Sayfa 193/200 İlkİlk ... 93143183189190191192193194195196197 ... SonSon
1000 sonuçtan 961 ile 965 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,051

Aldığı Beğeni: 1,792

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Oates, Allah iyiliğini versin, kız gülmekten öldüreceksin beni.Malum işyerindeyim, sağdan soldan birileri görecek diye üstü kapalı yazmak zorundayım, kahkahamı da bastırıyorum, bitirdin beni.Ben herşeyden önce bir anneyim, tabiki güvenlik odaklı düşüneceğim. 16 yaşında genç bir kızım da var üstelik, düşün artık üç çocuğun güvenliği benden sorumlu.Hem napsın kızcağız, arkadaş kalalım diyen birinin boynuna atlayacak değildi ya.Kendini küçük mü düşürsün, iffetine leke mi gelsin ? Tamam, sonunda dayanamadı öptü ama sarhoştu bi kerem.Sarhoşluğundan istifade ettiler gencecik kızın.

Gitme, dur, iyiydi böyle. Nickindeki 79 rakamını görünce aklıma yaşdaş, emsal, akran (her ne ise) olabileceğimiz geldi.Yanılıyor muyum ?
    Konu yedel tarafından (13-11-18 Saat 15:03 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    oates79 (13-11-18), Yasemin68 (13-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaseminciğim, ağzından bal damlıyor bu gün :)))))

Sanem uyandığında can uyuyordu, bi koklama da göremedik. İki saçına dokundu, onda da topuzu bozulur diye korkusundan kalktı hemen yataktan.

Meğer kokuyu içine içine çeken Can'mış. Kıyamam ben sana Sanem daha uyumadan kolyesini çıkarıp yanına uzanmış. Önceleri yatağa ilişmiş olabilir. Başta uyuya kalmış da olabilirler ama, gece uyanmışlar belli E yatak küçük, alan dar :))) Adam da iki oda bi salon adam yani Nasıl sığsınlar, hem niye sığsınlar. Alanı ekonomik kullanmanın bin türlü yolu varken Yasemiiiiiin Yasemin, eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürdün Yasemin

"Nasıldı dün gece" derken bi utanmıştı zateeeeeen. Rahat uyudun mular filan. Ordan çevirip kabus görmedin di mi bir tur dahalar. Sen kızı kendi etrafında bir tur çevireydin de kabus görmeyeydi Can Dİvit

Tamam, susuyorum ve gidiyorum yoksa forumdan atacaklar beni

Bence aklın yolu bir diyelim. Yani olayın tabiatına aykırı o yatakta o kadar masum uyumak. Üstelik o el de sabah uyanınca yanında birini aradığına göre!!!!!!!!!!!!!

Ne ara alıştı da yanımda mı diye kontrol ediyor? Demek sabaha kadar düşmesin(!) diye sık sık sarılmış. Düşünceli çocuk Can'ımız.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

4. Beğenenler;
    oates79 (13-11-18), yedel (13-11-18), Zuzinha (13-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oates, Allah iyiliğini versin, kız gülmekten öldüreceksin beni.Malum işyerindeyim, sağdan soldan birileri görecek diye üstü kapalı yazmak zorundayım, kahkahamı da bastırıyorum, bitirdin beni.Ben herşeyden önce bir anneyim, tabiki güvenlik odaklı düşüneceğim. 16 yaşında genç bir kızım da var üstelik, düşün artık üç çocuğun güvenliği benden sorumlu.Hem napsın kızcağız, arkadaş kalalım diyen birinin boynuna atlayacak değildi ya.Kendini küçük mü düşürsün, iffetine leke mi gelsin ? Tamam, sonunda dayanamadı öptü ama sarhoştu bi kerem.Sarhoşluğundan istifade ettiler gencecik kızın.

Gitme, dur, iyiydi böyle. Nickindeki 79 rakamını görünce aklıma yaşdaş, emsal, akran (her ne ise) olabileceğimiz geldi.Yanılıyor muyum ?

Sindaş o... yani aynı yaşta olanlara denir. Benim de yaş çıkıyor ortaya. Sonuçta 68 de benim dy. oluyor...

Sabaha kadar nasıl uyudular kısmını da geçtim. Can çünkü bayaa bayaaa derin uyudu. Hatta çok hoşuma gitti, Sanem kalktı gitti o hala uyuyor. O kadar yerinden ve halinden memnundu. Sonra uyanıp göremeyince bozuldu. İnsan arkadaşı gitti diye o kadar bozulur mu?

Neyse ki kehribar ile mesajını verdi. Sevdiğine yakın ol dedi, bu taş yol göstersin aşkına dedi, benim yolumu aç, gelecek için umut ol dedi. Dedi de dedi çocuk.

Sanem de oncacık alkole sığındı hemen. Hani bir şişeyi bitirmişti bir şey olmamıştı. ikinci yudumda sarhoş mu oldu? uyanık köfte, sarhoştum anımsamıyorum diyecek ama yok öyle değil o işler. Sarhoşken de anımsarsın..........
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    yedel (13-11-18)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,051

Aldığı Beğeni: 1,792

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kelime hazneme yeni bir kelime daha eklendi, teşekkür ediyorum Yasemin68. Ben bundan 11 yıl sonra bu kadar zeki, bu kadar enerjik kalabilir miyim merak ediyorum.Çok güzel tespitler yapıyorsun , hayranlıkla okuyorum, tebriklerimi kabul et lütfen.

Sabah uyandığında Sanem ne kadar huzurlu, ne kadar tatlıydı sahi.Hamak sahnesinin simetrisini yapmışlar.Orda önce Can uyanıyordu ve sevdiğini izliyordu, burda da Sanem önce uyanıp onu izledi.Kehribar kolyesinden umutluyum ben, Sanem bu kolye sayesinde yine yeniden kendini aşık edicek, aşkları güçlenecek.Önceki bölümlerden birinde kızımız sarhoş olmuştu yine , dans etmişti Can ile hatta.Ertesi gün bazı bölümlerini hatırlamıştı diye anımsıyorum.Bence öptüğünü hatırlamasın, Can ona imalı imalı konuştukça dün gece ne olmuş olabilir diye içi içini yesin, meraktan kudursun.Bu şekilde olursa eğlenceli, komik sahneler bizleri bekler.
    Konu yedel tarafından (13-11-18 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    Yasemin68 (13-11-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    192

Aldığı Beğeni: 254

Bahsedilme
    1 Mesaj

oyyy ne guzel yorumlar gelmis.

- dizinin tekrarini izleyemedim. son sahnede tutuklu kaldim.
    - sanem in arkadaslar koklarmiymis vs. demesine izlerken takildim niye oyle dedi cubku bazi sahneleri kacirdim. soluksuz izlerken kizim dikkati kendine cekiyor arada bazi sahneleri kaciriyorum.
    can in kolyeyi cikarip uyusunu vs iyi yakalamissiniz. Bir de ben Can in uyandigi sahneyi ayrica sanem o evde niye kaldi onlari izlemedim. aklimda.
    ilk firsatta izleyecegim.

- can bence de o mektubu almistir. aslinda ben okudugunu ama tazilanlarin onu ikna edemedigini yani seven insan niye terkeder? bunu kabul etmek istemedigini dusundum. mektupta dediginiz gibi kendinden daha cok sevdigi icin kendini cezalandirdigi icin onu terk edecegini yazdi mi? yazmadiysa can buna kiziyor. yoksa calisan olarak arkadas olarak zaten anlasiyorlar. kotu niyetle bile usteye yapmamis.
    ama terk edisini kendine yediremiyor. Sevdigi kadindan boyle birsey beklemiyor istemiyor.

sozgelimi babasi gelse sanem e oglumu birak dese ayrilacak mi? ya sa annesi gelse yada baskasi bazi olaylari sartlari soylese ayrilmayi isteyecek mi?
    can ondan emin olamiuor

10. Beğenenler;
    Yasemin68 (13-11-18), yedel (13-11-18), Zuzinha (13-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri