Sayfa 181/196 İlkİlk ... 81131171177178179180181182183184185191 ... SonSon
980 sonuçtan 901 ile 905 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı karaşimşekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o değil de bölümü izlerken hep canın attığı düğümlerin sebebini merak ediyorum nedir bu ip merakı

bir de can, sanemin boynundaki o yüzüğü ne zaman görecek?
    Biraz denizci hastalığı, biraz da can sıkıntısı olabilir...

Denizci düğümlerinin özelliği çözmek istemezseniz çok sağlam tutmasıyken, çözmek istediğiniz an küçük bir hareketle ve hatta tek elle bile çözülmesidir.

Bir anlam yüklenecekse kendisini oraya bağlayan şey aynı zamanda gitmesine de neden olacak şey olduğundan sık sık bir yerlere düğüm atıyor ve içinde bulunduğu durumu anlatmak istiyor olabilir.

Yüzüğü de bu bölüm görmeli... Fular nasıl görüldü, aynı şekilde yüzük de farklı bir sebeple görülmeli
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

İki frg da çok keyifli

Bir şeyler ortaya çıkıyor ki 'gidemezsin' kelimesi dökülüyor Sanem'den.

Bebek bakan çift klişesi genelde tutar. Bu geleceğin üç çocuklu ailesine çok şey yazılır.

Yiğit'in teklif ettiğini, gerçeklerin ortaya çıkmadığını tahmin etmiştik. Hûma konuşmasından belliydi. Can gidiyor mu? Sanmam ama Sanem'in gitme demesi de güzel. Çünkü Can'ın da inanılmaya ihtiyacı var.

Yine frg da Can'ın, Sanem'in aşkı konusunda hiç güvensizliğinin olmadığını anlıyoruz. Belki vardı ama aşmış o kısmı. Artık kendisini sevmediğini sandığı zamanları da aşmış olmalı. Belki de yüzüğü gördü.

Sevdim, döne döne izledim, keyiflendim. RK geri dönünce sahnelerin keyfi artıyor.

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

3. Beğenenler;
    elitay88 (24-05-19), ozenc-can (23-05-19), sanemsi (24-05-19)

Durum:
    ozenc-can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kayıp :(
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    152

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki frg da çok keyifli

Bir şeyler ortaya çıkıyor ki 'gidemezsin' kelimesi dökülüyor Sanem'den.

Bebek bakan çift klişesi genelde tutar. Bu geleceğin üç çocuklu ailesine çok şey yazılır.

Yiğit'in teklif ettiğini, gerçeklerin ortaya çıkmadığını tahmin etmiştik. Hûma konuşmasından belliydi. Can gidiyor mu? Sanmam ama Sanem'in gitme demesi de güzel. Çünkü Can'ın da inanılmaya ihtiyacı var.

Yine frg da Can'ın, Sanem'in aşkı konusunda hiç güvensizliğinin olmadığını anlıyoruz. Belki vardı ama aşmış o kısmı. Artık kendisini sevmediğini sandığı zamanları da aşmış olmalı. Belki de yüzüğü gördü.

Sevdim, döne döne izledim, keyiflendim. RK geri dönünce sahnelerin keyfi artıyor.

Ben de fragmanların ikisini de sevdim. Sanem'e bu stil gerçekten çok yakıştı. Çok özel bir hava verdi. Yaptığı iş, uğraşla da (yazarlık) örtüşen bir tarz çıktı ortaya ve bu tarzla beraber Can'la daha çok bütünleşti, tamamlandı.

Evet... Yiğit'in itirafı aşk ve evlilik meselesine çevireceğini tahmin etmiştik. Sanırım itiraf etmesi için Can onları yalnız bıraktı o da malum... Can başka beklenti içinde...

Sanem'den gelen cevabı önce anlamıyor... Ama Can'ın haklılığına adım adım gidecekler... Önce Yiğit'in ta başından beri ona aşık olduğunu öğrenecek Sanem.

Bu arada Can kitabı bitirdiyse Sanem'de hiç bir şeyin değişmediğini, kendisini çok sevdiğini bir kere daha anlamıştır. Bu yüzden Can Yiğit'e Sanem seni hiç sevmedi diyor.

Aralarındaki aşkın derinliği ve hala devem ettiği konusunda herkes hem fikir ve çaba gösteriyor, bir tek Yiğit ve Hüma anlamıyor... Onlar da bedel ödeyerek anlayacak anlaşılan...

Can suçsuz olduğunu kanıtladı ve gitmeye kalkıyor sanırım. Çünkü bunun için çabalıyordu. Sanem Can'ın gidişine engel olmak istediğine göre o da Can'a güvenmemekle hata yaptığını gördü... galiba...

5. Beğenenler;
    elitay88 (24-05-19), sanemsi (24-05-19), Yasemin68 (23-05-19)

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet fragman çikmiş ...herkes aynı fıkırde..yıgıt aşık oldugunu belkıde evlenmek istedıgını, soyluyor sanemde rahatladınmı dıye cana bunu kastedıyor aşkını soyledıgı için,,yanı evet aşıkmiş kanıtladın ne degiştı,ama sen yoksun ben burdayım ,,ifadesı bana güvenmıyorsun bakışı,,sonrası canın yanına gitmesi yıgıte o sözler,,hıç bir zaman sevmıyecek.....zaten sanem cana söylemişti ben öyle bir şey hissetsem benı tanımıyormusun bırakırım işi demişti...can farklı bır şeyi kitabı anlatırmak isterken yigit farklı bır konu açtı...sanemde şimdiye kadar hiç aşk için yaklaşımda bulunmayan yigitin kendisine olan yaklaşımını anladı...sanemın cana kızması evet haklıymışşın bana aşikmiş ,kanıtladın trıbı....bundan sonrası sanemın tavrı dır eger aşkını soyledıyse,,, sanemın ben senı dostum arkadaşım zannedıyordum dıyerek mesafelı durmasıdır...cana söyledıgı sözü ispat için..sanem duyduklarıyla kızgın bır şekilde çıkmiş demekki. ..olanları hümaya anlatıyor yigit, hümada cana itırfını duyunca yigitın panikliyor.. bunun üzerine sen saneme hemen evlilik tekifi yap diyebilir,,hüma gelen insteg ram resimlerınde süslü hazırlanmış yemek masası var yıgıt de yanın da teklıf için hazırlık ve teklıf,,, bunu sanemın ailesı can olarak algılıyor,,can da yigit edecek dıye duyuyor ve gitme kararı olabılır ...hüma da bunu istedıgı için oglunun gitmesi üzerine plan yapıyorlar,,,aslında can gitmeyı düşünmüyor ,çunkü daha kendının suçsuz oldunu ispatlamadı...ama herkes can gidecek zannetıgı için saneme son sahne gidecek dıyorlar sanem o sinirle hesap sormaya geliyor can divit hiç bir yere gidemezsın .. sanem cana soracaktır sen bunu yigitin aşkını ispat edıp gidecekmiydın benı hiç mi sevmedın bana güvenmedın dıye ,,,,teknede bence guvenme sorununu tartışarak aşacaklar diyorum.. tekne açilirsa gene can kaçırsın???tabi bu tekne bolumlerı 44 bolümde başlangıçı......bu bolumde dolgu olsun dıye arada benek bakıcılıgı,,cey cey ve muzonun yemek masası evlılk teklıfı olan masada ortamı bozmalar,,,mahallede mevkıbeler ,,canın sahılde oturması sanemın onu izlerken uyua kalması .... bolum bu şekilde..... yazarlarımız olayların daha ortaya cıkmasını istemıyorlar bolumlerı uzatmak için....bakalım kaçıncı bölümde ortaya çıkacak .... yani boyle devam ...can gidecekmiş gibi igne üstundeyız,,,,sanem ne zaman anlıyacak canın kitabı ve yıgıtın yurudugunu ,,igne üstundeyız seviyor yazarlar boyle seyırcıyı merakta bırakarak konuyu surdurmeyı ,,,, bıraksınlar bakalım,,seyırcı bılmadıgı sürece devam ederler,,,(biz çoçuk istedıkce evli çoçuklu,,yazarlarımız bize rüyada veya boyle başka bebek getırerek bizlere bu duyguları yaşatacaklar,,,,)38 bolum de de gelın ve damat olarak izlemiştık bıze yeter,,,şimdi bu bolum farz edin diyorlar can sanem ve bebek,,,kameramın arkasında ,aziz,cey cey,muzo,mihriban,deren, televizyonda da seyırciler görecegiz evli mutlu ve çocuklu,,,,,bu sahnelerı yazarlarımız yazdıgına göre demekkı bızler can ve sanemı dizide evlendırmıyecegız sonun da belkı ? Burdan çıkan sonuç bana göre can ve sanem dizi boyunca sonuna kadar artık bır arada olmıyacaklar belkı son da? Yoksa bu guzel beklenilen sahnelerı boyle gosterıp niye çeksınler demekki bir daha çekmiyecekler ,,,artık benım dizi ile beklentım yok,,bariştı barışmadı,ınandı inanmadı, boyle uzuyacak arada bır seyrederım, yeni yaz dizisi başlıyacak onlarla vakit geçiririm ,,, sizler benim için degerlısınız, sizleri takibe devam ......

7. Beğenenler;
    elitay88 (24-05-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydın Erkenciler

Biraz özet yorumu yapayım. Değişiklik olsun.

Aşıklar bir araya gelecek mi?

Elbette. Ya bu bölüm sonu, ya haftaya ama mutlaka...

Yiğit artık ne yaparsa yapsın, Can’ın gözünde zavallı bir adamdır. Çırpındıkça batacak ve gidişi muhteşem olacak Yiğit’in, sadece Can’ın soğukkanlılığı koruması yetecek, Can da bunun farkındadır.
    Yavaş atın tekmesi olayı kimleri yaralayacak? inşallah sadece Hûma'yı ve tabii hayal kırıklığı yaşayan diğerlerini de ama özellikle Yiğit-Hûma ikilisinin sonu olsun.

Can bu kez başka biri olarak gelmiş belli. Daha sakin, daha detay düşünen ve o fevriliğinin sonuçlarını bilen biri... işte bu yüzden kazanacak.

Can’ın da Sanem’in de Yiğit’ten çok önemli dertleri vardır. Aşkları başına vurmuş. Sanem, Can gidecek sanıyor, her an diken üstünde, pırpır ediyor kalbi. Can ise Sanem’in Yiğit’le ne konuştuğuna takmış kafayı.
    Bu cümleyi çok sevdim. Yiğit o kadar kötülüğün sahibi, ortada hain olarak dolanıyor, yalan üstüne yalan söylüyor, ama ikilinin daha önemli sorunu var. Aşıklar ve artık uzak duramıyorlar. İşte bu da olması gereken zaten. Birlikte aşacakları sorunlar var... BİRLİKTE...

Can, Sanem'e ne söylediğini anladığında ne yapacak? O sahneyi çok merak ediyorum.
    Sanem, teklifi duyunca ne yapacak, bunu daha da çok merak ediyorum.

Emre’nin Leyla’ya bir sürprizi var, ayaklarını yerden kesecek bu teklif Leyla’nın.
    ikilinin zerre cazibesi kalmadı. Mutlaka onlara iyi bir olay lazım. Umarım odur. Yoksa parası olmayan adamın kolye alması hiç de eğlenceli değil.

Ajans, Sanem’in krem kampanyasına çalışıyor, önce kremleri ve parfümleri tanımak lazım. Ekip yine aşıkları biraraya getirmek için iş başında. Parfüm testleriyle Sanem, Can’ın aklını başından alacak. Sanem ise Can’a parfümün sırrını anlatırken, aradığı cevapları bulacak
    Deren'in fikri olmalı. Sanem'in kremlerini kurtardığından beri bekliyorum. Güzel bir adım. Hem kremler hem firma hem de ortak çalışma üçgeninin bir arada yükselmesi.

Bebek bakımı, krem reklamı... güzelll ikisini bir arada ve artık normalleşen konuşmalar içinde görmek hepimize iyi gelecek. Asla ama asla hemen her şeyi halledeceklerini düşünmüyor ve beklemiyorum. Maddenin doğasına aykırı dediğimiz olur, o da bizi mutlu etmez. Aksine alelacele, izleyici mutlu olsun diye yapılan sahneler korku yayıyor. Sonuçta çözülmeyen sorunlar aynen duruyor. bir ayrılığı daha kimsenin bünyesi kaldırmaz.

Üstelik daha anne babayı ikna edecekleri zamanlar var. Leyla'yı bile ikna gerekebilir. Tabii yalanlar ortaya çıkınca hiçbirini yaşamadan her şeyi kabullenmiş insanlar izlemek de mümkün. Sonuçta tuzağa düşmek herkesin başına gelebilecek bir durum.

Ayrıca insanlar 'öz anne'den böyle adilikler beklemeyeceği için şaşırmaları normal olur. Ama bekleyin, anne-baba-kardeş-eş-dost.................. hepsinin kazık atma potansiyeli yüksek.

Noksan yazmışımmmmmmmm

Sanem, Can gidecek sanıyor.......... işte bu kısmı da netleşecek belli ki. Sonunda olsa da netleşecek. Sanem, gidemezsin diyordu zaten. Gitmeyeceğini öğrendiğinde de onu görmek hepimize iyi gelecek.

Bu haftadan sonra da bir hikayeye ihtiyaç var. İkili bir araya geldikten sonra yeni bir hikayeye başlamalıyız.
    Konu Yasemin68 tarafından (24-05-19 Saat 09:14 ) değiştirilmiştir.

9. Beğenenler;
    elitay88 (24-05-19), ozenc-can (24-05-19), sanemsi (24-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 11 kullanıcı var. (1 üye ve 10 konuk)

1. mehmetlover

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri