Sayfa 83/200 İlkİlk ... 337379808182838485868793133183 ... SonSon
1000 sonuçtan 411 ile 415 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş [2018]

Haklısınız, Aylin'in direkt etkisini bilmiyor.

Sanem de Can kadar akıllı bir karakter. ilk bölümde duyduğu şirketi kapatacağım, elemanları başka yere yerleştir cümlelerinin ardından Emre'den duydukları ile ikna edildi. Aylin'i kötü bilmiyor ama kötünün yanında olduğunu biliyor. Bunları örtüştüremeyecek biri değil. Saf tarafı var ama cin tarafı daha fazla.

Yüzük konusunda ne kadar rahat yalan söylediğini de gördü. Osman'a kadar olaya kattı. Yani direkt fotoğraf olaylarını örtüştüremese de güvenilmeyecek birini anlamalı. Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim. Aylin konusunda güler yüze, tatlı söze kanmamalı. Cin tarafı biraz baskın olmalı.

Sonuçta Emre'nin işin içinde olduğunu biliyor ve bunu Can'a söylemedi gerçeği elimizde hala.

Dünür sahnelerini izlemeyi dört gözle bekliyorum. AA çok sevdiğim bir oyuncu-şarkıcıdır. İlginç bir kaynana bekliyorum ondan.

Şirketten çektiği parayı kapatmak isteyen Emre var elimizde. O parayı bulamayacak. Kasa işleri de Can'a ve doğal olarak Leyla'ya kalacak. -Emre'yi kovduğunu varsayarsak- Leyla ile Can ödemeleri kontrol ederken Emre'nin çektiği paraları bulurlar. Sanem'e ödenen paranın makbuzu da orada olabilir. Kanıt bırakmış olmalı Emre. Ya da Leyla görmesin diye koymadı dosyaya. Şirket sıkışık, benim aldığım avansı geri vermem lazım diyen bir Sanem izler miyiz? Sanem'in makbuzu ortalıkta olmayınca başka makbuzlar da araştırılmaya başlar mı? Genelde zimmete para geçirenler dosyalarda oynama yapmayı sever.

Leyla rüşvet konusunu bildiğini ve söylemediğini itiraf edebilir. Birbirine bağlanabilecek sürü ihtimal var hala dizide
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Durum:
    ozenc-can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kayıp :(
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    152

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba....

ben Divit kardeslerin ikisini de yani Emre´yi de cok seviyorum. Her ne kadar Aylin´e olan (aski diyemiyorum) zaafini anlayamiyorsam da Emre´yi asla Aylin ile "ayni" görmüyorum. Aylin icin amacina ulasmak adina her türlü kötülük mübah! Kizin kendinden baskasi zerre kadar umurunda degil! Ama Emre onun kadar degil! Emre de hirsli, bencil ve agabeyinin basarilari altinda ezildigi icin kendini kanitlama pesinde ancak ayni zamanda Aylin ile bir olup yaptiklarindan cok pisman! Emre üzgün! Emre hala utanmayi biliyor... Aylin´in seytanca planlarini uygularken hic utandigini veya pismanlik duydugunu gören oldu mu?

Yani ben Emre´nin Aylin gibi hirsli, kindar, cikarci, kötü niyetli ve vicdansiz oldugunu düsünmüyorum. Belki de üc yetiskin evlat sahibi olmanin verdigi hosgörüyle baktigim icin herseye Emre hakkinda "kötü" düsünmek istemiyorum.. Hele hele agabeyine verdigi zararin ve sikintilarin ne denli büyük oldugunu görüp anladigini, sonra sirkete ve agabeyine karsi düzenledigi saldirilardan uzaklastigini, Sanem´e bile defalarca cok pisman oldugunu itiraf ettigini, af diledigini de gördügüm icin Emre´nin de bundan sonra Aylin´nin gercek yüzünü görmesini, kendisinin de onun etkisinde kalarak büyük suclar isledigini kabul etmesini, ve sucunu itiraf ederek, "af edilse de edilmese de" yaptigi tüm fenaliklari telafi edecek adimlari atmasini bekliyorum... Umarim hakli cikarim... Haydi oglum Emre, göriiiim seni, daha fazla utandirma beni...

Sevgiler...
    Sevgili Seval, Emre için ben de senin kadar iyi niyetli olabilseydim keşke. Ama herkes yaptığından ve duruşundan sorumludur. Her ne kadar insanı karşısındaki belirlese de onu seçme şansının da olduğunu unutmamak lazım. Aylin gerçekten bütün insani özelliklerin en kötüsünü barındıran bir karakter. İhtirasları ve hırsları için herkesi harcayabilir. Emre de buna dahil. Emre ise kötülük sınırında tabi ki Aylin'e ulaşamadı ama onunla beraber babasının kurduğu şirketi batırmak için uğraştı. Ara ara yanlış yaptığını fark ediyor ama Aylin'in yaptığı yanlışlara, ihanetlere gayet de göz yumuyor. onun buna devam etmesine olanak sağlıyor. Dediğim gibi herkes yaptıklarından ve doğruluk adına yapmadıklarından da sorumludur. Eğer Emre de Sanem gibi yaptıklarıyla yüzleşir ve bedelini öderse o zaman başka
    Bu nedenle de Sanem'in Can'a yaptığı itiraflarda sadece kendi yaptıklarıyla sınırlı kalmasını ben taktirle karşıladım. Evet Emre tarafından kandırıldı ama bu maalesef ki Sanem'i pürü pak yapmıyor. Sanem'in yoluna sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için kendi yaptıklarıyla yüzleşmesi ve bunların hesabını vermesi gerekiyordu. Çok sevdiği Can'ı kaybetme ihtimali pahasına yaptı bunu. Kendi yaptıklarının bedelini yine kendi canını yakarak ödüyor. Evet burada Can'ın da canı çok yanıyor ama bunun başka bir yolu yoktu.

Yasemin68 Şirketten çektiği parayı kapatmak isteyen Emre var elimizde. O parayı bulamayacak. Kasa işleri de Can'a ve doğal olarak Leyla'ya kalacak. -Emre'yi kovduğunu varsayarsak- Leyla ile Can ödemeleri kontrol ederken Emre'nin çektiği paraları bulurlar. Sanem'e ödenen paranın makbuzu da orada olabilir. Kanıt bırakmış olmalı Emre. Ya da Leyla görmesin diye koymadı dosyaya. Şirket sıkışık, benim aldığım avansı geri vermem lazım diyen bir Sanem izler miyiz? Sanem'in makbuzu ortalıkta olmayınca başka makbuzlar da araştırılmaya başlar mı? Genelde zimmete para geçirenler dosyalarda oynama yapmayı sever.

Leyla rüşvet konusunu bildiğini ve söylemediğini itiraf edebilir. Birbirine bağlanabilecek sürü ihtimal var hala dizide
    Aynen öyle. Şirketten Aylin için yüklü bir miktarda para çekti. Sanırım üstüne bir de rüşvet vermek için para çekti Bütçede ciddi bir açık var. Bu olayı yani rüşvet olayını bir tek Leyle biliyor ve Leyla'nın Emre'ye karşı güveni fena halde sarsıldı, üstüne Sanem'den Aylin ile nişanlandıklarını öğrendi bir de oradan canı yandı. Son zamanlarda Sanem'le dertleşmeleri de giderek arttı. Büyük ihtimalle Sanem olanları ablasına anlattı. Çünkü sevgili olduklarını söylemişti. Şimdide ayrıldıklarını ve ayrılma nedenini anlatacak diye düşünüyorum. Yani ben Leyla'nın bu anlamda bir düğüm çözücü olabileceğini düşünüyorum.
    Konu ozenc-can tarafından (16-10-18 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir.

3. Beğenenler;
    Yasemin68 (16-10-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız, Aylin'in direkt etkisini bilmiyor.

Sanem de Can kadar akıllı bir karakter. ilk bölümde duyduğu şirketi kapatacağım, elemanları başka yere yerleştir cümlelerinin ardından Emre'den duydukları ile ikna edildi. Aylin'i kötü bilmiyor ama kötünün yanında olduğunu biliyor. Bunları örtüştüremeyecek biri değil. Saf tarafı var ama cin tarafı daha fazla.

Yüzük konusunda ne kadar rahat yalan söylediğini de gördü. Osman'a kadar olaya kattı. Yani direkt fotoğraf olaylarını örtüştüremese de güvenilmeyecek birini anlamalı. Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim. Aylin konusunda güler yüze, tatlı söze kanmamalı. Cin tarafı biraz baskın olmalı.

Sonuçta Emre'nin işin içinde olduğunu biliyor ve bunu Can'a söylemedi gerçeği elimizde hala.

Dünür sahnelerini izlemeyi dört gözle bekliyorum. AA çok sevdiğim bir oyuncu-şarkıcıdır. İlginç bir kaynana bekliyorum ondan.

Şirketten çektiği parayı kapatmak isteyen Emre var elimizde. O parayı bulamayacak. Kasa işleri de Can'a ve doğal olarak Leyla'ya kalacak. -Emre'yi kovduğunu varsayarsak- Leyla ile Can ödemeleri kontrol ederken Emre'nin çektiği paraları bulurlar. Sanem'e ödenen paranın makbuzu da orada olabilir. Kanıt bırakmış olmalı Emre. Ya da Leyla görmesin diye koymadı dosyaya. Şirket sıkışık, benim aldığım avansı geri vermem lazım diyen bir Sanem izler miyiz? Sanem'in makbuzu ortalıkta olmayınca başka makbuzlar da araştırılmaya başlar mı? Genelde zimmete para geçirenler dosyalarda oynama yapmayı sever.

Aylin'i sadece şirketten iş çalmaya çalışan biri olarak biliyor. Can bunu bile bile o şirkete aldıysa Aylin'i, Sanem'de gayet Aylin'in iftiraya uğradığını düşünebilir. Lakin dediğin gibi hop diye yalan söylemesi bir çelişki yaratıyor. Üstüne Emre ile nişanlanması da çelişkili. Sanem kendi derdine odaklandığından bunları sorgulamıyor belki. Çünkü Can çözerdi çözebilse. Can Aylin'i eskiden beri tanıyor. Az çok hırsı için neler yapabileceğinin farkında olması gerek. Her ikisinin de çözmesi gereken şeyler var. Sanem her şeyi bildiğini sanıyor ama yooo. Emre ona her şeyi anlatmadı. Aylin'i korumak adına tüm suçları kendisi üstlendi tabi Sanem gözünde.

Bakın ben o konuda ısrarla Sanem'den bir hareket bekliyorum. Fabri'den mi alır nereden alırsa, 40 bin TL'yi Can'a vermeli. Emre Bey bana avans vermişti şirket hesabından hatta kayıtlara da işledi. Geri ödemek istiyorum. Buyrun deyip versin ve borcunu kapasın. Sanem Emre'ye o parayı size ödeyeceğim demişti ama gitti 40 bin TL'yi ailesine geri verdi. Sonra tekrar aldı ama şirkete ödemedi. Bu bir çelişki değil midir? Aslında o parayı çat diye Emre'nin suratına savuşturması lazımdı. Karşılığında yaptırdıkları yüzünden kızgın çünkü. İyi bir insan olduğu için yardım ettiğini düşünmüştü safça.

Spoiler İçermektedir

Bir noktada Can'ın prensiplerini yıkması lazım. Aşık olduğu Sanem'in hala karşısında durduğunu görüp, ondan vazgeçmemesi lazım. A bu yalancıymış, hırsızlık da yapmış yok ben sevemem artık dememeli. Her şeye rağmen seni seviyorum dedirtmeli. Sanem kendisini acımasızca eleştirdi, Can ise Sanem'in kendisine haksızlık yaptığının farkına varmalı. Belki Fabri vesile olur anlamasına. Çünkü Sanem ona da safça inanıyor: Gerçekten bunu yapabilir misiniz? Ah be Sanem adam iyilik dağıtmaya mı geldi sanıyorsun? Tabi ki çıkarı olacak. Can Sanem'in saflığını burada da fark edebilir. Zaten Fabri'nin Sanem'den hoşlandığı da ortada. Yüzüğü görmeyince yeniden şansını denemek isteyebilir. Parasıyla Sanem'in gözünü boyamaya çalışabilir. Sanem'in tepkisi ise Can için bir delil olabilir. Çünkü tanıdığı, sevdiği Sanem maddi şeylerle değil küçücük şeylerle mutlu olabilir. Bunları gözüyle gördükçe zaten Sanem'in yine aynı Sanem olduğunu anlayacaktır. Aşık olduğu Sanem aynıysa, kimselere yar etmez. Yalan söylemiş, hırsızlığa girmiş filan bunlar engel olamaz duygularına. Sanem'i tanıdıkça, yaptıklarını gördükçe yanılmadığını anlayacaktır. Düğümü çözmesi için elinde yeterince done olacak. Tüm suçu Sanem'in üstlendiğini, birisini koruduğunu anlayınca Sanem'e kendisine haksızlık yaptığı için kızabilir. Söylememesi de kalbinin iyiliğinden. Tanıyınca ve emin olunca zaten hatalarını da görmezden gelmek zor olmayacaktır. Ne demişti Remide Hanım "Sevgi hataları görmezden gelmek değil midir?" Hatalarıyla kabul etmeyeceksek sevmenin ne anlamı kalır? Can da Sanem'i hatalarıyla kabul edecek. Yoksa sevginin ne anlamı kalır? Sadece birazcık zamana ihtiyaçları var. Birbirlerini biraz daha tanımaları gerekiyor.
    Konu elitay88 tarafından (16-10-18 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    Yasemin68 (16-10-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ozenc-can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nedenle de Sanem'in Can'a yaptığı itiraflarda sadece kendi yaptıklarıyla sınırlı kalmasını ben taktirle karşıladım. Evet Emre tarafından kandırıldı ama bu maalesef ki Sanem'i pürü pak yapmıyor. Sanem'in yoluna sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için kendi yaptıklarıyla yüzleşmesi ve bunların hesabını vermesi gerekiyordu. Çok sevdiği Can'ı kaybetme ihtimali pahasına yaptı bunu. Kendi yaptıklarının bedelini yine kendi canını yakarak ödüyor. Evet burada Can'ın da canı çok yanıyor ama bunun başka bir yolu yoktu.
    Frg. Can'ın bağırdığı kişi gözümüze Emre diye sokulsa da ihtimal çok. Emre olduğunu varsayarsak, belki de bazı itiraflar için geliyor. Aylin'i vermez, açık olan hesabı eski sevgili için harcadım, diyebilir. Çok da yalan olmaz. Emre'nin kötü halini bilen Leyla var elde. Can'a sevgilimden ayrıldım demişti yanlış hatırlamıyorsam. Daha önce de yaptı yine bazı gerçekleri Aylin'i koruyarak yapabilir.

Bu arada şu fotoğraflarla ilgili sorun çıkartan adam sözde polislerle gözaltına alınmıştı ve oralarda Metin de vardı. o sahne öyle bırakılacak mı? kimse bu adamın davası ne oluyor diye sormayacak mı? Metin müvekkilini bir başka avukata teslim ederken elindeki dosyaları vermeyecek mi? Tam nasıl bir işleyişi var bilmiyorum ama açık kalmış bir konunun kapanması gerektiğini biliyorum.

Aynen öyle. Şirketten Aylin için yüklü bir miktarda para çekti. Sanırım üstüne bir de rüşvet vermek için para çekti Bütçede ciddi bir açık var. Bu olayı yani rüşvet olayını bir tek Leyle biliyor ve Leyla'nın Emre'ye karşı güveni fena halde sarsıldı, üstüne Sanem'den Aylin ile nişanlandıklarını öğrendi bir de oradan canı yandı. Son zamanlarda Sanem'le dertleşmeleri de giderek arttı. Büyük ihtimalle Sanem olanları ablasına anlattı. Çünkü sevgili olduklarını söylemişti. Şimdide ayrıldıklarını ve ayrılma nedenini anlatacak diye düşünüyorum. Yani ben Leyla'nın bu anlamda bir düğüm çözücü olabileceğini düşünüyorum.
    bence de Leyla'nın daha aktif olacağı konular geliyor. Ne de olsa finans ondan soruluyor.

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın ben o konuda ısrarla Sanem'den bir hareket bekliyorum. Fabri'den mi alır nereden alırsa, 40 bin TL'yi Can'a vermeli. Emre Bey bana avans vermişti şirket hesabından hatta kayıtlara da işledi. Geri ödemek istiyorum. Buyrun deyip versin ve borcunu kapasın. Sanem Emre'ye o parayı size ödeyeceğim demişti ama gitti 40 bin TL'yi ailesine geri verdi. Sonra tekrar aldı ama şirkete ödemedi. Bu bir çelişki değil midir? Aslında o parayı çat diye Emre'nin suratına savuşturması lazımdı. Karşılığında yaptırdıkları yüzünden kızgın çünkü. İyi bir insan olduğu için yardım ettiğini düşünmüştü safça.
    Çok net anımsayamadım ama Osman'ın verdiği para bir miktar para yani borcu karşılamayacaktı, taksit tutarı kadar falandı. toptancıya vermek istediklerinde de Sanem nasıl korkuttuysa bizden almıyor, gibi cümleler kurmuşlardı. takside nasıl ikna ettiğine şaşırmışlardı. Maaşından kesildiği için Sanem ayrıca ödeme yapmayı düşünmedi. Yine annesi için harcadı.

Aile bunları bilse zaten ne yapar eder öderler o parayı. hepsi avans olarak bildiği sürece maaştan ödeyecek Sanem.

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

Bir noktada Can'ın prensiplerini yıkması lazım. Aşık olduğu Sanem'in hala karşısında durduğunu görüp, ondan vazgeçmemesi lazım. A bu yalancıymış, hırsızlık da yapmış yok ben sevemem artık dememeli. Her şeye rağmen seni seviyorum dedirtmeli. Sanem kendisini acımasızca eleştirdi, Can ise Sanem'in kendisine haksızlık yaptığının farkına varmalı. Belki Fabri vesile olur anlamasına. Çünkü Sanem ona da safça inanıyor: Gerçekten bunu yapabilir misiniz? Ah be Sanem adam iyilik dağıtmaya mı geldi sanıyorsun? Tabi ki çıkarı olacak. Can Sanem'in saflığını burada da fark edebilir. Zaten Fabri'nin Sanem'den hoşlandığı da ortada. Yüzüğü görmeyince yeniden şansını denemek isteyebilir. Parasıyla Sanem'in gözünü boyamaya çalışabilir. Sanem'in tepkisi ise Can için bir delil olabilir. Çünkü tanıdığı, sevdiği Sanem maddi şeylerle değil küçücük şeylerle mutlu olabilir. Bunları gözüyle gördükçe zaten Sanem'in yine aynı Sanem olduğunu anlayacaktır. Aşık olduğu Sanem aynıysa, kimselere yar etmez. Yalan söylemiş, hırsızlığa girmiş filan bunlar engel olamaz duygularına. Sanem'i tanıdıkça, yaptıklarını gördükçe yanılmadığını anlayacaktır. Düğümü çözmesi için elinde yeterince done olacak. Tüm suçu Sanem'in üstlendiğini, birisini koruduğunu anlayınca Sanem'e kendisine haksızlık yaptığı için kızabilir. Söylememesi de kalbinin iyiliğinden. Tanıyınca ve emin olunca zaten hatalarını da görmezden gelmek zor olmayacaktır. Ne demişti Remide Hanım "Sevgi hataları görmezden gelmek değil midir?" Hatalarıyla kabul etmeyeceksek sevmenin ne anlamı kalır? Can da Sanem'i hatalarıyla kabul edecek. Yoksa sevginin ne anlamı kalır? Sadece birazcık zamana ihtiyaçları var. Birbirlerini biraz daha tanımaları gerekiyor.

Öğrenecekler sevmenin ve sevilmenin affetmeyi tam da en can alıcı yerinde barındırdığını. Kızgınlıkların kolay geçebildiğini, kırgınlıkların zaman ve emekle tedavi edildiğini öğrenecekler.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

7. Beğenenler;
    elitay88 (16-10-18), ozenc-can (16-10-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok net anımsayamadım ama Osman'ın verdiği para bir miktar para yani borcu karşılamayacaktı, taksit tutarı kadar falandı. toptancıya vermek istediklerinde de Sanem nasıl korkuttuysa bizden almıyor, gibi cümleler kurmuşlardı. takside nasıl ikna ettiğine şaşırmışlardı. Maaşından kesildiği için Sanem ayrıca ödeme yapmayı düşünmedi. Yine annesi için harcadı.

Aile bunları bilse zaten ne yapar eder öderler o parayı. hepsi avans olarak bildiği sürece maaştan ödeyecek Sanem.

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

Öğrenecekler sevmenin ve sevilmenin affetmeyi tam da en can alıcı yerinde barındırdığını. Kızgınlıkların kolay geçebildiğini, kırgınlıkların zaman ve emekle tedavi edildiğini öğrenecekler.
    He maaşından kesiliyorsa tamam. Can hesapları incelerken bunu fark etsin. Avans verilip, Sanem'in maaşından kesildiğini. Ciddi bir soru işareti ve Can'ın bazı şeyleri anlaması için de iyi bir delil. Düğüm yavaş yavaş çözülmeli.

Orman sahnesinden ben de bir şey beklemiyorum ama en azından Sanem neyi neden yaptığını belki anlatır. Neden kötü kral dediğini filan yine orada açıklar. Eğer ki Emre ve Can'ın arasının bozulduğunu görürse, anlatmaması için sebep olmaz. Belki onu anlatmaya gelmiştir. Belki de şirketi beraber kurtarabileceklerini söylemeye.

Sanem bundan sonra Can'a adım filan atamaz. Kendisini bu kadar suçlu görürken ve sonlarının olmayacağına inanırken olmaz. Can'ın böyle olmadığına Sanem'i inandırması lazım. Bunun için de ona biraz zaman lazım. Sanem nasıl uzak duramamıştı Can'dan aynısını Can'dan bekliyoruz. Mantık hayır dese de duygular onu görmek istiyor. Bir anda kapısında buldu Sanem kendisini. Aşkın etkileri. Duygularından kaçarken yine Can'a döndü. Şimdi duygularından kaçmak, Sanem'i düşünmek istemese de hep onu düşünürken ve özlerken bulacak kendisini. Yine Sanem'e dönecek duygularına karşı çıkamayıp. Sanem Can'ı kötü kral bilirken onunla gitmedi mi? Aklı ona güvenme dese de hisleriyle güvenmedi mi? Onu tanıdıkça yanıldığını anlamadı mı? Belki sıra Can'dadır. Can da tanıdıkça Sanem'i daha çok sevip, aşık olabilir ona yeniden. Çok doğru kişiye aşık olmuşum sadece hatalarıyla kabullenmem lazım diyebilir. Sanem yine deli dolu hallerine devam edecektir. Yine güldürecek, kendine hayran bıraktıracak şeyler yapacaktır. Hataların telafisi lazım. Söyledi kurtuldu yüklerinden. Şimdi gerçek Sanem'i anlama ve anlatma zamanı. Bunu da en doğal şekilde yapacak. Anne ve Can'ın arası kötü. Aralarına bir köprü lazım. Bu da ancak evlilik durumları için olabilir. Can tek başına gidip Sanem'i isteyemez. Annesine ihtiyacı olacak. Annesi sonuçta ve bir büyük olarak onun da orada bulunması gerekir.

9. Beğenenler;
    Yasemin68 (16-10-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri