Sayfa 177/196 İlkİlk ... 77127167173174175176177178179180181187 ... SonSon
980 sonuçtan 881 ile 885 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Selam millet, çok yorgunum, parmaklar zor çalışıyor o yüzden sadece aklıma takılanı yazıp kaçıyorum. Yorum da gelecek ama sonra...

Emre niye o evin etrafındaki Yiğit'i izledi?
    Can neden o evin etrafındaki Yiğit'i izledi?

Neden iki telefon kurdunun da aklına o sahneyi videoya almak gelmedi? Neden telefon çalarken Yiğit sesi duymadı, neden o telefonun videosu açılıp orada bırakılıp gidilmedi?

Diyeceksiniz ki, bunlar geçen bölümün sahneleri.............. eeee iyi de ben biri akıl etmiştir ve elde delil vardır diye bekledim. Çıkmayınca da sinir oldum. Nasıl atlanır bu? Şarjı bitsin telefonun... Can'ın telefonu evde kalsın... bir şey olsun da yakalayamasınlar, yaktığının ispatı olmasın ama o sahnede kayda almayı atlamasınlar............ yakışmadı senaristler, bu çağda hiç yakışmadı bu atlama...
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

2. Beğenenler;
    sanemsi (19-05-19)

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

43 . bolum de gerçekler ortaya çıkmalı da çıkartmıyacaklar ,dızı başladıgında yalanla goturduler dızıyı konu buydu şimdi de gerçekleri saklıyarak uzatacaklar dızı yurusun dıye ,,can gıdemıyecek oda kendını saneme inandırmak için defterı yakmadıgını ispatlamaya ugraşacaktır ,,,,bu arada can ve sanemın seyırcıye bu bolum de oldugu gibi, goz göze bakarken yakın göruntude bakısmalarını hep izlıyecegız,,seyırcıye yeter ...yan yan yanalar dıye.....yani bır birlerını uzaktan sevecekler...takı sonunda hızlandırılmış kavuşma izlıye bilırız kışın da olacaksa emrenın mevzusundan ayrılık boyle boyle dön başa.....konu yok yazmıyor bızım yazarlar ,,anka kuşunun vadılerını gezecegız görunen o.......yazsa yazarımız evlı çocuklu .aşkla mucadele iş için çocuklar için aile için...yok....bız masal dızısı izlıyoruz....kavuşamıyan beklentılerı olmıyan aşk masalı izlıyoruz...cadı hüma ....onun kötuluklerı falan filan sızlerı saygıyla selamlıyorum ...güzelım dizimizi nereye getırdıler üzülüyorum tepkilerim ondan ....hepınızın güzel yorumlarınızı seviyorum ....gönlümüzden neler geçiyor neler ...........

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

AŞK DIZISINDE AYRILIK OLUNCA KAVUŞACAKLARMI DIYE BEKLENIR ......BUDA AŞK DIZISI İKİSİNİN DE BEKLENTİSİ YOK ......KAVUŞMASAKTA OLUR DIYORLAR.... ÖYLEYSE BIR BEKLENTI YOKSA İZLEMİYELIM.....görünen o kı bızler eskı aşklarını, anılarını izliyecegiz....can kendıne ınanılmadıgını ispat edıp gidecek....çiflık te anılar anılar ve boşlukları doldurmak için de domates fılan ekecekler boyle gider...................

Durum:
    karaşimşekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam millet, çok yorgunum, parmaklar zor çalışıyor o yüzden sadece aklıma takılanı yazıp kaçıyorum. Yorum da gelecek ama sonra...

Emre niye o evin etrafındaki Yiğit'i izledi?
    Can neden o evin etrafındaki Yiğit'i izledi?

Neden iki telefon kurdunun da aklına o sahneyi videoya almak gelmedi? Neden telefon çalarken Yiğit sesi duymadı, neden o telefonun videosu açılıp orada bırakılıp gidilmedi?

Diyeceksiniz ki, bunlar geçen bölümün sahneleri.............. eeee iyi de ben biri akıl etmiştir ve elde delil vardır diye bekledim. Çıkmayınca da sinir oldum. Nasıl atlanır bu? Şarjı bitsin telefonun... Can'ın telefonu evde kalsın... bir şey olsun da yakalayamasınlar, yaktığının ispatı olmasın ama o sahnede kayda almayı atlamasınlar............ yakışmadı senaristler, bu çağda hiç yakışmadı bu atlama...

Yada neden Canın aklına yiğit ile konuşurken bir ses kaydı almak gelmiyor
    O kadar da akıllı adam dün minik kuzenim bile ben olsam bu adamla her konuştuğumda telefonumun kayıt düğmesine basarım dedi

Neyse dizi olduğundan herhalde, herkese iyi akşamlar bu arada foruma yazamıyorum pek diziyi de zaten yeni izlemeye başladım aslında başlarda sıkı takipçisiydim ama bir ara baya bozdu 40 dan itibaren tekrar başladım

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı karaşimşekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yada neden Canın aklına yiğit ile konuşurken bir ses kaydı almak gelmiyor
    O kadar da akıllı adam dün minik kuzenim bile ben olsam bu adamla her konuştuğumda telefonumun kayıt düğmesine basarım dedi

Neyse dizi olduğundan herhalde, herkese iyi akşamlar bu arada foruma yazamıyorum pek diziyi de zaten yeni izlemeye başladım aslında başlarda sıkı takipçisiydim ama bir ara baya bozdu 40 dan itibaren tekrar başladım
    Hoş geldin

Valla ben bazen 'kocayı' bile kayda alayım diyorum. Yaşlılıktan mı, işine geldiğine göre mi yapıyor bilmem, arada söylediklerini bir inkar ediyor.... üffff yani..... diyorum, bas kayda Yaso, sonra dinlet şuna dediklerini....

Hadi telefon kısmını geçtim, onca dal, saz, yaprak falan kullanılıp yapılan otobüs durağına niye girmediler? Neden yapıldı o? ne kadar becerikli Can dememiz için mi? Bak yeni bir soru...

Yarın fırsat olursa yorumu da yazacağım... Takıldığıma bakmayın, keyifle izledim yine. Gelişmelerin adım hızı güzel. Ama daha fazla uzatmaları zararlarına olur...
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 11 kullanıcı var. (1 üye ve 10 konuk)

1. mehmetlover

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri