Sayfa 189/196 İlkİlk ... 89139179185186187188189190191192193 ... SonSon
980 sonuçtan 941 ile 945 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    66

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

benım umudum yok herkese sevgiler yenı gelen yazarlarada başarılar bırazda onlar dızıyı bozsunlar ortada dızı, aşk, can ve sanem dıye bırşey kalmadı artık onlar ortak komşu...kendılerı bıle bızımaşkımız mazıde kaldı eskıdendı dıyorlarsa bıze bır şey soylemek duşmez beklentı yok 47 . bolumde barışırlar 6 bolum küşlerdı 48 de tekrar araya bırşeyler gırer...ayrılırlar o tekne gene gerı alındıgına gore gene can gıdıcı ve ayrılık bıktık zaten ayrılıklarından ...ben toparlar dıyordum yazarlar beceremedı gıttı yenısı nasıl toplıyacak heralde komedı izlıyecegız...can gıdecek sanemde cey cey ile komedı yapsın....

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnnnnnnn Erkencilerrrrrrrrr

Bugün günlerden bizim dizi......

İlk ve son senaristimizin son bölümü. Haftaya yeni senaristler ile yeni bir maceraya atılacağız. Bakalım gelen gideni aratacak mı? Nedense ben komedi kısmı ağır basacak diye umuyorum. Yaz aylarında dram çekebilene helal olsun, ben kışın bile katlanamıyorum. O yüzden hafif, kafayı dağıtmaya, üç beş tebessüme yol açan işleri seviyorum.

EK bu konuda bir yıldır gayet başarılı.

Utku'ya bu hafta veda ediyoruz sanırım. Malum askere gidiyor o da. Hatta gitti bile belki de. Can'ın askerlik muamması devam. Bir ocakta deniyor, bir ağustosta. Ben zamanını değil, saçların kesilme nedeninin dizide ne olacağını merak ediyorum.

Tabii bir de yeni merak konumuz var. Can ile Demet'e yeni dizi... İkisine bir arada değildir o haber. İkisinin de yeni dizileri olacaktır. Bir arada oynamaları için gerçekten çok başka bir konu ve Demet'in de çok farklı bir tipi olmalı. Yoksa bizler için Can-Sanem birlikteliği olur ve izlerken tuhaflaşırız.

Ve bence dizi yaz sonu bitmeli. Tamam seviyoruz, ikisini bir arada görmekten hoşlanıyoruz ama bizim RK lerimiz uzatılamıyor. Çünkü izleyici bir araya gelmiş çiftin hayatında başkaları olmuş, ayrılmış, yine barışmış gibi fazla Amerikan senaryoları kabul etmiyor. Öyle olunca da bir dargın bir barışık ilişki ile konu kilitleniyor. Şu an en büyük sorun Yiğit ve kremler. Sorun mu bu? Değil işte. O yüzden konu ilerlemiyor. Sezonları uzatma takıntılarından vaz geçilmeli.

Evlenen çiftin de hikayesi cazip olmalı. Aksi halde sıkıcı oluyor. Bakınız Leyla-Emre. En büyük sorunları rahat öpüşememek olan çift, anne babaya 'biz bebek yapmaya karar verdik' diyor. O karar açıklanmaz güzel kardeşim, hamile kalınır müjdesi verilir. Anne-baba biz erken yatalım, bebek yapıcaz da......... ıyyyyyyy hakikaten hiç olmamıştı o sahne.

Bu aralar yazmıyorum diye Cey e katlanabiliyorum sanmayın. Çok nadir iyi sahnesi, bolca saçmalığı var. Muzo bile ondan iyi durumda.

Bu bölüm anne babanın Can'a tavrını mı izleyeceğiz? Yoksa hızlı bir affediş mi göreceğiz. Sonuçta kızları sağlıklı ve mutlu. Fakat bir yılık bir de kötü dönem var. Tavırlarının sert olması kabul edilir. Fakat sonra pişman olunacak cümleler olmamalı. Ağızdan çıkanları kulak duymalı.

BU ARADA SİTE ANORMAL YAVAŞŞŞŞŞŞŞŞŞ SIKILDIM, BIKTIM

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

3. Beğenenler;
    yedel (09-07-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam Erkenciler

Yoruma ‘vayyyy o nasıl finaldi’ diye başlayacağım.

Çekimlere bayıldım da... tabii ki Can ölmedi. Tabii ki geri gelecek... Başını vurmuştur, ameliyat olması gerekmiştir, saçlar kesilmiştir. Böylece askere gidecek Can’a kısa saçlı hali için mazeret de verilmiştir. Sakallar da kesilir, çenede kesik falan vardır. Tamammmmmmm

Yeni senaristleri 48 de bekliyordum. Bu bölüm gelmişler.

Kaza onlara bir şeyleri istedikleri gibi yazma serbestisi verecek. Yeni bir hikayeye dönüşü kolay yaparlar. Tabii başını vuran Can hafızasını da kaybetmiştir. Aşka sil baştan başlarız. Sanem unutsun diyorduk ama Can da olur.

Gelelim bu bölüme... Kafası karışık Sanem, öptükten sonra hepten sıyırdı. Ne dediği ne yaptığı normal değildi. Can da onun bu haline alıştı, olduğu gibi kabul ediyor. Özürü de kötü öpüşmeye yorması zaten ne kadar cin olduğunu anlattı.

Sırada bu sahnedeki Yiğit noksanlığı var..........

Mektup sahnesi sonra olsa da buraya bir öpüşenleri gören ve yıkılan Yiğit yakışırdı. Çok havada kaldı çekip gitmesi. Tamam yediği haltları anladılar da sahte sakatlık, Huma’nın olayın içindeki parmağı hep cezasız kaldı. Yiğit gitmek ve haklarını devretmekle belki kendince telafi etti ama Can hayatı boyunca birini sakat bıraktığı düşüncesi ile yaşayacak. Mutlaka bir ara o dedektiften gerçekleri öğrenmeliler. En azından Yiğit numara yapmış, Huma habersizmiş gibi gelişebilir olaylar. Anne de vicdan azabı ile yaşar durur.

Devamı sonra... çünkü ayağımı burktum ve canım acıyor. Yarın iyi olursam devam edeceğim.(daha iyiyim, bir ara yazacağım)
    Konu Yasemin68 tarafından (11-07-19 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnnnnnnn

Telif ücretimi hesabıma yatırsınlar lütfen... Sadece saç sakal kısmını tutturamamışım.

https://forum.dizifilm.com/forum/erk...post1061384753

Eğleneceğiz, güleceğiz, rk nin komedi kısmının dibine vuracağız ve tabii yeniden aşık olan Can izlerken romantizmin de her evresini yaşayacağız...

Bence öyle olacak.
    Konu Yasemin68 tarafından (11-07-19 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Bahsedilme
    0 Mesaj

Asıl olay buradaydı... nihayet buldum o mesajımı Buna kesin telif istiyorum. IBAN bile bildireceğim, az kaldı.

https://forum.dizifilm.com/forum/erk...post1061377639

Bu arada site biraz hızlandı. Şükürler olsunnnnnn

Bu arada Elitay nerelerde? Gören bilen var mı?
    Konu Yasemin68 tarafından (11-07-19 Saat 21:26 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    elitay88 (12-07-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri