Sayfa 123/196 İlkİlk ... 2373113119120121122123124125126127133173 ... SonSon
979 sonuçtan 611 ile 615 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    amanayol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    2,592

Aldığı Beğeni: 549

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Öğretmenim ve 5'ten 12'ye öğrenci grubunu tanıyorum. Benim tanıdığım yaş grubunda affınıza sığınarak aklı bu denli kıt genç yok. Demek ki Sanem 5. sınıfa giden bir öğrenci olgunluğunda bile değil bana göre. Ya insan hiç mi yaşadıklarından bir şeyler öğrenmez. Can'ın peşinden bu denli koşması artık bana bööööğ dedirtiyor. Biraz onurlu davranıyor derken hop yine adamın peşinde.
    Can, Can, Caaaaan..Senin kıskançlığın sevgiden falan değil. Kişi kendinden bilir durumu. Sana ilgi gösteren bütün kadınlara mavi boncuk dağıttığın için Sanem-Yiğit birlikteliğini de sorgulayabiliyorsun. Sen önce kadınların ellerini senin üstünde dolaştırmalarına karşı çık. Eski sevgilinle samimiyetinin dozunu ayarla. Yoksa benim gibi bir tip gelir senin sevgini
    sorgular. Ben o adamın o kızçeyi sevdiğini düşünmüyorum.
    amanayol

2. Beğenenler;
    elitay88 (13-03-19), ipekaziz (13-03-19), seval2005 (13-03-19), Yasemin68 (13-03-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    246

Aldığı Beğeni: 545

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hûma ve olaylar...…………….

Çarpışma-Kuzgun ve benzer bir sürü dizi...…………… hepsinde bir anne-baba arama, bir bulma çabası, büyükkkkkk özlemler falan işleniyor.

Hiç inandırıcı değil. İnsanlar ne kadar severse sevsin onlarsız da yaşıyor. Özler anlarım, arada yanında ister anlarım ama doğa kanunu, herkes anne-babasız yaşayabilir. Olsaydı ne olurdu kısmını düşünür ama hayatının merkezi yapmaz. Tüm geleceğini aradığını bulmak için planlamaz.

Can'ın annesi ile olan ilişkisi örnek verdiğim dizilerden farklı da olsa, şu an Can'ın yaşadığı yine onlardan farklı da olsa bana hiçççççççç mantıklı gelmiyor. Hele de bu kadar yakınlık, canım-cicim halleri falan o kadar absürt ki. İşte o yüzden, Sanem'e sığınamayan Can'ın, uzatmasınlar, tamam deyip kurtulayım kafasında olması anlaşılır. Biraz da yeni kazıklar yemeli ki yeniden kopartsın bağları. Hüma'dan kurtulmak için şartttttttt…

Son fotolardan minnak bilgi
    Spoiler İçermektedir

Yeni kazığı yedi bile. Arkasından dolap çevirip Polen'i Hüma çağırdı. Yetmedi Sanem'in Can ile konuşmaması için baygınlık numarası çekti. Kadının yalanları keyfi. Ya işte yalan var yalan var. Sanem'in ki öyle masum ki. Öyle Can'ı korumak için ki. Yani onu affedip, yanında tutabiliyorsun ama Sanem'i dinlemiyorsun bile. Kusura bakmayın ama bu haksızlık. Sana değer verene saygısızlık. Büyü bozulmuş bilmem ne. Tamam biz de kızdık ama tek bir soruyu kendisine sorması lazım. Ben Sanem için böyle bir şey yapar mıydım? Cevabı yapardım ise o zaman kızmaya hakkı yok ki. Yapmazdım ise Sanem'i gerçekten sevip sevmediği tartışılır. Sevdiğin kadın hapiste yatsın ama kokunuz gitmesin. Sanem Can ben hapis yatarım sakın kokumuzu verme dese bile Can gider al be sevdiğim kadından önemli değil derdi. Seven insan fedakarlık yapardı. Gereksizdi sözünde durması ama Sanem işte sözünü tuttu. Can'a bilerek yalan atmadı. Kazık atmadı. Kumpas kurmadı. Ne kadar çok sevdiğini kanıtladı. Tabi anlayana tüm bu sonuç.

Emre Divit çok haklı konuştu. Seviyorsan bu kadar kırmazsın. Anlayış isteyen kadına gidiyorum demezsin. O kadın senin için neler yapmış prensip diye görmezden gelemezsin. Asıl bir tek ona güvenebilirsin. Annen Hüma yalancının teki, bencilin önde gideni, sevgi değil para diyor, iyilik değil statü diyor. Emre şimdi iyi olsa da zamanında bilerek kuyunu kazdı ve Aylin-Fabri tarafında yer aldı. Bunun ortaya çıkmamış olması Emre'yi masum yapmıyor. Hatasından ders almış biri yapıyor. Peki ya Sanem? Hırsından Can'a oyun oynadı mı? Can'ın hayatını yönetmeye kalktı mı? Sadece onunla mutlu olmak istedi. Baktı olamıyor ajansta anılarımız var gideyim dedi. Yeni bir yola girdi. Editör oldu. Hayallerinin peşine düştü yeniden. Can'ı da özgür bıraktı.

34. bölüm sonunda barışsalar bile Sanem ben yayınevini bırakıyorum ajansa geri dönüyorum diyemez. Yiğit'i yarı yolda bırakmaz istemez. Dönüşü için de bir sebep lazım. Mesela Can ısrar eder ve Sanem de zaman ister. Arkadaşları sensiz olmaz der geri döner. Birini bulduysan bırakamazsın ki... Bıraktıysan zaten hiç bulmamışsındır. Yola yoldaş ile gidilir. Bir insanın birini bulması o kadar zor ki. Bu sözler zaten Can'ın gidemeyeceğini gösterir. Tabi Sanem'in de. Buldular birbirlerini ve bir daha bırakamazlar. Kavga etseler de, birbirlerine kızsalar da, ayrı fikirlerde olsalar da, gitmek isteseler de gidemezler. E kimse gitmiyor peki Can Sanem'i geri döndürecek mi? Sanemsiz ajans Can için çok boş. Sanem gidince anında uçak biletini aldı. Biraz daha inat etse hayatından da gidecekti. Neyse ki sadece ajanstan gitti. Mevkıbe'nin de dediği gibi dönülür.

Fotoyu ben de gördüm. Can 34'te de 35'te de yayınevinde anlaşılan. Geçen bölümde gelmişti ama mecburiyetten. Art director ile toplantı vardı. Sonra art directorlüğü Can aldı. Polen'in kitabı için uğraşacaklarına Sanem'in romanı için uğraşsalar daha ilgi çekici olurdu. Bize ne Polen'in yemek kitabından. Çıksın da bitsin şu konu. Bıkmışız Polen'den Polen'in yemek kitabı için toplantılar, fotoğraf çekimleri, fotoğraf seçmeler, övgüler övgüler. Polen iyi yemek yapıyor olabilir ama bir Mevkıbe Sultan samimiyeti yok. Neyse oyalansın bizimkileri de bir araya getirmiş olsun. Erkenci Kuş romanı yazılmaya başlandı nihayet. Kitaba görseller lazım. Belki kitapta Can'ın da emeği olur. Polen'in yemek kitabında bile katkıları var. Sevdiği kadının romanına destek olmazsa görünmesin sakın gözümüze. Yiğit'e gelince Polen kadar rahatsız edici değil. Belki Sanem pek yüz vermediği için belki de Deren'e yönelme ihtimali olduğu için. Şimdilik Sanem'den hoşlansa da ileride Deren'e ilgi duyacağını düşünüyorum. Ayrıca Can'a iyi oluyor. Sanem neler çekti senin etrafındaki kızlardan. Biraz da sen çek. Sen tasalan. Kıskan.

Spoiler İçermektedir

34. bölümde barışsınlar ve artık ilişkileri ciddi boyutlara gelsin. Sezon sonuna kadar anca nişan yaparlar. Yine ayrılık olmazsa elbet. Bulduysan bırakamazsın lafından sonra bir karakterin gitmesi olmaz. Gelmesi mümkün. İyi yorumlar diliyorum herkese.

4. Beğenenler;
    amanayol (13-03-19), Yasemin68 (13-03-19)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydın Erkenciler

Bizim köye bol bol yağıyor, sizin oralarda durum ne? Koca karı fırtınası zamanı, amannnn dikkattttt...

Alıntı amanayol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğretmenim ve 5'ten 12'ye öğrenci grubunu tanıyorum. Benim tanıdığım yaş grubunda affınıza sığınarak aklı bu denli kıt genç yok. Demek ki Sanem 5. sınıfa giden bir öğrenci olgunluğunda bile değil bana göre. Ya insan hiç mi yaşadıklarından bir şeyler öğrenmez. Can'ın peşinden bu denli koşması artık bana bööööğ dedirtiyor. Biraz onurlu davranıyor derken hop yine adamın peşinde.
    Can, Can, Caaaaan..Senin kıskançlığın sevgiden falan değil. Kişi kendinden bilir durumu. Sana ilgi gösteren bütün kadınlara mavi boncuk dağıttığın için Sanem-Yiğit birlikteliğini de sorgulayabiliyorsun. Sen önce kadınların ellerini senin üstünde dolaştırmalarına karşı çık. Eski sevgilinle samimiyetinin dozunu ayarla. Yoksa benim gibi bir tip gelir senin sevgini
    Tam da senaristin zeka yaşında Sanem. Ne yazık ki, kızın doğru davranışı bölümün onda birini anca kaplıyor. Sonra bildiğimiz Sanem.

Yine giydir sarı elbiseyi. Yine gitsin üst kata. Yine Can'ın kendisini görmesini sağlasın ama dönüp bakmasın. Kutusunu doldursun, büroda olan küçük bir parfüm şişesini koysun kutuya ama koymadan önce şöyle havaya bir sıksın. Sonra kalbim nerede diye kalemini arasın ama tüm bunları Can'ı görmezden gelerek yapsın. Sonra izleyelim Can'ın o kokuyu kaçırmamak için Sanem'in eski masasının etrafında dolandığını. Niye illa ikisini baş başa yazıyorsun? Amaç aklını başından almaksa, yüzüne bakmayarak öyle bir alır ki, Can kim olduğunu bile unutur.

Can'ın sevgisini sorgulamayan mı kaldı?

kardeşi ve annesi akraba-kan bağı üzerinden affını aldı. Deren, işine bağlı eski personel statüsünde yırttı. Metin çocukluk arkadaşı da olsa kurtulamadı duvardan........... Sanem........... yok, kız ne kadar iyi niyetle yapsa da hayır, Can küstü, barışmıyor. Hakikaten ikisinin de zeka yaşı senaristinkiyle örtüşüyor.

Ön izlemede rüzgara göre yön mü tahmin edecek? Ne işine yarayacak? Karayelin estiği yönü mü bulacak? Poyraz'a karşı mı otele ulaşacak? Komik mi o sahneler? Can da çocukluğuna veriyor zaten. İlk bölümlerdeki yön bulamama sahnesine atıfsa niye ikisi de o anı anımsamıyor? Belki yine de otel çıkacak karşılarına o zaman anımsarlar...(bekleyeyim bu kısmı, sonra kızarım)

Barışmadan dönmeyi nasıl başaracaklar bir de bunu merak ediyorum.

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni kazığı yedi bile. Arkasından dolap çevirip Polen'i Hüma çağırdı. Yetmedi Sanem'in Can ile konuşmaması için baygınlık numarası çekti. Kadının yalanları keyfi. Ya işte yalan var yalan var. Sanem'in ki öyle masum ki. Öyle Can'ı korumak için ki. Yani onu affedip, yanında tutabiliyorsun ama Sanem'i dinlemiyorsun bile. Kusura bakmayın ama bu haksızlık. Sana değer verene saygısızlık. Büyü bozulmuş bilmem ne. Tamam biz de kızdık ama tek bir soruyu kendisine sorması lazım. Ben Sanem için böyle bir şey yapar mıydım? Cevabı yapardım ise o zaman kızmaya hakkı yok ki. Yapmazdım ise Sanem'i gerçekten sevip sevmediği tartışılır. Sevdiğin kadın hapiste yatsın ama kokunuz gitmesin. Sanem Can ben hapis yatarım sakın kokumuzu verme dese bile Can gider al be sevdiğim kadından önemli değil derdi. Seven insan fedakarlık yapardı. Gereksizdi sözünde durması ama Sanem işte sözünü tuttu. Can'a bilerek yalan atmadı. Kazık atmadı. Kumpas kurmadı. Ne kadar çok sevdiğini kanıtladı. Tabi anlayana tüm bu sonuç.
    Kazığın atılması ile 'yendiğinin' hissedilmesi arasında geçen zamandayız. Can daha o kazığın kaynağını bilmiyor. Arkasından yaptığı hiçbir şeyi görmedi daha. İnsan partide bayılıp evde normale dönen anneden de şüphelenir ama Can hiç o kafada değil. Aksine açık kapatma derdinde gibi. Bu hafta laf çarptı da biraz rahatladım.

Can da yapardı...... ama işte artık -di li geçmiş zaman kullanıyorum. Şimdiki Can yapar mı bilemiyorum. Hem Sanem'e hem de bize aşkını ispatlamalı. Yoksa kimse inanmayacak Can'ın sevdiğine.

Emre Divit çok haklı konuştu. Seviyorsan bu kadar kırmazsın. Anlayış isteyen kadına gidiyorum demezsin. O kadın senin için neler yapmış prensip diye görmezden gelemezsin. Asıl bir tek ona güvenebilirsin. Annen Hüma yalancının teki, bencilin önde gideni, sevgi değil para diyor, iyilik değil statü diyor. Emre şimdi iyi olsa da zamanında bilerek kuyunu kazdı ve Aylin-Fabri tarafında yer aldı. Bunun ortaya çıkmamış olması Emre'yi masum yapmıyor. Hatasından ders almış biri yapıyor. Peki ya Sanem? Hırsından Can'a oyun oynadı mı? Can'ın hayatını yönetmeye kalktı mı? Sadece onunla mutlu olmak istedi. Baktı olamıyor ajansta anılarımız var gideyim dedi. Yeni bir yola girdi. Editör oldu. Hayallerinin peşine düştü yeniden. Can'ı da özgür bıraktı.
    Hikayenin en masumu Sanem. En başta Emre'ye ve yalanlarına inandı. Aslında Sanem'in de hatası var! 40. yıl partisinde duyduğu şirketi kapatıyoruz lafının FH için söylendiğini sanması. Kalan her şey onun üstüne inşaa edildi. Sonra Can'a olan aşkı ve onun için halen her şeyi yapabilecek bir kafada olması.

Aşk bu kadar gözü kara mı yapmalı?

Sanem, kendi kırılmalarının üstünde hiç durmuyor. Canı yansa da bunu yansıtmıyor. Her an şansını yeniden denemeyi gurursuzluk olarak görmüyor. Doğrusunu o mu yapıyor?

Şahsi fikrim.... HAYIR, ASLA DOĞRU DAVRANMIYOR. Ne kadar severse sevsin her insanın önce kendine saygısı olması lazım. Biz bu dizinin tüm kadınlarında o saygısızlığı görüyoruz. Ne onurlarını, ne gururlarını izlemedik hiç birinin. Belki örnek diye vereceğimiz iki sahne vardır. Biri Polen'i dg de bırakıp giden Can'dan sonra kızın not ile evi terk etmesi (niye kaldığı kısmını hiçççççç yazmıyorum, sadece son hareketini baz alıyorum) ve Sanem'in yeni işe başlaması... 33 bl de iki sahne mi buldum kadınların doğru hareketi olarak? Vallahi bravooooo

Sanemsiz ajans Can için çok boş. Sanem gidince anında uçak biletini aldı. Biraz daha inat etse hayatından da gidecekti. Neyse ki sadece ajanstan gitti. Mevkıbe'nin de dediği gibi dönülür.
    İyi bir sebep ile........ çok iyi bir sebep ile.......... KA da nişanlılık iyi bir sebepti. Burada da sağlam bir sebep gerekiyor geri dönmesi için, yoksa bırakalım çalışsın orada. Hem bize de ceyin az olduğu sahneler olarak geri döner ve başımız çok ağrımaz.

Fotoyu ben de gördüm. Can 34'te de 35'te de yayınevinde anlaşılan. Geçen bölümde gelmişti ama mecburiyetten. Art director ile toplantı vardı. Sonra art directorlüğü Can aldı. Polen'in kitabı için uğraşacaklarına Sanem'in romanı için uğraşsalar daha ilgi çekici olurdu. Bize ne Polen'in yemek kitabından. Çıksın da bitsin şu konu. Bıkmışız Polen'den Polen'in yemek kitabı için toplantılar, fotoğraf çekimleri, fotoğraf seçmeler, övgüler övgüler. Polen iyi yemek yapıyor olabilir ama bir Mevkıbe Sultan samimiyeti yok. Neyse oyalansın bizimkileri de bir araya getirmiş olsun. Erkenci Kuş romanı yazılmaya başlandı nihayet. Kitaba görseller lazım. Belki kitapta Can'ın da emeği olur. Polen'in yemek kitabında bile katkıları var. Sevdiği kadının romanına destek olmazsa görünmesin sakın gözümüze. Yiğit'e gelince Polen kadar rahatsız edici değil. Belki Sanem pek yüz vermediği için belki de Deren'e yönelme ihtimali olduğu için. Şimdilik Sanem'den hoşlansa da ileride Deren'e ilgi duyacağını düşünüyorum. Ayrıca Can'a iyi oluyor. Sanem neler çekti senin etrafındaki kızlardan. Biraz da sen çek. Sen tasalan. Kıskan.
    Bak bir aklıma takılan ama yazmaya unuttuğum konu daha... Israrla Polen'in bir kaç güne gideceği söyleniyor dizide. Kadroya adının yazılması gitmesine engel değil kitap işi de hızlandırıldı. Bir haftada halledecekler. Tabii bu gidiş muhabbeti Can ile gidebilmek içindi ama Polen'in işi gücü hakkında hiçbir şey konuşulmuyor. İşe dönmesi gerekiyor mu? Yoksa Can gitmeyince Polen de iyice kudurup burada mı kalacak? Sen diyordun ya, bu kadının anlaması için daha ne olması lazım? Hakikaten ne olması lazım merak ediyorum. Kız takıntılı manyağın teki oldu çıktı.

Yiğit-Deren uyumlu olacak mı meraktayım. Deren'e iyi biri lazım. Yiğit iyi... Bir arada biraz daha görelim bakalım ne olacaklar

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

34. bölümde barışsınlar ve artık ilişkileri ciddi boyutlara gelsin. Sezon sonuna kadar anca nişan yaparlar. Yine ayrılık olmazsa elbet. Bulduysan bırakamazsın lafından sonra bir karakterin gitmesi olmaz. Gelmesi mümkün. İyi yorumlar diliyorum herkese.
    amannnn yeterrrrrrr ayrılık ayrılık çok sıkıldım. Bir de ayrılıkların sonrası yaşananlar benzedikçe ayrılıklar da anlamsızlaşıyor. Gerçi Can bu kez daha inat çıktı. 3. ayrılıkta daha da inatlaşıp Polen ile evlenir, ohhh sen sağ ben salim, küfürlerimiz ile anarız yazanları........................

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    amanayol (14-03-19), seval2005 (13-03-19)

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Öğretmenim ve 5'ten 12'ye öğrenci grubunu tanıyorum. Benimtanıdığım yaş grubunda affınıza sığınarak aklı bu denli kıt genç yok. Demek kiSanem 5. sınıfa giden bir öğrenci olgunluğunda bile değil bana göre. Ya insanhiç mi yaşadıklarından bir şeyler öğrenmez. Can'ın peşinden bu denli koşmasıartık bana bööööğ dedirtiyor. Biraz onurlu davranıyor derken hop yine adamınpeşinde.
    Can, Can, Caaaaan..Senin kıskançlığın sevgiden falan değil. Kişi kendindenbilir durumu. Sana ilgi gösteren bütün kadınlara mavi boncuk dağıttığın içinSanem-Yiğit birlikteliğini de sorgulayabiliyorsun. Sen önce kadınların ellerinisenin üstünde dolaştırmalarına karşı çık. Eski sevgilinle samimiyetinin dozunuayarla. Yoksa benim gibi bir tip gelir senin sevgini

Sevgili amanayol

Valla öğretmenim, al benden de bi o kadar....sahiden çok sıkılıyorum Sanem’i izlerken

Gerçekten zaman zaman utanıyorum bile
    Hüma ile resim çektiren Polen’in yanına yanaşarak fotoğraf karesine girmeye çalıştığında misal, bir kadın olarak hicap duyuyorum

Sen ki hani çok haklısın ya, hani Can katı, affetmeyen,durup dinlemez, laftan anlamaz bir inatçı ya....eeee o zaman bu haller neden? Bi sakin olsan, bi geri dursan, hafif bir yavaşlasan.....biz ve Can seni izlerken “yaaaa bu kız sahiden üzgün, sahiden derin yaralı” desek.....Can o zaman düşüncelere dalsa....haksızlık etmedi bence ama, haydi neyse, acaba haksızlık mı ettim diye düşünse

Yahu kız resmen o sarı elbiseyi giyiyor, gelip Can’ın burnunun dibine giriyor, adamı tahrik edip, bak neler kaçırıyorsun, sana göstereyim diyor

Bir tek ben mi rahatsızlık duyuyorum bu durumdan Allah aşkınıza?

Kadın’ı bu derece küçültmek neden?

O yemek yapma sahnesi mesela....Sanem elindeki bıçakla,kesme tahtasının üstündeki bütün sebzeleri parça parça ediyor, etrafa saçıyor,birazını da yere atıyor.....gerçekten izlerken komik ve şirin mi bulunuyor bu görüntüler?Sanem o sahnede 5-12 yaş gurubu değil....0-3 yaş gurubu imajı yaratıyor bende
    Koskoca bölümün kısacık bir kaç saniyelik anında ablasına akıl verecek olgunlukta cümleler yazıyor....ama dizinin geri kalan 120 küsur dakikasında CeyCey’le resmen saçmalık yarıştıracak kıvamda abuk sabukluklara imza atıyor

Can deseniz evlere şenlik....Alçak dağları, orta yüksekliktekileri ve hatta bayağı, bayağı, bayağı yüksek dağları da ben yarattım....Everest’i falan da yaratacaktım , ama işim çıktı....istesem onuda rahat yaratırım edasıyla dolanıyor ortalıkta

Eeee ben de O’nun yerinde olsam, öyle dolanırım herhalde...buna tıpta İktidar Zehirlenmesi deniyor....yemeklerden sonra 15 dakika aşağılanma, her sabah aç karnına suratına yiyeceğin iki okkalı tükürükle bir aya kalmaz iyileşir....ama nerdeeeeee

Çevresindeki herkes Can’a “sen ne yüce bir varlıksın? Sen nasıl hem bu kadar şahane fotoğraflar çekebiliyor ve aynı zamanda yemek yaparken, artdirector’luk te edebiliyorsun?” dedikleri için adam şişirdiği kanat kaslardan kollarını kapatamaz hale geliyor tabii

Şimdi fragman, ön izleme, arkadan bakma, yandan kesme falan gibi kısa görüntülere bakıyorum da, Garp cephesinde yeni hiiiiççççç bir şey yok

Yine Sanem dağ bayır saçmalaya saçmalaya, ama öyle böyle değil, bayağı, bayağı bayağı saçmalaya saçmalaya dolanıyor....yine özgüven gurusu Can Divit kendisini buluyor....yine birbirlerine çemkiriyorlar

Yine sevimsiz bir şekilde Can kızı tersliyor, Sanem de terslendiği halde hâlâ 12 IQ’dan fazlası bulunmaz bende tavrında cümleler kuruyor

Yapmayın, etmeyin Allahaşkınıza.....kadını bu kadar küçültmeyin

Sanem kalksın gitsin, kendi başına bir kitap yazsın....bu kitabı illâ erkek olması şart değil, bir kadın editörle de olabilir (burada cinsiyet önemli değil) editlesin, yayınlatsın....başarılı olsun....akıllı ve olgun davransın...ablasına dahi örnek olsun

Ben o eski Sanem’i istiyorum.....Osman’la dertlleşen,yaptığı hataları sırtlanmaya hazırlanan, kendine güvenmesi gerektiğini anlayan Sanem’i....bu Sanem’i değil
    Konu ipekaziz tarafından (13-03-19 Saat 10:30 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    amanayol (13-03-19), seval2005 (13-03-19)

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hepiniz süpersınız harıka yorum ve tepkıler hep istedıklerımızı herkes dıle getırıyor da yazarımız gormuyor,,,,,,,, bu bolumde dag da barışma falan yok, huma hanım gene devrede ,, hasta numarası yaparak canı çagırıyorlarmış ........ öyle duydum yanı o guzel sahneler ( agva gıbı çöp) meyhane sahnesı bu bolum komedı olurmu bılmem , cey-cey zorunlu evlenme olacagı için meyhaneye gıdıyor da can nasıl cey cey le gıdıyor onu bılmıyorum........ meyhanede cok içince cey cey heralde kavgalar olacakmış dıye duydum. Polen maleseffffff bu sezon sonuna kadar dızıde,,,,, gıtmıyormuş... leylanın yerıne yenı fınans yardımcısı gelıyormuş bu bolummu 35 bolummu bılmıyorum ...... yenı bırısı için daha goruşuyorlarmış ama kız mı erkekmı bellı degıl ..... ne için gelecek gorecegız bunlar şu anda duyduklarım baskalarından,,,,,,, demekkı uzun bır sure barışma yok madem barışmıyacaklar o zaman dık duran sanem yapsınlar yazarımız dan istıyoruzxzzz........zaten herkes gıbı canın bıze ve saneme gercekten aşık oldugunu gostermesı lazım inancımız cana kalmadı ..... sanem için de artık sonda dedıgı gı polenın mumkunse benım çevremden uzak dur dedıgı gıbı bahanesı de hazır kıtap için baska bışeyler için yukarıya cıkmaması bıraksın edıtorlugu de can yapsın toplantılara da katılmasın yıgıte bahanesı de hazır polen istemıyor ......... ama olurmu yazarımız gene dıbıne dıbıne sokar hatta daha ilerısı huma hastalandı dıye geçmiş olsuna da gıderrrrrr gene azarlanır kuçuk duşurulur alay edılır bunlar komık sahneler yazarımız komiklık olsun dıye yazıyor...... aslında herkes tepkısını koysa kımse izlemese de reytıngı 3 lere duşşe anlasalar ne kadar cıddı oldugumuzu,,,,,, herkese sevgıler.

10. Beğenenler;
    amanayol (13-03-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri