Sayfa 180/200 İlkİlk ... 80130170176177178179180181182183184190 ... SonSon
1000 sonuçtan 896 ile 900 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelelim mi çukur mevzuuna :)) Kurtarma operasyonu başlı başına şa-ha-ney-di Can'ın daha alana gelir gelmez gözlerinin Sanem'i araması ve hemen duruma el koyması. Başına gelebilecekleri bildiği için suratındaki bütün kasların gerim gerim gelrilerek Sanem'i araması. Sanem'i gördüğü anda nasıl ordan çıkaracağına anında karar vermesi. Sonra yanına inince de, yok ben sana demedim mi bıdı bıdı yapmaması.... Ona bittim işte. Anca sevdi öptü. Hayatta olduğu için, iyi olduğu için öptü. Teşekkür etti resmen. Canım yaaaaaa :)))) Beni benden aldın. Topuzun çözülsün Can Divit :)))

Ay ne güzel detay... Niye yapmadığını biliyorum ama yine de dikkatimi çekmemiş. Böyle okuyunca çok hoşuma gitti. Enerji asla gereksiz kullanılmaz. o yüzden kızı dönüp 2. kez öpmesi bile o saatten sonra nasılsa birileri gelip yardım eder rahatlığından yoksa ne gereksiz konuşur ne gereksiz hareket ederler. Kollara, bacaklara ve en çok da beyne ihtiyaç var.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

2. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), oates79 (12-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hımmm ama ben orada Aylin'in tepkisiz olduğunu düşünmedim. Aksine inanılmaz bozuldu ve Emre'nin Leyla'ya ilgi duyduğunu anladı gibi geldi. Muhtemelen kamerayı da o yüzden koydu Can'ın ofisine. Emre'ye güvenmiyor artık. Aylin çok sinsi. Tepki verdiğinde bu hep ve sadece Emre'yi manipule etmek için oluyor. Leyla konusunda kıskançlık yapsaydı ters tepecekti. O ne akıllı oooo. Leyla'yı cepte tutmaktan çok Emre'nin aşkına da güvenemeyeceğini anladığı andı bence.

Emre Leyla'yı kullanmıyordu şu ana kadar. Sanem'le aralarının bozulmasını da istememişti. Ben Emre'nin Leyla'ya gerçekten güvendiğini, kendini bir şekilde haklı bulduğunu ve Leyla'nın da ona yardım etmesine seviniyor olduğunu düşünüyordum. Emre Leyla'ya gerçekten değer veriyor. Bu durumun değişmesini, Emre'nin karanlık tarafa geçmesini hiç istemiyorum.

Sanem Leyla'ya niye anlatmıyor? Allasen Sanem bugüne kadar kime neyi doğru dürüst anlatabilmiş ki? Rüyasında bile gidip yapmadığı şeyleri itiraf ediyor Can'a Fotoları o mu gönderdi hacker'a? Ama he yaptım diyor. Kendini ifade yeteneği sıfır

Bu yalanlar silsilesi artık kapanmalı. Yeni düğümler atılmalı. Ay ama bu da vardı bir de şu vardı diye nereye kadar? He bir de Can lisansını geri almadı mı ya?
    Vallahi biraz içim rahatladı. Doğru, Aylin Emre'yi gaza getirmek için çaçaronluk yapıyor. Değilse sinsi sinsi hallediyor işini. Herkesin arkasından iş çeviriyor. Kendi kendinin arkasından bile çevirecek yakında Tutmayın Aylin'i

Emre ve Leyla, maşallah esas çiftten daha derin sohbetler yapıyorlar, harcansınlar hiç istemem. Emre'ye, her şeye rağmen desteklenmek ve değer görmek iyi gelmiş olsun. Ordan bi aydınlanma yaşamış olsun o zaman. Amiiiin.

Hakkaten Sanem'in bu basiretsizliği beni benden alacak. Kız rüyasında bile anlatamadı ya derdini Çok karışacak ortalık çok

Bizi ancak Patrick Jane paklar, ben diyim

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ay ne güzel detay... Niye yapmadığını biliyorum ama yine de dikkatimi çekmemiş. Böyle okuyunca çok hoşuma gitti. Enerji asla gereksiz kullanılmaz. o yüzden kızı dönüp 2. kez öpmesi bile o saatten sonra nasılsa birileri gelip yardım eder rahatlığından yoksa ne gereksiz konuşur ne gereksiz hareket ederler. Kollara, bacaklara ve en çok da beyne ihtiyaç var.
    Evet yaaaa, Can'ım benim

Sahne çok hızlı geçti kabul ediyorum ama çok gerçekçi ve zekice yazılmış olmasına da hayran oldum. Filmlerde dizilerde çok izlemişizdir düşeni çıkarma sahnelerini ama bu kadar gerçekçi olanını izlememiştim diyebilirim. Yazana oynayana ayrı ayrı tebriks :))

5. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), Yasemin68 (12-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yanlış anlaşılmayı hemen düzelteyim. Can Sanem’i koordinatör yapmıştır. Burdan da zaten Sanem’i kafasında nerelere koyduğunu görüyoruz. Demek istediğim, ajansın içinde Deren gibi gezindiği yerler ve Maldivler olayı. Hani böyle anlık hayaller olur ya, öyledir diye düşündüm. Tabii ki Deren’in de kabusu olabilir. Kişi kendinden bilir işi hesaabı :))
    Gözü açık kabustur o. Bir an tüm sahneler uçuşur gözünün önünde. Ve eğer gerçekten Deren'in kabusu ise KENDİNİ BİLİYOR DA NİYE BÖYLE DAVRANIYOR BU KADIN diye sorarız yani.

Yeri gelmişken tekrarlayayım, şirket içinde o kadar avaz avaz bağıran bir yönetici yönetici değildir. Deren hep yapıyor. Can Emre'ye yapıyor. Cey hangi had ile millete yapıyor çözemedim. Fakat gerçekten kötü oluyor. Saygısızca hareketler bunlar.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

7. Beğenenler;
    amanayol (18-11-18), aradaderede (12-11-18), oates79 (13-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Vallahi biraz içim rahatladı. Doğru, Aylin Emre'yi gaza getirmek için çaçaronluk yapıyor. Değilse sinsi sinsi hallediyor işini. Herkesin arkasından iş çeviriyor. Kendi kendinin arkasından bile çevirecek yakında Tutmayın Aylin'i

Emre ve Leyla, maşallah esas çiftten daha derin sohbetler yapıyorlar, harcansınlar hiç istemem. Emre'ye, her şeye rağmen desteklenmek ve değer görmek iyi gelmiş olsun. Ordan bi aydınlanma yaşamış olsun o zaman. Amiiiin.

Hakkaten Sanem'in bu basiretsizliği beni benden alacak. Kız rüyasında bile anlatamadı ya derdini Çok karışacak ortalık çok

Bizi ancak Patrick Jane paklar, ben diyim
    Patrick Jane miiii? Allah'ım sana geliyorum Mentalist de mi izliyordun? Top 5'imdedir Mentalist ve Fringe inanamıyorum:)

Milletin ayağına doladığın iplere kendin takılıp düşesin Aylin. Büyük düşünür Deren Hanım'ın dediği gibi kötülük, kötülük nereye kadar Aylin?

Leyla- Emre'yi ben de istiyorum. Ama Osmancık? Ona ne olacak? Ona da Deren diyeceğim ama onun da negatif enerjisi beni benden alıyor. Gerçi işte ona da Osman'ın pozitif enerjisi yakışır. Yok ikna olmadım yine de. Deren'i Ceycey gibi aşırı karikatürize ediyorlar. Bir aşkın kahramanı düşünemiyorum Hele Osman'ımın sultanı hiç olamaz. Neyse bir yazsınlar bakalım bir şey deneyelim

9. Beğenenler;
    amanayol (18-11-18), oates79 (13-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri