hafızalı Sanem var. Bir de bu kızın toz almak gibi bir huyu var. Fakat aynı kızın geçmişinde ajanlık, hırsızlık gibi kara lekeleri de var. Üstelik önizlemeye göre Can ile birlikte çalışacak. Yani artık ajanlığa gerek yok direkt içinde olacak ve reklam çalınırsa Can bu kez kesin ondan bilecek.

Bu kadar entrikaya gerek var mı?

Sanem o kar küresini fark etse. Can'a sorsa........... sorana kadar belki bir iki gün geçebilir. İş yoğun, akıllar karışık. Sonra fark edip o kamera önünde oyun oynasalar ve Aylin'i kendi tuzağına düşürseler! Kötü olmaz....... hiç kötü olmaz. Çünkü RK larda bu kadar kötülük hiç hoşumuza gitmiyor.

Deren'e de küçük bir yorum. Dünkü Deren komikti. Sinirden eli ayağı titreyen, sonra pamuk olan da, kampta Can'ın peşinde koşan, Sanem'i alkol ile uyutmayı planlayan da.......... ama en komik Deren, zamanlamayı tutturamadığını kendine itiraf edendi. Bu kadar azimli bir sıçanın* o duvarı delmesi beklenir ama adam çok aşık. Arkadaş kalalım derken bile itiraz bekleyecek kadar aşık. Kayıp olduğunu daha alana geldiği an anlayacak kadar aşık. O yüzden bu Deren'i de uzatmayın. Seviyorum çatlak kadını. Daha fazla üzülmesin, yazık biyolojik saati de geçiyor. Belki evli, mutlu, çocuklu olmak istiyordur.

Osman'ı da üzmeyin. Yazık her hafta bir hayal kırıklığı yaşıyor adam...........................

Bir ara Can ile Sanem'in arkadaşlıklarını da yazacağım. Mutlu pazarlar herkese.............

sıçan* fare
    Konu Yasemin68 tarafından (12-11-18 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

3. Beğenenler;
    oates79 (11-11-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    192

Aldığı Beğeni: 254

Bahsedilme
    1 Mesaj

aylin ve entrikasini puskurtsunler..guvenlikci can a onun geldigini soylemis olsun ve o gizli kamera dikkatlerini cekip Aylin e oyun oynasinlar.

neyse.. gelelim Bir tepsi patlicanli borege.. ooo cok severim.

Amaaa Beni Menkibe cok sasirtti. cok titiz bir kadinin boregin ustune orttugu bezi kocasi alip ustune tuttu yetmedi koynuna soktu. tamamini sokmadi belki ama oyle sokup cikarmasi beni o borekten soguttu.

can ve sanem in kahvaltiyi sanemin beceriksizliginden cok iyi yapmadigini dusunuyordum. ama sanem boregin ucunun ucuyla yer gibi yapti. can da tokum dedi neyse az yedi herhalde.

takildim konuya bak.
    Konu Doga2014 tarafından (11-11-18 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    315

Aldığı Beğeni: 689

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Doga2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sanem o mektupta herseyi yazdi Can okumadi. gerci anlatmak da istedi dinlemedi.dolayisiyla o kabus gercekten korkutuyor beni.
    ama bastan baslayalim dedikleri yerden tekrar ayni konu uzerinden ayni sorun elitay cim dedigin gibi sar basa yaparlarsa. asil bizim iliskiye guvenimiz kalmaz. umarim sil bastan i yanlis anlamamislardir

Aslinda sanmiyorum. senaristler guzel gidiyor. Ancak kapatilmis bir konu da degil. Yalniz Sanem in rahat olusu beni rahatsiz etti. offf ruyaymis deyip gecti. unuttu. oysa ben Sanemden en azindan bunu Can a soylemeliyim demesini beklerdim. o da nasilsa bastan basladik diye mi dusundu bilmiyorum ama oyle de dusunmemeliydi.
    Tekrar kırılan bir güven ilişkinin sonu olur normalde. Bu romantik komedi ve bu hikaye de Can ve Sanem'in hikayesi. Yani eğer yeniden aynı şeyler olursa izlemeyebilirim doğrusu. Çünkü zaten bunları bir kez izledik ve çok da bayıldığımız sahneler değildi. Üstelik hepsi aynı yalanın yan ürünü. Şöyle Emre Sanem'i şirket batacak diye kandırıp, bir şey yapmayacağım sadece bakmam lazım diyor, Sanem de o zaman siz bakın ben söz verdim bakmayacağım diyor. O kadar masum yani. Şimdi o kabustaki gibi tüm suçu kendisine yıkarlarsa dev haksızlık olur. Zaten bilerek abartılmış gibi. Çünkü Emre diyor ki fotoğrafları Sanem çekip adama göndermiş, seni bitirdi diyor. Öyle bir şey yok. Hayır senaristler böyle sanıyor olamazlar onlar da seyretmiştir. Sanem öyle değil öyle değil dedi ama yaptım da diyerek sanki hepsini yapmış gibi suçu üstüne aldı. Zaten bir yanlışlık daha var. Emre de iftira atmadı. Aylin yaptı her şeyi. Yine Can'a kötülük peşinde. Esas suçlu Aylin. Emre de Sanem de onun kurbanı. Sanem Emre'ye inandığı için suçlu sadece. Fotoları Emre'ye getirip suç işledi ama o bir şey yapmadı. Getiriş amacı bile şirket batmasın. Üstelik kendisi bakmadı o fotolara nasıl çekip yollasın başkasına? Emre'nin ayağına getirdi diye kızabilir. Emre'nin Sanem'i kullanması yeni bir bilgi değil. Aslında ortada yeni bir şey de yok Sanem ile ilgili. A bir de fotoları getirmiş ve Emre'nin dediklerini yapmaya çalışmış ama eline yüzüne bulaştırmış bu yüzden gerçek ajan da iş çalamamış. Yani bilmedim neye hizmet edicek bu saklı gerçek? Yeniden aynı şeylerin yaşanmasına mı? Yoksa Can'ın sevdiklerini Aylin'den koruma kararına mı? Aylin'e tüm bu yaptıklarını ödetmesine mi? Çünkü hiç intikam derdine düşmedi. Belki ileride öğrenince ya da biliyorsa da zamanını bekliyor tüm bunları kendisine ve sevdiklerine yaşatan kişiye ödetebilir. Babasının emekleri için şirkette kalıp, savaşabilir. Sanem de ona yardım eder ve o zaman bu hatalarının bir önemi kalmaz. Birlikte başarmış olurlar. Sonuçta Sanem de oyuna geldi.

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gamze konusu çok temiz kapandı. Hatta ilerde Sanem konusunda yardımcı bile olabilri Can’a. Fabri’den hoşlandı ya, bi kanım kaynadı Gamze’ye :))

Deren yaa, kıyamam, her attığı taca çıktı. Bence bu ikisi herkesin olduğu bir organizasyonda İki kalbi kırık insan olarak birbirlerini teselli ederek başlasınlar muhabbete. Bir köşede, biri Can’a bakarken biri de Leyla’ya bakarken bulsunlar birbirlerini. Teselli iyidir. Ben öyle uygun gördüm :)))))

Yok anacım, o “senin işine yarar” lafı için ağzına terlikle vurulacak Can’ın. Küçük Emrah’a bağlamanın da bir alemi yok Can’cım. Kız kayalıklarda kendini parçaladı ağlarken. Yemesin beni.

Kesinlikle katılıyorum. Çok katılıyorum. Bence forumcak dua edersek böyle olabilir. Lisans konusu ters köşe olsun. Gerçekten aynı soğuk Can’ı izlemeye kimsenin yüreği dayanmaz. İçimiz şişmez, patlar valla. Bu konuda ekibe güveniyorum ben. Sosyal medyayı çok iyi kullanıyorlar. Seyircinin tepkisini takip ediyorlar. Bu bölüm mahalle sahneleri baya azdı mesela. CeyCey ve Zebercet de beni güldürdü. Onlar da kararındaydı. Seyircinin o soğuk ve acımasız adamı tekrar görmek istemeyeceğini biliyorlar diye düşünüyorum. Dinimiz amiiiiiin.
    İlle de lisans konusu aralarında sıkıntı yaratacaksa da bu defa Can Sanem’i sonuna kadar dinlemeli. Sanem’in o konuda hiiiç suçu yok. Sanem anlatacak, Can’da paşa paşa dinleyecek ama aaaaaa. Bak tersini düşünmek bile sıktı. Değişim olmak zorunda, bu işim matematiğinde var.

Tabiiii, bu öpücüğün karşılığı Can’dan gelecek. İlla ki :))) İlk fragmanda göremeyiz belki ama ikinci de kokusunu alırız çok uzamaz gibi
    En güzel seven Osman ama en üzülen de o. Leyla ve Osman olmasın zaten. Sürekli Emre'ye tercih edildi. Leyla ona karşı duygusal hisler beslemiyor. Sadece arkadaşı olarak görüyor. Emre onu üzdükten sonra kıymetini anlasa Leyle Osman'ın aşkına sığınmış olur. Sığınılacak liman Osman. Lakin Osman onu en az onun sevecek birini hak ediyor. Deren de bu potansiyel var ama onun da gönül gözü kapalı. Bir şekilde birbirlerini teselli ederken arkadaş olsunlar.

Arkadaşlık demişken Can ve Sanem'in bu kararı saçma oldu. Yalnız romantik komedilerde de hep olur böyle bir deneme. Arkadaş kalalım. Sonra beceremezler. Yeniden sevgili olurlar. Yalnız hep bunu isteyen taraf pişman olur. Can da böyle bir pişmanlık henüz görmedik. Sanem aslında birazcık ciddiye alsa Can'ın bu lafını ortada arkadaşlık filan kalmaz. Çünkü Can çileden çıkar. Mesela Sanem Can'ın gözünün önünde başka biriyle dans etse ve kanka çok yakışıklı di mi dese başlarım kankana demez mi? Alıp karşısına Osman gibi aşık olduğu birini anlatsa (önceden) Osman gibi sakin kalabilir mi? Can'ın bu lafını yemesi için böyle şeyler olması gerekiyor. Adım atması gereken Sanem değildi ama sarhoşken attı. Şimdi bu adımın bir de karşılık görmesi lazım. Ortada güven sorunu da var. O zaman Sanem'in Can'ın güvenini kazanmasını sağlayın. Boş boş kıskançlık yazacağınıza ilişkileri için bir iyilik yapın. Bir gıdım ileri gidemezler. Arkadaş olamıyoruz, sevgili olamıyoruz diye kafayı yerler. Yazık değil mi onlara da?

- Sanem'in fotografik hafızası o küre detaynı fark eder. Etmesi gerekir en azından. İster istemez beyni foto çekiyor. Her bir detayı ezberliyor. Can bunu fark edemez. Onun böyle bir yeteneği yok. Sanem onu bir köşeye çekip bundan bahsederse çözerler oyunu ve dizi daha heyecanlı bir hale gelir.
    - Arkadaşlık oyununu Sanem bozamadıysa, Can bozmalı. Bunun için Can'ı tetikleyecek bir şeyler olması gerekiyor ki. Sevgili olamayız lafını yesin. Sevgili olma teklifi ondan gelsin. Sanem bir kez yeniden başlayalım demişti. Arkadaş olarak yeniden başlayalım diyen Can idi. Sanem bu karara uydu. Dolayısıyla Can'ın yeniden sevgili olmak için bir hamlesinin olması gerekir. Öpücükle eriyip, kabul etmediyse arkadaş olamayacaklarını ve sevgili olmaları gerektiğini.
    - Öte yanda güven sorunu da var. Onun için de bir şeyler yapılmalı.
    - Parfüm konusu artık bir çalışma olsun. Belki de arkadaşlık zırvalığının rafa kalktığı konu bu olur.
    Konu elitay88 tarafından (11-11-18 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    Yasemin68 (12-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,583

Bahsedilme
    1 Mesaj

Gamze konusu çok temiz kapandı. Hatta ilerde Sanem konusunda yardımcı bile olabilri Can’a. Fabri’den hoşlandı ya, bi kanım kaynadı Gamze’ye :))
    O konu açılmamıştı bile dedim size. Güvenmediniz Can Divit'ime Bir şey değil benimkini de sarstınız çok ayıp oldu Yalnız ben hiç haz etmedim Gamze'den. Kötü karakter olacak manasında değil çok antipatik geldi bana oyuncu ya. Bu arada Can o konuda iyi laf soktu. Bizim adımız ne ara 9'a çıktı da 8'e inmiyor?

bu öpücüğün karşılığı Can’dan gelecek. İlla ki :))) İlk fragmanda göremeyiz belki ama ikinci de kokusunu alırız çok uzamaz gibi
    Sen benimsin de der mi?:)

aylin ve entrikasini guvenlikci can a onun geldigini soylemis olsun ve o gizli kamera dikkatlerini cekip Aylin e oyun oynasinlar.
    O biblonun daha önce orada olmadığını fark etmezse Sanem'in fotografik hafızasından daha da bahsetmesinler:)

Amaaa Beni Menkibe cok sasirtti. cok titiz bir kadinin boregin ustune orttugu bezi kocasi alip ustune tuttu yetmedi koynuna soktu. tamamini sokmadi belki ama oyle sokup cikarmasi beni o borekten soguttu.

can ve sanem in kahvaltiyi sanemin beceriksizliginden cok iyi yapmadigini dusunuyordum. ama sanem boregin ucunun ucuyla yer gibi yapti. can da tokum dedi neyse az yedi herhalde.

takildim konuya bak.
    Ben tipi tuhaf olsa da kahvaltının tadının iyi olduğunu düşündüm. Sanem kendi de şaşırdı hatta yumurtanın tadına:) Can da zorla değil afiyetle yedi. Evet içinden bazı kalın parçalar çıktı ama olsun

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi Sanem Can'ı alkolün de verdiği cesaretle öptü. Can da karşılık verdi. Arkadaşlık filan yalan oldu. Yine de kabuğunu kırması gereken Can idi. Çünkü o dedi sevgili olamayız çünkü ben sana yeniden güvenemem lafı var. Bu lafı aslında onun yemesi gerekir. Her zaman arkadaş olmak isteyen bunu dediğine pişman olur eğer aşıksa. Çünkü aşıkken arkadaş olamaz. Bir kere öyle dediği için de aksini söylemeden adım atamaz. Yani ya şimdi Can Sanem'in öpücüğüyle kendine gelip, biz arkadaş olamıyoruz en iyisi sevgili olup güven meselesini de zamana bırakalım diyecek ya da arkadaşlık zırvalığına devam edecek içi gide gide ve bir patlama noktası da Can yaşayacak. Ben ikincisinin olacağını düşünüyorum. O da parfüm konusunda olabilir.
    Sanem'i Can'a arkadaşlar birbirlerinin koklayarak uyanırlar mı diye sorduğu sahnede de çok cesur buldum:) O kadar da izin vermiyor yani bu arkadaşız muhabbetine:) Bir de bişi diyeceğim Can karşılık verdi mi ya? Bence hala geri çekilip sarhoşsun biz arkadaşız diyecek vakti var Gerçi önizlemeden anladığım kadarıyla Sanem söz konusu olunca alkol bütün iyiliklerin anası Can da öyle düşünüyor. Slogan yüzünden demiş gibi görünebilir ama slogana şaşırmamış. Onu bekliyormuş. Beklemediği neydi? Öpçüktü Tamam tamam karşılık vermiş sayıyorum:)

Can ayaktaydı diyorsun. Yok beee, kesin çişe kalkmıştır o
    Boş boş savunuyorum sandın herhalde elimde bilimsel kanıt var. Gözlerinde çapak yoktu bi kere Ayrıca ebeveyn banyosu var odasında. Koridorlarda yarı çıplak ve giyinik vaziyette attığı olataların sebebi dünyanın yörüngesine girmiş olması. Sanem onun dünyası uydu gibi takip ediyor. Son olaylarda ekseni kaydı karanlık yüzünü de gördük mecburen:) Oysa dünyadan görünmemesi gerekiyordu

Bu arada kolye meselesinde de akladım Can'ı. Senin etrafın hep sevgiyle sarılı olsun dedi. Adam orada diyor ki benim etrafımda hiç sevgi yok. Ben yalnızım. Senin önceki mesajlarından birinde belirttiğin şeyi söylüyor aslında. Sanem hep sevgiyle büyümüş. Can hep sevgiyi arıyor Dev itiraftı ama yine Sanem değil ben anladım. Can Divit'i ben hak ediyorum
    Konu Zuzinha tarafından (11-11-18 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    elitay88 (11-11-18), oates79 (11-11-18), Yasemin68 (12-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri