Sayfa 144/196 İlkİlk ... 4494134140141142143144145146147148154194 ... SonSon
980 sonuçtan 716 ile 720 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

erkencıler....... evt bu nafta yok dızımız ....leyla ve emrenın dugunu dızıyı uzatmak için heralde ikisi bırbırını daha tanımadılar bıle............saçma bır buluş. herkes sanem ve canın evlılıgını beklıyor olmazsa hayal kırıklıgı olur seyırcıye....evlenmelıler dızı burdan devam etmelı....40 bolum de dızı degışık bır seneryo ile gelecekse....bu bence sanemler zengın olmalı mıras gıbı .....can larda iflas etmelı.....ıkısı de evlı can ve emre eşlerın den dolayı işlerı olmalı huma da fakır olmalı dızı komik olarak izlenır.........sevgıler

2. Beğenenler;
    elitay88 (07-04-19), yedel (06-04-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragman yayınlanmış. gene bızımkıler ailelere takılmışlar...can ve sanem evlenemezken emre ve leyla aradan cıkacaklar evlenerek.....onlar evlenırse gızlı artık can ve sanem kırmızı kar yagınca evlenırler......artıkailelerde sevgılı oldugunu ve evlenmek istedıklerını bılıyor bundan sonra yan yana bıle zor getırırler ıkısını......bızımkılerde gızlı saklı ne kadar yan yana gelırse artık ....tabıı huma emreyı boşamak için de ugrasacaktır... leylanın evlılıgı mahallede bol dedıkoduya sebep sanem artık kendını assın bunlar komık oluyor dıye duşundu yazar.......40 bolum de yenı erkencı kuş yazıyorlarmış artık ....eskı bolumlerın ıçınden çıkamadılar......yenı bolumde heralde ayrı can ve sanem....boşanmış leyla ile başlarlar.....yaratıcılıkları bu heralde.....ayrı can ve sanem yenıden ben izlemem.......seyırcıyı bılmıyorum onlarıda gorecegız bakalım .............................................

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gece gece iki şey yazıp gideyim...

1. 40 tan sonrası ayrı, ama hazırlıklar yapılıyor olmasa bu hafta yazılanı izlerdik. ana konuya aykırı bir şeyler değişmiş belli. Zaten ben ona değil de Demet'in 'saçlarına bakınca farklı göreceğim' cümlesine yazmıştım. Askerlik ertelendi mi bilmiyorum. zaten bedelli nesini erteleyecekler?

2. frg. bazılarını yanıltmış, masada şahit gözükmüyor. Büyük ihtimalle Can ile Sanem, gerçekten evlendirileceklerse Leyla ile Emre'nin şahidiydi ve annelerin hışmından koruyorlardı. Ya da fırsat bu fırsat prova yapıyorlar. Bence elbette bu yorum. Masadaki şahitler çoktan masayı terk etmiş de olabilir.

Bir de şunu yazayım, Demet törende tepeden tırnağa harika gözüküyor...

iyi geceler
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

5. Beğenenler;
    elitay88 (07-04-19), sanemsi (07-04-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    251

Aldığı Beğeni: 553

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1. 40 tan sonrası ayrı, ama hazırlıklar yapılıyor olmasa bu hafta yazılanı izlerdik. ana konuya aykırı bir şeyler değişmiş belli. Zaten ben ona değil de Demet'in 'saçlarına bakınca farklı göreceğim' cümlesine yazmıştım. Askerlik ertelendi mi bilmiyorum. zaten bedelli nesini erteleyecekler?

2. frg. bazılarını yanıltmış, masada şahit gözükmüyor. Büyük ihtimalle Can ile Sanem, gerçekten evlendirileceklerse Leyla ile Emre'nin şahidiydi ve annelerin hışmından koruyorlardı. Ya da fırsat bu fırsat prova yapıyorlar. Bence elbette bu yorum. Masadaki şahitler çoktan masayı terk etmiş de olabilir.

Bir de şunu yazayım, Demet törende tepeden tırnağa harika gözüküyor...

iyi geceler
    Değişiklikleri ben de merak ediyorum. Can kendisi söyledi röportajda Ocak ayında askere gideceğim. Mecburen saçlar ve sakallar kısalacak. Uzaması da 1 seneyi bulur. Demet de benim için fark etmez. Ben zaten saçına başına kıyafetine takılarına bakıp oynamıyorum. Gözlerine bakıp oynuyorum. Duygu işi oyunculuk dedi. O nedenle ben yazın gideceğini düşünürken bir anda böyle bir şey olmadığını öğrenmiş oldum. Haliyle tahminlerim değişti.

Bambaşka bir Erkenci Kuş. İşte bu ifade beni korkuttu. İyi bir şey de olabilir. Bambaşka deyince sanki dizinin konusu değişecek gibi. Kurgusu değişebilir belki.

Benim için radikal değişiklik evli çiftin maceraları olabilir. Ayrı Sanem ve Can düşünülemez. İnatlaşma konusu bölümlerce sürdü ve reyting düştü. Nişanlı olarak devam edilebilir. Leyla ve Emre evliliği karıştırıyor dizi. Dizide bir evli çift olacak. Aniden evlenen bir çift ve bu çift esas çift değil. Neden ilgi çeksin ki? Konsept eğer evli çiftler üzerinden gitmeyecekse neden evlendiriyorlar? Bakın mutsuz oldular diye göstereceklerse hiç almayalım. Herkesin aşkı bir değil. Mutlu LeyEm evliliği de yazsalar CanEm de evlenir zaten. Anlam veremedim bir türlü. Can ve Sanem için evlilik çok konuşulmuş bir konu. Leyla ve Emre ise ilk defa konuşuyor ve evleniyor öyle mi? Kız isteme yok, söz yok, nişan yok, aileden onay almak yok, sevgili olmak yok. Emre abisine flört etmeden evlenilir mi diyordu. Şimdi kendisi flört etmeden evleniyor yani. Analitik Leyla ailesinin göz bebeği ailesini karşısına alıyor. Sanem bile böyle bir şey yapmadı senaristler. Ne bileyim tuhaf geldi işte.

Fragman da beni şaşırtmadı. Kötü diyemem. Muhteşem de diyemiyorum. Eh işte CanEm var. İyi yorumlar...

7. Beğenenler;
    sanemsi (07-04-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Bahsedilme
    0 Mesaj

radıkal degışiklik olacaksa.....evlı can sanem olmalı.......zaten evlı degılken bıle yan yana maceralarını ızledık...................evlıyken duşunun ....ınatlasan.soz dınlemeyen.her şey yasam bıçimi sanem...harıka olur.....komedının de dıbı olur...nısanlı sanem artık zor olur ..leyla nın evlenmesı mahallede çok dedıkodu yaptırır..sanemın lafları çıktıgında izledık....osman şimdı mahallede madur bır delıkanlı mevkıbe ve nıhat bunu nasıl kaldıracak....bu nedenlerden dolayı mevkıbe saneme yasaklar koyar goruşturmezzzzz .bız dızıde bunları gorduk......şimdı bunları unutun yenı bır dızı yazıyoruz dıyorlarsa........bılmem tutarmı tutmazmı........gorecegızzzzzzz ayrı can ve sanem yenı baştan artık izlenmez.....can başkasıyla veya sanem başkasıyla hıç izlenmezzzzz......keşke o gızlı nıkahı can sanem yapsaydı....leyla ve emrede aracılık yapsalardı .ailelere karsı...bır bebek herkesı barıştırsaydı.. klasık ama her zaman ızlenır........ ..iki veya üç bolumde bellı olur herkese ıyı pazarlar

9. Beğenenler;
    elitay88 (07-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri