Sayfa 186/196 İlkİlk ... 86136176182183184185186187188189190 ... SonSon
980 sonuçtan 926 ile 930 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Evet herkese ıyı bayramlar...fragman çıkmiş ,gorunen o ki fragmanları birleştırelım ,,sanem ve can teknede gene dıdışmeler can gitmeyecegini soylemiyor, teknede cay muhabbetı onları dost olmaya karar verıyorlar.... dost ama aşık dost ,,,sanem mesafelı can daha yakın gıbı etrafında ,yolda yururken çarpmalar ,,akşam kutlama var kımın ise sanem cana da teklıf edıyor sende bıze ortak olabılırsın dıye can tereddutsuz direk evet ,sonrası cak dostum,, digerlerı neden hapiste ??? Bu dayakla alakalımı??? Ablamız gene koruyucu cana soyluyor gidecekmisin ? Can kesın bır tavırla hayır dıyor ,, bunu saneme henuz soylememiş ,,, sanem sanırım can la olan gunlerı için mutlu ?? Belkıde gene gidecek dıye biliyor ... ve yuzuk bu kadar guzel ortaya cıkmalıydı harıka sanem saklamalı can bılmelı,,,,,, yıgıt ne oldu???? Huma ne oldu??? Bır suru bılınmeyen var , belkıde 45 bolume sarkacak ????? Fragmanlar dızı dekı can ve sanem sahnelerını koymaları tabıkı seyırcıyı mutlu edıyor böyle devam...........

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnnnnn Erkencilerrrrrrrr

Çok eğlendim........... hakikaten çok eğlendim akşam. Demet'in mimik şov yaptığı bir bölümdü.

Can-Sanem ilişkisinin adım adım ilerlemesi ve bunu yaparken cümlelerinin 'bir daha bir araya gelemeyiz' ile kendilerine 'uzak dur' demeleri de akıllıca geciktirme

Güzel konuştular, güzel aştılar sorunların bir kısmını. Defterin Can tarafından yakılmadığının bilinmesi, teknenin satılması, teknenin insana verdiği his, Metin'den özür dilemiş ve yine arkadaş olmuş olması............. tekne parasını vererek (ki orada ortak olmak istemedi, sadece para verdi) destek oluşu........... her sahnesini sevdim gerçekten.

Zeber keşke türküyü daha uzun söyleseydi dedim...... Cey keşke daha uzun süre sussa dedim............ ama onlar bile sıkmadı.

Yiğit iyice batıyor, Hûma fena çuvallıyor............ yakında sakatlık sahtekarlığı da ortaya çıkacak ve Hûma dibi boylayacak. Yiğit'ten de kurtulacağız nihayet. Oyuncunun bu arada oyunculuğunu da geliştirdiğini kabul ediyorum. Mimikleri daha da oturdu. Oynadıkça açıldı Utku Ateş.

Şirketler kuruluyor, ortaklar seçiliyor falan... Bir de şu harika bahçeden bir büroya geçsek.......Tamam ev, bahçe, ortam süper ve yaz için de ideal ama hiç olmazsa arada bir odada falan çekim yapıp büro da varmış hissi yaratın. Çok lakayt bir görüntü olur iş ortamı için. Arada bahçede olsunlar da bir büro görüntüsü, bir iki büro makinesi falan olsun ortalıkta.

Bir ara yeniden izlersem biraz daha yazarım.Uzun aradan sonra keyifli bir bölüm izlediğim için mutluyum, belirtmeden geçmeyeyim........

Konu Yasemin68 tarafından (19-06-19 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

3. Beğenenler;
    Doga2014 (19-06-19), ozenc-can (19-06-19), sanemsi (20-06-19)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    187

Aldığı Beğeni: 241

Bahsedilme
    1 Mesaj

cok ozlemisim gercekten cok ozlemisim.. diziyi oyunculari forumu.

hersey dusunulmus. can metin den ozur dilemis vs. cok guldum cok begendim. aksam son sahneleri izleyemedim. sabah izledim.

her ayrintisini dolu dolu yazmayi cok istiyorum ama yazamiyorum. ancak yorumlari okumata calisiyorum.
    Konu Doga2014 tarafından (19-06-19 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    sanemsi (20-06-19)

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkes uzun aradan sonra hoş gelmiş.......44. bolum guzeldı...ama hala bırbırlerınden kacan can ve sanem.... bırlıkte olamayız dıyen iki kişi.....can bır yıldır her gun senı duşundum diyor ......sanem aşkını kıtaba yazmış kalbımın son atışı onunla olacak dıyor......hala bırbırıne soylıyemeyen ben senı cok özledım lafı yok.....dızı uzasın dıye sacmalama olmuş .....teknede ben bırbırıne daha acık olurlar sanmıştım hala konuşamıyan bır cıft bana geçtı.....sızlerı bılmıyorum......artık barışsınlar beraber yasasınlar bırlıkte ortak iş mucadelerı başlasın artık gerçekten bu bahcede şırket olmaz...inandirıcı degıl yenı afiillı aşk cok eglencelı ...yenı her yerde sen cok guzel konularıda ...guzel başladılar umarım onlarda sacmalamazlar......eskı can ve sanemı gerı istıyoruz......boyle kus kus sıkıcı ve yıgıtın de humanın da yaptıkları ortaya dokulmelı....yıgıt gelıp saneme ben ozur dılerım sen haklıydın. bız arkadaşız boyle mı bıtecek gıdecek yıgıt ...bu dızıde herkes dersını almalı..can ve sanemın artık aldıgını duşunuyorum...artık mutlu olsunlar...evlensınler...mevkıbe ve nıhatı ıkna etmek için ugraşsınlar...emre bıle dersını almış ..karısı için her seyı yapmaya hazır mucadele edıyor.....huma dersını alsın mıhrıbana yaptıkları çıksın...neselı bol kahkahalı can ve sanem beraber izlıyelım bu kadar bekledık umarım iyi olur

Durum:
    ozenc-can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kayıp :(
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    152

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzun bir aradan sonra merhabalar...

Düşünmek mesafe koymaktır derdi hocam, İnsan meselenin dışına çıkıp düşününce çok daha iyi görüyor bazı şeyleri…
    Sanem ve Can ayrı geçirdikleri bu bir yıl içerisinde çok artı kattılar kendilerine.
    Bu zorunlu! Ve kaçacak yerleri kalmayan, ayrıca da istemem yan cebime koy kıvamındaki tekne yolculuğu olmasaydı bu güzel konuşmaya şahit olamayacaktık. Sanem, Can’ın gideceği gibi bir sözü Yiğit’ten duyunca soluğu teknede aldı. Sanem bazen fabrika ayarlarına geri dönüyor bu da çok hoş görüntüler çıkarıyor ortaya. Bazen bu bir an oluyor… her şeyi unutup sevgili modunda hissediyor kendini ve sonra gerçeklere dönüyor… Özünde de Can’sız bir dünyanın onun ne hale soktuğun farkında… Böyle uzaktan da olsa Can’ın yanında olmak onun yüzüne bakmak çok daha iyi geliyor ona. Ama bu yolculuk bir ayrıntıyı da fark etmesine sebep oluyor, Can teknedeyken o kadar mutlu ki… o kadar oraya ait, o kadar haşır neşir ki… İşte o anda Sanem Can’a haksızlık ettiğini düşündü ve özür diledi. Aynı farkındalığa Can da erişmişti… Bu ilişkilerinde çok önemli bir ayrıntıydı. Birbirini anlayabilmek… Aşkla beraber… En korkunç olanı aşkın bencilliğine teslim olmaktır. Belki bu yüzden yürümedi diye düşündü ama Aşk bir ilişkide var olur. İlişkiyi ise taraflar belirler… İki güzel insandan naif bir aşk ürer. Bu olgunluğa ermektir asıl mesele… Ne Can Sanem’i bırakır gider ne de Sanem Can’ı sevmekten vazgeçebilir… Asıl şimdi başlıyor…. Üretecekler, çıkan sorunlara birlikle karşı duracaklar, Hayatın her alanında o muhteşem uyumun yarattığı ritimde büyüyecekler… En önemlisi de kendileri emin oldukları ve birbirlerine güvendikleri andan itibaren de hiç kimse giremeyecek aralarına...
    Güzel bir bölümdü… Herkesin emeğine sağlık…

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri