Sayfa 160/196 İlkİlk ... 60110150156157158159160161162163164170 ... SonSon
980 sonuçtan 796 ile 800 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Sanem hayata kusmuş problemlı demekkı yıgıt gelen paylasılan resımlerde bastonla dolasıyor oyunlarına devam edıyor ,,,sanem bu durumda kendını ve canı suşlaması normal dır adamı sakatladın kaza oldu dedın hıç bır şey yapmadan gıttın sanem canın gıtmesı suçluluk duygusu ıle psikolojık bunalımda olması normal .sanem duygusal yardım sever vıcdanlı bır kız yıgıt olayına duyarsız kalmamıştır yanında olmuştur saglıgı bıraz normale gırınce, demekkı yıgıt bunu kullanıyor kı yanın da dursun dıye. sanem bu kadar dalevercı baş edemez saf ve ıyı nıyetlı bır kız . Can sa başkalarını memnun etmek ile ilgılı sorunum var demişti. Can sadece kendını duşunen ve kımse onun umurunda degıl sanemı de deger vererek sevdı,,, ama deger verdıklerınden de çok cabuk vaz gecebiliyor... şimdı babası için gelmeseydı bence hıç gelmezdı.... sanemın defterını okumuş ki ? Emreye de kızgın goruşmemış fotograf lısans olayı yazıyordur zannedyorum o yuzden her şeyden vaz geçmış ve hatırlamak istemıyor dag evını de satmış kendıne tekne almış hayat ona guzel yasamış o lıman senın bu lıman benım acı oda cekmış tır yoklugunu hıssetmıştır ama kendını cabuk toparlamış ...can karekterı sevdı aşık oldu hep saneme soyledı soyluyorum anlamıyor sevdıgımı anlatıyorum daha ne yapmalıyım dıye dertlenmıştı arkadasın ama anlatmakla olmuyor işte bırde göstermek var... aşkı yemek masaları duzenleyerek sarılıp öperek , romantık organızasyonlar duzenlıyerek anlatamazsın,,,,,aşk emek ,fedakarlık,guven, ister bunları can yapmıyor suçlayıp gerı cekılıyor ve cabucak vaz geçıyor.... yenı bolumlerde bu konular işlenecek kuskunlukler kırgınlıklar inatlar la bunlar bır de etrafında bırlıkte olmasın dıye ugrasanlar bizim kiler b 5-6 bolum sonra belkı yan yana mutlu hoppp 6-7 bolum de ayrılık bence dıcıyı uzatmak için can ve sanem bırlıkte olmazlar hep bı dıdışmeyle gecer gıbı gelıyor ...bakalım sevgıler

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sanemın evı dıyorlar cok guzel bır yer belkıde orası remıdenın dır saneme iyi gelsın dıye oturuyordur saneme belkı de remıde yardımcı oluyordur yanlı bırakmamak için sanemı çok sevmıştı bakalım gorecegız

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Bahsedilme
    0 Mesaj

aklıma gelenlerı yazıyorum kızmıyorsunuz degılmı!!! şimdı bır senaryo da benden ,,dıvıt ailesı hep bırbırıne öfkelı ve kızgın kus kırgın nefret edıyor,,,her taşın altın dan huma çıkacaktır,, kocasına kızgın olan huma şirketı ele gecırme veya şırketın paralarını ele geçırme planları,,polenı getırerek oglunu canı işten uzaklaştırma çabaları saneme aşik canı tehlıke gordugunden sanemle ayırıp gonderme cabası can gıderse daha kolay şirketı boşaltabılır aylınle anlaşması da o yuzdendı,,polenle basaramadı yıgıt ona bonus oldu dıye duşunuyorum emre evlendı ona çok mudahalede bulunmadı onun için kolay lokma veee şirket battı huma gene paralıdır gorecegız buda benım tahmınım her yer de huma planı olacaktır

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özet çikmiş emre ve leyla dan hıç bahsetmemış demekkı leyla da annesının evıne emreyle sıgınmış olabılır gene yıgıtın yanında çalışıyordur,, huma şirketı batırdıysa intıkam için paralıdır belkı de o da yıgıte taşınmıştır gorecegız umarım can ve sanem uzun sure ayrı inatlaşan ve affetmeyen bır çıft olmazlar uzatırlarsa seyırcı sıkılanılır evlenmelerını istıyoruz dızının sonun da degıl evlı iken beraberlıklerını de yaşıyalım gorelım ,,,eger dızıyı yenıden başlatıyorlarsa da kavuşma olmaz uzun sure bızler zaten uzgunuz daha da uzulecegımız den bıraka bılırız beklemede yız bakalım ....... yazarlarımız bızı üzmezler inşallah......

Durum:
    ozenc-can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kayıp :(
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    152

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanem Can ve yaşadıkları yüzünden psikolojik tedavi görüyormuş. İlaç kullanıyormuş düzenli olarak. O yüzden ruh hali karışık görünüyor olabilir. Farkındaysanız o neşe dolu, enerjik, etrafına gülücük saçan, umutlarıyla yaşayan kız gitmiş. Aşka olan inancını kaybetmiş. İnsanlara olan güvenini kaybetmesi de yakındır. Esas Yiğit ve Hüma'nın yalanı çıkınca nasıl kaldıracak bu kız olanları? Etrafındaki bunca kötülük Sanem'in insanlara olan güvenini de azaltabilir. Bu yeni gelen karaktere karşı mesela Yiğit yüzünden çok temkinli davranır. Aslında iyi de olur Can ile ilişkileri adına.

Can belki de Sanem'i ne kadar kırdığının farkında değil. Hani döndüm ve bu sefer benimle gelir diye düşünüyorsa çok yanlış. Kalıp mücadele etmedin ki, yanında olmadın ki, aşkını göstermedin ki, açıklama yapmadın ki. Can haklıydı defter ve Yiğit konusunda lakin konu bundan ibaret değildi. Sanem ona mektuptan tut bir sürü soru sordu cevap yok. Sanem'in de en büyük sorunu Can'ın dönüp gitmesi, bu ilişki için hiç çabalamaması. Bitmesin diye yani. Başlarken çok çabaladı biliyorum. Bitmesin diye çabaladığını gördük mü? Sanem hatalıydı ama Can da mesela dinlemeyerek, mektubu yırtarak, koku için suçlama yaparak hatalı davranmadı mı? Hatasız mı gitti bu ilişkide? Çabaladı mı? Sanem buna da takılmış olabilir. Bu adam beni gerçekten seviyor mu diye düşündü. Beni bırakır mı diye düşündü. He gerçeği öğrendiğinde de bir zahmet Sanem'in yumuşaması lazım. En azından tutunacak bir dalı var aşklarında. Can onu korumak için öyle hatalar yapmış. Sen inanmadığın için gitmiş. Kendinde de pay olduğunu düşünebilir.

İkisi de haklı ikisi de haksız olunca ortada buluşmaları daha kolay. Yeniden başlamaları daha anlamlı. Hatalar yaptınız ve bu hatalardan bir ders çıkarttınız. Bir yılınıza mal oldu birbirinize inanmayıp, kalıp savaşmamanız ama geçmiş geçti. Geleceği birlikte kurmak ellerinde. Bunun için de mücadele etmeleri lazım. Fikr-i Harika yeniden kurulacak. Can'ı geri döndürmek için şirketi bilerek batırmış olabilirler mi? Remide bir yıllık emeğimiz sonuç verdi Can'ın yerini bulduk diyor da. Açıkçası ben gelen karakterleri zaten seviyordum. Aziz olsun, Remide olsun eğlenceli karakterler. Üstelik ailesi olmadan büyüyen Can Aziz ve Sanem'i yakın gördükçe mutlu olur. Hüma ve Sanem'de göremediğini Aziz ve Sanem'de görünce kendini yeniden ailesini bulmuş gibi hissedecektir.

Hüma dizide kalırsa ya iyi tarafa geçecek ya da yeni gelecek erkek karakterle kötülüklerine devam edecek. Kendi hissesi olmadığı için şirketi batırmaya çabalayabilir. Bencil bir karakter. Oğlunun da hayatını mahvetti. Can ve Sanem Hüma'ya gereken tavrı alsın. 41. bölümde dizi daha pozitif bir hal alabilir. İyi yorumlar...
    Bu kadar severken, böyle ayrılıklardan sonra büyük travmaların yaşanması beklenen bir durum aslında. Ama Sanem'in çok kötü olduğu etrafındaki tepkilerden belli zaten. Cey cey Can'ın teknesini bağlamaya kalktı:) bir daha kaçmasın diye:))... Remide devreye girmiş... Aziz çok şeker... onun zaten aşkın tarafında olacağını tahmin ediyorduk. Nihat Can'ın geldiğini duyunca kızarak tepki veriyor. Kim bilir Sanem gözünün önünde neler yaşadı?
    Sanem ise sevdiği tarafından terk edildi... Düşünsenize, evlenme planları yaparken... çok severken...bir anda boşlukta bulursunuz kendinizi...
    Neyse... Can bir şekilde dönmüş... Belli ki o da kötü günler geçirmiş ve gelme cesareti gösterememiş bir türlü... Bu noktada bir dış müdahale gerekmiş ve Remide devreye girmiş... Bundan sonra da Remide ve Aziz onları bir araya getirmek için destek verecekler...
    Şu an ikisi de hasta... Ama bu hastalığın ilaçları kendileri... Birbirine çare olabilirler ancak, aşklarını yeniden koruyarak, büyüterek...

Sevgiler... iyi seyirler...

6. Beğenenler;
    elitay88 (03-05-19), Yasemin68 (03-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 14 kullanıcı var. (1 üye ve 13 konuk)

1. sanemsi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri