Sayfa 58/196 İlkİlk ... 84854555657585960616268108158 ... SonSon
980 sonuçtan 286 ile 290 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Emre Sanem ve Can üçlüsünün kafalarını birbirine tokuşturmak istiyorum. Konuyla ilgili fikrim de hissim de bu
    Emre ve Sanem birbirlerini yerler. Leyla ve Can da birbirlerine bakıp, olayı anlamaya çalışırlar. Sanem Emre'ye güvenmiyor. Emre Sanem'i üzmek istiyor Can'dan ayrılmasnı sağlayıp. Leyla'ya aşık olduğunu fark edince görürsün ayırmak istemek ne demek? Tabi aşık olmamış ki aşktan anlasın, sevenlere el uzatmasın. Aylin spoiler verdi ama ilerideki bölümlere. Ben seni tanıyorum o bakışların ne anlama geldiğini de. Aylin kötülük yolunda tek başına kalacak. Çok daha tehlikeli olacak. Can tek başına bir şey yapamaz diyordu ama şu anda şirkette hisse yönetiyor. Bir de Divitlere düşman biri daha gelirse diziye onunla muhteşem ikili olurlar. Çünkü Emre bir noktadan sonra iyi karaktere çevrilmeli. Leyla onu değiştiremiyorsa aşkla gerçekten aşık olduğuna inandıramaz. Aylin onu nasıl kötü yönde değiştirdiyse Leyla iyi yönde değiştirebilir. Can demişti ki Emre hiç böyle bir çocuk değildi. Sanem ekledi Aylin Hanım'ın etkisinde kalıyor.

Bence 23. bölümde Emre ve Aylin'in gazlamasıyla Ceyda büyük bir hamle yapacak. Can zaten önizlemede haber vermeden gelmeseydi o zaman diye bir çıkış yapıyor. Ceyda başbaşa kalma fırsatı yakaladığı bir anda Can'a yürüyecek ve Sanem'in bunu görmesi sağlanacak. İlişkilerinde bir kriz yaratacaklar. O kriz aşıldığında aile engeline takılabilirler. Ayrılmalar barışmalar elbet olur. Bitti deyip, deyip birbirlerine dönerler. Lakin suyunu da çıkarmasınlar. 8 bölümdür ayrılar. 2 bölüm sevgili olabildiler. Yine 2 bölüm sevgili yapıp ayırmazlar umarım. Sorunlar olur, tartışmalar olur, engeller olur, kızgınlıklar olur ama bir 8 bölüm ayrılık daha izlemeyelim. Yani ayrılık süreci yine aynı şekilde işlenirse bu tekrar olur. Can Sanem'e güvenemem der, Sanem haklısın der, uzak durmaya çalışırlar duygularına engel olamazlar, araya 3. şahısların ilgisi girer, git kimle sevgili olursan ol atarları ve yine sevgiliyiz. Cıks bu sefer öyle olmasın.

Ben isterim ki Sanem ve Can aileyi filan ikna etsin, söz ya da nişan gibi bir şey olsun. Sanem bu sefer gerçekten nişanlanmış olur. Sonra da lisans mevzusu tartışılır. Büyük ayrılık lisans olmasın mümkünse. Büyük ayrılık istemem ama bir gidişler bir şeyler olacaksa Galapagos güzel konu olabilir orada barışan Sanem ve Can çifti.
    Konu elitay88 tarafından (02-12-18 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    oates79 (02-12-18), seval2005 (03-12-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aminnnn:) Gönderirsen inanılmaz sevinirim. İstersen ben de sana editlenmesi bitmeden atarım sen de editlemiş olursun:) İstersen tabi:)
    Çok isterim canım benim Ayyyy, çok heyecanlı. Çocuk kitapları yazan bir arkadaşım var, Fulya Aslan Gürşen. Onun kitaplarını da editlemişliğim vardır. Çok güzel kitaplar, yeğenlerin filan varsa tavsiye ederim :))

Filleri çok iyi düşündün ben karakterleri yeterince özümseyememişim:))))

Reyting konusunda bu hafta çıkış yaptı dizi. O hiç beğenilmeyen 17 miydi neydi baya iyi reyting aldı. Yaz reytinglerini yakalamak zor ama kışa göre hep çok iyi reyting alan bölümler bunlar. Bu reyting öngörülmesi çok zor bir hadise. Neden çıktı neden düştü herkesin kendine göre bir fikri var. Net olarak bilinseydi yayından kalkan dizi olmazdı:) Ama hangi sahnelerin zaplandığını net bir şekilde biliyorlar. Net. Belki hangi sahnelerin sesinin kısıldığını da bilmeliler:))) Sosyal medya ve reytingler arasında bir ilişki olmadığı da kesin bilgi:) Reyting çok başka bir sistem. Seçim anketi gibi bir şey:)
    Ahahahaha, inanmam :)))) Senin Can Dİvit'çenin üzerine tanımam ben beee :))))
    Demek reytingler çıkmış...............desenize Daha da bişey demiyorum Reyting cihazlarının hangi evlere ne şartlarda takıldığını az çok biliyorum aslında. Piyasa Araş. ve Reklamcılık mezunu bir çömez olarak, İstanbul'da birkaç büyük araştırma firmasında çalışmışlığım var. Onlardan birinde analizlerle ilgili bir departman vardı. Ama bu dediğim 18 yıl öncesi Şimdi sistem çok değişmiştir kesin. Bu arada iki seçimde sahada çalışmışlığım da vardı Ayyyy, ne küçüktüm, küçücüktüm o zamanlar

Kadının bilinçaltıyla ilgili çok fikirlerim var. Romanımı okursan üzerine tartışırız:))))
    Tartışırız valla. En sevdiğim

Yazdıklarımız para etsin kısmına nasıl katıldım anlatamam:))) Ama fikrimiz para etmiyor derken bizim beğenimizle reyting arasında da pek bir bağlantı yok manasında dedim:))) Ne zirve yapmış diziler var 5 saniye izlemeye dayanamadığım:)))
    Reytingi kast ettiğini anladım Misal, Çarpışma, eğer reytingleri düzelmezse çok yazık olacak. Güzel başladı, daha güzel devam ediyor ama reytingler sallantıda. Kanalda bitse bile internetten devam etsin bence

Ahahaha ilk girdiği bölüm aklı başında bir insandı o Ceyda. Sonradan çok bozdu. Öyle böyle bozmadı:))) 3'lü tokuşturma fikri güzelmiş. Arada CanEm'i yanlışlıkla öpüştürürsün:))))) Aman kombinasyonları karıştırma he. Can Emre'yi, Emre Sanem'i falan öpmesin. İlkine Türkiye hazır değil ikincisine ben:)))))
    Ahahahahah, çok güldüm Ben öpüştürmeden tokuşturma uzmanıyım bebeğim O iş bende :))))

Ben sana ne diyicem asıl. Bir sahne vardı bu bölüm. Emre ve Can mutfakta. Can kendine soda hazırlıyor "Sanem sayesinde yeni biri oldum" diyo ay güler misin ağlar mısın. Eskiden daha katı ve ketummuş İzlerken dedim ki, Zuzinha bu sahneye 2 sayfa yazı yazsa yeridir

Çok değiştin Can Divit çoooook
    Konu Balca tarafından (02-12-18 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    seval2005 (03-12-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    192

Aldığı Beğeni: 254

Bahsedilme
    1 Mesaj

ben gercekten anlamiyorum.

SENARİSTLERE ACİK MEKTUP
    sanem gibi deli dolu, akilli, komik,zeki,eğlenceli, yetenekli bir karakter dunku gibi bir hale(yazilmayacak kadar rezalet) nasil duser.

can gibi yakisikli karizmatik basarili yetenekli bir karakter dunku bolum gibi bir karaktere nasil donusur.

osman gibi bir karakter neden bu kadar basit islenir.

deren gibi guclu is yerine isine sadik bir karakterin hali can in evdeki hali nasil olur.

leyla, ayhan,ceycey,zebercet,anne baba mahalleli ofis calisanlari nin geldikleri nokta bu mu olmaliydi.

sahne yok kurgu yok bu zamana kadar ne islenmisse birkac bolumdur ayniydi dun de facia.

SENARİSTLER yapmayin etmeyin allah askina bu oyunculara bu karaktere bu seyirciye kiymayin.
    yeni geldiniz alisma sorunun mu yasiyorsunuz, karakterleri mi tanimiyordunuz yoksa ne yapacaginizi mi bilmiyorsunuz bilmiyorum.

dunku bolumu bir izleyin. cevabini icinizde verin.

Beğendiniz mi?

cevabiniz evetse ben fazla izlemeye dayanamam.
    cevabiniz hayirsa o zaman daha akli basinda olaylar sahneler yazmak icin oturup calisin. duşunun.

6. Beğenenler;
    seval2005 (03-12-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok isterim canım benim Ayyyy, çok heyecanlı. Çocuk kitapları yazan bir arkadaşım var, Fulya Aslan Gürşen. Onun kitaplarını da editlemişliğim vardır. Çok güzel kitaplar, yeğenlerin filan varsa tavsiye ederim :))

Ahahahaha, inanmam :)))) Senin Can Dİvit'çenin üzerine tanımam ben beee :))))
    Demek reytingler çıkmış. Sı.....tık desenize Daha da bişey demiyorum Reyting cihazlarının hangi evlere ne şartlarda takıldığını az çok biliyorum aslında. Piyasa Araş. ve Reklamcılık mezunu bir çömez olarak, İstanbul'da birkaç büyük araştırma firmasında çalışmışlığım var. Onlardan birinde analizlerle ilgili bir departman vardı. Ama bu dediğim 18 yıl öncesi Şimdi sistem çok değişmiştir kesin. Bu arada iki seçimde sahada çalışmışlığım da vardı Ayyyy, ne küçüktüm, küçücüktüm o zamanlar

Tartışırız valla. En sevdiğim

Reytingi kast ettiğini anladım Misal, Çarpışma, eğer reytingleri düzelmezse çok yazık olacak. Güzel başladı, daha güzel devam ediyor ama reytingler sallantıda. Kanalda bitse bile internetten devam etsin bence

Ahahahahah, çok güldüm Ben öpüştürmeden tokuşturma uzmanıyım bebeğim O iş bende :))))

Ben sana ne diyicem asıl. Bir sahne vardı bu bölüm. Emre ve Can mutfakta. Can kendine soda hazırlıyor "Sanem sayesinde yeni biri oldum" diyo ay güler misin ağlar mısın. Eskiden daha katı ve ketummuş İzlerken dedim ki, Zuzinha bu sahneye 2 sayfa yazı yazsa yeridir

Çok değiştin Can Divit çoooook
    Her an biri çıksın siz kardeşsiniz desin diye bekliyorum:)))) Vay arkadaş:) Çarpışma izliyor musuuuun? Ya bitecek diye çok korkuyorum. Allah'ım sen koru ya rebbim dinimiz amin:))) Bu dizi de gitti işte son çırpınışlarımız. Çarpışma da giderse boşluğa düşerim:)

Ahahahahaah ay ben sinirlerimi alt üst edecek bir sahneyle karşılaşacağım korkusuyla o kadar hızlı geçtim ki her şeyi, bu dediğin sahneyi kaçırmışım. Aaaaahahahahahaha. Aaaahahahahahahahahahahah. Sanem'i bir tek Can değiştirdi ama o da yanlış değiştirdi:))))) Ay gülmekten yazamıyorum:))) Acaba şey mi demek istedi ben eskiden akıllı bir insandım Sanem aklımı başımdan aldı bir mal oldum mu demek istiyor?:))) Can Sanem'i hayatında bir kere dinledi kız da o dediğine pişman oldu. Pişman olduğunda dinlemediği gibi aa senin yüzünden inandım diye susturdu. Bu senaristin yaptığı da pişkinlik ayıptır. Biz burada haftalarca Sanem'in Can'ı nasıl değiştireceğini yazalım. Sen o konuda tek bir sahne yaz onu da anında yüzümüzde patlat sonra da gerçekten böyle bir değişim yaşanmış gibi replikler koy. Tembellik bu. Terbiyesizlik. Ay susturun beni çıldırcim:))))

8. Beğenenler;
    seval2005 (03-12-18)

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre ve Sanem birbirlerini yerler. Leyla ve Can da birbirlerine bakıp, olayı anlamaya çalışırlar. Sanem Emre'ye güvenmiyor. Emre Sanem'i üzmek istiyor Can'dan ayrılmasnı sağlayıp. Leyla'ya aşık olduğunu fark edince görürsün ayırmak istemek ne demek? Tabi aşık olmamış ki aşktan anlasın, sevenlere el uzatmasın. Aylin spoiler verdi ama ilerideki bölümlere. Ben seni tanıyorum o bakışların ne anlama geldiğini de. Aylin kötülük yolunda tek başına kalacak. Çok daha tehlikeli olacak. Can tek başına bir şey yapamaz diyordu ama şu anda şirkette hisse yönetiyor. Bir de Divitlere düşman biri daha gelirse diziye onunla muhteşem ikili olurlar. Çünkü Emre bir noktadan sonra iyi karaktere çevrilmeli. Leyla onu değiştiremiyorsa aşkla gerçekten aşık olduğuna inandıramaz. Aylin onu nasıl kötü yönde değiştirdiyse Leyla iyi yönde değiştirebilir. Can demişti ki Emre hiç böyle bir çocuk değildi. Sanem ekledi Aylin Hanım'ın etkisinde kalıyor.

Bence 23. bölümde Emre ve Aylin'in gazlamasıyla Ceyda büyük bir hamle yapacak. Can zaten önizlemede haber vermeden gelmeseydi o zaman diye bir çıkış yapıyor. Ceyda başbaşa kalma fırsatı yakaladığı bir anda Can'a yürüyecek ve Sanem'in bunu görmesi sağlanacak. İlişkilerinde bir kriz yaratacaklar. O kriz aşıldığında aile engeline takılabilirler. Ayrılmalar barışmalar elbet olur. Bitti deyip, deyip birbirlerine dönerler. Lakin suyunu da çıkarmasınlar. 8 bölümdür ayrılar. 2 bölüm sevgili olabildiler. Yine 2 bölüm sevgili yapıp ayırmazlar umarım. Sorunlar olur, tartışmalar olur, engeller olur, kızgınlıklar olur ama bir 8 bölüm ayrılık daha izlemeyelim. Yani ayrılık süreci yine aynı şekilde işlenirse bu tekrar olur. Can Sanem'e güvenemem der, Sanem haklısın der, uzak durmaya çalışırlar duygularına engel olamazlar, araya 3. şahısların ilgisi girer, git kimle sevgili olursan ol atarları ve yine sevgiliyiz. Cıks bu sefer öyle olmasın.

Ben isterim ki Sanem ve Can aileyi filan ikna etsin, söz ya da nişan gibi bir şey olsun. Sanem bu sefer gerçekten nişanlanmış olur. Sonra da lisans mevzusu tartışılır. Büyük ayrılık lisans olmasın mümkünse. Büyük ayrılık istemem ama bir gidişler bir şeyler olacaksa Galapagos güzel konu olabilir orada barışan Sanem ve Can çifti.
    Bu ayrılık uzun sürdüğü için iki bölüm sonra ayrılık olmasını beklemiyorum açıkçası. Valla çığrımdan çıkarım, acayip çemkiririm Yok, yapmazlar, yapmamalılar en azından. Ama Ceyda başa bela olacak, orası kesin. Kadın kendi şirketinin tanıtımı güzel oldu diye üzüldü ay. Ne o, Sanem başarılı olmasın. Enteresan bir kadın. Tehlikeli hareketler gelebilir Ceyda'dan. Bence Can o hediyeyi geri vermeli. Baştan kabul etmese daha iyiydi, çünkü kadının niyeti belli ve Can'da bunun gayet farkında. Aynısı Sanem'e olsa kudururdu. Hörgüçsüz Neyse, tavrını koydu da dediğin gibi artık çok geç. Kadın kafaya koydu bir kere :))) O Can buraya gelecek

Can ve Sanem nişanlanmasın nooolur. Lütfen lütfen lütfen. İlla nişanlanacaklarsa finalde nişan yapsınlar. Evlendiklerini de görmemiş oluruz hem

10. Beğenenler;
    seval2005 (03-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri