Sayfa 145/196 İlkİlk ... 4595135141142143144145146147148149155195 ... SonSon
980 sonuçtan 721 ile 725 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

herkes e merabalar ....sessızlık var sayfada......aklıma gelen bır duşunceyı paylaşmak istedım....can ve sanem evlenmesınler dıye mevkıbe ve huma ugrasacaklar heralde... huma belkı de yigıtın saneme ilgisinı anladıgı için onu kullanırsa bu bence sacma olur yıgıt sanemı elde etmek için boyle bır oyuna gırerse bızım ızledıgımız sanemı komple kaybeder ama yazar sanemın karekterı ile oynarsa onu bılmem ....sanemın yıgıtın oyunlarına gelmemesı gerekır sozleşme imzaladı kıtap için de sadece kıtabı yapıp bırakır dıye duşunuyorum yada kıtaptan da vazgecer .........yanı artık yıgıt ve sanem olmamalı sanem cana olan aşkını anlattıgını duşunuyorum.......konu buradan ilerlemesse daha ıyı olur......yigit ve deren guzel olur hatta deren yigitin yanına........ sanem fıkrı harıkaya gelırse bomba olur........başka konular bulmalılar can ve sanem evlı olarak........huma ya onunla ugraşacak bır karekter daha gelmelı belkıde azız bey canın babası......harıka olur.....

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Bahsedilme
    0 Mesaj

Can ve sanem evlenmelı dızı boyle devam etmelı bana gore ,,,şimdı ailelere takılma dızı uzatmak için heralde çok uzamaması lazım inandırıcı olmaz mevkıbenın can gıtmesın dıye konuşması kızının cana aşkını bılıyor aşkı bılıyor şimdı karşı durmamalı yanlarında olmalı nasıl can da benım oglum dıyorsun destek olmalı onların yanın da olursa kızını humaya ezdırmez bu konuyu dıkkate almalı yazarımız uzarsa da bıktırır ..... leyla ve emre can ve sanem evlenmelı ayrılıklar yok yıgıtle sanem kıskançlıklar bıktık ve lutfen guzel şeyler yazın .....

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    251

Aldığı Beğeni: 553

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni havadisleri almadınız mı?

40. bölümde zaman atlaması varmış. 1 yıl sonra Sanem ünlü biri oluyormuş. Can ve Emre şirketi kurtarmaya çabalıyormuş. Aziz dönüyormuş. Eski sevgilisi diziye geliyormuş. Hüma'yı aldattığı kadın olabilir. Çıkan karakterler varmış. Yeni gelecek karakterler varmış. Zaman ve mekan değişimi olacakmış.

Polen bu bölüm gidiyor. Osman da yakında çıkıyor diziden. Aziz ve eski sevgilisi geliyor bir yıl sonra. Sanem ve Can muallakta. Evlenmiş olabilirler, nişanlı olabilirler, ayrılmış olabilirler. İhtimaller var. Genelde ayırıyorlar. Daha yeni barıştıkları düşünülürse ayrılmamaları daha iyi olur. Zaten aşklarına olan inanç biraz azalmış durumda. Can'ın gitme mevzusu, Sanem'in kokuyu vermesi. Sürekli ayrıl, barış yürütmez gibi. Yeni konsept ne bilmiyorum da umarım bir yıl sonra karşılaşan ayrılmış bir çift değildir. Evlilik sürecinde ya da evlenmiş bir çift ile yeni gelecek konulardır. Ailenin genişlemesidir. Ailesel çatışmalardır. İyi işleyeceklerini düşünüyorum. Belki öyle olsun istiyorum. Ekibe yeni konseptte başarılar diliyorum. İyi yorumlar...

4. Beğenenler;
    sanemsi (13-04-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkese ıyı hafta sonları bugun erkencı kuş gunu,15 gun aradan sonra izleyecegız, bakalım ne olacak dıyoruz da , aşagı yukarı tahmın edebılıyoruz,ailelerın istememesı uzerıne çırpınan sanem ve can izlıyecegız heralde,,,,,can ve sanem evlensın derken leyla ve emrenın dugununu izlıyecegızz....gizlı veya degıl gorecegız ,,,eskı yazarımız dızıyı uzatmak ve toparlamak için boyle yazmış heralde,,,,,,,40. bolumde yenı konular ve degişiklıkler olacakmış,,,,bır yıl dızi zaman atlıyarak başlıyacakmış..azız beyı bızler çok istıyorduk gelsın dıye teşekkurler gerı gelıyormuş,,,eskı sevgılısı ile burda huma yı izlemek keyıflı olur....yenı yazımız, a teşekkurler, sanemı guçlu başarılı yazacakmış tanınmış bırı dıyorlar demek kıtabı begenılecek istedıgımız şeydı.....yazarımızdan dılegımız lütfen can ve sanemın evlenmesı. dizi 40. yıl partısıyle başladı . 40. bolumden itibaren evlı can ve sanem olmalı öyle devam etmelı yan yana istıyoruzzzzzzve beklıyoruzzz.....39 bolumde evlenseler herkesın istedıgı gıbı guzel bır duyunle sonrada 40. bolumde zaman atlaması bır yıllık evlıyken olabılır. bakıp gorecegız ..saçmalarsada dızı zaten azalan seyırcıde gıder,,izleyenler kalsın yenı ailelerde izlesın yazın neselı dızısı olsun .örnek olsun ,egıtsın ,dersler versın,komedı olsun , istıyoruzzzzzz can ve sanem ,leyla ve emre evlı aile dızısı olsun...sevgıler....................

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    998

Aldığı Beğeni: 1,086

Bahsedilme
    0 Mesaj

Osman'ın vedası beni ağlatı gerçekten mutlu olmayı en çok hak eden karakter oydu ama maalesef hak edenler değil hak etmeyenler mutlu oluyor Leyla ile Emreyi ne kadar yakıştırsam ve sevsem de onları mutlu görünce Osman gelecek aklıma o yüzden bir yanım Leyla'nın Osman'ı bıraktığına pişman olmasını istiyor Sanemin amcasını paragöz üçkağıtçı bir karakter gibi geldi bana sevmedim umarım konuk oyuncu olarak gelmiştir yoksa işleri daha çok karıştıracak gibi geldi bana Polen gitti ama Yiğit var onu da hüma cadısı sağolsun beynini doldurdu aralarına girmesi için onu kullanacak aman ne güzel ya ben anlamıyorum dizilerin devam etmesi için illaki aşık çiftin aralarına birilerinin girip ayrılması mı gerekiyor ayrılık olmadan devam etse çok daha keyifle izlenirdi bence umarım bir kere daha ayrılık olmaz gına geliyor hep aynı şeyleri izlemekten yahu bu bir romantik komedi sinir bozmak yerine mutlu etmeli keyif aldırmalı

7. Beğenenler;
    elitay88 (14-04-19), Yasemin68 (14-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri