Sayfa 188/196 İlkİlk ... 88138178184185186187188189190191192 ... SonSon
980 sonuçtan 936 ile 940 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş

İki tiyatrocu senarist... Üstelik eski işleri hep komedi ve birlikte yazmayı biliyorlar.

Etkisi, faydası, hikayesi ne olur bilmiyorum. Fakat bu kalemlerin tercih edilmesi bana 'daha komik' bir evrimi ifade ediyor.

Eğer böyle bir yol alırlarsa rk kısmı k olarak devam edecek demektir ve bu da özellikle r kısmı için izleyenleri iyice kaçırır. Umarım arkadaşlar beni yanıltır ve r kısmının da daha heyecanlı olacağı şeyler yazar.

boldu düzeltemiyorummmmm

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

2. Beğenenler;
    Cemned (02-07-19), yedel (02-07-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,381

Aldığı Beğeni: 1,153

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam,

Yine mi senarist değişmiş ? İlginç.. Başım döndü :)

Ben Ayşe Kutlu'dan memnundum aslında.Romantizm ve komediyi güzel harmanlamıştı.Duygusal sahnelerini çok beğenmiştim.Düşen reytingler sebebiyle bu değişikliğe gidildiğini düşündüm.Bilmiyorum Eylül'e kadar ite kaka giderdi bu şekilde.Sonrasında da etkileyici bir finalle 1.5 sezonu tamamlayabilirlerdi.Sanırım amaçları bir sezon daha garantilemek..Tadında bırakmaları iyi olurdu aslında..Can- Sanem evliliğini görmemiz, üç dört bölüm sonra da bebeklerini sevsek kafiydi :))

Canem'deki uyum kırk yılda bir gelir herhalde.Ten renkleri bile aynı..Umarım bir gün onları sinemada da görürüz.Romantik komedi olursa tadından yenmez :)

Bu akşam yeni bölüm var.İzleyebilirim inşallah.Keyifli , eğlenceli, aşklı böcekli bir bölüm olsun :)

4. Beğenenler;
    Cemned (02-07-19), Yasemin68 (04-07-19)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,027

Aldığı Beğeni: 218

Bahsedilme
    3 Mesaj

Erkenci kus ara ara izledigim bir dizi .bitecek mi bitmeyecek mi bilmiyorum .ama dunku bolumu keyifle izledim. Ozellikle saneme bayildim. Demet tam olarak romantik komedi icin bicilmis kaftan .can da kotu gorunmedi gozume .gormeyeli berdel gibi sinden durum gerceklesmis .canemin kardesleri evlenmisler .bu pek hosuma gitmedi. Ama oyuncular yakisiyor .yani birand ile oznur. Her neyse yeni favori ciftimi buldum .tabii ki derenle bulut . sanirim canemin karsi cinste aradiklari ozelikler esasen onlara aitti. Deren aksesuarsiz, usudu mu ceketini vermeyecek bir erkek istiyor tipki bulut gibi. Bulut da soguk, cool, şık giyimli bir kadin istiyor tipki deren gibi. Canem halaa ortaokullu cocuklar gibi burun buruna gelip durdukca derbul cifti onlari da sollar. tamam ek dizisi icin biraz genc bir kitle hedefleniyor ama canemin cocukluklari ciftten sogutuyor .simdiye kadar iliskilerini bir adim oteye goturmeleri gerekirken sanem hala utaniyor, can hala kiza bir adim atiyor ama sonra komsuyuz falan diyor, sacma yani .dunku son sahnede sanemin yaptigi da durumu kurtarmadi .neyse .
    Konu Selin tarafından (03-07-19 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    Yasemin68 (04-07-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,381

Aldığı Beğeni: 1,153

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selamlar,

Bölümün hepsini izleyemedim maalesef.. Ama izlediğim kadarıyla kötü bir bölüm değildi.Eğlenceliydi .. Lakin beni rahatsız eden durumlar da olmadı değil.

Sevgili olup ayrıldıktan sonra arkadaş olmaya karar vermişlerdi.Şimdi de ayrılık sonrası "komşu" muhabbeti başlattılar.Aralarındaki çekim bariz derecede.Bunlardan arkadaş ya da komşu olmaz.Hislerini gömmeye çalışmak yerine keşke bir adım atsalar da sevgili olsalar.Bir de kimi sahneler tekrara düştü.Sanem'in dayanamayıp Can'ı öpmesi, birlikte uyuyup uyanmalar, burun buruna gelip kendini geri çekmeler, pencereye sıkışan Sanem'i kurtaran kahraman Can gibi....İsterdim ki oyunlar, etkilenmiyormuş gibi görünmeler nihayete ersin.Kız isteme, söz olaylarına geçiş yapılsın.Yeni senaristle beraber dilerim hikaye açılır, tekrar tekrar aynı şeyleri izlemekten kurtuluruz..

Ön izlemeyi sevmemiştim fragman ise güzel. Haftaya eğlenceli bir bölüm bizi bekler dostlar :)

8. Beğenenler;
    Yasemin68 (04-07-19)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam Erkenciler

Bölüme 'Yuhhh Cannnn' diyerek başlamış, 'vayyy Sanemmm' diyerek bitirmiş biri olarak yine keyifle izledim.

Önceliği Hûma'ya veriyorum. Korkuyor, pişman ve köşeye sıkışmış. Keşke itiraf etse ve tüm o yaptıklarının cezasını bir an önce çekip toparlasa. Çünkü başkasından öğrenirlerse affetmeleri daha zor olacak.

İkinci sırada dedektifimiz var. Bu adam hem Yiğit'in peşinde hem de bu adamın bazen normal bazen topallayarak yürüdüğünü anlamadı mı hala? Keşke şüphe etse de daha Can'a söylemese. Çünkü böyle olunca o da biz de aptal yerine konmuş oluyoruz. Mesela geçen hafta dizinde olan sorun gerçek miydi? O yüzden mi bu hafta Cemal ile buluştuğunda yanında bastonu vardı ben anlamadım. Çünkü geçen haftaki olayı acındırma olarak algılamıştım. Ciddiye almamıştım. Sahnelerin bağlantıısı için anlaşılır olması önemli.

Leyla ile Emre yeni işe kalkışıyor da ben ne yapacaklarını hiç anlamadım. Leyla şarkı mı söyleyecek? Bunlar ensturuman mı çalacak? Beste yapıp güfte yazıp reklam müziği mi yapacak? O dükkanda kaset cd falan mı satacak? Kaset kalmadı biliyossss. Lafın gelişiydi. Eski senaristin onları apar topar evlendirmesi tüm heyecanı yok etti. Hikayeleri beni zerrece çekmiyor. Boşluk dolduruyorlar.

Mevkibe'yi merak ettim. Ne olduğunu bilen varsa yazsın bi'zahmet.

Gelelim çiftimize... Evet artık bitti ayrılık. Şimdi birlikteliklerine çevreyi ikna etme zamanındalar. Bu süreç arkadaşları ve diğerleri için zaten olması gerekirken Mevkibe ve Nihat aynı rahatlıkla kabul etmeyecektir. Çok uzatmayacaklarına inanıyorum ama doğal olarak biraz tepki verip kızlarını korumak isteyeceklerdir.

Bir dönemin sahnelerine selam yollayan bir bölüm oldu.
    Birlikte uyumak... Can içerde uyuyamıyorum diyor ama olay Sanem'in yanı olunca fıçıda bile uyuyacak durumda. Aslında geçmişe atıf ile tekrara düşen bir sahne olsa da altında yatan anlamı çok güzel. O Sanem'siz sığamıyor bir yerlere...

Camdan atlayan Sanem... gerçekten atladı, gerçekten tuttu Can. (Bu arada yine kıyafetleri harikaydı Sanem'in. Saçlarının çiftlikteki halini tercih ederim ama klupteki hali de güzeldi. ) Tuvalet camından çıkan Sanem'e selamdı. Bu da güzeldi. Üstelik güven üzerine bir sahneydi. Birbirlerine güvenmek inanmak önemliydi ve bu bölüm özellikle bu sahneler ile güzel verildi iki duygu da.

Son sahne Yiğit'in büyük yalanlarının bir kısmının daha ortaya çıkması anlamında önemliydi. Üstelik Sanem yeni yalanına inanmamış ve tavrını koymuştu. Bir de Can'ın gidemeyeceğini anlaması anlamında güzeldi. Öpüşme ise 'yeter artık' demeleriydi.

Sevdim bölümü... eğlendim ve gözümde kalplerle baktım ekrana... teşekkürler...

Yedel gibi ben de ön izlemeyi sevmemiştim. Fragman anlamını verdi ön izlemenin. Sanem meğer tekneyi geri almış. Peki hangi para ile? O parayı Can şirkete yatırmıştı. Sanem başka para buldu da o parayla tekneyi geri mi aldı? Ortaklık ne olacak? Yoksa başka yerden gelecek bir para mı var? Hadi bakalımmm merak konusu bu olsun.

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

10. Beğenenler;
    ozenc-can (08-07-19), yedel (05-07-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri