Sayfa 108/197 İlkİlk ... 85898104105106107108109110111112118158 ... SonSon
981 sonuçtan 536 ile 540 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

 1. #536
  Durum:
  Çevrimdışı
  elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  05.05.2012
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,565
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  324

  Aldığı Beğeni: 705

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  Aslında Hüma'nın yatıp kalkıp iyi ki Sanem Can'ın hayatında diyebilmesi lazım. Onun sayesinde affediliyor. Emre mesela bildi kıymetini zamanla. Çünkü annesine dedi ki anne Sanem öyle bir kız değil abimle barışmamı sağladı demişti. Sanem zaten Can'ın başkalarını affetmesini sağlıyor ama kendisine yapılan muamele çok haksız. Pes etmesine şaşırmadım. Yorulmasına da. Polen, Ceyda, Gamze, Arzu ile uğraşmasının yanı sıra bir sürü entrikayla da uğraştı. Hayatında entrika olmayan hayalleriyle yaşayan bir kız için çok fazla. Can'a olan aşkı için bir sürü şeyle mücadele etti. Kendisiyle kavga etti. Can'ı bırakamadı. Şimdi Can'ın gidicem demesi ve hiç çabalamaması Sanem'i bezdirdi. Olmuyorsa olmuyordur zorlamamak gerek dedi. He şöyle biraz kendi değerini bil. Senin değerini bilmeyenle ne işin var? Can değer bilirse Albatros'un olur bilmezse Balkanlara kadar yolu olur. Bilerek, isteyerek bir ihanet,yalan, kumpas, entrika kurmadın. Sevdiğin üzülmesin diye bir şeyler yapmak suç değildir. Ayrıca hayatını Can'ın doğrularına göre yaşayamaz.

  Reytinglerde müthiş bir çıkış var. Ben bunu İkizler dizisinin olmayışına ve fragmanlara bağladım. İzleyici ne zamandır kıskanç Can bekliyordu. Yiğit'in gelişiyle kartlar yeniden dağıtıldı. Rekabet sağlandı. Yalnız çok da iyi kullanılmadığını düşünüyorum. Can mesela akşam mesaj filan atmadı ama Yiğit attı. Sanem ve Yiğit buluştu. Can bunu duydu ama hiçbir şey yapmadı. Sinir oldu o kadar. Can'ın Sanem'i takip edip ne konuşacaklar diye aynı mekana yemeğe gitmesi komik olurdu. Komiklik olsun diye Sanem'i ne hallere soktunuz ama Can'a gelince kullanmıyorsunuz sayın senaristler.

  Hastane sahnesi iyiydi. Can ve Yiğit atışmaları çok iyiydi. Polen ve Yiğit kardeş çıktı. Sanem yine kurtulamadı entrikalardan. Yiğit ablasına benzemiyor gibi. Dizinin düzgün seven ikinci adama ihtiyacı var. Fabri kopyasına değil. Sanem'in hayalleri söz konusu. Bu yüzden Yiğit'in kötü adam olmasını istemem. Sanem'in hayalleri ve kendi hayalleri gerçek olduğunda yayınevini Sanem'e bırakarak buradan ayrılabilir. Sanem Can ile mutlu oluyorsa olsun nezaketini gösterebilir. Şu an Can da Sanem de kendini bulma sürecinde.

  Önizlemeyi beğenmedim. Çünkü farklı bir şey yoktu. Can yine ego binbeşyüz. Aşkı için çabaladığı da yok. İkinci sezon olursa sezon finalinde yine ayrılık olur. Ben bu ayrılığın son olması taraftarıyım. Ufak tefek atışmalar, küslükler olabilir. Hatta ayrılacaklarsa Can askere gideceği için ayrılsınlar. En azından farklı bir ayrılık olur. Can yüzleştiğinde artık kaçmayacak bir adam olmalı. Yoksa ilişkileri bir gıdım ileri gitmez. İkinci sezon Aziz geri dönmeli. Hüma-Aziz geçmişin hesaplaşması belki üvey çocuk konularına girilebilir. Dünürcülük başlayabilir. Konu çok yani. Yeter ki dön dolaş aynı şeyleri yazmasınlar sezon finalinde.

  Sanem'in şirkete veda sahnesi çok duygusaldı. Can'a sert çıkışı da harikaydı. Can'ın kendisiyle ve sorunlarıyla yüzleşmesini sağlamak için sarsması gerekiyordu. Polen her şeye tamam deyip sürekli alttan alarak, sürekli Can'ın doğrularına göre hareket ederek aslında ona hiç de yardımcı olmamış. Kendinden çok ödün vererek, gurursuz bir kadına dönüşmüş. Azıcık gururu olsa zaten geri dönmezdi. Kendisine saygısı olsa Can Sanem ile dans ettiğinde orayı terk ederdi. Ortak arkadaşlarımız var diye kendisini avutmazdı. Bu yüzden Polen gelsin istemiyordum. Sevilmediğini anlayıp gururuyla çekip giden Polen olarak hatırlasak daha iyiydi. Yiğit ve babası yeterliydi. Senaristler böyle yazmışlar. Yine de farkı gördük. Polen'in gelişi Yiğit kadar ses getirmedi. Çünkü paylaşılamayan kadın hikayesi, erkek kıskançlığı daha çok dikkat çeker. Kaza olayı da var. Sanem'in başına ne zaman bir şey gelse o bölüm ses getiriyor. Çukur sahnesi, Hacker sahnesi ve son olarak kaza sahnesi. Hazır dram yapmışken kaza biraz daha ciddi olabilirdi. Şirkettekilerin hastaneye gelişi filan güzel olurdu. Ağlatırlardı bir bölümcük. Can daha hızlı bir yüzleşme yaşardı. Öyle taburcu olduğunda bırakıp gidemezdi. Şirkette filan dikkat ederdi Sanem iyi mi diye. Sanem de kaybetme korkusuyla beni affetmeni istemiyorum der bu şekilde uzatılırdı. Ayrılık ne kadar sürer bilmiyorum ama Sanem'e güçlü olmak çok yakıştı. 13 günü kalmış. Her hafta 2-3 gün işleniyor dizide. En fazla 5-6 bölüm ama o kadar uzatmasalar daha iyi olur. Çünkü Can'ın kendisini bulması bu kadar uzun sürmemeli. Seyirci sıkılır. 29 da ayrıldılar. 30 da Sanem koştu. 31. bölümde yoruldu ve Can'ı yüzleşmeye sorgulayacak sözler söyledi. 32 de Can bu yüzleşmeyi dibine kadar yaşasın ve 33. bölümde bölüm sonu gitmeyeceğini zaten gidemeyeceğini açıklasın.
  Konu elitay88 tarafından (24-02-19 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir.

 2. Beğenenler;
  ozenc-can (24-02-19), Yasemin68 (24-02-19)

 3. #537
  Durum:
  Çevrimdışı
  Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  14.10.2018
  Yer
  Herneresi ise
  Mesajlar
  366
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  539

  Aldığı Beğeni: 577

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  Günaydın Erkenciler

  Sabah sabah yine aklıma geldi sinir bastı.

  Avukatı değiştirelim,

  Metin vardı

  Anma adını.........minvalindeki muhabbet.......................................... Hûma ile aynı masada yemek ye, sahte baygınlıkla panik ol, ortak olan birine şirket bilgisi verdi diye avukatını sil at................ Tam da bu senaristlerin beceriksiz kalemine uyan bir sahneydi.

  yaz oraya,

  -Aradım, onu kırmıştım özür diledim. Şu ara yurt dışındaymış, dönünce belki görüşürüz. Sen yeni birini bul yine de................

  zor mu? Kaleminizi iki güzel olaya çeviremeyecek kadar mı kötüsünüz? Hakikaten bu kin-nefret nedir diziye karşı?

  Her şeyi aynı anda batırmak için mi tüm çabanız.

  Adlarını bile anmak istemiyorum ama şu zeber ve yanında kim varsa anında sesi kapatıp tv ye döndüm. Oyuncuya da yazık. Cey zaten tahammül sınırlarının ötesinde biri oldu çıktı. Polen buzu ve Hûma ile dizide sevimli karakter sayısı yarının altına düştü. Bravo valla. Bu kadar güzel bozabilirdiniz kendi işinizi...... Eski senarist ekibini mumu geçtim led el fenerleri ile arıyoruz............
  https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535 10924

 4. #538
  Durum:
  Çevrimdışı
  ozenc-can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  24.01.2007
  Yer
  Kayıp :(
  Mesajlar
  1,097
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  152

  Aldığı Beğeni: 104

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  Bir kırılma bölümü daha… Çok seviyorum kırılmaları… Fark yaratıyor çünkü… :))

  Bu güne kadar yaşananları şöyle hızlıca gözden geçirirsek;
  Sanem ile Can’ın yolları Fikri Harika’nın 40. Yıl etkinliğinde kesişti. O gün karanlıkta bir duygu akışı gerçekleşti ve o günden beri ikisi de birbirlerine olan o duygu akışını hiç durduramadı. Çok önemli bir ortak noktaları vardı. “Albatros…” Biri Albatros’a ulaşmak istiyordu diğeri ise Albatros’un ta kendisiydi…. Dolayısıyla birlikte bir yolculuktan kaçamayacakları da ortadaydı…
  Ama hayat da bir taraftan akmaya devam etti. İki farklı karakter, etkilendikleri, yaşadıkları, tepkileri hep farklıydı… Sanem hep bir açmazın içinde buldu kendini ve hep hatalar yaptı. Çünkü Can’ın kırmızı çizgilerinde dolaşıyordu. Korkuları hatalarını tetikledi durdu. İşte bu bölüme kadar geldik. Sanem bölüm başında söyledikleri ile bir değişimin içine girmeye başladı. Hatalarını kabul ederken onları telafi etmek için de çırpındı ve aşkına sahip çıktı. Ama Can’ı da iki çift söz ile çok güzel eleştirdi… tüm söyledikleri Can üzerinde son derce etkili oldu bence…. Çünkü haklıydı… Kararlı ve dik duruşu ile gönüllerimize taht kurmayı başardı. Bu geri çekilme yerinde ve gerekliydi. Çünkü bu güne kadar hep belirlenen taraf oldu. Oysa çok güzel yeteneklere, derinlikli bir hayal gücüne sahip. Sahip olduğu bu özellikler sayesinde Fikri Harika için muhteşem atılımlar geliştirdi. Geliştirdikleri sayesinde hep hayran bıraktı kendine. Tıpkı son lansmanda olduğu gibi. Artık söylediklerini Hayata geçirme zamanıydı… Söyledikleri hem bir mesaj olarak yerine ulaştı, hem de kendisinin bulunacağı yeri belirledi. Ulaşılmaz olmanın iki yolu vardı. Kaçanlara da ulaşılmazdı, ama kaçarak insan değerini artıramaz ki… Değer ancak yükselerek artar… O da yükselecekti, tıpkı bir dağ zirvesi gibi… Ancak o dağa tırmanmayı göze alanların ulaşabileceği bir zirve olacktı bu!… Bir kadının kendine hedef olarak dağın zirvesine benzetmesini çok sevdim. Sanem nezdinde bu benzetme için çok teşekkür ediyorum.
  Kaçan aslında hayatın kendisinden kaçıyor, hayattan kaçılmaz ki… Bir gün elbette onlarla yüzleşecek… Hayat mücadele gerektirir, hatalarla yüzleşmeyi gerektirir.
  Kalanlar ve gidenler...
  Sevgiler...

  Edit : Bu arada, Can da Balkanlar'a gidemiyecek belli ki. Lisansı ile ilgili bir sorun yaşayacak sanırım.
  Konu ozenc-can tarafından (25-02-19 Saat 19:11 ) değiştirilmiştir.

 5. Beğenenler;
  amanayol (26-02-19), Yasemin68 (25-02-19), yedel (27-02-19)

 6. #539
  Durum:
  Çevrimdışı
  Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  14.10.2018
  Yer
  Herneresi ise
  Mesajlar
  366
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  539

  Aldığı Beğeni: 577

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  Fragman çıktı................... çıkmaz olaydııııııııııııı, çıkmaz olaydııııı, böyle sahneyi kimseler yazmaz olaydıııııııı, yazmaz olaydıııııı, yazana inat oynamayan Demet olaydıııııı Demet olaydııııııı......... diye türkü çığırasım, ağıtlar yakasım var...

  O kalem mi klavye mi her ne ise sizden alınsın, ömür boyu tweet bile atamayın inşallahhhhhhh

  Hakikaten bir kadını bu kadar AŞAĞILAMAK, GURURSUZ, ONURSUZ, HAYSİYETSİZ yazmak için ne yiyor içiyor, nasıl bir ruh taşıyorsunuz? İnsan en iyi bildiğini yazar derler. Demek ki bunu biliyor, bir adım öteye geçemiyorsunuz.

  Evde davet, gitmem derken anında dönen Sanem, evde o fotoya girmeye çabalayan Sanem, sonra odadan çıkmaya uğraşan Sanem.......... dengesizlik olur, ikilemler olur ama bir kadın kendini bu kadar rezil bir hale nasıl sokar? Hiç mi utanmaz? Böyle misiniz? Samimi bir soru bu. Gerçekten bunu bilip bunu mu yazıyorsunuz? Ben sizin adınıza utanıyorum da....

  Hadi beni gerçekten yanıltın........ Tüm bu sahnelerin çok iyisini yazın. Ben özür dilemesini bilen, hata etmişim, siz güzel sahneye hazırlık yapmışsınız diyecek kadar kişisel gelişimini tamamlamış biriyim. Burada herkesin önünde büyük harfle özür dilerim. Ama bu sahneler ve benzerlerinden öteye geçemediyseniz de sayar dökerim.

  Güldüğümüz, eğlendiğimiz, romantik sahnelerinden keyif aldığımız dizi yok oldu. Artık gerçekten kırıntılar arasında geziniyoruz.


  Bu frg. gerçekten çok rahatsız edici. Büyük hata yapmışlar, geçen haftanın kaymağını yiyecekleri bir haftada böyle bir frg verip izleyiciyi kaçırmak............. amannnn yazanların kalemi ne ki ne yayınlanacak frg olarak?
  https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535 10924

 7. Beğenenler;
  amanayol (26-02-19), elitay88 (26-02-19), ozenc-can (26-02-19)

 8. #540
  Durum:
  Çevrimdışı
  elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  05.05.2012
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,565
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  324

  Aldığı Beğeni: 705

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bu frg. gerçekten çok rahatsız edici. Büyük hata yapmışlar, geçen haftanın kaymağını yiyecekleri bir haftada böyle bir frg verip izleyiciyi kaçırmak............. amannnn yazanların kalemi ne ki ne yayınlanacak frg olarak?
  Aslında fragmana yorum yapmayacaktım ama bu yoruma kayıtsız kalamadım. Çünkü o kadar haklı ki ve o kadar doğru ki. Sadece bunu nasıl göremiyorlar onu anlayamıyorum. Çünkü bizler Can kıskansın reyting artar derken tınlamıyorlardı ve hep uzun bacaklı hatta eski sevgili Polen'i getirdiler. Etki etmedi. Yiğit bir geldi reytingler yükseldi. Fragmanlar iyi bölüm habercisiydi. Peki bu ne şimdi? Resmen diyor ki izlemeyin. Yine aynı şeyler. Gururlu Sanem bir bölümdü. Komiklik olsun diye Hüma'nın partisine göndermiş. Haha gerçekten. Komiklik olsun diye ben gitmem deyip Can sorunca gelirim diyor. Bu kadar mı kendisine saygısı yok Sanem'in? Hani kırgındın? Hani vazgeçmiştin? Hani Cansız da mutlu olduğunu gösterecektin? Hani yeni bir yol? Bir de Polen'i bu kadar havalandırmaları saçma. Esas kız o değil ki. Nedir bu Polen sevdası? Can nasıl rahatsız olmaz yani? Can özgür ruhlu biri olarak annesinin ona dayatmaya çalıştığı şeyi görmüyor mu? Buna neden müdahale etmiyor? Kaybetme korkusu neden yaşamıyor? Sevmiyor mu bu kızı? Biz neden başbaşa CanEm sahneleri seyredemiyoruz? Hamak gibi. Gelin kayası gibi. Başrol çift CanEm değil mi? Can Divit Albatros imajından oldukça uzaklaştı. Sanem ise ezik bir karaktere dönüştü. Hüma ve Polen'i trollemek için aynı kareye girdi desem yine olmuyor. Orada ne işi var yani? İş değil, mecburiyet değil. Gitme gitme de anlasın Can nasıl kırdı seni ki evine adım dahi atmak istemiyorsun. Komiklik yazmak istiyorsan Can'ı mahalleye getir cama taş attır. Yiğit ile aynı sofraya oturt. Yani sözün özü olmamış. Bu fragmanı hiç beğenmedim. Bölümün heyecanını da alamadım.

 9. Beğenenler;
  amanayol (26-02-19), Yasemin68 (26-02-19), yedel (27-02-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

hd film izle
film izle
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
istanbul evden eve nakliyat
Kayseri evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

antalya eskort
escort ankara
Güvenilir Bahis Siteleri
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
maltepe escort
izmit escort
buca escort
iddaa siteleri
bahis siteleri
adiosbet
sağlam bahis siteleri
eskort
istanbul escort
bayan escort

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.