Sayfa 185/200 İlkİlk ... 85135175181182183184185186187188189195 ... SonSon
1000 sonuçtan 921 ile 925 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Gece taksiye çıkan Nihat ile gece kaza geçiren Emre tesadüfen karşılaşmaz değil mi?

Fazla tesadüfün iğne deliği olur. Şu an eşimle bölümü izliyoruz. Tam Nihat'ın taksi sahnesi gelince acaba mı diyor insan...........Yok ya başka bir şeydir............. ama tesadüf de olursa kötü olmaz. Leyla hastaneye herkesten önce gider, Aylin ile karşılaşır falan. Kim daha üzgün gibi bir sahne izlenebilir. Aylin belki de işler tam rayına girdiğinde kaza geçirip aksatan Emre'ye kızar. Evdeki ağlayan Emre'ye de uyar............ tabii Emre bu, yine iki güzel lafla dili dışarıda tasmasının çekildiği tarafa koşacaktır........................................ ...
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

2. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bana Aslan burcu demeyin.Büyük oğlum bu burçtan ve bana kök söktürüyor.Sorsan her şeyi o bilir, karşı fikir kabul etmez, havasından geçilmez, azıcık ta kendini beğenmiş.Benim eşim de genelde açık oturum, belgesel izler.Dizilerle arası yoktur, izlediğim diziler ona kalırsa saçmalık ötesi.Sosyal medyada da dizimizle ilgili bazı kötü yorumlar duyunca üzülüyorum, zeka seviyesi düşük kişiler izliyormuş güya bizim diziyi.Bla bla bla.Çok kızıyorum onlara, cevap vermeye değmezler bunu da biliyorum.

Ben kaçtım, yarın görüşürüz inşallah.Keyifli sohbetler diliyorum forumdaşlarım.
    Ben Aslan burçlarını koruma derneğinden geliyorum:) Büyük oğlunuzun durumu burcundan ziyade ergenlik, yeni jenerasyonluk, babacılık gibi durumlardan kaynaklanıyor olabilir. Derneğimiz aslan burçlarına doğum tarihleri nedeniyle uygulanan bu ayrımcı ve etiketleyici söylemlerle mücadelesini sürdürücektir. Yaşasın yaz doğumlular!

Ya olabilir bence de bu ülkede yapılan açık oturumlar saçmalık ötesi:))) Gidip sosyal medyada şunu izleyenin IQ'su budur gibi derin saptamalarda bulunan insanları sevin. Gerçek hayatta kim bilir neler yaşıyorlar

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle kolay gelsin. Mesai ayrı dert, iş varken aklın başka yerde olması ayrı dert.

Ben Can Yaman'ı ilk işinden beri izlerim. Bir Selen'li dizisini izlememiştim. Onu da TRT tekrar verirken 15 bl kadar izledim. Selene dayanamadım bıraktım.

Demet'in Çilek Kokusunu bile izledim. Onun ilk işi hiç yok bende.

Yani iki oyuncu da benim keyifle izlediğim, her işlerinde oyunculuklarının üstün bir şeyler koyduklarını görüp kendi çocuklarım başarılı olmuş gibi sevindiğim insanlar.

Bu diziyi de ikisini duyduğum andan beri MA hikayesine rağmen izlemeye karar vermiştim. Tüm bunları niye mi yazdım? Hepsini eşim izlemedi. Özge'ye dayanamadı Dolunay'ı bıraktı. Çilek Kokusuna bir bölüm baktı. Gönül İşlerinde sevdi Can'ı. o gün bugün her işinin ilk bölümünü izler. İnadına Aşk'ı yine tek bölüm izledi. Erkenci Kuş için de aynısını yapacak dedim. Sevse de konuyu sevmezse kimsenin işini izlemez. Erkenci Kuş'un fragmanlarını bile izliyor. Adam keyif alıyor.
    Ay Özge'ye ben de dayanamadım. İnadına Aşk çok güzel diziydi ya. Çok gülüyordum ben ona. Tabi sonuna kadar izleyemedim çok bozdu ama başlarda çok çok iyiydi. Sen hatırlatınca bir şimşek çaktı kafamda. Sanem anneyle Can'ı barıştırmaya çalışırken araları bozulacak hissim meğer o dizden kalmaymıııııış. Can Yaman da hep aynı karakterde adamları mı oynuyor nedir?:) Orada da annesini aradı buldu diye burnundan getirdi kızın plaza kalası Yalın:) Neyse bizim CanDivit'imiz daha cici bişi

Zeka düzeyine laf edenlerin zekasını ayrı tartışırım. Neyi izliyorlar, neye rakip de çamur atıyorlar bir bakmak lazım........... Romantik Komedi izlemek ne zamandan beri zeka seviyesi göstergesi olmuş? O zaman ben de ağlak zırlak dizileri izleyip kendi daha çok ağlayanlara laf edeyim.......... Aptallar niye ağlıyorsunuz onlar masuscuktan öyle yapıyor, yok bak binlerce lira kazanıp evine gidiyor falan mı diyeyim seyirciye....... Hepimiz hayata daha güzel bakma çabasındayız. Gerçek hayat zaten kötüyken iki keyifli iş izlememize laf edenlerin burnu akmaya devam etsin. Biz gülüyor, eğleniyor, güzel insanlarla keyifli bir iş izliyoruz.
    E dedin sayılır Hepimiz diyoruz bir şeyler Ben de her gittiğimde anneme takılıyorum ya bu ağlak dizileri niye izliyorsun derdin mi yok, çok mu lazım vah vah diye Burada esas kıza, dizilerdeki olaylara ona buna hepimiz saydırıyoruz. Bizde ata sporudur insanları izledikleri, dinledikleri, giydikleri, kazandıkları, tanıdıkları vs vs ile yargılamak. Bizim de çocukluğumuza insinler:) Öyle diyorlar böyle diyorlar. Derler efendim. Biz de diyoruz:) Dejavu olacak ama milletin ağzı torba değil ki büzelim:) Annem bana gelip bu çizgi film gibi kızın nesini izliyorsun dese verecek cevabım var mı? Var tabi:) Ben Can Divit'i izliyorum bir kere Herkesin kendinden bir şeyler bulduğu hikayeler başka. Bunun zekayla falan ilgisi yok. Tamamen duygusal:) Bizim dizimizde de türlü gerizekalılıklar var inkar edemeyiz. Olsun öyle seviyoruz. Kime ne? Bir de zekamızı mı ispat edeceğiz millete? Tenezzül etmem. Çünkü neden? Aslan burcuyum

4. Beğenenler;
    oates79 (13-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay Özge'ye ben de dayanamadım. İnadına Aşk çok güzel diziydi ya. Çok gülüyordum ben ona. Tabi sonuna kadar izleyemedim çok bozdu ama başlarda çok çok iyiydi. Sen hatırlatınca bir şimşek çaktı kafamda. Sanem anneyle Can'ı barıştırmaya çalışırken araları bozulacak hissim meğer o dizden kalmaymıııııış. Can Yaman da hep aynı karakterde adamları mı oynuyor nedir?:) Orada da annesini aradı buldu diye burnundan getirdi kızın plaza kalası Yalın:) Neyse bizim CanDivit'imiz daha cici bişi
    Gönül İşleri...... yanlış hatırlamıyorsam ailesi yoktu ya da memleketteydi. uzun zaman geçmiş anımsayamadım.

inadına Aşk da Yalın Aras, kendisini terk eden anneye kızgındı. Evet Defne'ye kızdı falan ama bak orada da uzak duramadı. Fakat o diziyi yazanların cicik muhabbeti de, her dakika erkekleri dövüştürmesi de baymıştı. Atlaya zıplaya izliyordum.

Dolunay.... Özge'ye dayanamadım bıraktım. Sonra finaline baktım. Orada da anne babayı aldatmıştı. Ferit bunu öğrenice anneden uzaklaşmıştı.

Hangimiz Sevmedik. Yine yarım bırakıp finaline baktığım bir diziydi. Annesi ile arası iyi idi ama sonra biraz küslük girmişti. Finali şoke etmişti beni. AAAA aklıma geldi. O dizinin finalinde Can Yaman'ın gerçek anne babası da rol almış. Final bölümünün başlarında bir hastane sahnesinde ve sonlarda düğün sahnesinde varlar. Görünce şaşırmıştım. Annesi şimdi daha genç gözüküyor

Erkenci Kuş..... Anne babayı ve bir oğlunu terk etmiş. Annesine bu kadar tepki verirken Sanem'in aralarını yapma çabasını izler miyiz? İzleriz. Sanem'de var o potansiyel. Bile bile elini ateşe sokar. Yanınca da ağlar. Can bunu affeder mi? Eder, o da konu Sanem olunca dayanamıyor. Biz ne yaparız? Söylene söylene izleriz.

E dedin sayılır Hepimiz diyoruz bir şeyler Ben de her gittiğimde anneme takılıyorum ya bu ağlak dizileri niye izliyorsun derdin mi yok, çok mu lazım vah vah diye Burada esas kıza, dizilerdeki olaylara ona buna hepimiz saydırıyoruz. Bizde ata sporudur insanları izledikleri, dinledikleri, giydikleri, kazandıkları, tanıdıkları vs vs ile yargılamak. Bizim de çocukluğumuza insinler:) Öyle diyorlar böyle diyorlar. Derler efendim. Biz de diyoruz:) Dejavu olacak ama milletin ağzı torba değil ki büzelim:) Annem bana gelip bu çizgi film gibi kızın nesini izliyorsun dese verecek cevabım var mı? Var tabi:) Ben Can Divit'i izliyorum bir kere Herkesin kendinden bir şeyler bulduğu hikayeler başka. Bunun zekayla falan ilgisi yok. Tamamen duygusal:) Bizim dizimizde de türlü gerizekalılıklar var inkar edemeyiz. Olsun öyle seviyoruz. Kime ne? Bir de zekamızı mı ispat edeceğiz millete? Tenezzül etmem. Çünkü neden? Aslan burcuyum
    Demedim... hiççç demedimmmm.... diyeyim mi dedim... dersem derim... demedim... ama dilimin ucuna kadar geldi, ayıp olmasın diye demedim. Demeyi düşündüm, hak ediyorlar diyeyim dedim ama sonra boşverrrrrr gül eğlen, onlar da ağlayıp eğlensin dedim.

Valla ben daha kusursuz iş izlemedim. Hepsinin eksiği, saçmalığı, abartısı, katlanılmayanı var. Ama elalemin iyisinden benim kötüm iyidir deriz ya. Ben izliyorsam iyidir. Te o kaaaa. Ben bıraktığımda da artık o iş kötüdür. Dedum bittu. (Ege'nin Hamsisi'ni de izliyorum. Var mı itirazı olan?)
    Konu Yasemin68 tarafından (12-11-18 Saat 21:22 ) değiştirilmiştir.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), oates79 (13-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Gönül İşleri...... yanlış hatırlamıyorsam ailesi yoktu ya da memleketteydi. uzun zaman geçmiş anımsayamadım.

inadına Aşk da Yalın Aras, kendisini terk eden anneye kızgındı. Evet Defne'ye kızdı falan ama bak orada da uzak duramadı. Fakat o diziyi yazanların cicik muhabbeti de, her dakika erkekleri dövüştürmesi de baymıştı. Atlaya zıplaya izliyordum.
    Ay yaşasın çok güzel muhabbet açıldı:) Sadece dövüş değil ataerkil aile düzenine, maçoluğa methiye gibi bir şeydi İnadı Aşk dizisi. Ama tutku müthişti ya. Ben Can Yaman'ın dizilerini bunun için izliyorum galiba. Tutku. Defne ve Yalın'ın o ilk öpüşmesiydi neydi öyle be yaaa. Yerli ekranlar error verdi ceza aldılar Can Yaman'ın kendine söz geçiremeyen hallerini, tutkusunu seviyorum. Erkenci Kuş'ta da olayım o sanırım. Yalın'ın alsın beni ne yaparsa yapsın diye bir repliği vardı Defne için. Tam teslimiyet. Bu Can Divit'te de vardı. Böyle yaklaşılmaz, yalnız, travmalı adamların teslimiyetini, tutkusunu seviyorsam demek. Can'ı bitirdim kendime psikanaliz yapıyorum

Gönül İşleri'nde çok anlayışlı, duygusal zekası yüksek bir tipti. Diğer rollerine benzemiyordu hiç Bedir'i çok seviyordum ben. O kızdan neler çekti o çocuk Ama o da tutkuluydu bak. Adam tutkulu buna yapacak bir şey yok. İzlemekten başka

Dolunay.... Özge'ye dayanamadım bıraktım. Sonra finaline baktım. Orada da anne babayı aldatmıştı. Ferit bunu öğrenice anneden uzaklaşmıştı.

Hangimiz Sevmedik. Yine yarım bırakıp finaline baktığım bir diziydi. Annesi ile arası iyi idi ama sonra biraz küslük girmişti. Finali şoke etmişti beni. AAAA aklıma geldi. O dizinin finalinde Can Yaman'ın gerçek anne babası da rol almış. Final bölümünün başlarında bir hastane sahnesinde ve sonlarda düğün sahnesinde varlar. Görünce şaşırmıştım. Annesi şimdi daha genç gözüküyor
    Özge çok itici geliyor bana. Dolunay'daki karakteri de çok kötü yazılmış bir tiplemeydi. O dizinin senaryosu çok kötüydü ya:) 3-5 bölüm sabredebildim. Hangimiz sevmedik hiç izlemedim.

Erkenci Kuş..... Anne babayı ve bir oğlunu terk etmiş. Annesine bu kadar tepki verirken Sanem'in aralarını yapma çabasını izler miyiz? İzleriz. Sanem'de var o potansiyel. Bile bile elini ateşe sokar. Yanınca da ağlar. Can bunu affeder mi? Eder, o da konu Sanem olunca dayanamıyor. Biz ne yaparız? Söylene söylene izleriz.
    Ben söylenmem çünkü Aylin'le uğraşacağımıza Hüma'yla uğraşalım En azından sonunda elimizde nur topu gibi bir annemiz olur Bu sefer de Sanem haklı olsun. Birilerinin oyuncağı olduğu için değil Can'ı annesine kavuşturmak için yapmış olsun. Ben varım diyorum

8. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), oates79 (13-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahahahahah ama ben de Aslan burcuyum Koptum:) Şu an bir ikilemdeyim. Aslan burcuysa haklıdır. Ben de Aslan burcuyum ben de haklıyım. Nolcak şimdi? Öpüyorum çok
    Ahahahahahahahaha çok güldüm Çok iyiydi çok. Kontrpiyede kaldın ya

Bi de Aslan'a saydırdı baya Ahahahahahahahah

10. Beğenenler;
    Zuzinha (12-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri