Sayfa 23/196 İlkİlk ... 131920212223242526273373123 ... SonSon
980 sonuçtan 111 ile 115 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benimki de laf. "Sen benimsin" diyen kıza "sen kimi yakışıklı buluyorsun" demiş de, sevgilisine mi demeyecek. İlahi ben

Saçmalardan seçmeler
    Ben de aksine sevgili oldukları için Can'ın o soruyu sorabildiğini düşündüm Sanem de "seni" dedikten sonra yaniarkadaş olarak falan derdi yan çizerdi. Yakışıklı bir arkadaşım olarak bir de Osman var falan neler neler saçmalardı:))) Ama ne yaptı? Yakışıklı bulmuyorum diye açıklama yaptı. Arkadaş olsalar yaaaani hoş çocuk derdi kıskandırmaya çalışırdı:)))) Bir de Can çocuğu sözleriyle döverken arkada erkek arkadaşı hadise çıkarmasın diye kıvranan Sanem gördüm ben. Hal ve tavırları o şekildi

2. Beğenenler;
    oates79 (19-11-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Doga2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ya fabri yle italyanca konusmasi guzeldi yerindeydi. anladigin dilde konusuyum..

ceydayla italyanca konusmasi fabriyle konusmasindaki etkiyi dusurdu.
    can i daha egitimli bilgili gostermek istiyorlarsa. ceyda yurt disinda yasiyordur Turkceyi az biliyordur. ingilizce falan konussaydi. olabilirdi.

Deren e gelince katiliyorum sanem alkol iyi gelmiyor deyip almamisti. Deren israrla baska diye verdi. amaci neydi...amaciyla ilgili neden birsey soylemedi.
    sanem in de istemem yan cebime koy durumu oldu. optu ozur opuldu ozur.
    Sevgili olduklarında Deren'e alkollü içki için teşekkür etsin. Sen olmasaydın öpüşmezdik desin Bu da öldürmezse Deren'i daha ne öldürür bilemedim

4. Beğenenler;
    oates79 (19-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bana sorarsan baştan beri saçma. Dizi diyip geçecen yani. Arkadaşmış. Peh-peh-peh. Böyle arkadaşlar. Şu yönde ilerliyorlar; "En iyi sevgililer, en iyi arkadaşlardır."

Bence arkadaş ayağına flörtleşmeye devam. Ta ki birinin canına tak edene kadar. Başlayacağım arkadaşına şimdi sen benim sevgilimsin diyene kadar. Belki de ben sana hala deliler gibi aşığım diye itiraf gelene kadar. Öncekinde de söze gerek yoktu aralarında kıvılcım vardı. Şimdi de öyle. Yine de itiraf gerekiyordu. Önce Can etti sonra Sanem. Sarhoş olmadan öpüşürlerse de sevgili olurlar. Kaçış sığınakları arkadaşlık. Yetmez ama aşıklara arkadaşlık. Öpmek, koklamak, yüzünü göremeyince özlemek, gelecekle ile ilgili plan kurmak isterler. Arkadaşken de plan kurdular tabi ama sevgiliyken yapılan teklif geçerli oldu. İlişkilerini bir level atmak için kırk takla atan Can vardı ve hatta Sanem'e kızıyordu geçelim şu aşamaları artık sevgili olalım diyordu. Sonra ilişkilerini ilan etmek istedi ve hevesi kursağında kaldı. Sanem'e kalsa ohoooo ailesi bunlar kaçınca öğrenir sevgili olduklarını. Can da Sanem'i kaçırırsa Mevkıbe'den ne laflar yer. Tamam Mevkıbe sever Can'ı ama diyorum söz konusu kızıysa öncelik kızı. Arada resmiyet yokken göndermez ikisini. Gözleri kızlarının üzerinde. Benim tahminim arkadaş muhabbeti tam olarak 22. bölüm sonunda biter. Neden? Çünkü Compass projesi o zaman biter ve bitmeye yakın Ceyda bir hamle yapar, Sanem de rest çeker. Ardından da ya Hüma gelir ya da Emre lisans olayını itiraf eder. Başka bir şey de olabilir. Fabri çıktı mı acaba diziden? Mafya gibi Sanem'i kaçırsa, olay çıkmasın diye çekleri iade eder belki. Yine de konuk oyunculuk bitmiştir diye tahmin ediyorum sonuçta 5 bölümdür dizide.
    Hmmmm. Olabilir. Gayet mantıklı şeyler yazmışsın Elitay'cığım. Can çok güzel bir ilan-ı aşk yapmıştı Sanem'e. O zaman Sanem'den de Can'a güzel bir itiraf gelebilir. Üstelik Can, bu terk etme meselesini ve şüphelerini daha tam olarak atlatamamış olabilir. Biz de fırsattan istifade, şaşkın şapşik bir ikili izleyebiliriz. Bana uyar. Ama Sanem kaçırılırsa Zebercet de çıkar, "ben demiştim" der. Bence Yasemin68'in dediği gibi Can'la Fabri oturup konuşmalı. Ya da Sanem'le Fabri. Biri Fabri'yle konuşsun :))) Bence Fabri konusu kapanmadı. Bu şekilde biterse zaten Yorumsuz. Hiç neşemi bozamayacağım :))

6. Beğenenler;
    Zuzinha (19-11-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de aksine sevgili oldukları için Can'ın o soruyu sorabildiğini düşündüm Sanem de "seni" dedikten sonra yaniarkadaş olarak falan derdi yan çizerdi. Yakışıklı bir arkadaşım olarak bir de Osman var falan neler neler saçmalardı:))) Ama ne yaptı? Yakışıklı bulmuyorum diye açıklama yaptı. Arkadaş olsalar yaaaani hoş çocuk derdi kıskandırmaya çalışırdı:)))) Bir de Can çocuğu sözleriyle döverken arkada erkek arkadaşı hadise çıkarmasın diye kıvranan Sanem gördüm ben. Hal ve tavırları o şekildi
    Ama kafam karışıyor bak :)))) Hepiniz olabilecek, çok olasılıklı şeyler yazıyorsunuz Araya Osman'ı sıkıştırması fikri Onu bir yerde kullansa ya. Bu Osman'ı da nerden diziye sokacağımı şaşırdım ha :)))) İnsafsız senaristler

Sanem kıvranmakla kalmamış, kendini mıncıklıyordu en son Ben fark etmemişim de Yasemin diyince gördüm, çok komik

8. Beğenenler;
    Zuzinha (19-11-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Bahsedilme
    1 Mesaj

Hmmmm. Olabilir. Gayet mantıklı şeyler yazmışsın Elitay'cığım. Can çok güzel bir ilan-ı aşk yapmıştı Sanem'e. O zaman Sanem'den de Can'a güzel bir itiraf gelebilir. Üstelik Can, bu terk etme meselesini ve şüphelerini daha tam olarak atlatamamış olabilir. Biz de fırsattan istifade, şaşkın şapşik bir ikili izleyebiliriz. Bana uyar. Ama Sanem kaçırılırsa Zebercet de çıkar, "ben demiştim" der. Bence Yasemin68'in dediği gibi Can'la Fabri oturup konuşmalı. Ya da Sanem'le Fabri. Biri Fabri'yle konuşsun :))) Bence Fabri konusu kapanmadı. Bu şekilde biterse zaten Yorumsuz. Hiç neşemi bozamayacağım :))
    Valla ben hala Fabri'den Hulusi Kentmen'lik bekliyorum Aşkınızı test ettim geçtiniz diyebilir Ya ben küçükken çok Türk filmi izledim hep ondan oluyor bunlar Sen Sanem güzel bir itirafta bulunur demişsin ama ben nereye baksam Can'ı arkadaşız dediğine pişman etmek isteyen izleyici görüyorum. Hala ondan bekleniyor bir jestler bir bişiler. 800bin dolar sayan üstüne aşırısı seksili bir şekilde kendine çekip senin kokun yalnızca bana ait diyen Can daha ne yapsın? Zaten o sahne orada kalmaz herhalde. Kimin nesi kime ait, kim kimin nesi konuşur öpüşürler diye bekliyorum. Ajans da alkışlar ooooh Deren ne yapar bilemedim. Önizlemede de yok. Hastanede serum yiyor herhalde

Ama kafam karışıyor bak :)))) Hepiniz olabilecek, çok olasılıklı şeyler yazıyorsunuz
    Araya Osman'ı sıkıştırması fikri Onu bir yerde kullansa ya. Bu Osman'ı da nerden diziye sokacağımı şaşırdım ha :)))) İnsafsız senaristler

Sanem kıvranmakla kalmamış, kendini mıncıklıyordu en son Ben fark etmemişim de Yasemin diyince gördüm, çok komik

He baktım o sahneye ama Can seni güzel buluyorum deyince mıncırıyor kendini
    Bir de yine Yasemin yazmış sahneyi tekrar izleyince fark ettim Can'ın elinden ağaç dalını düşürme sahnesini. Olmamış gerçekten. Düşürmemiş atmış Yalnız biz de çok arızayız he. İzlediğimiz her şeye hem giydiriyor hem de habire yazıyor, manyak gibi izliyoruz
    Konu Zuzinha tarafından (19-11-18 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    oates79 (19-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri