Sayfa 175/200 İlkİlk ... 75125165171172173174175176177178179185 ... SonSon
1000 sonuçtan 871 ile 875 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Yaaaa, ben bölümü tam izleyemedim daha fragman gelmiş. Yorumlar çorba oldu. Hepinize tek tek cevap yazasım vardı ama bilgisayarın başına oturamadım bir türlü.

Caaaan Can, seni hınzır :))) İffetini korumak mı demişti biri :))))) Valla çekmiş de bir daha öpmüş gibi geldi bana Sanem'i tebrik edip alnından öpmek istiyorum. Doğru yolda ilerliyor. Bir de Can'ın etrafındaki kızları dikizlemek yerine Can'ın yanına gidip derdine ortak olma cesaretini gösterirse olacak bu iş. Sık sık bir kadeh içmesi gerekebilir. Sezon sonuna da Amatem'e yatırırız artık :)) İlk önce Sanem'in çözülmesi çok önemliydi. Gamze dağ kaplanı diyor ama söz konusu Sanem olunca adam bildiğin kedi Al kucağına sev, öp, o da mırlasın dursun :)) Yada o seni alsın kucağına, orasını ben bilemem:))

Ya adam 11.bölümde Sanem'e "Şu hayatta bir tek senden korkuyor olabilirim" dedi. Sanem kaçıp gidicek ya da ondan gitmesini istiyecek diye aklı çıktı. Sonra da korktuğu başına geldi. O yüzden bir kalp kırıklığını daha göğüsleyecek cesareti kalmadı. O gövdeye rağmen :))))) Kalmadı hakkaten.

Sabah Sanem'i yanında göremeyince o kadar bozulmasını kendi iradesizliğine kızgınlık olarak düşünmüştüm ben ama sevgili Zuzinha mükemmel Can Divit'çesiyle beni aydınlattı. Kesinlikle haklı. Yanında Sanem'i göremedi, odada eşyalarını da göremeyince bütün kasları gerildi, gittiğini sandı. Daha odanın kapısını açıp kokuyu alır almaz da öyle bir gevşedi ki Sanem'in zeytin çekirdeği tükürmesine bile gülüp geçti :)))

Sanem yaaa, daha saati düzgün takamayıp, ben çünkü birinci olucam demesi :)))) Bu kız yapabileceklerinin de yapamayacaklarının da o kadar farkında değil ki Allahtan oyuncu çok ama çok sevimli :)) Türkiye'nin Julia Roberts'ı dedi bir arkadaşım. Haklı da. Bu bölüm Sanem'in fotografik hafızasına giriş yapıldı neyse ki. Bu konunun heba edilmesini hiç istemiyorum. Gizli kamera muhabbetinin de bu sayede fark edilip bertaraf edilmesini istiyorum. Çok istiyorum :))) Çık sıkılmaz mıyız aksi olursa. Öffff, valla şişeriz
    Gelelim mi çukur mevzuuna :)) Kurtarma operasyonu başlı başına şa-ha-ney-di Can'ın daha alana gelir gelmez gözlerinin Sanem'i araması ve hemen duruma el koyması. Başına gelebilecekleri bildiği için suratındaki bütün kasların gerim gerim gelrilerek Sanem'i araması. Sanem'i gördüğü anda nasıl ordan çıkaracağına anında karar vermesi. Sonra yanına inince de, yok ben sana demedim mi bıdı bıdı yapmaması.... Ona bittim işte. Anca sevdi öptü. Hayatta olduğu için, iyi olduğu için öptü. Teşekkür etti resmen. Canım yaaaaaa :)))) Beni benden aldın. Topuzun çözülsün Can Divit :)))

Can Divit karakteri çok sağlam yazılmış bir karakter. Bütün hatalarıyla, zaaflarıyla, inişleri çıkışlarıyla ve aşkı yaşama şekliyle çok güzel olmuş. Çok tutarlı olmuş. Mesela bence Can, Sanem'in aşkından emin olduktan sonra şartlar ne olursa olsun onun elini bırakmaz diye düşünüyorum şu aşamada. Ama Sanem için aynısını söyleyemiyorum. Sanem, yine Can'ı düşünerek, ama O'nun asla istemeyeceği şeyler yapabilir. Kızımız pek etraflı düşünmüyor zira. Gelişine vuruyor :))
    Fragmanda ben o Emre'nin bakışlarını hiç beğenmedim yaa. Emre karanlık tarafa geçmiş olabilir arkadaşlar. O bakış ürpertti beni. Emre Can ve Sanem'in başına bela olacak gibi. Gizli kamerayı fark ederler belki de, pişman ve yaralı bir Emre'den gelicek hamleyi göremeyebilirler İşte bu noktada Sanem'in sağlam sağduyulu davranması lazım :)) Çok şey mi istedim Can yine üzülmesin diye bişeyler saklarsa yandı gülüm keten helva

Devamı birazdan :)))

Sanem'in koordinatör olması. Duy da inanma Çok komik sahneler bizi bekler Ama fragmandaki sahne Sanem'in anlık hayali gibi geldi bana. Özellikle Deren'e dönüp balayına da Maldiv'lere gideriz artık demesi Kesin Sanem'in fantazisi...

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fringe de mi izliyorduuuuun?
    Ona izlemek demeyelim :)) yaladım yuttum diziyi resmen. Walter Bishop yaaa, hastasıyım :)
    Konu oates79 tarafından (11-11-18 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    amanayol (12-11-18), Doga2014 (12-11-18), yedel (11-11-18), Zuzinha (12-11-18)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sen benimsin de der mi?:)
    Biz hep önce erkeklerden duyduk di mi bu sözü. Sanem’in söylemesi çok tatlı oldu bence :)) Can’dan daha yaratıcı şekilde göstermesini bekliyorum :)) Kreatif bir kişilik :)) Şaşırt bizi Can

O biblonun daha önce orada olmadığını fark etmezse Sanem'in fotografik hafızasından daha da bahsetmesinler:)

Ben yeni senaristlerden umutluyum bu konuda. Bemin isteğim, fark ettikten sonra açık vermeyip Aylin’i avlamaları.

Boş boş savunuyorum sandın herhalde elimde bilimsel kanıt var. Gözlerinde çapak yoktu bi kere Ayrıca ebeveyn banyosu var odasında. Koridorlarda yarı çıplak ve giyinik vaziyette attığı olataların sebebi dünyanın yörüngesine girmiş olması. Sanem onun dünyası uydu gibi takip ediyor. Son olaylarda ekseni kaydı karanlık yüzünü de gördük mecburen:) Oysa dünyadan görünmemesi gerekiyordu

Bu arada kolye meselesinde de akladım Can'ı. Senin etrafın hep sevgiyle sarılı olsun dedi. Adam orada diyor ki benim etrafımda hiç sevgi yok. Ben yalnızım. Senin önceki mesajlarından birinde belirttiğin şeyi söylüyor aslında. Sanem hep sevgiyle büyümüş. Can hep sevgiyi arıyor Dev itiraftı ama yine Sanem değil ben anladım. Can Divit'i ben hak ediyorum

Ediyorsun valla, verdim gitti

Ben kendimi çok pis gaza getirmişim, ondan çemkirdim :)) Allahtan kolye olayı biraz tuttu da, az sakinleştim. Evet evet, sevgi hep yanında olsun demiş. Ama kolyeyi veren kadın sevdiğine kavuşturdu diye vermiş kolyeyi. Eşe dosta diye değil. Sen de sevdiğini bul, hep yanında olsun demiş.

Yahu adam çok güzel dokunmuyor mu Sanem’ine... Çok güzel bakmıyor mu... Vallahi hakkında tez yazasım var :))
    İletişimde beden dilinin %60, ses tonunun %30, kelimelerin ise %10 etkisi varmış ya… Adam ben aşığım diye bağarıyor azizim, nasıl takip etmesin :)))
    Konu oates79 tarafından (11-11-18 Saat 23:58 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Doga2014 (12-11-18), Yasemin68 (12-11-18), Zuzinha (12-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sanem'in koordinatör olması. Duy da inanma Çok komik sahneler bizi bekler Ama fragmandaki sahne Sanem'in anlık hayali gibi geldi bana. Özellikle Deren'e dönüp balayına da Maldiv'lere gideriz artık demesi Kesin Sanem'in fantazisi...

Ona izlemek demeyelim :)) yaladım yuttum diziyi resmen. Walter Bishop yaaa, hastasıyım :)
    Seninle bir ruh ikizliği durumumuz var ama hayırlısı:) Walter Bishop idolüm:)

O sahne Sanem'in rüyası olmasın lütfen. Sanem'in böyle bir hırsı yok. Can beni koordinatör yapsın vs diye hayal kurmaz. Gerçi böyle şapşik rüyaları anca o görür ama olmasın yakışmaz:) Gerçek olma ihtimali bence sıfır. Maldivler'e kadar imkan veriyordum orada dedim yok kabus:) Bence Deren'in kabusu.

Can Divit konusunda aşırı çok katılıyorum. Can'ı bir biz anladık biz de inşallah yanlış anlamadık Böyle fragmanla keyfim yerine gelmişken bölümün en sevdiğim yerlerini yazayım biraz. Sen de en kısa zamanda mutlaka izle. Hatta tekrar tekrar izle

Asansör: Can'ın eriyip giden iradesi kalp ben Asansör hareket eder klişesi yerine tam öpecekken hayır yapamam diyen Can çok güzel sürpriz oldu. Bu arada o ne sahneydi öyle yaaa. Normal çekimde yavaş çekime alınmış bir öpüşme sahnesi gibiydi. Bayıldım. Can'ın arkadaş kalalım derken Sanem'in iki elini avucunda tutuyor olması, asansör hareket edince kurtulmalarına bozulması, kapı açıldığında koca asansörde kolları birbirlerine değerek durmaya devam etmeleri, o asansörden hiç çıkmak istememeleri, kurtulmuş değil de basılmışlar gibi keyiflerinin kaçması hepsi harikaydı. Çıkıyor musunuz esprisini de anlamadık sanmasınlar Arkadaş değiller çıkıyorlar

Ev: İçeri girer girmez işten eve yorgun argın gelmiş evli çift rahatlığıyla salona geçip oturmaları, ne yiycez diye didişmeleri bunlar için senaristi de yönetmeni de tebrik ediyorum. Sanem'in anladım ben sakın bir şey söyleme deyişine de koptum. Can burnundan konuşunca çok tatlı oluyor bu da böyle bir notumdur:) Sanem'in en çok bana yakışıyor deyişi Can'ın arkadan taklidini yaparak gelişi bunlar hep iç ısıtan sahnelerdi. Senarist içimizde ukde kalan tshirtleri unutmadığını da gösteriyor:) Ama en güzeli Can'ın en sevdiği hırkayı getirmesiydi. Ona da bırak kokunu der gibi yığdı önüne kıyafetleri 5 dakka daha kal diye yalvaran Can versus uyuyana kadar kalsan olur mu diyen Sanem rekabetinde kim birinci bilemedim ama kazanan seyirciÇogzeldi yeaaaa. O ne güzel uyanma sahnesiydi öyle. Ama insan biraz tadını çıkartır. Zeus gibi adam yanımda uzanmış yatıyor ben kalkmazdım valla Hamaktan düşen Can eşittir yalnız uyanan Can. Ne olduğunu anlamadı çocuk afalladı fenalaştı:) Sanem'li gecelerin sabahı hep bir tepetaklak oluyor çocuk

Ajans: Millet Can'ın ofisine dalınca Can da ofise doğru ilerledi ama arkasına dönüp Sanem'i bekledi ya, işte orada yönetmen kalp ben:) Kamp sahnelerinde de var bu ayrıntı. Orada da Sanem bakıyor arkasına geliyor di mi diye. Çok hoşuma gidiyor bu birbirlerinden ani ayrılamama halleri 2. asansör sahnesi de çok iyiydi. Can şiirle güzel girdi günah %50-50 senaristten ince bir mesajdı:) Kıskançlık didişmeleri güzeldi de en güzeli Can'ın sinirlerinin bozulup taşları düşürmesiydi. Çok güzel olmuş o sahne. Sonrasında yine öpüşecek gibi olmaları da sahneyi taçlandırmış Telefonda Fabri-Gamze kıskandırma yarışının sonunda artık Can'ın patlama noktasına gelişi de güzeldi. Çıldırdığını hızlanan soluk alış-verişi ve gözleriyle iyi verdiler. Mevkıbe gelmese ne olacaktı merak ettim

Kamp: Genel olarak bu sahnelerden beklentim yüksekti ve karşılanmadı. Yeni Fabri hiç karizmatik değildi. Can'a rakip falan olamadı. Zaten Sanem'den çok Gamze'yle ilgilendi. Durup durup Sanem'i fişteklemeye çalışması da aşırı saçmaydı. Ayrıca ne ara Can Divit'in Don Juan olduğuna karar verdi? Ondan hesap soran, emrivaki yapma diyen, iki dakika baş başa kalmaları fikrine dayanamayan Can'ın Sanem'le gönül eğlendirdiğine mi inanıyor gerçekten? Can haklı. Adı ne ara 9'a çıktı şimdi inmiyor? İşte bu konunun sonunun da Can'ın hislerinin gerçekliğine inanıp Hulusi Kentmen gibi diziden çıkan Fabri olacağına inanıyorum

Gamze ve Can'ın samimi dostlukları da gerdi beni. Sanem'in Can'ı teselli etmek yerine kıskanmaktan kudurmaları bence iyi düşünülmeden yazılmıştı. Kampın genel havasını bozdu. Ayrıca Gamze'yle sohbet ederken Sanem'in çadırı Fabri'yle kurduğunu bile fark etmeyen, başını bir kere olsun çevirip Sanem napıyor diye bakmayan Can olmaz. Adamın tabiatına ters:)

Sanem'i bulduğu andan itibaren felaket moduna girip yeryüzünden kopan Can'a bayıldım. Fabri'yi duymadı bile. Sanem'i orada baygın bırakacak, gidip ip alacak falan Can Divit için öyle bir opsiyon yoktu. Malzemeleri toparlayıp çukura inene kadar ömründen ömür gitti adamın. İki kere öpmesi, şefkati, sırtlaması her şey çok iyiydi ama bilmiyorum işte bir şekilde kamp akışı garip geldi bana. Ne düşüş, ne arayış, ne buluş ne de kurtarış yeterince dramatik olamadı.

Emre'nin gelişinden sonra Gamze'yle konuşsa bile Sanem'le göz göze gelmeliydi Can. Bu ikisinin de problemi hiçbir şey olmasa. Birbirlerinin duygularını görmek için birbirlerinin gözlerinin içine bakmalılardı. Ayrıca iki dakika önce kızı gözünün önünden ayırmayacağına söz veren Can niye ormana daldı? Sanem'in dediği gibi, hiç yakışıyor mu?

6. Beğenenler;
    Doga2014 (12-11-18), oates79 (12-11-18), Yasemin68 (12-11-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    192

Aldığı Beğeni: 254

Bahsedilme
    1 Mesaj

az once fragmani izledim de
    oncelikle size katiliyorum. sanem gizli kamerayi farketmezse bundan sonra da fotografik hafizadan bahsetmesinler.
    dizi oyle akici gidiyor ki umarim oyledir.

ceycey epey durdu orada. opustuklerini seyrediyor. neyine inanmiyorsun ki ask bu ask

guzel bir bolum bekliyor.

8. Beğenenler;
    Yasemin68 (12-11-18), yedel (12-11-18), Zuzinha (12-11-18)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Bahsedilme
    0 Mesaj

O sahne Sanem'in rüyası olmasın lütfen. Sanem'in böyle bir hırsı yok. Can beni koordinatör yapsın vs diye hayal kurmaz. Gerçi böyle şapşik rüyaları anca o görür ama olmasın yakışmaz:) Gerçek olma ihtimali bence sıfır. Maldivler'e kadar imkan veriyordum orada dedim yok kabus:) Bence Deren'in kabusu.
    Yanlış anlaşılmayı hemen düzelteyim. Can Sanem’i koordinatör yapmıştır. Burdan da zaten Sanem’i kafasında nerelere koyduğunu görüyoruz. Demek istediğim, ajansın içinde Deren gibi gezindiği yerler ve Maldivler olayı. Hani böyle anlık hayaller olur ya, öyledir diye düşündüm. Tabii ki Deren’in de kabusu olabilir. Kişi kendinden bilir işi hesaabı :))
    Konu oates79 tarafından (12-11-18 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri