Sayfa 187/200 İlkİlk ... 87137177183184185186187188189190191197 ... SonSon
1000 sonuçtan 931 ile 935 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahahah hiç güleceğim yoktu. Hepimiz Yedel'ciğim hepimiz aşk dolu bakışlara takılıyoruz :))) Dizilerle ilgili kötü yorumlar her yerde her zaman yapılır, hiç takılma, isteyen istediğini söylesin. Amaaaaan, kim bilir nasıl bi ruh dünyaları var. Bak biz vur patlasın çal oynasın :)))) Sohbet muhabbet, sabahlar olmasın :)) Bizden güzeli yok valla :))) Valla şu forumdan bi "Scorpion" kurarız kimsenin ruhu duymaz :)))))

Olmasın ya öyle bir şey. Yok, sanmıyorum. Nihat başını daha farklı bir belaya sokacak Sanem yüzünden. Yahu bu kızın aile fertleriyle konuşmama sıkıntısı nedir acaba? Aaaaaaa, bak yine sinirlendim. Borcu öder söylemez. Ablası kandırılır söylemez. Parfüm anlaşması yapar söylemez. Siz aynı evin içinde neden konuşmuyorsunuz acaba ??????? Sanem’e derhal bir ayar çekilmesi lazım. Şu anda çok pis tepem attı :)))) Nihat’ın başına bir şey gelsin, ben Mevkıbe olsam 45 dakka döverim Sanemi ay :)))) Tersim pistir. :))))
    Ortada bir borç var mı gerçekten?

Babasının bakkalı için para lazımdı şirketten aldı. Maaşından kesilecekti. Sonra Emre kıza kendi pis işlerini yaptırdı. O parayı aralarında minnet borcu olarak kullandı ve taleplerini sıraladı. Kız talepleri yaptıkça Emre yeni talimat verdi ve Sanem yine yaptı. ta ki fotoğraf dosyasını getirene ve bunun sonucunda Can lisansını geçici sürede olsa kaybedene kadar. Yani Sanem aslında o borcu hizmet karşılığı ödedi. Fakat bu borç bu şekilde silinirse Sanem kendini daha kötü hissedecek. O yüzden ikinci kez ve maddi olarak ödemeye devam ediyor. istifa edemedi, verilen 500,000 liralık çeki almadı.

Ve şu an o borç için baba yeni bir iş arıyor.

Sanem tüm gerçekleri oturup konuşmalı. Önce anne baba ile, sonra Can ile. Olmayacak büyük ihtimalle ama yine de olması gerekenlerden biri bu. Sonra Leyla ile Emre hakkında konuşmalı. Babası ve ablası zarar görebilir. Annesi dolaylı olarak kesin zarar görür. Elbette kendisi de.

Belki de bu yeni müşterinin konkurundan sonra işi aldıklarında ödül denen şey bir çek olabilir. Can kampın başında Sanem'e ısrarla bu işi başarmasını söylüyordu. Ön izlemede Can yine Sanem'e senden bekliyordum gibi bir laf ediyor. Sadece bu parasal konunun kapanması için hazırlanmış sahneler olabilir. o borç konusu beni sıktı, eminim herkesi sıktı.

Nihat bir gece ya da bir hafta çalışır ve olayı kapatabilirler. Belki o bir gecede bile bir sorun yaşar. Bunların başına gelse gelse takside terk edilen bebek falan gelir. Mevkibe kıyıp veremez bebeği, mahalleli Sanem mi doğurdu, Leyla mı doğurdu falan diye saçmalar, Mevkibe dedikoduyu yayan Melayat'ı paralar

O kıza ben de dayanamıyorum ama. Ses tonunu ayarlamada ciddi sıkıntısı var. Oysa Can öyle mi :) Mikemmel ayarlıyor sesini
    Can Yaman’ın en fazla eleştiri aldığı konu bu galiba. Hep aynı tipi oynaması. Adam sanırım oynamıyor artık. Direk onlar olmuş :))) Ama Can’cım Divit’cim ile zirve yaptı kabul etmek lazım. Ben Gönül İşleri dahil bütün dizilerini aralıklı olsa da izledim. Gönül İşlerini Timuçinciğim için izledim tabii o çok ayrı :))) Evet Can Divit karakteri de aynı ama bence Can Yaman bu karakteri epey parlattı. Epey hem de. Ve her zaman oyunculuğuna ekleyerek ilerledi.
    Valla kimse kimseye laf edecek durumda değil. Bir sürü oyuncuya benzer roller geliyor. Çoğu da öncekinden kötü rol yaparak bırak gelişmeyi geriye gidiyor. Can Yaman'ın gelişimini bizim gibi hemen her işini izlemiş olanlar görüyordur. Aynısını Demet Özdemir için de söylerim. Nerede Çilek Kokusu, nerede 309, nerede Erkenci Kuş...... ciddi bir gelişme izliyoruz yine.

İki oyuncumuz da rollerine çok şey katıyorlar. Mimikleri ve seslerini kullanmalarını geliştirdikleri için de bu işleri daha büyük keyif veriyor.

Sen anneyle aralarını yapmaya çalışırken ayrılır bunlar dediğinden beri aklıma İnadına Aşk geliyor. Orda da anne konusunda çok sert bir adamdı burada da. Oradaki durum çok anlaşılabilir bir durumdu. Erkenci Kuş’da da altını güzel doldururlarsa sırıtmaz. Eskileri hatırlamayız. Şimdi bi düşününce, adamın bir dizisi hariç geri kalan hepsinde anne travması varmış ya la :))) Vay bizim senaristlerimize bak sen :)))))) Yaratıcılıkta uzay çağı :)))))
    özgünlüğü geçtim, bari güzel konuları işlesinler. Aynı şeyleri yazmaktan sıkılmıyorlar.......
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

2. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), oates79 (13-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sanem o işi yapacak. Can ona kızacak. Hûma belki de çok haklı nedenle gitti. Sanem bunu öğrendi ve elbette mutlu bir aile olsunlar diye kolları sıvadı.......... şu ana kadar söylediklerim tamamen karakterlere uygun. Biri açıklamaya çalışır, biri dinlemez, birileri birilerini dolduruşa getirir falan filan. Hepsi olur ama bak söylenmeyeceğim dedin, söylenirsen anımsatırım.

Aylin (oyuncunun şu an kullandığı saça bayılıyorum) ne yazık ki uzun zamandır sadece aynı replikleri kullanıyor. Cümlelerin sırası değişiyor ama anlamları aynı. Emre'ye duyması gerekenleri söylüyor, bunu yaparken vücut dili aynı. Emre ikna oluyor, ortamdan ayrılıyor, Aylin'in kötü kadın gülüşü aynı......... Biz niye 19 haftadır aynı kadını izliyoruz? Niye bu kadına iş yazılmıyor, bir şeyleri kendi başarmaya çabalamıyor, niye her an sorun çıkartıp Emre'ye o şirkette senin daha çok hakkın var diyor? Can da önceden şirketteymiş. İlk bölümden sonra hiç konu edilmedi ama bunu biz biliyoruz. Aynı kadın sevgilisi sıkıştığında evi satalım dediğinde, senin için tırnağımı oynatmam, git kendine başka yol bul, diyecek kadar paragöz ve bunu gören adam hala yanında.

Annemi ya da babamı aramayacağım diyen Emre'nin arkasından anneyi arayan kadın ve bunu öğrendiği zaman niye bunu yapıyorsun diyeceğine, benim şirketin şu halinde kabahatim yok ama abim beni kovdu diyen bir Emre......... Bunlar gerçekten tencere kapak............Leyla'yı uzak mı tutsak? aaaaa belki de kazada kafasını vurmuş ve aklı normal çalışmaya başlamış bir Emre'miz vardır. Umut işte.............

Kesin yapacak. Sanem öyle bir sevgi kelebeği ailede büyümüş ki, yapmazsa olmaz. Bir yanda sevdiği adam, bir yanda annesi. Bilincini yitirse bile yapar yani, kesin Hele bir de anne haklıysa mevzuda, yandık. Seyreyle gümbürtüyü :)))

Zuzi'ye katılıyorum ya, Aylin'den çekeceğimize anneden çekelim. Bir yerinden barıştırırız zaten. Anne iyidir. Aylin'in sevilecek bir tek saçları var hakkaten. Ne kadar güzeller yaw. Bana saçlarımı kestirtecek kadın. Onun gibi yüzüm olsa saniye düşünmem de Baştan beri soruyorum kendime, Aylin'in bu kadar kötülük için motivasyonu nedir? Net bir cevap yok. Emre'yi çok güzel manipüle ediyor. O vücut dili o yüzden aynı. Emre'ye özel Bizim birbirimizden başka kimsemiz yok ayakları. Pissssss Emre'nin Leyla'sı var artık :)) Sen Leyla'ya tutunsana Emrecim. Hem onların evinde anne böreği de var. Yersin afiyetle :))
    Konu oates79 tarafından (12-11-18 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), Yasemin68 (12-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ahahaha söylenmeyeceğim mi dedim? Yalan söylemişim Söylenmeden dizi izlenir mi ayol? Ama bu sefer Can'a söylenirim diye düşünüyorum. Yapmazsın demeyin ayrıldıkları bölüm siz hepiniz birdiniz ben Can'a karşı tektim Duygularıma karakterlerin kaslarını karıştırmamaya, adil olmaya çalışıyorum
    Biliyordum söyleneceğini, nasıl dayanacak acaba diyordum. Kim haklı kim haksız uzaktan bakıyoruz, ikisine de söyleniriz. Yeri gelir severiz, yeri gelir dövecekmiş gibi yaparız. Kaba kuvvet sevmiyoruz o yüzden en fazla eldeki kıvrık poster ile avuçlarına ya da popolarına vururuz. (Ceye keşke sağlam bir sopayla vursaydı. )

Emre Aylin'in laflarına kanmıyor,gazına geliyor. Kim onu sevdiğini iddia ederse onun kuklası oluyor. Aylin'in hipnoz cümlesi o. benden başka kimsen yok, beni seviyorsun, seni ben seviyorum bıdı bıdı:) Leyla'ya hisleri de öyle gelişti zaten. Seviyorum de canını al Emre'nin Zayıf biri ama asla kötü değil. Abisinden intikam almaya çalışırsa şu ana kadar yazılan Emre'ye ihanet olur. Aylin'in şirketine ne oldu anlamadık. Prodüksiyon zahiyatı diyelim.
    Valla öyle böyle gaz değil bu. Ama işte o sevgi sözlerine de kanıyor şapşik. Ben de istemiyorum kötü Emre izlemek. Annesi sevmiş, babası sevmiş fakat Emre bunları yeterli bulmuyor. Abisi seviyor ama bunu da yeterli görmüyor. Emre seviliyorum, çalışıyorum o zaman şirketi de ben hak ediyorum kafasında olduğu için Aylin ne derse ikna oluyor. Bak bilmediğimiz bir nokta daha. Emre Aylin ile aşk yaşamadan önce de böyle miydi, kız mı onu bozdu? Keşke bilsek.....

Senin için tırnağımı oynatmam demedi bu ev benim tek güvencem dedi Bizde verilen hediye geri alınmaz. Kadın haklı Bu Emre yarın öbür gün abisiyle bir olur beni şutlar evimden de olurum dedi. Olurdu. İyi biri değil ama akıllı biri Emre'ye güç vercek bir ilişkiye ihtiyacı var. Leyla'yla olursa iyi Aylin'le olursa kötü böyle bukalemun gibi kardeş istemem Can Divit'ime. Leyla'nın da gazıyla bir toplasın kendini. Abisi ona bir şans daha veriyor iyi kullansın. Abisi de niye veriyor o şansı? Çünkü aşktan kafayı yemenin, insanın gözünün kör olmasının ne olduğunu biliyor artık. Ay yerim ben o aşık ajans herkülünü. Aşkitom benim. Yeri gelmişken seveyim dedim. Evet geldi yeri. Hayır ben yer aramadım. Kendiliğinden konu oraya geldi
    Evet tırnağı ben söyledim. Çünkü bu dönemde o koca tırnaklar yine moda mı oluyor diye düşünüyorum. Sonuçta benim köyde en büyük lüksüm oje sürmek. Tırnak uzatmak mı o da ne? durumundayım. Kızın tırnakları gördükçe gözüme batıyor. Gelelim şu güvenceye.

O evi zaten adam hediye etmiş. Ya bu çok çirkin bir tanım. insana direkt yatak becerilerinin ödemesi gibi geliyor. Sakil bir durum. Şirketi ele mi geçirmek istiyor Aylin, batırmak mı? Karar versin. ele geçirmekse o zaman o evin karşılığı kredi falan alıp sevdiği (!) adamı da kurtarsaydı şirketi de. Batırmak ise zaten en doğrusunu yaptı

Senaristlere çok da laf etmemek lazım. Erkeğin anne travması olur kadının baba. Buna yapacak bir şey yok Ama anne travması yaşayan karizma erkeklerin hası Harvey Specter'dır. Can Divit yanında halt etmiş. Fakat işte onun travması öyle ağır ki onmilyon sezondur duygusal olarak iyileşecek diye bekliyoruz Can iyidir iyi
    Suits bir keyiftir... Harvey özel bir yerdedir. Mike ise kendine yazık etmiştir. Primses yüzünden işinden de oldu
    Konu Yasemin68 tarafından (12-11-18 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), oates79 (13-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ahahaha söylenmeyeceğim mi dedim? Yalan söylemişim Söylenmeden dizi izlenir mi ayol? Ama bu sefer Can'a söylenirim diye düşünüyorum. Yapmazsın demeyin ayrıldıkları bölüm siz hepiniz birdiniz ben Can'a karşı tektim Duygularıma karakterlerin kaslarını karıştırmamaya, adil olmaya çalışıyorum

Emre Aylin'in laflarına kanmıyor,gazına geliyor. Kim onu sevdiğini iddia ederse onun kuklası oluyor. Aylin'in hipnoz cümlesi o. benden başka kimsen yok, beni seviyorsun, seni ben seviyorum bıdı bıdı:) Leyla'ya hisleri de öyle gelişti zaten. Seviyorum de canını al Emre'nin Zayıf biri ama asla kötü değil. Abisinden intikam almaya çalışırsa şu ana kadar yazılan Emre'ye ihanet olur. Aylin'in şirketine ne oldu anlamadık. Prodüksiyon zahiyatı diyelim.

Senin için tırnağımı oynatmam demedi bu ev benim tek güvencem dedi Bizde verilen hediye geri alınmaz. Kadın haklı Bu Emre yarın öbür gün abisiyle bir olur beni şutlar evimden de olurum dedi. Olurdu. İyi biri değil ama akıllı biri Emre'ye güç vercek bir ilişkiye ihtiyacı var. Leyla'yla olursa iyi Aylin'le olursa kötü böyle bukalemun gibi kardeş istemem Can Divit'ime. Leyla'nın da gazıyla bir toplasın kendini. Abisi ona bir şans daha veriyor iyi kullansın. Abisi de niye veriyor o şansı? Çünkü aşktan kafayı yemenin, insanın gözünün kör olmasının ne olduğunu biliyor artık. Ay yerim ben o aşık ajans herkülünü. Aşkitom benim. Yeri gelmişken seveyim dedim. Evet geldi yeri. Hayır ben yer aramadım. Kendiliğinden konu oraya geldi

Scorpion'ı sevmeye çok heves ettim ama olmadı ya. Bir şekilde izledim ama tam sevemedim:) Fakat IQ'muz yeter de artar Scorpion kurmaya çok haklısın. Aslan burcu olduğum için demiyorum Can Yaman'ın oyunculuğu konusunda da katılıyorum. Can Divit bir efsane.

Senaristlere çok da laf etmemek lazım. Erkeğin anne travması olur kadının baba. Buna yapacak bir şey yok Ama anne travması yaşayan karizma erkeklerin hası Harvey Specter'dır. Can Divit yanında halt etmiş. Fakat işte onun travması öyle ağır ki onmilyon sezondur duygusal olarak iyileşecek diye bekliyoruz Can iyidir iyi

Ben de Suits izleyemedim bir türlü. Ama Harvey Specter ve müthiş sözlerini biliyorum :)) İzleyemesem de takipteyim kendisini :))

Aylin konusunda biraz önce çok benzer şeyler yazmışım fark etmeden. Sonsuz katılıyorum. Direk hipnoz ediyor Emre'yi. Ben yanılıyor olayım da, o fragmandaki bakış hinlik bakışı olmasın. Aslında karaktere de ters olur ama bana öyle gelmiş olsun. Amiiiin Kaç bölümdür affedilmeye uğraşıp da tam affedilmişken neden kötü olmayı seçsin. Tamam, ikna ettim kendimi Emre kötü olmayacak Neden? Çünkü Can'a yazık

Anne konusu yeter, bir de kardeş olmasın. Zaten Sanem'le arayı tam düzeltmedi daha. Aaaa, bir gün yüzü görmesin mi canım bu adam Durduk yere oldu valla, ben de anlamadım
    Konu oates79 tarafından (12-11-18 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), Yasemin68 (12-11-18), Zuzinha (12-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aylin'in sevilecek bir tek saçları var hakkaten. Ne kadar güzeller yaw. Bana saçlarımı kestirtecek kadın. Onun gibi yüzüm olsa saniye düşünmem de Baştan beri soruyorum kendime, Aylin'in bu kadar kötülük için motivasyonu nedir? Net bir cevap yok. Emre'yi çok güzel manipüle ediyor. O vücut dili o yüzden aynı. Emre'ye özel Bizim birbirimizden başka kimsemiz yok ayakları. Pissssss Emre'nin Leyla'sı var artık :)) Sen Leyla'ya tutunsana Emrecim. Hem onların evinde anne böreği de var. Yersin afiyetle :))
    Kafatası güzel kadının yusyuvarlak. Benimki tepsi gibi çok özeniyprum vallahi. Kaşında gözünde fiziğinde değil kafatasında gözüm var kadının Aylin kötü biri. Belli ki tek bşaına zor şartlarda büyümüş, aciz hisseden, gücün peşinde koşan biri. Niye böyle biri olduğunu pek düşünmüyorum ama Emre'ye olan sevgisinin mahiyetini merak ediyorum. Sadece kullanıyor mu? bir çeşit saplantı mı? Kendince seviyor mu? Acaba nedir nedir? Kazaya tepkisinden anlarız.

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Biliyordum söyleneceğini, nasıl dayanacak acaba diyordum. Kim haklı kim haksız uzaktan bakıyoruz, ikisine de söyleniriz. Yeri gelir severiz, yeri gelir dövecekmiş gibi yaparız. Kaba kuvvet sevmiyoruz o yüzden en fazla eldeki kıvrık poster ile avuçlarına ya da popolarına vururuz. (Ceye keşke sağlam bir sopayla vursaydı. )

Valla öyle böyle gaz değil bu. Ama işte o sevgi sözlerine de kanıyor şapşik. Ben de istemiyorum kötü Emre izlemek. Annesi sevmiş, babası sevmiş fakat Emre bunları yeterli bulmuyor. Abisi seviyor ama bunu da yeterli görmüyor. Emre seviliyorum, çalışıyorum o zaman şirketi de ben hak ediyorum kafasında olduğu için Aylin ne derse ikna oluyor. Bak bilmediğimiz bir nokta daha. Emre Aylin ile aşk yaşamadan önce de böyle miydi, kız mı onu bozdu? Keşke bilsek.....

Evet tırnağı ben söyledim. Çünkü bu dönemde o koca tırnaklar yine moda mı oluyor diye düşünüyorum. Sonuçta benim köyde en büyük lüksüm oje sürmek. Tırnak uzatmak mı o da ne? durumundayım. Kızın tırnakları gördükçe gözüme batıyor. Gelelim şu güvenceye.

O evi zaten adam hediye etmiş. Ya bu çok çirkin bir tanım. insana direkt yatak becerilerinin ödemesi gibi geliyor. Sakil bir durum. Şirketi ele mi geçirmek istiyor Aylin, batırmak mı? Karar versin. ele geçirmekse o zaman o evin karşılığı kredi falan alıp sevdiği (!) adamı da kurtarsaydı şirketi de. Batırmak ise zaten en doğrusunu yaptı

Suits bir keyiftir... Harvey özel bir yerdedir. Mike ise kendine yazık etmiştir. Primses yüzünden işinden de oldu
    Kaba kuvvet sevsek ne olur? Can bizi omuzlarından toz gibi silkeler ayol

Emre'yi babası sevmiş mi? Sonuçta ikisi de tek ebeveynle büyümüşler. Elde kalan ebeveyn ilgisiz. Can kardeşini lafta seviyor ne zaman yanında olmuş? Dağ bayır geziyor. Emre Türkçe öğrenmiş ama iki kardeş hiçbir zaman aynı dili konuşamamışlar. Şirket konusunda da haksız bulmuyorum Emre'yi. Kim olsa mesaisini verdiği ajansın ona değil de ülkeye iki günlüğüne uğramış abiye verilmesine içerler. Hele ki bu çocukken de abiyi seçmiş olan babaysa. Ben Emre'nin kırgınlıklarına hak veriyorum. Onlarla baş etme yöntemleri yanlış. Can'ın yöntemleri de yanlış. Emre kime zarar verdiğini görmüyor, Can en çok kendine ve sevdiklerine zarar verdiğini fark etmiyor. Bir tutmuyorum yanlış anlaşılmasın. Bir olmak zorunda da değiller. Ama Emre'yi ben anlıyorum ve abisinin sevgisine çok muhtaç olduğunu görebiliyorum. O sevgiyi aldığını da hiç görmediğim için daha çok hissediyorum kızgınlığını. Abisinin onu affedeceğine inansaydı işler bu noktaya gelmezdi. Aylin de oradan, aşil topuğundan vurdu hep Emre'yi. Biz ikimiz bir aileyiz onlar senin ailen değil dedi. Mantıklı ya da doğru değil belki ama Emre'nin duygusal durumu için nokta atışları. Benim merak ettiğim şey Aylin'in söylediklerine kendi inanıp inanmadığı Onun da her şeyi Emre olabilir. Saf ve temiz bir sevgiden bahsetmiyorum tabi. Kızın kalbi saf ve temiz değil sevgisi nasıl olsun?

Yatak becerileri neymiş öyle vay anasını Ya Yasemin68'ciğim niye öyle diyorsun? Bir erkek bir kadına ev hediye edebilir eğer bankada milyonlarca doları varsa. Ama Emre'nin yok. Daha kendi evi yok Aylin'e niye almış? Evlenince birlikte yaşarız diye herhalde. Sonuçta bu ikisinin ilişkisi sadece cinsellik değil. He yatakta o kadar becerikliyse bir kadın bu da takdir edilsin ne olmuş yani

Aylin şirketi niye kurtarsın ayol? Batırmak istiyor. O şirket Emre'nin değil çünkü. Emre'nin de kurtarmaya çalışarak aptallık ettiğini düşünüyor. Kısacası ben yardım etmemesini Emre'yi sevmiyor olarak algılamadım. Hala kendi hastalıklı bünyesince seviyor olması, ikisinin gerçekten de başka kimselerinin olmadığına inanıyor olması ihtimali var. Umurumda mı? Değil. Çünkü kız şeytan şeytaaan. Sakın ona redemption falan yazmasınlar. Belasını bulup gitmeli. Dinimiz beddua amin Sakın dönüp dolaşıp beni bulma beddua. Hadi kışşşşttt.

10. Beğenenler;
    aradaderede (12-11-18), oates79 (12-11-18), Yasemin68 (13-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri