Sayfa 22/196 İlkİlk ... 121819202122232425263272122 ... SonSon
980 sonuçtan 106 ile 110 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    192

Aldığı Beğeni: 254

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

evet ya fabri yle italyanca konusmasi guzeldi yerindeydi. anladigin dilde konusuyum..

ceydayla italyanca konusmasi fabriyle konusmasindaki etkiyi dusurdu.
    can i daha egitimli bilgili gostermek istiyorlarsa. ceyda yurt disinda yasiyordur Turkceyi az biliyordur. ingilizce falan konussaydi. olabilirdi.

Deren e gelince katiliyorum sanem alkol iyi gelmiyor deyip almamisti. Deren israrla baska diye verdi. amaci neydi...amaciyla ilgili neden birsey soylemedi.
    sanem in de istemem yan cebime koy durumu oldu. optu ozur opuldu ozur.

2. Beğenenler;
    oates79 (19-11-18), Zuzinha (19-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önizlemedeki Can'ın hastasıyız Çocuğa yazık oldu haklısın ama işte aşk zahiyatı naparsın Daha çok genç, atlatır Bu Can bir kere de makyözü kıskanmıştı çok pis çirkefleşmiş kızı azarlamıştı. 3. bölümdü galiba. Ben de korkuyorum valla Can'ın kıskançlığından. Yaralı bir aslana dönüyor. Sanemsisi içini rahatlatınca hemen kedi oluyor kıyamam

Mahallede kıskanç Can'a varım. Hatta imza bile toplarım Deren'i de mahallede görmek istiyorum onu Osman'la başgöz etcem.

Peki şimdi oates bebişim de yazınca aklıma geldi sizce bunlar sevgili olmamışlar mı? Ben önizlemede direk olmuşlar dedim. Sen diyor, utandurma diyor o da ben de seni çok beğeniyorum utanacak bir şey yok diyor. Ne bileyim aşırı aleni kıskançlık yapıyor hesap sorar gibi. Zaten ajansın ortasında kokun benim demiş olabilecek en tutkulu şekilde ilanı aşk etmiş, kokun yalnızca bana ait bunu iyice anladın mı demiş daha ne arkadaşlığı? Aşırı saçma olmaz mı arkadaşız geyiğine devam etmeleri? Yani dizi için bile saçma. O derece
    Ahahahahah atlatır atlatır. O daha ne olduğunu bile anlayamadan Can öptü mıncırdı zaten sevinçten Alıp eve götüresi geldi yani o derece :)))))

Mahalle ve Can +1. Beni de yazın. Kesinlikle Deren ve Osman diyosun. Deren'i bir iki bölüm daha görmek lazım diyorum ya. Osman'a da hiç kıyamam

Sevgili meselesi kafa karıştırıcı. Evet. Ortalığa saçılan çekler ve bir adet nur topu gibi ilan-ı aşktan sonra sevgili olmamaları saçma ama ben ön izlemeden öyle anladım. Sevgili olsalar "sen kimi yakışılı buluyorsun" der mi?

Benimki de laf. "Sen benimsin" diyen kıza "sen kimi yakışıklı buluyorsun" demiş de, sevgilisine mi demeyecek. İlahi ben

Saçmalardan seçmeler

4. Beğenenler;
    Zuzinha (19-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manken çocuk dumur oldu zaten, naapıcağını bilemedi. Adam 30 saniye içinde şekil değiştirdi kıskançlıktan Yerim yaa. Can'a göre küçük büyük, genç yaşlı, tek hücreli çok hücreli fark etmiyor ki. Adam karşı cinse mensup herhangi bir şeyden de arıza yapabiliyor Bir bilenin dediği gibi, medeniyetsiz ayol
    Bilen biliyor

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can kıskanınca iliklerine kadar kıskanıyor, Sanem gibi değil Adamın azı, ayarı yok azizim. Kulübede ruhunu teslim edecekti ayıcık. Hiç kıyamam :))
    Aynen. Ergen görse kıskanıyor, rakip görse kendini kesiyor
    Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bana sorarsan baştan beri saçma. Dizi diyip geçecen yani. Arkadaşmış. Peh-peh-peh. Böyle arkadaşlar. Şu yönde ilerliyorlar; "En iyi sevgililer, en iyi arkadaşlardır."

Bence arkadaş ayağına flörtleşmeye devam. Ta ki birinin canına tak edene kadar. Başlayacağım arkadaşına şimdi sen benim sevgilimsin diyene kadar. Belki de ben sana hala deliler gibi aşığım diye itiraf gelene kadar. Öncekinde de söze gerek yoktu aralarında kıvılcım vardı. Şimdi de öyle. Yine de itiraf gerekiyordu. Önce Can etti sonra Sanem. Sarhoş olmadan öpüşürlerse de sevgili olurlar. Kaçış sığınakları arkadaşlık. Yetmez ama aşıklara arkadaşlık. Öpmek, koklamak, yüzünü göremeyince özlemek, gelecekle ile ilgili plan kurmak isterler. Arkadaşken de plan kurdular tabi ama sevgiliyken yapılan teklif geçerli oldu. İlişkilerini bir level atmak için kırk takla atan Can vardı ve hatta Sanem'e kızıyordu geçelim şu aşamaları artık sevgili olalım diyordu. Sonra ilişkilerini ilan etmek istedi ve hevesi kursağında kaldı. Sanem'e kalsa ohoooo ailesi bunlar kaçınca öğrenir sevgili olduklarını. Can da Sanem'i kaçırırsa Mevkıbe'den ne laflar yer. Tamam Mevkıbe sever Can'ı ama diyorum söz konusu kızıysa öncelik kızı. Arada resmiyet yokken göndermez ikisini. Gözleri kızlarının üzerinde. Benim tahminim arkadaş muhabbeti tam olarak 22. bölüm sonunda biter. Neden? Çünkü Compass projesi o zaman biter ve bitmeye yakın Ceyda bir hamle yapar, Sanem de rest çeker. Ardından da ya Hüma gelir ya da Emre lisans olayını itiraf eder. Başka bir şey de olabilir. Fabri çıktı mı acaba diziden? Mafya gibi Sanem'i kaçırsa, olay çıkmasın diye çekleri iade eder belki. Yine de konuk oyunculuk bitmiştir diye tahmin ediyorum sonuçta 5 bölümdür dizide.
    Hımmm. Okuyorum. Okurken her kelimesine hak veriyorum ama bitince yok yaa olmuşlardır sevgili diyorum Can Divit beni de alsın ajansa. Ben de rahatsızım Tamam arkadaş ayağına flörtleştiler zaten arkadaş dediğine Can anında pişman oldu, Sanem'den itiraz bekledi, öpücük gelince karşılık verdi. Zaten o asansörden çıkıyor musunuz sorusuna evet diyerek çıktılar Can kalbini kaptırdığını inkar etmedi. İşte ne bileyim bana arkadaş ayağı yapıyorlarmış değil arkadaş dedik bir halt ettik nasıl döncez stratejisi güdüyor gibi geldiler Sanem benimsin dedi duvarlar yıkıldı, Can kokun sadece bana ait dedi bence olay bitti. Can'ın hamlesi buydu. Yani adam dolarları havaya saçtı, Fabri'yi ajansa gömüyordu daha ne yapsın? Balonla seni seviyorum mu yazsın? Bu mudur?:) Daha bunun üstüne ne yapacak?:)
    Konu Zuzinha tarafından (19-11-18 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    elitay88 (19-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Doga2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ya fabri yle italyanca konusmasi guzeldi yerindeydi. anladigin dilde konusuyum..

can i daha egitimli bilgili gostermek istiyorlarsa. ceyda yurt disinda yasiyordur Turkceyi az biliyordur. ingilizce falan konussaydi. olabilirdi.

Deren e gelince katiliyorum sanem alkol iyi gelmiyor deyip almamisti. Deren israrla baska diye verdi. amaci neydi...amaciyla ilgili neden birsey soylemedi.
    Kesinlikle. Hatta bu İtalyanca mevzusunda aynen şöyle hissediyoruz Sayın SENARİSTLER;

Şimdi böyle olunca nooluyo biliyor musunuz? Can Divit de böyle eee, nasıl desem ucuz, kalitesiz, düşük bütçeli, üçüncü sınıf, sakil, varoş bir dizi filmi kahramanı gibi oluyo. Heh

Dayanamıyorum. Kendime engel olamıyorum

8. Beğenenler;
    Zuzinha (19-11-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Doga2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ceyda ve Can'ın ortak özellikleri ön plana çıkartılmaya çalışıldı. İtici durdu. İtalyanca biliyorsa biliyor yani orada lüzumu ne? Diliniz Türkçe ve masadakiler de Türk. Ben de o sahneyi eleştirmiştim. Ceyda=Fabri 2. Yani o karakterin simetrisi gibi geldi bana. Şirketi kurtaracak yatırımı yapıyor filan. Eğer iş bozulursa Muzo yatırımcı olsun. Can Divit rolü oynar Sanem'e iş yaptırmaz gider Deren'e iş buyurur. Deren'in kabusları şekil değiştirir. Osman'ı şirkete getirir. Sonra da hiç de renkli dünyalar değilmiş deyip mahalleye geri döner.

Manken çocuk dumur oldu zaten, naapıcağını bilemedi. Adam 30 saniye içinde şekil değiştirdi kıskançlıktan Yerim yaa. Can'a göre küçük büyük, genç yaşlı, tek hücreli çok hücreli fark etmiyor ki. Adam karşı cinse mensup herhangi bir şeyden de arıza yapabiliyor Bir bilenin dediği gibi, medeniyetsiz ayol
    Can'ın ne kadar kıskanç olduğunu biliyoruz. Bu durumda aslında nişanın sahte olmasına sevinmesi gerek. Çünkü Osman ve Sanem dipdibeler mahallede. Sanem'e güvense de sürekli beraber olmaları bu kadar kıskanç adamın canını sıkardı yani. Sanem Can'ın arkadaşlarını tanıyor, tanımadıkları da sırayla geliyor da Can Sanem'in arkadaşlarıyla pek haşir neşir değil. O yüzden bu mahalledeki çocuk fikri gerçek olursa (%50 ihtimal veriyorum) Can da mahalleden ayrılmaz. Sanem'i almaya gelir, bırakmaya gelir. Misafirliğe gelir. Osmanlara gelir. Zebo'dan bilgi toplar. Komik sahneler olabilir yani.

10. Beğenenler;
    Zuzinha (19-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri