Sayfa 127/196 İlkİlk ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... SonSon
979 sonuçtan 631 ile 635 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    187

Aldığı Beğeni: 241

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

elitay harika fikirlerine katiliyorum.

yeni bolum basladi.
    ozette cok keyifliydi. sanem ve can i bir kez daha izlemek eglenceliydi.

iyi seyirler...

2. Beğenenler;
    elitay88 (17-03-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    246

Aldığı Beğeni: 545

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Doga2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elitay harika fikirlerine katiliyorum.

yeni bolum basladi.
    ozette cok keyifliydi. sanem ve can i bir kez daha izlemek eglenceliydi.

iyi seyirler...
    Teşekkür ediyorum.

Hemen bölüm yorumumu da kısaca yapayım. Bence bölüm fena değildi. Hatta sonu belki de en güzel sonlardandı. Klip bir kere muhteşem olmuş. Aşk galip geldi.

Sanem aslında elinden geleni yapmıştı. Sadece Can'ın aşklarından vazgeçmediğine ikna olması lazımdı. Balkanlara gitmeyeceğini öğrenince barışma adımını attı. Polen ne ucuz planlar peşinde öyle. Yok Sanem Yiğit ile giderse Can sinirlenirmiş o sırada Polen de ikna edermiş. Hayır sizin ilişki tarih olmuş asıl. Adam seni artık istemediğini belli etmiş. Başkasına aşık olduğunu göstermiş. O aşkı kaybetmeye hazır değil. Daha ne çabalıyorsun? Yiğit çok haklıydı tabi mutluluk sarhoşluğundan konuşmadıysa öyle. Sen de artık vazgeç dedi. Can gözleri önünde Sanem'i kaçırdı konuşmak için. Balkanlara gitmiyorum dedi. Gidemem dağ evine gidicem dedi.

Kartepe yine küs dönülen bir gezi oldu dizide. Ağva Kartepe böyle oldu ama artık bir kere de küs değilken gitsinler bir yerlere. Sanem romanı için sessiz bir yere gitmek istesin. Can da onu Sapanca'ya götürsün. Hem dediğim gibi Can da artık romanı merak etsin. Önizlemede barıştıkları net anlaşılıyor. Birbirlerine sözler veriyorlar. Sanem Polen artık gitsin ya diyor sesi kısık. Seyircinin sesi aslında o ses. Gitmeyecekse de bol bol CanEm aşkını görsün. Barıştıklarına göre Can da artık mesafesini net bir şekilde koyar herhalde. Sanem geri döner mi bilmem ama Can döndürmek ister.

Kartepe'de Sanem'in Can'a söyledikleri çok etkileyiciydi. Can da etkilendi ve en başından gitmeyi düşünmesinin yanlış olduğunu anladı. Gerçek aşk tarifi de Can'ın kendi aşkını sorgulamasına yol açtı. Sonuç olarak gidemedi. Sanem Can'ın gitmeyeceğini öğrendikten sonra gitmekten vazgeçti. Sadece bunu yolda Yiğit'e söyledi herhalde. Sanem de gitmedi. Bakalım sonrasında neler olacak? Belki yeniden evlenme meselesi gündeme gelebilir. Evlilik teklifi yapılır mı acaba? Ay taşı yüzüğü vardı. Leyla-Osman, Ayhan-CeyCey derken bir de yıldırım nikahıyla Sanem ve Can evleniyormuş. Hüma ve Mevkıbe de mecburen dünür oluyormuş. Mevkıbe Sanem ondan habersiz evlenirse tüm geleneklerin yerine getirilmesini ister. Nasılsa artık evlendikleri için de Hüma artık karşı çıkamaz. Bir de azıcık Hüma oğlu için bir şeyler yapsın. İstemese de kabul etsin Sanem'i. Neyse daha o bölümlere var gibi. Şimdilik Sanem ve Can barıştılar. Herkese iyi yorumlar dilerim güzel bölümdü.

4. Beğenenler;
    amanayol (17-03-19), Doga2014 (17-03-19)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnnn Erkencilerrrrrrrr

Dünkü ne güzel bir bölümdü...

Hiçççççç Zeber yoktu...……..

Hiççççççç Mahalle yoktu...…….

Hiççççççççç Cey ve Ayhan yoktu...……..

AAAA var mıydı? Ben hiçççççççççççççççççç İZLEMEDİM.... Hemen sesi kapattım, tv de Güldür Güldür'e kahkaha attım, sonra göz ucumla Sanem-Can, Can-Cey, Deren ve diğerleri gibi sahnelerde sesi açtım.

O eziyetlere katlanılacak gibi değildi.

Benim tatlış çocuklarımın tatlı tatlı didişmesi, birbirini tanıması, kabullenmesi, çıkış yolunu aramaları-anlatmaları-bulmaları hepsi gerçekten güzeldi. Haftalar sonra SENARİSTLERE GÜZEL BİR TEŞEKKÜR YOLLAYAYIM...

Demek ki isteyince oluyormuş.

Kimya'nın dün oyunculuk kısmını nihayet gördük. Bundan da memnunum. Çünkü tüm sahneleri hep tepeden bakan, aşırı kendine güvenli ve hep kazanacağından emin bir kadın görüyorduk. Dün ise tüm kurşunlarını tüketmiş ve yenilmiş birinin çırpınışları vardı. Yüzündeki ifadelerin geçişleri çok iyiydi.

Yiğit ile halen farklı karakterler sergiliyorlar. Yiğit hala kimseyi rahatsız etmiyordur. Adam doğal bir çaba içinde. Çünkü karşı tarafta bir sorun var, biliyor. Çözülmezse kendisi için umut var. Umut varsa çaba olur.

Yeni oyuncu, yeni oyuncu... konuk oyuncuyu biraz fazla mı abarttık? İşe başvuran kişiyi Emre çok beğenecek, çarpılacak, Leyla da kıskançlıktan kuduracak mıydı? Setten haber uçuranlar ya da haber aldığını sananlar 'kulaktan kulağa' oyuncuları gibi sanki...

Hûma azalarak yok olsun. Dün Can yalanını yakaladı ve yüzledi ama kadın yüzsüz. Kaybetme hissi ile neler yapacak diye tırsmıyor değilim. kabullenip oturmayacak ve yeni bir ana-oğul kavgası yolda.

Gelelim tüm bu güzel bölüm mutluluğundan sonra aklıma takılan ön izlemeye...…..

-Ben seni bir daha asla bırakmayacağım...

İşte bu cümleyi hiççççççç sevmedim. Büyük cümlelerin dizilerde karşılığı mutlaka tam zıttı olur.

Daha önce iki kez Can, Sanem'e kızdı. Ayrılma kararı aldı, yani KIZI BIRAKTI... Sanem de çekti gitti. İlkinde bakkala, ikincide yayınevine kapağı attı.

şimdi Sanem'in bitti diyeceği bir olaya evrilmesin hikaye. Çünkü ben Can'da gitme potansiyelini de bu kez giderse Sanem'de peşine düşmeme kararını da görüyorum. Çünkü dağdaki Sanem gidecek bir adama ayak diretiyordu. İşte o yüzden yeni olayımızı merak ediyorum. Kabahatli bir Can şu ara aşkından şüpheye düşüren Can'dan iyice soğutur bizi. Amannnn dikkatttttttttttttt

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    amanayol (17-03-19), yedel (17-03-19)

Durum:
    seyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bencede güzel bir bolumdü.sonuda uzun zamandır güzel olan bir bölümdü.hümayı çok gormemek bana iyi geldi.birazda polen ve hümanın sinir oluşlarını görmek istiyorum.canem aşkını görelim.vazgeçilmeyişini görelim birazda.
    CanıN sürprizlerini..oyunları bozuşlarını görelim.belliki bu polen daha adam olmayacak.hümaya güveniyor.yazık gurursuz kadın.mutlu olarak tv başından kalktım şükür.romantik bir yere gitsinler küs olmadan birde öyle görelim..

8. Beğenenler;
    yedel (17-03-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 423

Bahsedilme
    6 Mesaj

Erkenci Kuş dizisinin kadrosuna flaş transfer!

Star'ın sevilen dizisi tatil arası vermeden yaz boyu devam edecek.

Star'ın geçen haziran ayında ekran macerasına başlayan ve kısa sürede fenomen olan dizisi 'Erkenci Kuş', cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.

Gold Film imzalı Erkenci Kuş dizisinin, tatil arası vermeden yaz boyu devam etmesi planlanıyor.

Öte yandan Aslı Zengin ile Banu Zengin'in kaleme aldığı dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katılacak. Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrolünü paylaştığı 'Erkenci Kuş'un kadrosuna, usta oyuncu Taylan Erler dahil olacak.

Taylan Erler, Çağrı Bayrak'ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizide Polen (Kimya Gökçe Aytaç) karakterinin babasına hayat verecek.

Birsen ALTUNTAŞ- MEDYATAVA

10. Beğenenler;
    amanayol (17-03-19), Yasemin68 (17-03-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri