Sayfa 149/196 İlkİlk ... 4999139145146147148149150151152153159 ... SonSon
980 sonuçtan 741 ile 745 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

 1. #741
  Durum:
  Çevrimdışı
  sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  08.03.2019
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  144
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  66

  Aldığı Beğeni: 79

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  bızler bu dızımızde ıkı senarıst,,,,ayrılıklar,,,,,bırleşmeler,,,,,bol mıktarda araya gırenlerrrr, ayırmaya çalışanlar,,,,,,guvensızlıklerrr,,, hayal kırıklıklarıııı,,,bırbırlerıyle konusamalarrr,,,,bırbırlerını dınlememelerrr guvensızlıklerrrr,,,, izlıyerek buraya kadar duzelır dıye inandık,,,,bekledık... şimdı tekrar ayrılık,,,tekrar ayırmaya calısanlar bıktırdıııııı ...cey ceyın dedıgı gıbıııı masalmı yazıyorsunuzzz anlamıyorum..

 2. #742
  Durum:
  Çevrimdışı
  sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  08.03.2019
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  144
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  66

  Aldığı Beğeni: 79

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  herkese gunaydınlarr,,,,dolasan tıyolara gore evt can ve sanem 39 bolum sonunda ayrılıyorlarmış...40. bolum de zaman atlaması ve zengın ünlu sanem gerı gelıyormuş....ayrılıkları humanın planları ıle olacagı kesın ,,,gene sil baştan tekrar guvensızlık ,,hayal kırıklıkları,,,,izlıyecegızz,,sanemın zengınlıgı kıtaptanmı olacak yoksa reklam çekımı gıbı bır şey yapıyorlar fragmanda mankenlıkten mı,,,,mankenlık le zengın olacaksa marka yuzu olacaktır ,,,şirketı de marka yuzu olarak reklamlarını şirkete yaptırır sa şirket kurtulur,, can la da beraber olabılırler reklam için,,,kıtap mevzu da sanem yıgıtle dıyolok halınde yazmaya belkı devam edecektır.. belkıde yıgıtle kıtap için yan yana unlu olacaktır..leyla sayesınde can ve sanem bırbırlerınden haberdar olabılır,,,huma bır yılda onları da ayırmazsa,,,,azız bey gerı gelınce evıne geçecektır sevgılısıyle,,,can gıttıyse şirket için gelıyorsa o da dag evındemı başka bır yerdemı yaşıyacak ,,,,,huma da evı olmadıgı için emrenın yanına gıdecektır beraber otururlar,,,,ayhan gulız aysun dızıden ayrılıyormuş,,,barı muzafferı de çıkarsalarmış, cey cey yeter komıklık için,,,yanı yanı herşey sil baştan ,,,aynı şeyler izlenırmı bılmıyorum,,,gene kavuşmamış ,kavuşacaktı ,kavuştuydu, kıskançlıktı,,,yanlış anlamaydı,,,tam kavuşuyorken araya gırenle yıgıt gıbı,huma,mevkıbe gıbı,,belkıde yenı karekterler olacak onlar gıbı,,,,,, bunu yaz dızısı olarak yenıden uyarlamışlar,,,sizler eskılerı unutun bız yenı yazıyoruz dıyor yazarlar,,,, ben artık bıraktım 38 bolumu de izlemıyecegım moralım bozuluyor....hepınıze saygılar aynı şeyler bıktırdı....evlendırıp konuyu yazsalardı daha guzel olurdu evlıyken de ayrılıp tekrar bırlesebılırlerdı daha mantıklı olurdu ,,demekkı konu bulamıyorlar yada yazamıyorlar,,,ellerınde bır tarıf var ısıtıp, ısıtıp seyırcıye sunuyorlar,,,tarıfı yazarlar kaybettı,artık buyusu ınandırıcılıgı kalmadı,,,şimdı akıllarında kalan tarıfle yenıden yazıyorlar ,,,artık lezzetlı olurmu bılmıyorum ,,seyırcı karar verecektır...herkese sevgıler......

 3. #743
  Durum:
  Çevrimdışı
  elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  05.05.2012
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,552
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  313

  Aldığı Beğeni: 687

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  Ayhan, Güliz, Aysun ayrılıyor muymuş?

  Güliz ve Aysun etkilemez de Ayhan'ın gidişi herhalde Sanem'i etkiler. Dünkü ağlamaklı sahne Ayhan ile de alakalı olabilir. Tabi yine de ayrılacaklarını düşünüyorum. 3. ayrılık üstelik 10 bölüm sonra yeni bir ayrılık izleyiciyi baya üzecektir. Eğlenmek, gülmek ve romantik aşk izlemek için açtıkları diziyi izlemek istemeyecektir. Hatta 2. ayrılıkta reyting düştü. Dram dizilerinde bile 2. ayrılıktan sonra evlenirler. Bakın dün Yasak Elma'da Alihan ve Zeynep evlendi. İlginç ki dizide zaman atlaması da olmadı. Demek zaman atlamadan da konu bulabiliyorlar. Yan karakterlerin hikayeleri güçlü. Bu dizide güçlü değil.

  İzlemeden eleştirmek doğru değil lakin biz senaryoyu defalarca seyrettik başka dizilerde. Sonuçlarını gördük. O yüzden endişeliyiz. Yoksa biz de sadece başrol çift uyumu için diziye devam edenler olarak dizinin sürmesini istiyoruz. Aşkın inandırıcılığını kaybetmemesi lazım. İkinci ayrılıkta biraz kaybetti. Biri kokusunu sevdiği hapisten çıksın diye verdi, diğeri de bunu ihanet gibi görüp terk etti. Balkanlara eski sevgilisinin teklifiyle gitmeye karar verdi. Diğeri vazgeçtim diye diye peşinde koştu. Bir anda inadı bırakıp barıştılar. 29. bölüm sonunda ayrılıp 34. bölüm sonunda barıştılar. 4-5 bölüm önce barışan çifti yeniden ayırmak bunların ilişkisi sağlam değil demek. Bir kere denediler ve yalan yüzünden güven kaybı yaşandığından ayrıldılar. Baktılar ki arkadaş olamıyorlar yeniden sevgili olmak istediler. Bu kez Sanem'in yeniden bir şey saklaması yüzünden ve aşkın büyüsünü bozdu diye ayrıldılar. İnat edip durdular ve barıştılar. Evlilik konusu yeniden açıldı. Evlenmek için yüzük takıldı. Gelinen son noktada evlenemediler. 2 kez yürümeyen bir ilişki var ortada. 3. kez yürümezse bunun 4.5.6.7.8. 9.10.olma ihtimali de var. İlişkiye olan inanç her ayrılıkta biraz daha azalır. Küsmek ve ayrılmak başka. Küsersin bir iki gün konuşmazsın. Bunlar ayrılıp birkaç ay /4-5 bölüm ayrı kalıyor. 1 yıllık ayrılıkta aşklarına inanç nasıl sağlamlaşsın? He eğer ilk ayrılıkları olsaydı evet sağlamlaşabilirdi. 1 yıl boyunca birbirleri olmadan ne kadar mutsuz oldukları izletilir bunun için bir ayrılık olurdu. Ayrılığı 2 kez tatmış insan bir daha ayrılırsa bu yeniden ayrılabileceklerini gösterir. Neden ayrıldıkları da önemli tabi. Yoksa dizideki ayrılıklar barışmalar için var.

  Bizler Sanem ve Can'ın sevgili olma süreçlerini izledik. Aşklarını itiraf kısmını geçtik. İlk ayrılıklarını izledik. İlk barışmalarını izledik. Arkadaş kalamamalarını izledik. Evlilik teklifini izledik. Kabul edilmediğini görünce biraz üzüldük ve yine bir yalan çıktı dedik. İkinci ayrılık geldi. Yine Sanem hatalıydı. Barışmak için peşinde koştu. Sonra barışma inada bindi. Eski sevgilinin yeniden gelişi işlendi. Yeni erkek karakter dahil oldu. Kıskanmalar sonucu inatlaşmalar başladı ve barıştılar. 3. kez sevgili olmaya karar verdiler. Artık dediler ki evlenelim. Yeniden teklif geldi. Bu kez kabul edildi. Hazırlıklar başladı derken LeyEm evlendi. Bu noktada bıraktı senarist. Yeniden bir ayrılık demek bu süreçlerin yeniden başlaması demek.

  Değişik bir şeyler olması için evlenmeleri gerekiyordu. Ayrılık çok ince bir noktada yazılmalı. Bu ayrılıktan artık bir ders çıkartılmalı. Tahminen ne yazarlarsa yazsınlar bu dizi bu sene biter. O yüzden güzel bölümler yazmalarını umuyorum. Güzel bir finalle anlamlı bir bitiş olmasını istiyorum. İyi yorumlar...
  Konu elitay88 tarafından (16-04-19 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.

 4. #744
  Durum:
  Çevrimdışı
  Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  14.10.2018
  Yer
  Herneresi ise
  Mesajlar
  366
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  539

  Aldığı Beğeni: 577

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  39. bl sonunda çiftimiz evlenir.
  Çok mutludurlar.
  Evliliğin üstünden bir yıl geçmiştir ve hayat ikisini de üzmeye başlamıştır

  Bebek istiyorlar olmuyor, anneler her an kavga ediyor, şirket işleri kötü gidiyor, Sanem'in kitabı başarılı oldu ve artık imza günleri yüzünden bol bol geziyor ve arkada eşini bırakıyor.

  Evdeyken de yeni kitabı için çalışıyor, aslında evde iki hizmetli olsa da Can karısını göremediği için mutsuz ve huysuz.

  Yeni bir yayın evi, yeni insanlar, yeni ilgilenenler, yeni kıskançlıklar ve her an soğuyan bir çift...

  Büyük bir kavga ve boşanalım lafları.............

  İki aşık, hala aşık ama laf ağızdan bir kere çıktı diye soluğu avukatta alıyorlar...

  Boşanma davası için kötü bir zamanlama, nöbetçi mahkemeye mi gidilecek, yargı dönemi mi beklenecek derken şirketin kötü durumundan habersiz sanem, geri gelen ve hastalığı atlatmış baba, eski sevgili, iki de üvey kardeş... Can onlarla uğraşırken karısının boşanmaya gerçekten niyeti olduğunu anlıyor ve inat tarafı iyice kendini geri çekmesine neden oluyor.

  sanem şirketin durumunu sakladığı, artık onunla konuşmadığı için kızgın ve boşanmaya niyetli... Kayınpederin gelişi işleri iyice karıştırıyor, kendini tam geri çekecekken Huma bu kez ondan yardım istiyor. oğulları babalarıyla geçmiştekileri sakladığı için kavga ediyor, baba onlara şirketi terk etmelerini söylüyor ama Huma kabul etmiyor ve kendi hisseleri ile oğullarının işlere devam etmesini istiyor, çoğunluk iki oğulda...

  Bu arada yeni kardeşler ile de bir sürü olay yazılabilir tabii.......

  Boşanmayı uzatmak için hep kavga eden anneler bu kez ayrılmasınlar diye numaralar çeker. Nihat'ı hastalandırırlar mesela... üzülmemesi lazım, mazallahhhh kalpten gider, sakın evleri ayırmayın, sakın boşanmaktan bahsetmeyin falan derken işler iyice karışır.

  *****************************

  Yani evli çifte sorun yazılamaz diye bir şey yok.... Bunların hepsini komik hale getirmek zor değil. Hayatın en hüzünlü anında bile kahkaha atılabiliyor.

  Fakat 3. kez ayrılık hakikaten çoğu izleyiciyi kaçırır. Çok önemli bir adım atacaklar ve yaz dönemini değerlendirecekler. Tabii bu bbir yandan da bu ekibin gelecekte yazacakları senaryoları için izleyicide bir referans oluşturacak. İlk 17 bl yüzünden bende kredileri var. Son bölümler de kalemlerini taçlandırsın inşallah.

  aaaaaaaa nasıl unuturum, Remide geliyoooooooooo


  Beş yeni oyuncu katılıyormuş

  https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535 10924

 5. Beğenenler;
  elitay88 (16-04-19)

 6. #745
  Durum:
  Çevrimdışı
  elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  05.05.2012
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,552
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  313

  Aldığı Beğeni: 687

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

  Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yani evli çifte sorun yazılamaz diye bir şey yok.... Bunların hepsini komik hale getirmek zor değil. Hayatın en hüzünlü anında bile kahkaha atılabiliyor.

  Fakat 3. kez ayrılık hakikaten çoğu izleyiciyi kaçırır. Çok önemli bir adım atacaklar ve yaz dönemini değerlendirecekler. Tabii bu bbir yandan da bu ekibin gelecekte yazacakları senaryoları için izleyicide bir referans oluşturacak. İlk 17 bl yüzünden bende kredileri var. Son bölümler de kalemlerini taçlandırsın inşallah.

  aaaaaaaa nasıl unuturum, Remide geliyoooooooooo
  Yani güzel yazmışsın lakin bu da tutmuyor. Yani şöyle birbirinden soğuyan çift de iyi gelmiyor. He ama tartışmalar, evi terketmeler birkaç bölüm götürür. Yan hikayelerin güçlü olması lazım ki evli olmaları konuyu tüketmesin. Nerden bakarsak bakalım tükenmiş gibi. Aziz ve üvey kardeşlerin gelişiyle yeni konular eklenerek devam edilebilirdi.

  Remide teyzemiz de geliyormuş. Diziye aklı başında bir karakter geldi. Aziz Bey ve sevgilisini duymuştuk. İki de genç oyuncu var. Biri erkek biri kadın. Kim olduklarını bilmiyoruz ama sevgili sıfatıyla diziye yer almıyorlardır umarım. Albatrosumuz tek eşli olmalı. Sanem de romanına odaklanmış olsun. Gelenlerden zaten iki karakter sempatik. Sevinç Erbulak da pozitif bir oyuncu. Kötü rolü bile yoğuruyor çok göze batmadan seyirciye anlatıyor. Aziz'in sevgilisi diye düşünüyorum. Çocuklar belki onun çocuklarıdır belki alakaları bile yoktur.

  Osman,Polen, Aysun, Güliz ve Ayhan diziden ayrıldı sanırım. 5 karakter geliyor. Yiğit ve Hüma belli değil. Dizideki ebeveyn sayısı arttı. Sanem'in amcasından sonra 3 kişi daha ekleniyor. Sayı 8'e yükseldi. Tabi Hüma ve Sanem'in amcası ayrılmadıysa. Nihat'a dünür gelmiş oldu.

  Aylin-Emre-Leyla sonra Osman-Leyla-Emre olarak konular gidiyordu. Şimdi Emre ve Leyla evlenince konuları da tükendi. Esas onlara ne yazacaklar? Hikayenin yan karakterlerinin de hikayesi güçlü olmalı. Belki onların da görevi CanEm'i evlerinde ağırlamak olur. Henüz karakterleri bilmiyoruz. Nasıl bir yön çizdiler tam tahmin edemiyoruz. 40. bölümde gidişat belli olacaktır. Duruma göre eleştirir ya da överiz. Yaz sonuna kadar devam edecekse çok da başka konulara dalmaya gerek yok. Son 5 bölüm en azından evli CanEm'i izletsinler. Düğünlerini filan görelim. Kocaman bir aile olduklarını seyredelim. Eğer bir daha zaman atlayacaklarsa bu çocuklarının büyümüş halini izletmek için olsun. Bakalım kime benziyor? Neyse bu kadar yeter. İyi yorumlar...

 7. Beğenenler;
  Yasemin68 (16-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.