Sayfa 148/187 İlkİlk ... 4898138144145146147148149150151152158 ... SonSon
932 sonuçtan 736 ile 740 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

fragman çıkmış ama humanın yıgıtle planları var heralde evlılık olmasın dıye,,,,,eger huma ve yıgıt bu evlılıgi bozarsa benım açım dan, artık bıktırır......bence engel olamasınlar istıyorum...evlensınler....evlı hallerını de izlıyelım lutfen sanarıstlerrrrrr,,,,yok izlemeyın bız uzatacagız ayırıp tekrar bır araya getırecegız dıyorsanız da usandık artık,,vallahı dızıyı internetten izlıyorum,,,dızının bır suru sahnesını atlatarak izlemem 10 dakıka surmuyor,,,,gereksız bagırmalar gereksız sahneler ve saçmalıklar komık gelmıyor artık....bu kadar evlenecek dıye bekledıgımız can ve sanemın yerıne leyla ve emreyı evlendırdı ya tebrık koyuyorum yazarlarımıza.....yazarımız gıder ayak ayırıp bırakacak heral de fragman dan onu anladım,,benı hıç çekmedı,,o guzel goruntuleri araya verıyorlar ...evlı bır çift romantık komedıde olmuyormu,,,olmuyorsa neden leyla ile emreyı evlendırdın,,,, herkes kafasına göre takılsaydı ,,,,,izleyenler beklıye, beklıye izlermıydı bılmıyorum,,,ben artık sıkıldım ........40. bolumde zaman atlaması bana gore senaryo nasıl ilerlıyecek soylıyeyım ,,,,bunlar benım tahmınlerım , ayrılmış can ve sanem ,ayrılmış leyla ve emre,,,sanem yayın evınde kıtabını çıkarmış basarılı bır yazar,,,leylada sanemde yıgıtle devam çalışmaya ,,,aşık yıgıt sanemı kendıne baglama derdınde,,,can taşları aldı ayrılınca oda gezgın gıtmıştır....şirkette can yok azız yok huma ve emreyle yurümiyince şırket zora girmiş ,,mecburen başka yere tasınmış,,,şirketın zorda olması parasızlık azız beyı mecburen gerı dondurmuş,,şirketı kurtarmak için ...bu arada kuçuk bır not duşelım ,azız bu sevgılısıyle neden evlenmemış. humayı bununla aldatmış da ,,,muamma.....şirket zorda olunca emre canı çagırmış ......tekrar karşilaşma can ve sanem herşey yenıden ,istememeler,begenmemeler, peşlerınden koşmalar ,,ikisı de gurur yapmış can ve sanem,,,yigit ortada tabıkı,,,, çok şaşıracagımız da sanemın şirketı kurtarmak için ugraşması,,,yenı bır fabrıyle gelır,,can ben senden şirketı kurtarmanı istedımmı der ,,,, küslük, canın sevgılılerı, belkıde polen ,gene kıskançlıklar...tabii dıyeceksınız kı bunlar ayrı yerlerdeler nasıl görecekler bırbırlerını tabı yazarımız hemen bır senaryoyla derenı devreye sokup sanemden şırkete yardım etmesını ister.....mahalle hala çıglık çıglık ,dedıkodu bol ,,,cey cey ayhanın peşınde,,,huma azızın sevgılısını kıskanır,,sevgılı hırslı ve paracıl,,,entrıkaların peşinde,,,sanemın amcası humanın peşınde,,,,,boyle uzar gıder don başa yanı,,,konu tıkanınca bız gene aşıkları ayıralım tekrar baştan yazalım gibi gibi......ben yazarken bıle senaryodan sıkıldım...aynı şeyler ,,,,,,izlenırmı ,,bılmıyorum buna seyırcı karar verecek ,,,ben 40. bolum dahıl bakacagım ,,sonrası tahmın ettıgım gıbıyse , herkese iyi seyırler derım. fragmanı yorumlayayım,leyla ve emrenın evlenmesı herkesı şoke eder,anneler daha düşman olur ,leylaya aile tepki koyar,can ve sanemde evlenme mevzunu şimdılık aile içinde konuşmazlar,amcamız da ortalıgı dahada karıştırır,, deren işle ilgılı sanemden yardım ister , aslın da bu canın saneme suprız evlılıgı için ayarlanmıs bır organızasyon sanem bunu bozar ,,humanım da yıgıtten beraber olarak ayırma planları yapar ve başarılı olurlar,can da sınırlenıp çeker gider....bolum sonu.......39 bolum geçiş olacagı için 40 a,40.cı bolum un sınyallerı ve ayrılıklar, belkı leylada ayrılır ailesını tercıh eder, 39 bolum sonu ayrılıklarla bıter...veeeeee 40. bolum bır yıl atlamış herşey sıl baştan, yenıden aşık olma yenıden izlenen herşeyyy izlenırmı bılmıyorum ....seyırcı karar verecekkkkk.......KEŞKE YAZARLARIMIZ EVLI CAN VE SANEM ,EVLI LEYLA VE EMRE, İLE KONULARI YAZSALARDA BIR DEGIŞIKLIK OLSAYDI BEN İZLEMELERE DOYAMAZDIM ....onların kusmelerı,kıskançlıkları,ailelerın hala dıdışmeleri, şirket zorlukları,,babanın gelışıyle sevgılısıyle humanın ugraşmaları,,sanemın huma ile bırlık olarak ıyı anlaşması ve sevgılıyle ugraşmaları,,,yenı muşterı bayan dan canı kıskanmalar aynı sanemı hayranlarından kıskanmalar,bunlarla ılgılı kavgalar kuslukler barışmalar,,azızın bu sevgılısınde bır çocunun olması uvey kardeş oda şırkete sahıp olmak için ugraşmalı,dızının devamı boyle devam etmelıydı bence bu 3 bolumde anlasılacak iyi beklentıler arkadaşlar guzel gunlere dıyelım..................

2. Beğenenler;
    Yasemin68 (15-04-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    240

Aldığı Beğeni: 537

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine mi şirket kötü durumda? Tamam, anne-baba çekişmesi, üvey kardeş karmaşası hepsinin kötü kararlar vermesine neden olsun ve şirket hepsi silkelenirse toparlanacak duruma gelsin. Yoksa yine eskilerin tekrarı olur. Kaç kez kurtarıldı şirket? Yine Sanem gelip kurtarsın, ünlü de olsa hep içinde reklamcı yatıyor, falan filan gibi eskiye değil de en başa dönüş olacaksa sanırım o da kabulüm olur.......
    Şirket kötü durumda olduğu için Aziz geri dönüyormuş. Eğer bir ayrılık olmuşsa Can da gitmişse bu batma durumu Can'ı da geri getirir. Yalnız o bir yılda neler oldu boşluğu da dizide eksiklik oluşturabilir. Gerçekten seven gitmez denmişti Can gittiyse bu sefer demek sevmiyor denmez mi? Ya da 1 yıl ayrı kalmışsın 10 yıl da kalırsın. Bu süreçte düşünüp ben hata etmişim gitmekle dediysen bir anlamı vardır. Yoksa ayrıldıysan ve sırf şirket için döndüysen dönüş sebebin aşk değildir.

Zaman atlaması 39. bölümün son sahnesiyle alakalı bence. Yalandan dolayı bir ayrılık daha yaşansın istemiyorum. Ayrılık olacaksa bu kez Sanem ayrılsın isterim. Sanem'in ilişkiyi bitirmek için önemli sebebi hep ilk vazgeçilenin kendisi olmasıdır. 2 kez ayrıldılar ve Sanem hata yaptığı için vazgeçilen taraf oldu. Kendisini açıklamasına izin vermeyen bir insanla ömür geçiremeyeceğini söyler. Eğer Sanem ve Can tüm krizlerde oturup konuşabilseydi 2 kez ayrılık yaşanmazdı. Can her şeyi dinleyip hareket etse daha sağlıklı sonuçlar olabilirdi. Her bir ayrılıkta birkaç ay ayrı kaldılar. Bu süreçte hep Sanem çabaladı. Yoruldu kendisini anlatmaya çalışmaktan. Yine böyle bir durum olursa bu kez çabalamaz diye düşünüyorum. Sanemsizlik Can'a çok ağır gelir 1 yılda. Aşklarının değerini anlar. Önemli olan yanındayken kıymet bilmek diyen Sanem Can'ı baya süründürür. Can kitabı okudukça Sanem'i daha iyi anlamaya başlar. Yeniden eskisi gibi olmak için çabalar.

Benim tahminim CanEm evlilikten dönecek. 1 yıl sonra da evlilikten dönen çiftin karşılaşmasını izleyeceğiz. Buna sebep olan da Sanem'in kitabı olacak bence. O kitap Can'ı geri döndürecek. Şirket için dönmesi bir anlam ifade etmez. Gittiği için, vazgeçtiği için, dinlemediği için, mücadele etmediği için hatta aşkına olan inanç azalabilir. Evli çift konseptinin olma ihtimali bana çok az geldi. Çünkü CanEm başrol. Esas çiftin düğünü de atlanmaz. E 38-39'da düğün olmadığına göre evli değiller. Geriye 2 seçenek kalıyor ayrıldılar mı? Yoksa hala nişanlılar mı? Nişanlılarsa neden 1 yıl atladı?

Fragman beni heyecanlandırmadı. Çünkü evlenen LeyEm. Yapılan hazırlıklar LeyEm için. Can ve Sanem de reklam çekimiyle avutuluyor.

4. Beğenenler;
    sanemsi (15-04-19)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    527

Aldığı Beğeni: 559

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirket kötü durumda olduğu için Aziz geri dönüyormuş. Eğer bir ayrılık olmuşsa Can da gitmişse bu batma durumu Can'ı da geri getirir. Yalnız o bir yılda neler oldu boşluğu da dizide eksiklik oluşturabilir. Gerçekten seven gitmez denmişti Can gittiyse bu sefer demek sevmiyor denmez mi? Ya da 1 yıl ayrı kalmışsın 10 yıl da kalırsın. Bu süreçte düşünüp ben hata etmişim gitmekle dediysen bir anlamı vardır. Yoksa ayrıldıysan ve sırf şirket için döndüysen dönüş sebebin aşk değildir.

Zaman atlaması 39. bölümün son sahnesiyle alakalı bence. Yalandan dolayı bir ayrılık daha yaşansın istemiyorum. Ayrılık olacaksa bu kez Sanem ayrılsın isterim. Sanem'in ilişkiyi bitirmek için önemli sebebi hep ilk vazgeçilenin kendisi olmasıdır. 2 kez ayrıldılar ve Sanem hata yaptığı için vazgeçilen taraf oldu. Kendisini açıklamasına izin vermeyen bir insanla ömür geçiremeyeceğini söyler. Eğer Sanem ve Can tüm krizlerde oturup konuşabilseydi 2 kez ayrılık yaşanmazdı. Can her şeyi dinleyip hareket etse daha sağlıklı sonuçlar olabilirdi. Her bir ayrılıkta birkaç ay ayrı kaldılar. Bu süreçte hep Sanem çabaladı. Yoruldu kendisini anlatmaya çalışmaktan. Yine böyle bir durum olursa bu kez çabalamaz diye düşünüyorum. Sanemsizlik Can'a çok ağır gelir 1 yılda. Aşklarının değerini anlar. Önemli olan yanındayken kıymet bilmek diyen Sanem Can'ı baya süründürür. Can kitabı okudukça Sanem'i daha iyi anlamaya başlar. Yeniden eskisi gibi olmak için çabalar.

Benim tahminim CanEm evlilikten dönecek. 1 yıl sonra da evlilikten dönen çiftin karşılaşmasını izleyeceğiz. Buna sebep olan da Sanem'in kitabı olacak bence. O kitap Can'ı geri döndürecek. Şirket için dönmesi bir anlam ifade etmez. Gittiği için, vazgeçtiği için, dinlemediği için, mücadele etmediği için hatta aşkına olan inanç azalabilir. Evli çift konseptinin olma ihtimali bana çok az geldi. Çünkü CanEm başrol. Esas çiftin düğünü de atlanmaz. E 38-39'da düğün olmadığına göre evli değiller. Geriye 2 seçenek kalıyor ayrıldılar mı? Yoksa hala nişanlılar mı? Nişanlılarsa neden 1 yıl atladı?

Fragman beni heyecanlandırmadı. Çünkü evlenen LeyEm. Yapılan hazırlıklar LeyEm için. Can ve Sanem de reklam çekimiyle avutuluyor.

Yiğit ile iş tutan Hûma diyelim mi ayrılık nedenine? Yavaş atın tekmesi pek olur diyelim mi?

Can'ın Deren ile ilgili açıklamalara inanmamış olmasını da katalım mı üstüne?

Düğün hazırlıkları yaparken saçma bir sebeple Sanem'i kıskanan ve olay çıkartan, açıklamaları dinlemeyen bir Can yazarlar mı?

Sanem de, yettin sen, bıktım bu güvensizliğinden, daha ne kadar ispatlayabilirim der ve çeker gider mi düğün sabahı?

Hûma mutlu, herkes mutsuz olur mu?

Can gerçekleri bir gün öğrenir mi?

Sanem, kırgınlıklarını da yazar mı?

Sonra tüm bunlar bir şekilde yoluna konsun diye dönenler, ya da gitmediği halde görmemek için uğraşanlar bir araya gelir mi?

Uzaklaşan insanların dikiş tutturması bana hep zor gelir. (Ömer İplikçi'nin İtalya'da uçana kaçana konması misal... hiç unutulmuyor öyle sahneler. Defne görmese de biz gördük ve bir daha asla Ömer'in sevgisi eskisi gibi inandırıcı gelmedi.) O yüzden kimseler gitmeden geçen bir yıl daha iyi hissettirir. Uzaklaşmış bir Can zaten haftalardır oluşmuş inançsızlığımızı depreştirir. Uzaklaşmış Sanem biraz daha kabul edilir gibi fakat ben yine de bir arada çözmeye uğraşan bir çift izlemeyi o bir seneyi de sorunlarla boğuşurken birbirini yıpratmış ama çok da uzaklaşamamış olduklarını bilmeyi tercih ederim. Yani, nişan belki atılmış, belki nikahtan bir iki gün önce ayrılınmış (bakın o masada bırakma iğrençliğini de hiç anlamam. iki taraf için de çok büyük terbiyesizlik) fakat ikisi de uzaklaşmamış. Birbirleri hakkında bilgi alıyorlar, ne yaptıklarını takip ediyorlar ama uzak duruyorlar. İzleyici için de katlanması kolay olur.

Bana da evlenecekler gibi gelmiyor. Hele de KA benzeri nikah iptali falan hiç olmasın.

Çok da kafa patlatmayayım diyorum, ne de olsa o bir yıllık atlama her şeyi doğurabilir...........
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    elitay88 (15-04-19), sanemsi (15-04-19)

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

yazarlarımız evlendırmıyecek heralde ,butun dızılerde evlenınce bıtıyor dıye bır saplantı var,bu sefer degışiklıgı evlendırın yapın....sonra huma ayırmakla ugraşşın, can da ayrılsa sanemde ayrılsa artık aşklarının inandırıcılıgı kalmaz, yap boza dondu,ikisi arasında guvensızlık olur kı bu da karekterlerı seyırcıden sogutur,,demekkı gıttıgı yere kadar dıyor yazarlar, gıtmeyınce bırakırız. yenı yaz dızılerı olacaktır .osmanın oynıyacagı yaz dızısı izlenır. çunku iyi karekter olarak sevdık. eskı dızılerde şahsen ben kıralık aşk ta ,seçkın ozdemırden gıcık kapmıştım,izlememmmm,,,,,galo karekterınden nefret ettirdıler. gormek istemem ,,iz karekterı gıcık tı izlemem,,,istanbullu gelınde esma sultan yuzunden dızıyı bıraktım ,,bır suru boyle ornek var,şımdı polenden nefret ettırdıler..humadan ve yigitten nefrete başlıyoruz ..karekterlerın hayatını da batırıncaya ugrasıyorsunuz....ondan sonra izlenmek istenmıyor,karekterler kotu olarak akılda kalıyor....aylın i soylemıyecem bıle nerde oynarsa oynasın izlenmez....karekterlerı tadında bıraktırın kı baska projelerdede izlensın,,,sevgıler

8. Beğenenler;
    Yasemin68 (15-04-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    240

Aldığı Beğeni: 537

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit ile iş tutan Hûma diyelim mi ayrılık nedenine? Yavaş atın tekmesi pek olur diyelim mi?

Can'ın Deren ile ilgili açıklamalara inanmamış olmasını da katalım mı üstüne?

Düğün hazırlıkları yaparken saçma bir sebeple Sanem'i kıskanan ve olay çıkartan, açıklamaları dinlemeyen bir Can yazarlar mı?

Sanem de, yettin sen, bıktım bu güvensizliğinden, daha ne kadar ispatlayabilirim der ve çeker gider mi düğün sabahı?
    Ben bir düğün olacağına da inanmıyorum. Yani 39. bölüm çekimleri tamamlanmak üzere. Can ve Sanem de düğün hazırlıklarında gibi değiller. Zaten Aslı LeyEm evliliğini görüp evlenmekten vazgeçmeleri için yazmış bölümleri. Yoksa şimdiye kaç kere evlenirlerdi. Aileler de evlenmiş çifte düğün yaparlardı. Çünkü kendileri hatalıydı. O kadar konuşmak istedi çocuklar.

39. bölüm sonunda bir ayrılık bekliyorum. Bu nedenle Sanem'in kitap çıkarması ve ayrılık sürecinin daha hızlı işlemesi için zaman atlanıyor olabilir. Yani ayrılmaları da karşılaşmaları da aynı bölüm. Karşılaştıktan sonra zaten barışma süreci başlıyor. Gitme mevzusu olmayadabilir. Can gidememiş Sanem gidememiş ama LeyEm aracılığıyla birbirlerinden haber alıyor olabilirler. 1 yıl ayrı kalıp yeniden bir araya gelen sevgililer var yani vardır. Ama çiftimiz eğer ayrılırsa bu uzun süreli 3. ayrılıkları olacak. Daha ne kadar ayrılacaklar?

Yani dizinin değişen gidişatı 40. bölümde belli olacak. Romantik komedi çizgisinden de çıkacak mı bilmiyorum. Drama çevirmezler herhalde. Eski masalsı aşk geri gelir. İyi yorumlar...

10. Beğenenler;
    Yasemin68 (15-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 46 kullanıcı var. (4 üye ve 42 konuk)

1. seyhun,
  2. yarun,
  3. ozenc-can,
  4. ayse123

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri