Sayfa 1/196 123451151101 ... SonSon
980 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    526
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 609

Bahsedilme
    33 Mesaj

Standart Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısına ulaştığı için kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Sevgiler.
    A.Konak

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    228

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ok.
    Ben görmedim. Zaten pc ye bir haller oldu, startv yi de açamıyorum. özeti foto ile paylaşan biri sayesinde okudum. biraz araştırma yapıp twitterdan resimleri yakalayayım.

olacak iş değil zaten. O yüzden olayın aslına takılmadan ne yazarlarsa en hafif şekilde saçmalığı atlatırız kısmındayım. Tıp fk. 1. sınıfta ameliyata tek başına girmek gibi. Ama işte olurunu nasıl sağlayacaklar da Deren biraz olayın dışında kalacak diye düşünmüşler, bunu bulmuşlar. (Yasaklar oyununda çok güzel bir replik vardır. ıkına ıkına bu mu çıktı diye.............)
    Minik Kelebek repliği miydi o Ezbere bilirdim bir zamanlar Yasaklar'ı Ahahahahah Minik minik minik kelebek, dur sakince uçmak ne demek Aklıma geldikçe güldüğüm bir oyun. Yaaa, Yasemiiiiin, Zuzi Deren'le içmeye gidiyor, sen de bana gelsene :)))

Boşuna uğraşıp fotoğraf aramana gerek yok. Pek bir bilgi yok çünkü. Zuzi'nin dediği fotoğraf var farklı olarak. Gamze Can Sanem ofisteler. Suratlar asık, düşünceli. Belli ki Gamze senin dediğin işe yarayacak. Sanem kamp alanında projeyle ilgili başka bilgileri de paylaşacak ve Gamze aynılarını Aylin'de görünce durumu anlayacak. Ama keşke bu düşünceli fotoğraf Can'ın ofisinde olmasaydı. Şimdi bunlar Aylin'le ilgili odada rahat rahat konuşacaklar. O kürenin hemen bulunması lazım. Aaahhh Ah, Saç örgüsü peşinde koşan Sanem Çok ümitliyim. inanılmaz. Kesinlikle Sanem bulacak küreyi.

Can sadece bu projenin sorumluluğunu vermiş olsa bile... Yok, devamında yazacak ve yazarken Can'ı gömmeyecek birşeyler arıyorum. En iyisi bu konuyu fragman sonrasına bırakalım.

3. Beğenenler;
    aradaderede (14-11-18), Yasemin68 (14-11-18)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    539

Aldığı Beğeni: 577

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minik Kelebek repliği miydi o Ezbere bilirdim bir zamanlar Yasaklar'ı Ahahahahah Minik minik minik kelebek, dur sakince uçmak ne demek Aklıma geldikçe güldüğüm bir oyun. Yaaa, Yasemiiiiin, Zuzi Deren'le içmeye gidiyor, sen de bana gelsene :)))
    minik kelebakkk
    minik kelebakkk

ya da

minik minik kelebek uçmasın uçmasın..... (çadırımın üstüne şıp dedi damladı melodisi ile)

aynı şekilde hala izliyorum hala kahkahalarla gülüyorum. Youtube da var Devekuşu Kabare oyunları. İndirdim, sıkıldıkça üç beş parodi izliyorum.

Tamam, tarih ver, içecekler benden

Boşuna uğraşıp fotoğraf aramana gerek yok. Pek bir bilgi yok çünkü. Zuzi'nin dediği fotoğraf var farklı olarak. Gamze Can Sanem ofisteler. Suratlar asık, düşünceli. Belli ki Gamze senin dediğin işe yarayacak. Sanem kamp alanında projeyle ilgili başka bilgileri de paylaşacak ve Gamze aynılarını Aylin'de görünce durumu anlayacak. Ama keşke bu düşünceli fotoğraf Can'ın ofisinde olmasaydı. Şimdi bunlar Aylin'le ilgili odada rahat rahat konuşacaklar. O kürenin hemen bulunması lazım. Aaahhh Ah, Saç örgüsü peşinde koşan Sanem Çok ümitliyim. inanılmaz. Kesinlikle Sanem bulacak küreyi.
    Bir ihtimal Gamze onları konuşurken fısıltı ile konuşur, Aylin görür ama anlamaz. Can sinirle kendini açık havaya atar. Sanem peşinde. Ne de olsa adı çıkmış dokuza, inmez sekize.......... kızımız kendinden şüphelendiğini sanan Can'a masumiyetini anlatmaya çabalıyordur. bık bık konuşurken kim nasıl öğrenmişe kadar gelecekler ve belki de o sırada çözecekler......... illa Sanem bulmalı o küreyi. Üstelik hemen bulmalı.

Can sadece bu projenin sorumluluğunu vermiş olsa bile... Yok, devamında yazacak ve yazarken Can'ı gömmeyecek birşeyler arıyorum. En iyisi bu konuyu fragman sonrasına bırakalım.
    Valla yok, ben de en basite indiriyorum ama aslında kötü bir hareket. Tek aklıma yatan, kim kazanırsa kazansın o işi baştan sona Can ve o kişinin yapacak olması. Kampta bunu söylemişti. Başka dayanağı yok bu görevlendirmenin.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

5. Beğenenler;
    aradaderede (14-11-18), oates79 (15-11-18)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,712

Aldığı Beğeni: 1,473

Bahsedilme
    0 Mesaj

Zuzinhaaa, koparttın benii.Kedi seni birilerine benzetmiş olmalı, veyahut senin gibi nadide bir güzellikle daha önce karşılaşmadığı için gözünden bir an olsun ayırmak istemiyordur.Ondandır sırnaşması.Bize Can Divitle ( pardon kediyle ) maceranı bi ara anlat, olur mu? Tespitlerini bekliyoruz.Sokakta da çok kalma, üşütürsün gülüm.Yorgan döşek yatarsan bizi kim orjinal yorumlarıyla şenlendirecek.

Fragman bu akşam çıkar da ne zaman çıkar bilemem.Sana haber verebilirmiyim bilmiyorum, bizim veletlerle uğraşmaktan.Fragman nöbetini diğer forumdaşlarıma bırakıyorum.

Bu arada yeni başlığımız hayırlı olsun arkadaşlar.Bölüm resimlerinde pek birşey yok ilgimi çeken.Gel fragman, geeel.
    Konu yedel tarafından (14-11-18 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    aradaderede (14-11-18)

Durum:
    aradaderede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    149

Aldığı Beğeni: 67

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese iyi akşamlar, diğer başlık kapandığı için cevap vermek istediğim mesajların linklerini taşıdım yorumuma.

https://forum.dizifilm.com/forum/sho...post1061350118

Merhaba YEDEL, sürekli okuyup yazmaya, öğrenmeye, öğretmeye yönelik bir işim olduğu için aradaderede uğrayabiliyorum sayfamıza. Ancaaak yorumlarınızın hepsini okuyorum. Teşekkür ederim, beraber olabilmek, paylaşabilmek çok keyifli.

Valla bu ekip 19. bölümü didik didik etse de hala konuşulacak bir konu bulabilir bölüm üzerine:) İnanıyorum, oldukça detaycıyız. Senaristlerimiz de farkındadır...

Can'ın pişman olma olasılığı var!!! Ancak, olaylar geliştikçe bu kardeşlik ilişkisinin geçmişteki detaylarını öğrenebilirsek daha anlamlı yorumlar yapabileceğimiz konusuna önceden değinmiştik. Mesela Aylin-Emre ilişkisi, Can'ın şirkette çalıştığı dönemle ilgili bilgiler vs, vs.

Emre ve Aylin konusuna hiç değinmeyeceğim, öyle yerinde sayan bir durum var ortada ve DEĞİŞMİYOR, çok sıkıldım

Merhaba Yasemin68 hanım,
    https://forum.dizifilm.com/forum/sho...post1061350121

Valla hasta olsun, çenesi tutulsun, yok mu sürekli kafasını yiyen bir akrabası o gelsin, onunla ilgilensin...
    Yine yazıyorum, bu ucuz numaraların sonu olsun, sıkıldık...

Ve evet umarım o kızgın bakışlar AYLİN içindir, hatta Aylin o yüzden Fabri'den medet umma peşindedir ki tam zamanı, muhtemelen dediğiniz gibi o hisseleri Aylin almak isteyecek...

Leyla ile pişman Emre izleyebiliriz, sorun yok...

Valla ters köşelere bayılırız, Can ve Sanem gibi karakterlere de zekice hazırlanmış ters köşe planlar oldukça uygundur, biz de eğlenirizzzzzz...

9. Beğenenler;
    Yasemin68 (14-11-18), yedel (14-11-18), Zuzinha (14-11-18)

Sayfa 1/196 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri