Sayfa 62/196 İlkİlk ... 125258596061626364656672112162 ... SonSon
980 sonuçtan 306 ile 310 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Kız bunlar resmen sırılsıklam AŞIK"

diyen Mevkibe ile günaydın diyeyim dedim Erkencilere

En fazla, niye sorduğumda hayır dedin, arkadaşız dedin der Mevkibe. Yanıt da basit. "O zaman bir şey yoktu anne. Ben aşıktım ama arkadaştık biz. Henüz çok yeni. Tanıtım toplantısından sonra başladık çıkmaya-görşümeye."

Eeee Aylin buradan mı vuracak gerçekten? Ne diyecek? Şöhret basamak.... ay pardon, başarı basamaklarını patronla sevgili olduğu için mi bu kadar hızlı çıktı diyecek? Hadi dedi, bu kız başkasının bulduğu fikri mi çaldı? Patronunu baştan çıkartıp kendine şirket mi kurmaya kalktı? Milletin ofisinde gizli kameralarla casusluk mu yaptı? Herkese yalan mı söyledi?

Bu kız annesine bile Emre hakkında kötü söz söyleyemedi. Leyla'yı uyarmaları dahi gözünü açması için.

Bu konu anca bizi güldürecek sahneler için güzel kullanılır. Yoksa hakikaten neyi baltalayacak, neyi bozacak?

Ayrı dünyaların insanlarıyız, olmaz kızım diyen Mevkibe'ye Can'ın kendini kabul ettiremeyeceğini düşünen kaç kişi var?

Nihat mı tavır alacak? Kızı ağlayarak geldiğinde bile karısını dizginleyen Nihat mı? Bugün bile karısına aşkla bakan baba mı sorun çıkartacak? En fazla onun da komik sahneleri olur. Bu konu da en fazla iki bl. sürer ve biter. Eğlenceli işlesinler de gülelim diyeceğim bir yola girdiler.

İlk aşklar.......... satır aralarında verdikleri bilgiyi teyit ettiler. Can zaten Emre'ye ilk kez, kafayı yiyecek kadar hem de diye anlatmıştı derdini. Sanem de albatrosa söylemişti, ben ilk kez böyle oluyorum diye. Sadece ilk aşkım kelimeleri ile altı çizildi konunun.

Günaydııııın :))

Aylin Sanem'in ailesine söyleyecek, anne baba ilişkilerine karışacak. Gece görüşmelere, mesaiye kalmalara sekte vurulacak, nerde kaldınlar artacak, anne baba panik yapacak kızımızı kullanır bu adam evlenmez diye. Sonra da bu işin adı konsun denecek. E Can Divit 'de Yılkı değil miydi, koşarak kaçar herhalde Aylin'in dahiyane planı bundan ibaret bence.

Mevkıbe önceki bölümlerde Sanem'e demişti zaten, sizi üzecek insanlarla birlikte olmayın diye. Can'ı çok seviyor ama Can'ın kızını üzeceğini düşünüyor. Haklı da. Kendi baktığı yerden yani. Konunun bu kadar hızlı evliliğe gelmesi işleri bozabilir :)) Sanem'le annesinin konuşması dizi ya da film üzerindendir kesin, ona katılıyorum. Ama ana fikir aynı. Anlayacağın yandı gülüm keten helva

İzlemesi eğlenceli olur, güzel sahneler çıkar bu konudan. Amiiiiiiin :)))

2. Beğenenler;
    seval2005 (04-12-18), Yasemin68 (04-12-18), Zuzinha (04-12-18)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    192

Aldığı Beğeni: 254

Bahsedilme
    1 Mesaj

fragmani izledim ayni seyler konu yok. sanem sevgili olamayiz oluruz diyor. kendisine yapilan kumpaslari anlamadi mi kimselerden suphelenmiyor mu..
    emre nin onu istemedigini ayrilmasini istedigini nasil cozmeyi dusunuyor. boyle emre yi takip edip aylinle bulustular diyerek neyi ispatlamaya calisiyor ki,. sirket yetkilisi evrak isleri vs islerle bir araya gelebilir. zaten kavga gosterisinde buraya gelme disarda halledersin dedi.

sapsik ask izleyecegiz.

aylin sanem in annesinin duyuracaklarsa ki soyledir. can sevgili degistirir sanem can la vlenmip zengin koca bulmayi dusunuyorsa vazgezsin can onu hevesi gecince birakir.

annesi can i da taniyor kizini da.. ona bu yuzden inanmaz ama hem bu zengin ariyor demesi zoruna gider hem de onu birakip gidecek ihtimsli uzer. daha once oldugu gibi.

uzer de sanemle can a ne kadar soz gecirebilir ki.. ask bu .

ama belki bu sefer aileler devreye girer. annesi o zaman can in ailesi gelsin istesin niyeti belli olsun deyip zora ceker. en azindan tanisma kaynasma oluyor mu deyip can da annesini getirtebilir.

ki bu durumu aslinda en cok emre istemiyor. cunku annesine tamam hisselerle hallettim sorun kalmadi vs deyip kestirip atti. belki gelse gercekleri gorecek.

neyse annesiyle bilikte bir hareket konu olabilir.

yoksa hepsi bosta karakter gibi bekliyorlar.
    Konu Doga2014 tarafından (04-12-18 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    seval2005 (04-12-18), Yasemin68 (04-12-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelelim ilk aşk meselesine. Senarist cevabımızı vermiş eski aşk yok ilk aşk var. İkisi de birbirinin ilk aşkı. İlk sevgili değiller ama ilk aşklar. He belki Can ilk sevgili olabilir Sanem için. Onu henüz bilmiyoruz. İlk aşkım demiş. Olur da ilerde eski sevgili gelirse Can hani ben senin ilk aşkındım der. Sanem de öylesin zaten. İlk sevgilimsin demedim ilk aşkımsın dedim. Polen senin nasıl ilk aşkın değilse xyxyxyxy de benim ilk aşkım değil. Açıklaması izleyebiliriz. Can eski aşktan ve eski arkadaşlardan ve kendisine asılan kadınlardan yana çok ön plana çıktı ama Sanem için bir ilk okul arkadaşı gördük geçmişten. Yürüyenleri de oldu. Bir daha böyle geçmişten biri gelir mi bilmiyorum ama bu kez Sanem tarafından olma ihtimali yüksek geldi bana tahminen. Eski aşk gelmeyecek ama bu söze inanırsak.

Zuzi bu arada şunu belirteceğim; Emre Bey Sanem'e ben seni tehdit etmedim seni denedim dedi. Güya aşkını sınamış. Adam bir öyle bir böyle. Sanem'in aklı çorba oldu. Zaten bir gıdım aklı var o da gitti. Beni 2 kere tehdit etti dese Emre hemen yok be abi Sanem yanlış anladı demez mi? Sanem yine dediğiyle kaldı olur. Kızı dinlemiyor da, bu konu hakkında düşünmek de istemiyor. Biz de böyle kabul edelim he sonradan seni dinledim diye kızı suçlarsa ikazını da dinleseydi o zaman. Kanıt var mı diyeceğine sana bunu düşündüren ne diye sorsaydı, Emre'ye koşulsuz güvenmek yerine tamam Sanemcim hislerini dikkate alıcam temkinli olucam deseydi. İşlerine ne geliyorsa. Senaristin işine ne geliyorsa onu yazıyor. Yoksa malzeme çıkmayacak konudan hani.
    Can Sanem'in ilk sevgilisi. Sevgililer birbirlerine sürpriz yaparlaaar diye öğrendiklerini tekrar ediyor hatta ilk fragmanda:) Sanem tecrübesizliğini söyledi Can da tüm tecrübesine rağmen konu aşksa ben de tecrübesizim dedi. Öyle okudum ben sahneyi çok hoşuma gitti:) Yarın öbür gün karşısındakine hani ilk aşkındım diyecek biri varsa Sanem'dir. "Herkes sizi benden iyi tanıyor", Sanem'in Can'ın yüzüne vurduğu ilk aşk yalanıydı. İşte yalan demeyelim de kız haklıydı yani Can kimseye açılmıyor değilmiş. Hatta daha çok uzun bacaklı kadınlara açılıyormuş:) Dizi yeterince uzarsa Can'a eskilerden ciddi bir ilişki gelme şansını yüksek görüyorum:)

Eskisi gibi iyi bir izleyici değilim kaçırdığım şeyler olabilir, yanlış biliyorsam Allah rızası için düzeltirsiniz:) Emre Sanem'e sevseydin giderdin dedi. Teklifinin arkasında duruyor. Adını Sanem gibi tehdit koymamış olabilir ama sen gitmelisin diyor. İnkar ettiği kısım Aylin'i gönderebileceği. Ayrıca sen kim köpek Sanem'in aşkını sınıyorsun? Sen Sanem sayesinde Can'ın hayatındasın. Sanem bunları olduğu gibi anlatsa Emre de ben Sanem'i sınadım dese Can da he ok sınamış, sınavı geçmişsin işte Sanem jazz yapma mı diyecek?:) Ki geçmemiş Emre Sanem gitsin istiyor. Can buna ok mi? Ayrıca Can öyle dese, Emre’ye kızmasa nolur? Gerçekten ne olur? Sanem ne kaybeder? Can'ın Emre'ye inanarak kaybedeceklerinden daha fazlasını mı? En fazla susturulur, fazla şüpheci durumuna düşer. Nolmuş? Bu kız doğru bildiğini söyleyemiyor mu? Niye kanıtı olması gerekiyor? Ben kimseye ses kaydı, delil falan sunmuyorum konuşurken:) Polise gitsin demedim ki Can'a gitsin dedim:) Korkaklığıyla ikinci seferdir Can'a zarar veriyor. Can da her şeyi herkesi kontrol altına alma çabasıyla yine Sanem'i zor durumda bırakıp kendini de aptal yerine koyduruyor. Aşağıda gördüm sevgili ipekaziz de benzerlerini yazmış zaten. Tekrar olmuş affola:)

Aylin fragmanda bu büyük aşkı herkes duysun dedi ama herhalde bunlar dev aşıklar demeyecek. Gerçi fotografik hafızalı kızın sunumunu silmek ve tuvalete kilitlemek gibi dahiyane planları olan biri onu da yapar:))) Uzun uzadıya yazmak istemiyorum ama işte buradan gelecekler kızlarının adı kötüye çıkan, kızının nasıl bir ortamda var olmaya çalıştığına bakıp yok yok bize mahalleden damat lazım diyen bir Mevkıbe. Can'ın röportajda ciddi ilişki istemeyen biri gibi konuşması dert olur elbette. Mevkıbe'yi ikna etmek zor olur. Can'ın yılkı atı röportajı, Sanem'e haddinden fazla yetki vermesi, 800binlik çeki çıkarıp vermesi vs Aylin'in planlarıyla birleşince çıkacak dedikodular belli. Daha geçen genç kızlarımıza öğüt verdim patronunuz böyle böyle yaparsa diye:))) Arada Emre'nin gelip işte abime, şirkete her şeye zarar veriyorsun diye Sanem'i dürttüğünü de izleriz.

Emre Hüma'yla birlikte mi çalışıyor acaba? Emre'yi Aylin'den, Can'ı Sanem'den kurtarmaya çalışıyordur belki kadın:))) Emre de Sanem'i gerçekten tehlikeli bulsa da aslında abisinin kuyusunu kazmıyordur kendince. Emre'nin bu ani dönüşümünü hiç oturtamıyorum. Şu an yaptıklarıyla ona redemption şansı yok. Senaristin karakteri bu kadar net harcaması mantıklı gelmiyor bana. İkilemleri olan birinden saf kötüye döndü. Bu saatten sonra ancak Darth Wader gibi son anda onun için ölerek falan abisine sevgisini ispat edebilir:))) Aşırı geliyor bana. İnanamıyorum. Altından çıkacak bit yeniğini beklemeye devam ediyorum:)
    Konu Zuzinha tarafından (04-12-18 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    seval2005 (04-12-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can Sanem'in ilk sevgilisi. Sevgililer birbirlerine sürpriz yaparlaaar diye öğrendiklerini tekrar ediyor hatta ilk fragmanda:) Sanem tecrübesizliğini söyledi Can da tüm tecrübesine rağmen konu aşksa ben de tecrübesizim dedi. Öyle okudum ben sahneyi çok hoşuma gitti:) Yarın öbür gün karşısındakine hani ilk aşkındım diyecek biri varsa Sanem'dir. "Herkes sizi benden iyi tanıyor", Sanem'in Can'ın yüzüne vurduğu ilk aşk yalanıydı. İşte yalan demeyelim de kız haklıydı yani Can kimseye açılmıyor değilmiş. Hatta daha çok uzun bacaklı kadınlara açılıyormuş:) Dizi yeterince uzarsa Can'a eskilerden ciddi bir ilişki gelme şansını yüksek görüyorum:)

Eskisi gibi iyi bir izleyici değilim kaçırdığım şeyler olabilir, yanlış biliyorsam Allah rızası için düzeltirsiniz:) Emre Sanem'e sevseydin giderdin dedi. Teklifinin arkasında duruyor. Adını Sanem gibi tehdit koymamış olabilir ama sen gitmelisin diyor. İnkar ettiği kısım Aylin'i gönderebileceği. Ayrıca sen kim köpek Sanem'in aşkını sınıyorsun? Sen Sanem sayesinde Can'ın hayatındasın. Sanem bunları olduğu gibi anlatsa Emre de ben Sanem'i sınadım dese Can da he ok sınamış, sınavı geçmişsin işte Sanem jazz yapma mı diyecek?:) Dese nolur? Gerçekten ne olur? Sanem ne kaybeder? Can'ın Emre'ye inanarak kaybedeceklerinden daha fazlasını mı? En fazla susturulur, fazla şüpheci durumuna düşer. Nolmuş? Bu kız doğru bildiğini söyleyemiyor mu? Niye kanıtı olması gerekiyor? Ben kimseye ses kaydı, delil falan sunmuyorum konuşurken:) Polise gitsin demedim ki Can'a gitsin dedim:) Korkaklığıyla ikinci seferdir Can'a zarar veriyor. Can da her şeyi herkesi kontrol altına alma çabasıyla yine Sanem'i zor durumda bırakıp kendini de aptal yerine koyduruyor. Aşağıda gördüm sevgili ipekaziz de benzerlerini yazmış zaten. Tekrar olmuş affola:)

Aylin fragmanda bu büyük aşkı herkes duysun dedi ama herhalde bunlar dev aşıklar demeyecek. Gerçi fotografik hafızalı kızın sunumunu silmek ve tuvalete kilitlemek gibi dahiyane planları olan biri onu da yapar:))) Uzun uzadıya yazmak istemiyorum ama işte buradan gelecekler kızlarının adı kötüye çıkan, kızının nasıl bir ortamda var olmaya çalıştığına bakıp yok yok bize mahalleden damat lazım diyen bir Mevkıbe. Can'ın röportajda ciddi ilişki istemeyen biri gibi konuşması dert olur elbette. Mevkıbe'yi ikna etmek zor olur. Can'ın yılkı atı röportajı, Sanem'e haddinden fazla yetki vermesi, 800binlik çeki çıkarıp vermesi vs Aylin'in planlarıyla birleşince çıkacak dedikodular belli. Daha geçen genç kızlarımıza öğüt verdim patronunuz böyle böyle yaparsa diye:))) Arada Emre'nin gelip işte abime, şirkete her şeye zarar veriyorsun diye Sanem'i dürttüğünü de izleriz.

Emre Hüma'yla birlikte mi çalışıyor acaba? Emre'yi Aylin'den, Can'ı Sanem'den kurtarmaya çalışıyordur belki kadın:))) Emre de Sanem'i gerçekten tehlikeli bulsa da aslında abisinin kuyusunu kazmıyordur kendince. Emre'nin bu ani dönüşümünü hiç oturtamıyorum. Şu an yaptıklarıyla ona redemption şansı yok. Senaristin karakteri bu kadar net harcaması mantıklı gelmiyor bana. İkilemleri olan birinden saf kötüye döndü. Bu saatten sonra ancak Darth Wader gibi son anda onun için ölerek falan abisine sevgisini ispat edebilir:))) Aşırı geliyor bana. İnanamıyorum. Altından çıkacak bit yeniğini beklemeye devam ediyorum:)
    Can ve ciddi ilişki? Öyle bir şey olduysa Emre neye dayanarak abim gelemez ciddi ilişkiye diyor? Sen yarın öbür gün gidersin dağlara, ormanlara o kızı da mı peşinden sürükleyeceksin diyor. Sonra ilk kez aşık oldum diyor. Polen mesela uzun yıllardır sevgilisi imiş. Ciddi ilişki değildi. Baştan söylemiş Can ben öyle baskılara gelemem filan. Gamze'yi ciddiye almamak gerek güya o bakışı tanıyordu gitti Ceyda'nın yancısı oldu. Hiç Can'ın arkadaşı gibi davrandığını gördük mü? Bir fikir konusunda yapması gerekeni yaptı. Arkadaş olsa çeker Can'ı Ceyda konusunda uyarır. Kadın Gamze'nin yanında dedi Can benim sevgilim olduğunda Sanem üzülecek diye. Neyse Can kendisine demek ki iyi arkadaşlar edinememiş. Olanları da kaçırmış. Akif ve Metin yok oldu diziden.

Sanem'e eski sevgili derken ciddi bir ilişkiden bahsetmiyorum. Lise flörtü gibi bir şey. Çünkü Sanem çocuk. Yani liseli ergen modunda hala. Ciddi ilişki için biraz olgunlaşması gerek. Yaşla olan bir şey değil olgunluk. Çocuksuluğunu kaybetmesin ama aklı başında, mantıklı, olgun ve anlayışla yaklaştığı konular da olsun. Elinde bezle sürekli yerlerde sürünmesin. Seyirci de rahatsız olmuş her ne kadar komik olsa da tavırları. Kum torbasından yere düşüşü. Hadi bunlar sakarlık, dikkatsizlik ama kıskanma konusunda abartması sorun oldu yani. Yetişkin bir kadın olarak, Ceyda ile başbaşa kalmasına takılmaktan ziyade Can'ın tavırlarına takılmalıydı. Sanki bıraksa Can onu aldatacak yahut başka biriyle olacak. Olacaksa o zaman seni gerçekten sevmemiş, aşkı yeterince güçlü değilmiş. Güvenmemen gerek diye düşünür peşini bırakırsın. Aşkını kalbine gömersin ve yoluna devam edersin. Tek derdinin aşk olması da yetersiz. Dizinin başındaki hayalleri bir köşeye atılmamalı. Liseli ergen mi bu kız da tek derdi aşk. Dersleri (işleri boşverip) sevdiği adamı takibe gidiyor. Ek iş için gitmiş yazmıştım burada ne umutlarla ama ne oldu kıskançlıktan gitmiş.

Osman-Sanem dostluğu da yok oldu. Sahneleri hiç yok. Önceden konuşurlardı Can ile ilgili Leyla ile ilgili. Birbirlerine tavsiyeler verirlerdi. Sanem'in Osman'ı delirtmesi güzeldi, Zebo aynı etkiyi vermiyor. Zebo da çok uzaklaştı Sanem'den. Bu sefer Osman'a sardı. Belki Sanem&Can ilişkisini öğrenince Can ile komik sahneler çıkabilir. Şirkete yatırımcı filan olur diyorduk mesela tam sırası. Can ve Sanem aşkını görünce kapatabilir Sanem konusunu. Arkadaş olarak onlarla bir araya gelebilir. Kadrolu oyuncular her bölümde varlar ama hep aynı. Mevkıbe-Aysun saç baş yolması. Aysun'un başı Çakal İhsan'dan yüzünden belaya girsin tefecilerle Mevkıbeler'den yardım istesin. Aralarında iyi şeyler de olsun yardımlaşma destek olma gibi. Bir kere dolma sararken dertleşmişlerdi. Osmangillerin de hep aynı. Mesela kuzen diyorum gelebilir. Muzaffer Sanem diye başka bir kızı kaçırabilir, o kızın ailesi de Muzo'ya bela olabilir. Muzo kızdan kurtulmak için Osman daha yakışıklı diyip, Osman'ı hedef gösterebilir. Böyle böyle farklı komikli sahneler.

Ceyda bu bölüm ağzının payını alıp, çıkıyor diye tahmin ediyorum. Nasılsa Compass bitti. Sıradaki krizin adı Mevkıbe olacak gibi. Elinde merdanesiyle, basında veya mahallede çıkan dedikodulardan ötürü Sanem'i kovalayacak. Can da nasibini alacak. Sakinleşince karşısına alıp, konuşur. Can Emre ve Aylin'in beklediği gibi davranmaz aşık olduğu için. Çünkü onlar Can'ın aşkı için neleri göze alabileceğini bilmiyorlar. Almaz çünkü rahatına düşkün diye düşünüyorlar. Ona bakarsa Emre abim beni affetmez de diyordu dürüst olursam ikinci şansı Sanem sayesinde aldı. Emre de bir noktada durduğu taraftan rahatsız olacak diye tahmin ediyorum. Leyla etkili olabilir Emre'nin değişiminde. Osmanlarda toplansın gençler bir akşamda ne güzel olur. Kimler gelsin mangal ziyafetine; Can, Sanem, CeyCey ve Leyla. Deren de olabilir mahallede. Artık mahallede şenlensin ajanstaki karakterlerle.

8. Beğenenler;
    seval2005 (04-12-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    714

Aldığı Beğeni: 1,581

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can ve ciddi ilişki? Öyle bir şey olduysa Emre neye dayanarak abim gelemez ciddi ilişkiye diyor? Sen yarın öbür gün gidersin dağlara, ormanlara o kızı da mı peşinden sürükleyeceksin diyor. Sonra ilk kez aşık oldum diyor. Polen mesela uzun yıllardır sevgilisi imiş. Ciddi ilişki değildi. Baştan söylemiş Can ben öyle baskılara gelemem filan. Gamze'yi ciddiye almamak gerek güya o bakışı tanıyordu gitti Ceyda'nın yancısı oldu. Hiç Can'ın arkadaşı gibi davrandığını gördük mü? Bir fikir konusunda yapması gerekeni yaptı. Arkadaş olsa çeker Can'ı Ceyda konusunda uyarır. Kadın Gamze'nin yanında dedi Can benim sevgilim olduğunda Sanem üzülecek diye. Neyse Can kendisine demek ki iyi arkadaşlar edinememiş. Olanları da kaçırmış. Akif ve Metin yok oldu diziden.
    Gamze'yi ciddiye almayalım da Emre'yi mi alalım elitatay'ım?:) Ben kimseyi ciddiye almıyorum zaten dizide:) Can ajansı bırakmış dünyayı dolaşmaya başlamış. Hep böyle miydi bilmiyoruz. Evet ciddi ilişki adamı değil ama bu ciddi ilişkiye küstüğü için olamaz mı? Hatta öylesi daha mantıklı değil mi? Sevgiliye güvenmek diye ayrı tabiri olan adam Sanem'e "Yıllar sonra ilk kez sana güvendim" dedi. Yıllar önce birine güvenmiş olması gerekmez mi bu replik için?

Mesele ciddiye almaksa hiçbir karakteri, hiçbir repliği ciddiye alamayız çünkü senaristin onlara sadık kalmak gibi bir derdi yok:) Yerli dizi terminolojisinde karaktere ihanet ters köşe ve sürpriz olarak adlandırılır zaten:))) Ne iddia edebilirim ne de ikna etmeye çalışıyorum. Ben izlediğimi böyle yorumluyorum. Can Sanem'in ilk sevgilisi ve ilk aşkı. Can, aşkın ne olduğunu Sanem'le anladı. Öyle değilse de çok da şaapmıyorum o ayrı:)

Gamze Can'dan çok Ceyda'nın arkadaşı. Ya da yancısı artık bilemiyorum:) Ceyda konusunda niye uyarsın? Ne desin? He ben isterdim ki Sanem'den yana olsun ama gidip Can'a bu kadının sende gözü var demesi de gerekmiyor. Sanem'in tarafını tutması da gerekmiyor:) He ama Ceyda, Can ve Sanem'i ayırmak için bir tuzak kursa bunu Can'a söylemesi gerekir. O arkadaşına ihanet olur. Yapar belki:)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri