Sayfa 171/196 İlkİlk ... 71121161167168169170171172173174175181 ... SonSon
980 sonuçtan 851 ile 855 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

aklıma geldı ...unutmuşum ..huma emrede aşık onu nıye ayırmıyor ya onuda leyla terk ederse..nasıl olsa sanemın ablası huyu aynıdır belkı...emreyı nıye kolluyor çoçukları olursa o mahalle uygun degılmış...yanı çoçuk bıle ısteyebılıyor...leylayı tanıdın artık aileyıde bır yılda...sanemın aşkından delırdıgını acı çektıgını de gordun.....hala nasıl azıze sanemı tanısaydın sevmezdın dıyebılıyorsun aşkını kıtaba dokmuş oglumu korumalıyım nasıl bır mantıksız bır konu......tabı bu dızı degıl masal humada cadı....oyle setredın dıyorsunuz heralde...bızler eksıklıkler olsada noksan yazılsada ılk hıkayeyı sevdık ve izledık dızının konuları hiç oturmasada hatalarıyla kabul ettık..bızı mutlu edıyordu ve gulebılıyorduk......hataları da gormuyorduk çunku mutluyduk....şimdı huzunlenıyoruz .huzunlu iken gozlerımız hatalara daha cok takılıyor... dızı bıze sevımsız ve artık olumsuz gelıyor ..hepsı bu...yanı guvendıydı. guvenrcektı.barışacaktı.yenıden aşk olacaktı ...bılmıyorum ...............................

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40. bölümde dram yerindeydi. 1 yıllık ayrılıktan sonra hahaha hihihi diye koşturamazlardı. 41. bölümde daha fazla yumuşama ve yakınlaşma bekliyordum. O yüzden bana enerjisi düşük geldi. Romantik komediden uzak bölümdü. Romantik dram. Sadece bu konunun bölümlere yayıldığını düşünüyorum. Beklediğim yumuşama 42'de olacak gibi hissediyorum ben de.
    40 da ikisi de sertti. Çok da anlamadan tavırlıydılar. İkisine de karşılaşmak sürpriz olmuştu.
    Can o yokken Sanem'in yaşadıklarını öğrendiğinde daha kötü olmamak için gitmeyi düşündü.
    Sanem hiç özlenmediğini, düşünülmediğini ve hatta sevilmediğini sanmaya devam etti.

ilk bölüm için o uzaklıkları çok yerindeydi. Evet ikisini barışmış ve mutlu görmek istiyoruz ama hakikaten maddenin tabiatına aykırı hemen her şeyi arkada bırakmak. O yüzden 41 de o konuşmalar, ısınmalar çok yerinde geldi.

Yangın kesinlikle ikisinin de bakışını değiştirecek. İnat-gurur gibi kavramların hayatın gerçekleri karşısında ne kadar gereksiz olduğu da anlaşılacak.

Sanem ve Can aşklarına olan inancını kaybetmiş. Yangın meselesi bu inancı biraz tazeler. Mesela Can kulübe yanınca evsiz kaldı. Sanem onu dışarıda bırakmaz. Aziz'in yanında kalır belki ama Sanem yok bende kalabilirsin diyebilir belki Aziz oğlum burası küçük sen diğer evde kal diyebilir. Yiğit'in yalanını yakaladılar ama ellerinde delil var mı bilmiyorum. Sanem aslında yangının nasıl çıktığını merak edip güvenlik kamerası bulunuyorsa çiftlikte onu seyretse ve kendisi öğrense. Sonra Emre ve Can onunla konuşmaya gelince biliyorum dese. Yiğit'e bilmiyormuş gibi oyun oynasa. Belki yürüdüğüne dair söylediği yalanı da güvenlik kamerası görüntüleriyle öğrenir. Öğrenince yapacağı ilk şey Yiğit ile yüzleşmek olur. Hayatından sonsuza kadar çıkarır. Yiğit sırf Sanem'i kaybetmemek için oyunu ortaya çıkmasın diye kulübeyi yaktı. Artık tüm gemileri yakabilir Sanem gerçeği öğrenirse. Yani daha da tehlikeli olabilir. Sanem'i kaçırabilecek potansiyelde saplantılı aşkı. Can zaten bundan endişe ediyordu. Yiğit Sanem'e zarar verecek diye korkuyordu. İstemiyordu yakın olmalarını. Hani bir sebep sunamıyordu ama hissediyordu. Aslında bir bakıma Aydın ailesi için isterim Sanem kaçırılsın ve Can kurtarsın. Can ile ilgili düşmanca tavırları gider. Yine korkarlar çocukları yeniden o hale gelirse diye ama bu endişelerini Can'ı suçlamadan söylerler. Sanem için ise tek problem kalıyor. Can haklıydı ama gitmişti. Ben yine haksız olsam yine gider mi? Güvensizlikle de yeniden başlaması zor. Hadi Sanem inanmadı artık inanıyorum diyebilir. Sonuçta yanıldı bir kere. Bir daha Can'ı öyle suçlaması kolay olmaz. Bir kere inanmadı ve sonuçları ikisi için de ağır oldu. Can da ben artık gitmem der. Ne kadar inandırıcı olur? Can kaç kere gitti bu ilişkide? Hangisinden ders aldı? Bu sefer ben de gitmez diyorum ama hissettirmesi önemli. Zamanla ikisi de güven ve inanma sorunlarını aşar.
    Yiğit konusu kesinlikle 42 de bitmeli. Malzeme var kullanalım derlerse de 43 de her şey anlaşılmış olmalı. Yiğit saplantılı ruh hali ile neler yapar, gemi azıya alır mı bilmiyoruz. Potansiyeli var ve genetiği bozuk

Can Sanem'e düşman olmak zorunda değiliz dedi. Sanem ne olalım mesela? Arkadaş, sevgili, iş arkadaşı, dost. Hepsini denedik. Hiçbirini beceremedik. Daha ne kaldı ki olmadığımız dedi. Geriye kalan eş olmaları. Eş olmadılar. Ortak bir hayatı paylaşmadılar. Aynı evde yaşamadılar. Birbirleriyle her şeyi konuşabilecek duruma gelemediler. Sürekli birbirlerine destek olamadılar. Her kavgada Can çekip gitti. Sanem konuşamadı. İnattan gururdan hissettiklerini söylemediler. Bu da artık bir sonraki ilişki durumları evli mi olacak diye düşündürdü. Yaz mevsimi düğün için iyi. Üstelik Leyla ve Emre düğünüyle de üst üste gelmiyor. 1 yıl geçmiş aradan. Tabi evli olunca da sorunlar olur fakat bu kez ilişkileri bir çok sınavdan geçtiği için daha kolay barışırlar. Bir daha uzun süreli ayrılık yaşamazlar. Sanem ve Can belki üç çocuklarıyla bu çiftlikte oturur.
    Aynı evde yaşasınlar işte. Evlenme için acele etmesinler. Zaten güven sorunu ve gitme korkusu aşılmadan evlenmeleri de hoş değil. Sorunlar çözülmüş olmaz ki, üstü örtülmüş olur.

Evsiz kalan Can, babasının yanına gidip de kumruları rahatsız etmesin. Kalsın Sanem'in evinde. tekne de yok, bozuk... Böylece daha önce yaşanmamış bir ilişki turunu da yaşamış olurlar.

Haziran'dan itibaren Salı günleri ekrana gelecekmiş. Reytingler de iyi geldi. E yaza barışmış CanEm ile girmeleri daha iyi. Sanırım en az 1 bölüm daha beklememiz gerekir. 43'te son kısımda olabilir. İyi yorumlar...
    Salı çok akıllıca bir değişiklik. Yaz aylarında cumartesi evinde oturup dizi izleyecek kişi sayısı düşüyor. Salı günleri ise herkes evde ve tv başında.

42 de buzlar erir, 43 de yeniden sevgili olurlar...

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

3. Beğenenler;
    elitay88 (12-05-19), ozenc-can (13-05-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sanemsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aklıma geldı ...unutmuşum ..huma emrede aşık onu nıye ayırmıyor ya onuda leyla terk ederse..nasıl olsa sanemın ablası huyu aynıdır belkı...emreyı nıye kolluyor çoçukları olursa o mahalle uygun degılmış...yanı çoçuk bıle ısteyebılıyor...leylayı tanıdın artık aileyıde bır yılda...sanemın aşkından delırdıgını acı çektıgını de gordun.....hala nasıl azıze sanemı tanısaydın sevmezdın dıyebılıyorsun aşkını kıtaba dokmuş oglumu korumalıyım nasıl bır mantıksız bır konu......tabı bu dızı degıl masal humada cadı....oyle setredın dıyorsunuz heralde...bızler eksıklıkler olsada noksan yazılsada ılk hıkayeyı sevdık ve izledık dızının konuları hiç oturmasada hatalarıyla kabul ettık..bızı mutlu edıyordu ve gulebılıyorduk......hataları da gormuyorduk çunku mutluyduk....şimdı huzunlenıyoruz .huzunlu iken gozlerımız hatalara daha cok takılıyor... dızı bıze sevımsız ve artık olumsuz gelıyor ..hepsı bu...yanı guvendıydı. guvenrcektı.barışacaktı.yenıden aşk olacaktı ...bılmıyorum ...............................

Hûma, Sanem ile Can bir araya gelirse gerçeklerin ortaya çıkacağını ve kendisine sağlam bir tekme vurulacağını biliyor. Ayırma, ayrı tutma ve kötüleme nedeni bu.

Sanem'in de Can'ın da birbirini ne kadar çok sevdiğini biliyor ve aşktan, aşkın gücünden korkuyor. Çünkü gördük ki hem aşık olmamış, hem de başkasına aşık bir adamı evlenme konusunda ikna etmiş. Çıkarları her zaman önde geliyor.

Leyla Sanem'e göre daha asil bir duruşa sahip. Aileyi ve çevreyi bir kenara bıraktığımızda Leyla ile Emre sanki aynı tornadan çıkmış gibiler. Her an kokteyl ya da düğüne gidecek gibi giyinmek, her hareketi hesaplı ve bana göre samimiyetsiz bir samimiyetle sergilemek ikisinin de ortak noktası.

Oysa Can ve Sanem daha doğal, daha sıcak ve kesinlikle daha tutkulu karakterler. Bu aşklarına da yansıyor. Genel olarak ikisi de yapmacıklıktan uzaklar. Saygılı davranma takıntısı Sanem'de biraz fazla olsa da hak etmediğini düşündüğü an içinden geldiği gibi yanıtlar verebiliyor.

Aziz, Sanem'i ilk gördüğünde sevdi. Çünkü büyük ihtimalle kendi kaybettiği aşkının karakteristik özelliklerini gördü. O nedenle çok net tavrını koydu. Oğlunun ne durumda olduğunu gördü ve bilinen bir başka gerçek Aziz iki oğluna da Hûma'dan çok daha düşkün ve sevgi dolu. Mihriban yapı olarak denemelere açık, at binen, traktör kullanan, güldü mü ormanı çınlatan bir kadın. Sanem'in de benzer tarafları var. İnsanın yanında mutlu, huzurlu olacağı biri Sanem. Aziz, deli yürekli Can'ı mutlu ve huzurlu kılacak gelini kaybetmeyi istemiyor.

Biz bir hafta ara ile izlesek de dizi bir yıl ara ile devam ediyor. Karakterlerin iki haftada mıç mıç olmasını beklemek bana hiç doğru ve inandırıcı gelmiyor. Aksine ortalama üç hafta geçmişin hesabının yapılması için geçmesi gereken süre. Biz biraz daha kısa sürede göreceğiz gibi geliyor. Yangın hızı arttırır. Kendimden örnek vereyim. Eşim ile evlenmeden önce altı ay ayrı idik. Yeniden başlayalım dediğimizde önceki yakınlığımıza ulaşmamız üç ay sürdü. Ölçtük, biçtik, tarttık ve tamam bu kez olur dedik, otuz seneye dayandık. Olmuş gerçekten.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

5. Beğenenler;
    ozenc-can (13-05-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    246

Aldığı Beğeni: 545

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ilk bölüm için o uzaklıkları çok yerindeydi. Evet ikisini barışmış ve mutlu görmek istiyoruz ama hakikaten maddenin tabiatına aykırı hemen her şeyi arkada bırakmak. O yüzden 41 de o konuşmalar, ısınmalar çok yerinde geldi.

Yangın kesinlikle ikisinin de bakışını değiştirecek. İnat-gurur gibi kavramların hayatın gerçekleri karşısında ne kadar gereksiz olduğu da anlaşılacak.

Yiğit konusu kesinlikle 42 de bitmeli. Malzeme var kullanalım derlerse de 43 de her şey anlaşılmış olmalı. Yiğit saplantılı ruh hali ile neler yapar, gemi azıya alır mı bilmiyoruz. Potansiyeli var ve genetiği bozuk

Aynı evde yaşasınlar işte. Evlenme için acele etmesinler. Zaten güven sorunu ve gitme korkusu aşılmadan evlenmeleri de hoş değil. Sorunlar çözülmüş olmaz ki, üstü örtülmüş olur.

Evsiz kalan Can, babasının yanına gidip de kumruları rahatsız etmesin. Kalsın Sanem'in evinde. tekne de yok, bozuk... Böylece daha önce yaşanmamış bir ilişki turunu da yaşamış olurlar.

Salı çok akıllıca bir değişiklik. Yaz aylarında cumartesi evinde oturup dizi izleyecek kişi sayısı düşüyor. Salı günleri ise herkes evde ve tv başında.

42 de buzlar erir, 43 de yeniden sevgili olurlar...

Aslında Sanem ve Can Mihriban ve Aziz'e göre daha şanslılar. Kaybolmuş 30 yılları yok. Çoluk çocuk sahibi değiller bir de onları ikna etmekle uğraşsınlar. Ayrı kaldıkları süre 1 yıl. Çok az değil ama çok fazla da değil. Bence eskisi gibi olmaları çok da uzun sürmez ama güvenmeleri uzun sürer.

Yangın durumu hızlandırır. Yiğit konusu artık kapanmalı. Karakterin bir işlevi de kalmadı. Durup durup Can'ı suçlaması da hem suçlu hem güçlü dedirtiyor. Ablası gibi kendi gitmeyecek belli. Sanem onu gönderecek ya da yaptığı yanlışlar sonucu bir daha Sanem'in hayatına dönmemek üzere gidecek. Kundaklama bir suçtur. Yiğit şu anda suçlu durumuna düştü kanunen de. Bunun ardı arkası gelebilir. Ben Fabri Sanem'i koku için kaçırır diyordum ama Yiğit'in kaçırmak için daha sağlam gerekçeleri var.
    ,
    1- Gerçek ortaya çıktığında Sanem onu dinlemeyecek. Yiğit de kendini anlatmak için her fırsatta Sanem'in karşısına çıkabilir. Çıkamıyorsa kaçırır.
    2- Gerçek ortaya çıktığında tek umudu Sanem'in onu bırakmayacağı ama bırakacak. Bunu hazmedemeyen Yiğit ben yandıysam benden sonrası tufan diyecek ve Hüma'yı ele verecek. Sonrasında beklenmedik bir anda sensiz gitmem diye Sanem'i kaçırabilir.
    3- Hayat Sanemsiz çok anlamsız noktasına geldiyse bunu kaldıramayacağı için önce Sanem'i sonra kendisini tehlikeye atabilir. Zehirleyerek birlikte olamıyorsak birlikte ölürüz diye tehlikeli, hasta, psikopatça ve saplantının son boyutunu yaşayabilir. Bunun için Sanem'i kaçırabilir.
    4- Son olarak Sanem'den özür dilemek için onu kaçırabilir.

Yiğit meselesi bence bölüm sonunda çözülür. Bölüm başları yangın sonrası inanma vadisinde duygularına inanma olur. Can'ı kendi evinde ağırlayan Sanem de pek hoş olur. Daha önce ayrı olduklarında Can Sanem'i evinde misafir etmişti. Can gece kabuslarında Yiğit'i görse ve Sanem de korkma ben yanındayım dese. Biraz da Can yönünden empati yapmaya baksa çok iyi olur. Sanem de çok iç açıcı bir halde değil tabi. Yine de birbirlerine bu yaşadıkları kötü olaylar sonunda destek olmalarını istiyorum. Can da mesela Sanem gerçeği öğrendiğinde yanında olur. Bir anda her şeyi yere atabilir, kal gelebilir, Yiğit ile kavga ederken fenalaşabilir. Hüma'ya hesap sorarken bayılabilir. Önlerinde güzel ama zor günler var. Emek vermeleri gerek. Bu yaşananlardan ders almaları gerek.

42'de barışma zaten beklemiyorum. Belki birbirine inanmaya başlayabilirler. Bölüm sonu da yalancının mumu yatsıya kadar yanar misali Yiğit ve Hüma'nın tezgahları ortaya çıkmalı. Kendi çocuğuna ve dünürlerinin kızına bu kötülüğü yapan Hüma da bir dersi hak ediyor. Dışlanmayı tam anlamıyla görmedi Hüma. Emre ve Leyla için de bir konu çıkar. Arada kalan Emre. Hüma'ya hep saygı duydular ama konu Sanem olunca hepsi o saygıyı artık duymaz. Emre Hüma ile görüşür ne de olsa onu büyüten kadın. Emre aracılığıyla haber alan Hüma olur. Hüma kalırsa daha şirketi batırmak için kötülükler yapar.

Sanem ve Can yeniden başlamaya karar verdiler diyelim. Sanem bir anda iyileşecek mi? İlaç kullanıyor mesela bırakacak mı? Can bakımsız halinden çıkar mı? Sanem Can'a kendisini affettirmek için bir sürpriz yapar mı? Can Sanem için kaldığını itiraf eder mi? Sanem'e romantik sürprizler yapar mı? Ve Sanem'in kitabı ile başlayan ajans hırdavatçı reklamı ile büyümeye gider mi? Sanem ve Can el ele verip güzel bir proje alır mı?

Yaz boyu bol konu var. Umarım güzel bölümler seyrederiz. 11 Haziran'dan itibaren Salı diye okumuştum. Güzel bir finalle dizi son bulabilir.

İyi yorumlar...

7. Beğenenler;
    ozenc-can (13-05-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnnn Erkencilerrrrrrrrrr

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Sanem ve Can Mihriban ve Aziz'e göre daha şanslılar. Kaybolmuş 30 yılları yok. Çoluk çocuk sahibi değiller bir de onları ikna etmekle uğraşsınlar. Ayrı kaldıkları süre 1 yıl. Çok az değil ama çok fazla da değil. Bence eskisi gibi olmaları çok da uzun sürmez ama güvenmeleri uzun sürer.
    Gerçek hayatta o bir yıl içinde hayatlara başka sevgililer bile girebilirdi. Dizimizin naifliğini bozmadan geçen bu süre ikisi için debüyük avantaj. Güveni kazanacakları bir olay daha yaşanacak. Belki çok benzeyen bir sahne ile biri diğerinin kendisine güvenmediğini, diğeri yine gideceğini düşünecek ve ikisi de aksi bir davranışla o güvenin zeminini sağlamlaştıracak. Dizi ömrü için elbette kısa sürede olmalı.

Yangın durumu hızlandırır. Yiğit konusu artık kapanmalı. Karakterin bir işlevi de kalmadı. Durup durup Can'ı suçlaması da hem suçlu hem güçlü dedirtiyor. Ablası gibi kendi gitmeyecek belli. Sanem onu gönderecek ya da yaptığı yanlışlar sonucu bir daha Sanem'in hayatına dönmemek üzere gidecek. Kundaklama bir suçtur. Yiğit şu anda suçlu durumuna düştü kanunen de. Bunun ardı arkası gelebilir. Ben Fabri Sanem'i koku için kaçırır diyordum ama Yiğit'in kaçırmak için daha sağlam gerekçeleri var.
    ,
    1- Gerçek ortaya çıktığında Sanem onu dinlemeyecek. Yiğit de kendini anlatmak için her fırsatta Sanem'in karşısına çıkabilir. Çıkamıyorsa kaçırır.
    2- Gerçek ortaya çıktığında tek umudu Sanem'in onu bırakmayacağı ama bırakacak. Bunu hazmedemeyen Yiğit ben yandıysam benden sonrası tufan diyecek ve Hüma'yı ele verecek. Sonrasında beklenmedik bir anda sensiz gitmem diye Sanem'i kaçırabilir.
    3- Hayat Sanemsiz çok anlamsız noktasına geldiyse bunu kaldıramayacağı için önce Sanem'i sonra kendisini tehlikeye atabilir. Zehirleyerek birlikte olamıyorsak birlikte ölürüz diye tehlikeli, hasta, psikopatça ve saplantının son boyutunu yaşayabilir. Bunun için Sanem'i kaçırabilir.
    4- Son olarak Sanem'den özür dilemek için onu kaçırabilir.
    Yiğit, daha kötü biri oldu. Niye bu kadar bozuldu? Kanada'da ne yaşadı acaba? Orayı böyle terk etmesinin de ardında benzer bir takıntı ve sınır dışı edilme olabilir mi? Çok anımsamıyorum ilk gelişinde konuşmaları. Sanki orada şirketi vardı ve dönecekti gibi kalmış aklımda. Can araştırsa belki bulur bunları da. Çünkü bir insanın birini gördü, tanıdı, sevdi diye huyu böyle bir anda değişmez, ezelden gelen bir alt yapısı vardır.

Yangın sahnesini planlamamıştı tabii Can ama o kulübeye gitmesini bekliyordu. Bir ağaca kamera koymuş olması mümkün ve çok da uğraşmadan Yiğit'in yaptıklarını herkese ispatlayabilir.

Yiğit, Sanem'in hayatını, alışkanlıklarını biliyor ve kaçırması için fırsat yakalaması mümkün. Ama dizi RK olunca eski Türk filmleri gibi yanlış kızı kaçırabilir. Deniz boy pos olarak Sanem'e uyuyor.

Hûma kesinlikle herkesin gözünde aşağılık yerini bulmalı. Çocuklarım için diyerek sıyrılacağı bir şey değil. İnsan düşmanına yapmaz annenin oğluna yaptığını.

Yiğit meselesi bence bölüm sonunda çözülür. Bölüm başları yangın sonrası inanma vadisinde duygularına inanma olur. Can'ı kendi evinde ağırlayan Sanem de pek hoş olur. Daha önce ayrı olduklarında Can Sanem'i evinde misafir etmişti. Can gece kabuslarında Yiğit'i görse ve Sanem de korkma ben yanındayım dese. Biraz da Can yönünden empati yapmaya baksa çok iyi olur. Sanem de çok iç açıcı bir halde değil tabi. Yine de birbirlerine bu yaşadıkları kötü olaylar sonunda destek olmalarını istiyorum. Can da mesela Sanem gerçeği öğrendiğinde yanında olur. Bir anda her şeyi yere atabilir, kal gelebilir, Yiğit ile kavga ederken fenalaşabilir. Hüma'ya hesap sorarken bayılabilir. Önlerinde güzel ama zor günler var. Emek vermeleri gerek. Bu yaşananlardan ders almaları gerek.
    Aynı evde yaşamaları çok güzel sahnelere gebe olur. Ve Sanem, banyoyu kullan Can, saçın başın temizlensin de diyebilir
    Uzun saçı severim ama çok kötü gözüküyor bu hali. Sakalı da çok severim, kocama asla kestirmem sakalını fakat bu kadar uzun sakalı da sevmem. Biraz gözüm gönlüm açılsın, eski Can gelsin. (Sanırım araları iyice düzeldiğinde o Can'ı göreceğiz.)

Can, Hûma'yı affetmez artık. Çünkü onun yaptıkları tuz biber ekti ve konuşamadan ayrılmalarının zeminin hazırladı. Evet ikisinin arasında ciddi sorunlar oluşmuştu ama bunların hepsinin altında Hûma vardı. Sanem de bunu fark edip yüzleşirken daha da rahatsızlanırsa Hûma kaçacak delik arasın. Kızın kafayı sıyırmasının en büyük nedeni o çünkü.

42'de barışma zaten beklemiyorum. Belki birbirine inanmaya başlayabilirler. Bölüm sonu da yalancının mumu yatsıya kadar yanar misali Yiğit ve Hüma'nın tezgahları ortaya çıkmalı. Kendi çocuğuna ve dünürlerinin kızına bu kötülüğü yapan Hüma da bir dersi hak ediyor. Dışlanmayı tam anlamıyla görmedi Hüma. Emre ve Leyla için de bir konu çıkar. Arada kalan Emre. Hüma'ya hep saygı duydular ama konu Sanem olunca hepsi o saygıyı artık duymaz. Emre Hüma ile görüşür ne de olsa onu büyüten kadın. Emre aracılığıyla haber alan Hüma olur. Hüma kalırsa daha şirketi batırmak için kötülükler yapar.
    42 de ikisi de 40-41 de düşündükleri beni unutmuş, beni silmiş, beni istemiyor söylemlerinden vazgeçer. Beni hala seviyor ama bana güvenmiyor kısmına gelir. Bu da büyük bir adımdır.

Hûma ve Yiğit kalıcı olacaksa rakip bir şirket bile kurabilirler. Yiğit'de para var. Hûma o işlerden ne kadar anlıyor tartışılır ama iş bilen birilerini şirkete alıp rakip olabilirler. İş çalmaya başlarlar ve Sanem de o zaman FH destek olmaya başlayabilir.

Sanem ve Can yeniden başlamaya karar verdiler diyelim. Sanem bir anda iyileşecek mi? İlaç kullanıyor mesela bırakacak mı? Can bakımsız halinden çıkar mı? Sanem Can'a kendisini affettirmek için bir sürpriz yapar mı? Can Sanem için kaldığını itiraf eder mi? Sanem'e romantik sürprizler yapar mı? Ve Sanem'in kitabı ile başlayan ajans hırdavatçı reklamı ile büyümeye gider mi? Sanem ve Can el ele verip güzel bir proje alır mı?

Yaz boyu bol konu var. Umarım güzel bölümler seyrederiz. 11 Haziran'dan itibaren Salı diye okumuştum. Güzel bir finalle dizi son bulabilir.

İyi yorumlar...
    Bu tarz tedavilerin en az iki sene sürmesi gerektiğini biliyorum. Tabii herkeste aynı süre, aynı sonuç olmuyordur ama Sanem de bir gün iyileşecek. İyileşmesi için en çok da Can'a ihtiyacı var. Çözecekler elbette bu sorunları.

9. Beğenenler;
    elitay88 (13-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 9 kullanıcı var. (1 üye ve 8 konuk)

1. mehmetlover

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri