Sayfa 121/196 İlkİlk ... 2171111117118119120121122123124125131171 ... SonSon
979 sonuçtan 601 ile 605 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    246

Aldığı Beğeni: 545

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şu meyhane çekimleri 33 de yoktu gerçekten. 34 ise Sanem de oradaydı. Sadece sete mi gitti? Yoksa onun da sahnesi var mı? Ve bence şu an daha önemlisi o sahne yayınlanacak mı? Bekler görürüz.

Ben bu konuda bir tahmin ve tüyo gibi bir şeyler duydum. Okumak isteyenler tık.

Spoiler İçermektedir

Eğer böyle bir şey varsa yine duygularını dile getiren Sanem oluyor. Oysa Can net bir adamdı. Ne sevgisini saklardı ne kızgınlığını. Şimdi gerçekten çok seviyorken neden böyle mi diyim diyor fragmanda? Bence yakışmamış. Hissettiğini söylemeliydi. İsterse sonunda sen de böyle hissediyorsun da söyleyemiyorsun diyebilirdi. İşte aramızdaki fark bu. Ben sana her şeyi açıkça söylüyorum ama sen hep benden bir şeyler saklıyorsun. Düzgün bir konuşma yok.

Bu ayrılık çok uzadı bu şekilde giderse. Biz Can sürünsün istemiştik ama görüyoruz ki olmuyor. Peşinde koşarken bile koşmuyormuş gibi görünmek istiyor. Nerde o kararlı Can? Kaçırdıktan sonra net olması gerekirdi. İnatlaşmalar baya uzadı yani. Bölüm sonunda bitmezse bir sonraki bölüm seyirci için heyecan teşkil etmez. Nasılsa barışmıyorlar diye inatlaşmaları güzel gelmez. O yüzden bence %90 34. bölüm sonu bir barışma olacak.

Yiğit'in Deren'e yönelmesiyle Yiğit dizide başka bir role daha sahip olacak. Polen o kadar gereksiz ki anlatamam. İnsanda birazcık gurur olur. Yiğit'i nasıl kıskandığını görüyor. Bir de barıştıklarını görürse pes etsin artık. Diziden gitsin diyeceğim ama kadrolu yaptılar karakteri. Ona bir meşgale bulsunlar. Daha fazla küçültmesin kendini. Sanem ve Can da artık 2 yetişkin gibi konuşabilsinler. Roman konusunda Can'ı da meraklı görelim. Belki Sanem'in yazdığı bir sayfayı okur ve gözünde canlandırır. Bir de mümkünse bir kere de araları güzelken tatile gitsinler. O zaman daha keyifli olur gezmeleri. Sezon bitmeden gitsinler Sapanca'ya ya da tekrar Ağva'ya.

2. Beğenenler;
    amanayol (12-03-19)

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Pekı içimde kaldı sızlere soracagım sanem kokusunu vermeseydı can 3-5 neyse hapis yatsaydı can acaba dermıydı kokumuzu vermedı dıye dıyerlerı 👏👏👏👏👏 bravo dıye yoksa sanem benı gerçekten sevseydı benı kurtarır mı derdı dıyerlerı de sanemı suclarmıydı vermedın dıye kız ne yapsa yaranamıyacak bence dızıden de gıtsın ,,,dızı de kotu kuşlar olarak devam can fanları bayılarak izlerdı

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Can dızının başında sorumsuz kendını duşunen etrafındakı kım olursa olsun kendı kırmızı çızgısıne dokundurmayan ilk polen o kadar yol gelmış kızı babamla beraber olacagım dıye ingiltereye gonderen bır tp di kokuyu alınca farklı bır buyuyle degıştı içinde bastırdıgı karekterı çıkardı , polen bıle agva da dedı sen bu degılsın çok degıştın dıye polen onun öbur yuzunu bılmıyor hala eskı canı arıyor . Parfum koku neyse uçunca obur karekter can ortada bencıl yanı goya herkesten koruyor kendını boyle olunca ulasılmaz oluyor bız bu ulasılmazı sanem için duşunduk yazarımız can karekterını cok sevıyor ona torpil yaptı cana yazdı artık şaşırmıyalım elımızde bu model can ve aşık peşınden kosan dıyer herkes gıbı sanem var yanı canın egosu dogru oluyor herkes gıbı davranan sanem boyle gıdermı gıtmezmı seyırcı kararını versın herkese sevgıler

5. Beğenenler;
    elitay88 (11-03-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 956

Bahsedilme
    0 Mesaj

Osman farkında Leyla'nın kendisini istemediğini ama işine gelmiyor diyenlere katılmıyorum herkesin düşüncesine saygım sonsuz ama Osman yıllardır Leyla'ya aşık karşılık beklemeden sevmiş Leylayı sonunda Leyla'ya zor bela açıldı o zaman da karşılık beklemedi sadece bil dedi sonra Leyla kabul etti hem farkında olsa ne olacak yıllardır en büyük isteği hayali gerçek oldu ve şimdi doğal olarak bırakmak istemiyor ama Leyla'ya da soruyor gerçekten istiyor musun diye Salak Leyla da çocuğu ikna ediyor sanki ayrılalım dese zorlayacak psikopat karakterler denmiş gibi görülmesine de karşıyım çünkü Osman öyle bir karakter değil ben de isterdim Osman kendi ayrılsın Leyla'dan hata yorumlarımda da yazmıştım ama ısrarına da kızamıyorum çocuk mutluluğunu bırakmak istemiyor hiç kimse mutlu olduğu ve sevdiği şeylerden kolay kolay vazgeçemez
    Konu mehmetlover tarafından (11-03-19 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    elitay88 (11-03-19), ozenc-can (12-03-19), yedel (11-03-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    246

Aldığı Beğeni: 545

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar Sanem kendini SA-VU-NA-MI-YOR. Yaptığı şey o şartlarda en doğrusuydu. Bunu etrafındakiler de söyledi. Dış gözler bile doğru diyor. Keyfinden Can'ı üzmek için vermiş olsa Can yerden göğe kadar haklıydı. Hiç düşünmedin bizi aşkımızı diye. He bu değer verip değer görememek ise çok daha kırıcı. Sanem Can'a değer vermese o herkeslerden sakladığı kokusunun tarifini verir miydi? Bir tarif uçtu diye diğer tariflerden mahrum kalacak dediler ama tarif de uçmadı. Uçamaz. Bir koku her tende aynı durmaz. Sanem aşçıya aynısı olmadı ki zaten dedi. Can aynı durumda olsa demek vermezdi. Sanem'in bunu sorması gerek. Sormuyor. Sordurmuyorlar.

Emre söylediklerinde o kadar doğru yerlere vurgu yaptı ki. Seyirci de böyle düşünüyor. Can sen Sanem'i sevdiğine emin misin? Gerçekten sevsen böyle kırmazdın. O seni üzmemek için elinden geleni yapsın ama karşılığında sen onu en sevmediği noktalardan vur. Polen ile vur, Hüma ile vur, yaptığı işi beğenme, sürekli kendi kırgınlıklarını söyle. Sanem Can'ı üzecek bir şey yapmadı. Yiğit'e bile mesela ardından konum at Yiğit akşam sendeyim dese Can çıldırırdı. Gitmese bile üzmek için diyebilirdi. Gider babasıyla Yiğit'i tanıştırır. Babasının Yiğit'i övmesini sağlar. Bak nasıl başlangıç yaptım diye Can'ı üzerdi. Can Sanem'i kaybettiğini anlayamadı hiç. Ben istersem bana döner kafasında.

Bu bölüm aralarındaki kavga bitmeli. Artık ilişkilerini yoluna koymalılar. Yoksa güzel günlerden mahrum kalacaklar. Biz de sürekli aynı şeyler seyredeceğiz. O yüzden iyisi Can Aydın ailesine yeniden yakın olsun.

9. Beğenenler;
    mehmetlover (11-03-19), ozenc-can (12-03-19), yedel (11-03-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri