Sayfa 158/187 İlkİlk ... 58108148154155156157158159160161162168 ... SonSon
932 sonuçtan 786 ile 790 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

40. bolum oncesı bende bıseyler demek istıyorum...leyla evde prenses gıbı buyutulmuş bencıl , kendınden başkasını duşunmeyen bırı emre de annenın baskısında hayatına mudahale edılerek buyumuş,,aylın le anlaşması ve sevmesı de kotu bırı gıbı davranmasıda ondan hüma yı tanıyınca emrenın annesıne benzedıgını anladık. kendı kararlarını hıç verememış....leyla ile bırlıkteliğinde artık kendı kararlarını verıyor ıyı olarak bu onu kendınce özel kılıyor...kendıne guvenı geldıgı için bır gunde evlılık.....iki bencil yanyana....can hayatı hep tek yaşamış,,aile, sorumluluk,dügün,dernek,bılmıyor....bu olanlarda ona garıp gelıyor....korkular belkıde oluşuyor,,,kendını korumak adına üzülmemek için darlanın ca gitmek kendıne tekrar gelmek istıyor,,,evet dogru ve durust bır adam bu kadar, başka nasıl olacak mantıgının almadıgını kabul edemıyor ve vazgeçıyor.... sımdı 39 da oldugu gıbı ben sucsuzum kazaydı bana ınanmıyorsun gıbı, o zaman hoççakallllll.........şimdi can sıfırladımı kendını gıdınce ,,,başka bır can mı oldu aşka ınanmayan guvenmeyen,,,,bır yıl boyunca degışık yerlerde gezerek belkıde hayatını yasayarak gerı gelmesı aşkı içinmı ,yoksa şırket içinmi....sanemın sorusu da bu zannedıyorum ön izlemede.......çunku özlem olsaydı ,kıssa surede gerı gelırdı,sevseydı, aşkından yansaydı sanem burda psıkolojık rahatsızlıgında emre den duyardı ve aşkını bırakmazdı hele kı bu kadar yıgıtten kötu olarak küşkulanırken gıtmezdı demekkı,,,,,,aradıgını hala bulamamış...mevkıbenın dedıgı gıbı bulmuşsan gıdemezsın gıdersen zaten bulmamışındır.....canın kendınce korkuları var her seyın ustunu ortuyor üzülmemek için bu yuzdende kımseye guvenemıyor guvenmek te istemıyor hayal kırıklıgı yasarım dıye dıbını eşmıyor ortada bırakıyor konuları,sadece kendı hayatını yasamak istıyor...sanem bu konularda çok haklıydı konuşmıyor ve dınlemıyor paylaşmıyor......kitabı sanemın getırıp bırakmasını cok sevdım guvenmek ,paylasmak izin alması harıkaydı,,,,canın defterı okudugunu duşunuyorum orda yazanlar sanemın gerçeklerı anlatmasıydı belkıde canın bunlarla beraber son olan olaylar yuzunden sanemden vazgeçmesı veee hoşçakall .......... şımdı degışık bır can gorecegız belkıde saneme hastalıgından dolayı acıyan ................40 . bolumden sonra nasıl bır sanem olur du acaba acılarıyla kavrulmuş, pişmiş ,olgun,içinden kötuluk çıkmış, aşkı kapatmış,güvensız mi olur acaba yoksa gene acılar onu olgunlastırmış sevımlı yardım sever hayata başka yerden tutunan ,kımseye kotuluk duşunmeyen bır sanem ........ yanı dızı yenıden başlıyor ..tekrar karşılaşma ,eskı duyguların alevlenmesı mı yoksa etkılenme mı,,,şirketın batışı..yenıden yapılanma,sanem şırkete yardım için gelebılır leyladan dolayı,,belkıde gelmez,belkı başka şırkette calışıyordur reklam işi,can ve sanem rakıp şirket, bakalım......elımızde neler var, bızım sanem hasta psıkolojık,saplantılı yıgıt, şirkete yardım için gelen can,şirket için gelen baba ve sevgılısı,babanın sevgılısı de paracıl bırı o rollerı guzel oynuyor 309 da gorduk,,,,,hüma gibi bir kötülükler kıralıçesı var , her yerı karıştıran,,saneme gelen kız arkadaş nasıl bırı muhtemelen kıskanç kötu karekterdır. cana rakıp yenı oyuncu remıdenın akrabası dıye duşunuyorum ve iyi karekter remıde,,,yenı gelen oyuncu ile can gene kıskançlıklarla saneme yanaşacaktır dıye duşunuyorum yigit 2veya 3 bolum sonra çıkacakmış...boyle olacaktır beklentım bu yonde psıkolojı sı bozuk sanem delı roluyle guldurur cey cey ve muzaffer de komedı bolumunu alıyor ,,ve nur topu gıbı, hastalıklı dramlı kıskançlıklı tabı canın da gelırken getırdıgı kızlar vardır ,,,,ortaya karışık bır bolumler gelıyor .....tutku nerde,aşk nerde, ROMANTIK KOMEDI,nerde görecegız şimdılık boyle bır dızımız oldu....39 da agladık 40. bolum dede aglıyacagız,,,dram bolumu....41 ve 42 de kötulukler bolumu yıgıt le alakalı, huma işten kendını sıyırır,,,ve yigit gıder ,yenı oyuncu erkek bunlardan daha kötu olarak diziye gırer...humanın yenı kötu arkadaşı ikisi beraber ,herkese karşı kötuluk,,bunlarla ugraşılırken işte can ve sanem guvenmeyı,aşkı, sevmeyı,ögrenecekler,,ögrenırlerse mutlu son ....ögrenemezlerse başka bahara sezon fınalı........ve tekrar baştan sezonda o zaman da nasıl aile olunur onu ögrenecekler boyle uzar gıder ............

2. Beğenenler;
    elitay88 (30-04-19), ozenc-can (30-04-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    240

Aldığı Beğeni: 537

Bahsedilme
    0 Mesaj

Can Sanem bana inansın diyor da o zaman o inancı yerle bir edecek davranışlar yapmasaydı. Sanem ondan habersiz kokusunu parfüm olarak sattı diye ayrıldı Can. Dedi ki büyüyü bozdun. Sanem açıklamak istedi. Dinlemedi. Anlamadan konunun üzerini örterek barıştı. Sanem gittiği için barışma hızlı oldu. Zaten 2 ayrılıkta da Sanem suçlandığı için hatalarından dolayı Sanem koştu. Bu sefer Sanem Can'ı suçladı ama Can Sanem gibi kalıp mücadele etmedi. Kendini açıklamaya uğraşmadı. İnanmıyorsan burada kalmamın anlamı yok dedi gitti. Sanem de beni anlamaya çalışmayacaksan burada kalmamın anlamı yok deyip gidebilirdi. Değer verse bunu gösterirdi diyor. Can bilmiyor ki sevgisini nasıl göstersin? Can defteri kurtarmak için elini yaktı ya Sanem ben isteyerek atsam onu niye elimi yakayım ateşten almak için? diyebilirdi. Okuduğu satırlardan bir iki cümle söylerdi. Mektubu yırtmasının nedenlerini 2 cümleyle özetlerdi. Sanem'in sorduğu sorular cevapsız kalınca Sanem bu aşka olan inancını kaybetti. Can'a güveni zedelendi. Yoksa 1 yıl sonra Can elini uzattığında elini tutardı. Özlemle ona sarılırdı. Sana çok kızgınım deyip atar yapar ama geldiğine sevinirdi. Ben sana inanıyordum ama inanmadığımı söylesem bakalım mücadele edecek misin diye merak ettim ve beni yanıltmadın da diyebilir. Bir yerden konuşmaları ve çözmeleri gerek eski meseleleri.

Bence 41. bölümü Yiğit ve Hüma'nın yalanlarının çıkışı üzerine kurmalılar. Çünkü 2 bölüm üst üste dram fazla gelir. 39 tamamen dram değildi CanEm açısından. 40. bölüm komple dram CanEm için. E onlar böyleyken de seyirci komedinin tadını çıkartamıyor. Önce gerçekleri ortaya çıkartmalılar. Ordan yumuşama ve yeniden başlamaya doğru bölümleri ilerletmeliler. 41 Yiğit'in son bölümü olmalı.

2-3 bölüm sonra çıkacak diyen var. 5 bölüme çıkar diyen. 39. bölüm sonunda yalan söylediler. 1 yıl ortaya çıkmadı. 40. bölümde bu yalan devam ediyor. 41. bölümde artık çıkmalı. 42'de yüzleşme yazılmalı. Yiğit Sanem'in hayatından tam olarak çıkartılmalı. 41/42 yani.

Yeni erkek ve kadın karakter diziye 43. bölümde dahil olmuş olur. Karakterleri yazılmış ki oyuncularla anlaşılmış. 5 oyuncu duyuruldu. Yiğit konusu kapanmadığı için yeni çocuğun gelmesi anlamsız. Belki yeni erkek karakterin gelmesi için önce Fikr-i Harika'nın kurulması gerekiyor. 41-42. bölümlerde yeniden yapılanma olur. Dolayısıyla 43. bölümde artık dahil olabilirler. Yiğit'in gidişi öyle sessiz sedasız olsun istemem. Sanem'den okkalı bir tokat istiyorum Can da görsün. Yiğit özür dilesin filan. Sanem bir daha yüzünü görmek istemiyorum deyip kovsun. Hayatlarından tamamen çıksın. Belki yalanı çıktığında Sanem'i kaybettiği için kendisini ve Sanem'i öldürmeyi düşünür ruh hastalığı varsa karakterin. Sanem vurulsa ve tüm sevenleri Hüma'yı suçlasa. Senin yüzünden oldu diye. Bir kere Hüma-Can yüzleşmesi de var. Hüma dizide kalacaksa kendisini oğluna affettirmek için uğraşmalı. Pişman olmalı tüm yaptıklarına.

Can Sanem'i suçlamak yerine bak bana inanmadın ben haklıydım diye yanında olursa Sanem'in güvenini kazanır. Yani zor zamanlarında destekçisi olur. Sanem de şirkette aynı desteği sürdürür. Böylece kendiliğinden aşılır bazı sorunları. Bizim CanEm'i yeniden sevgili görmemiz ise, 43. bölümü bulur. Daha da uzatabilirler yalnız seyirci sıkılabilir. Öf yeter ne kadar uzattınız dedirtmemeliler. Zaten 3. ayrılıktan dolayı diziden uzaklaşan seyirciler olması mümkün. Bu nedenle 3-5 bölüme yeniden sevgili olmaları gerekir. Yeni sınavlarda el ele mücadele etmeliler. Seyirciyi de bu aşkın gücüne inandırmalılar. Önce kendileri inansın seyirci zaten inanır mutlu gördükçe. Dizi eski enerjisini yakalamalı romantik komedi yönünde. Umarım güzel bölümler seyredebiliriz. İyi yorumlar...

4. Beğenenler;
    ozenc-can (30-04-19), sanemsi (30-04-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    61

Bahsedilme
    0 Mesaj

can karekterı zaten hıç mucadele etmeden hayatına devam edebılıyor yasamışlıkları yok sayabılıyor hemen can oburu gıbı davranıyor,,,,bunu şu ana kadar izledıgımız can dan kesıtler,,,,,ılk yalan olayın da kestırdı attı,,,sevgısın den de gozunun onun de olsun dıye arkadaş olalım dedı onun kontrolunde,ama sanemın hayatına mudahale ederek,,kımseyle goruşmesın dıye izin vermıyerek,,,,,,,kendısı kımseye hesap vermez istedıgıyle goruşur ..kıskanın, ca sanem cocuksun cocukca hareketler yapma bana guvenmıyormusun gıbı gıbı beyenmeme durumları ,herkesın içinde saneme aşşalamalar,,,bunları polende de ve ceydada gorduk,onların yanın da kıbar centılmen bır erkek,,sanemın yanın da bencıl anlayışsız hırpalayan kaba bır erkek davranışı,,,kırgın olunca kendını cekıp duvarlarla kaplıyan cok sevıyorum dedıgı kadına yok muş gıbı davranan,,sanem kaza olayın da yok muş gıbı davranıyor dıye bu kadar yasanmışlık var dıye bılen bır karekter ben hala o agvada saneme davranışını affetmedım....dansı yarım bırakıp gıden bır can ama polene senınle gıttıgımız yemek yapmada senı boyle bıraktıgım için özur dılerım ,sana haber vermedıgım için afadersın centılmen can.....dıger kadınlara konuşurken cok zarıfsınız gıbı kıvrılan can saneme kızan bagıran konuşmayan can,,kendısını terk edıp gıden humaya bıle nazık davranan can ................38 veya 39 bolum gıbı emre ve leyla için dugun meselesını iki sanıyede çözen can sanemın de dedıgı gıbı isteyınce sorunları iki dakkada çozebılıyorsun bızım problemımızı nıye cozemıyoruz..........çunku kendı problemını çozmez can karışıklık olsunkı çekıp gıtmeye bahanesı olsun................sanem fragmanda cana neden geldın derken bıle haklı o özgurlugu sevıyor şırket falan onun umurunda degılkı,,,,,,,,babası işe gerı geldıyse zaten umurunda olmaz gene gıdecektır ,,,,her zaman yaptıgı gıbı sanem neden tekrar guvensın...sanem dızının başından berı emrenın yalanına kanarak ona ıyılık yaptı dıye yardım ettı kotu hıç bır nıyetı yoktu çunku saftı inandı.....ondan sonrası duzeltmek ıçın aşık oldugu adam zarar gormesın dıye ugraştı fabrı zaten muşterılerıydı ıyı nıyetle yardım etsın dedı,ama kotuymuş nerden bılsın sonra herkes sanemı suçladı....o da o suçlulukla 39 soyledıgı gıbı kokuyu verdı gene olsa gene yaparım koku her tende farklı kokar bu benım yanı senın kokun senın kokun hala burda dedı bunun için kıza neler yaptı hayatından çıkardı....................şimdı can haklımı.......bence haksız..yıgıtle gelınce cıddı bır rakıp, kıskançlık ve bencıllık tavan kıza neler yaptı ben gıdecem eskı sevgılımle sen burda calış olur can beycıgımmmmm,,,can karekterı bencıl ve kendını beyenmış ,öfke kontrolu yok kırıp dokuyor,bunu kendını hırpalayacak kışılere uyguluyor bunların içınde sanem de dahıl saneme dayak yok ama sozlerle hırpalıyor 39 sonu sanemın sorusu bana vururmuydun gıbı.......sanem canı cok ıyı tanıyor hıslerını her seyını anlıyor....bu da canın sorusu ben boyle bırşey yaparmıyım bana guvenmıyormusun guven mıyorsan be gıdeyım hoşcakallllllll sanem canı kendınden daha fazla sevdıgı için acı cektı....can sadece kendını cok sevıyor herkes onu overken bayılıyor sanemı overlerken de bunlara prım verıyorsun dıyor can acı cekmıştır ayrılık olarak ama sanem kadar degıl yazarımız bu noktalardan ilerlerse sankı öyle gıbı iki farklı kısı gorecegız kendını beyenen kımseye guvenmeyen sanemı seven ama gerektıgınde vaz geçebılen bır can...........sanem karekterı acıyla pışmıs ,yanmış, daha buyumuş ,olgun, aşka kapalı, hayatı yasıyan ,ayakları üzerınde duran, guçlu bırkadın ,ve herkesı kendıne hayran bırakan özellıklerı ve guzellıgı ile sanem görecegız...can bakalım guçlu kadın duruşunu kendınden emın kadınları sevıyordu bu sefer canın ışı zor olacak ....cekıp gıtmeler sanemde olacak ....etrafında bır suru hayranı bakalım paylasabılecekmı ...komedı sahnelerı bunlar canın kıskançlıkları,,, bakalım gorecegızzz o zaman uzaktan uzaga tutku ve kıskançlık kaybetme aşktan kavrulma canda olacaktır,,,tabı sanem canın pesınde koşmazsaaaaa

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    61

Bahsedilme
    0 Mesaj

Can karekterı isteseydı. 1- annesının entrıkalarını bılerek sanemın korkuları için ezdırmez sahıp cıkardı elını tutardı .... evlılık teklıfını yaparken nasıl kararlıydı annesının oyunlarını bılerek yaptı.....2- yigitın saneme asıldıgını goruyorsun bunu sanemın yanın da durarak elını tutarak yanlız bırakmıyarak sanemın anlamasını veya yıgıtın anlamasını saglardı......3-her işın için den çıkamayınca gıtmezdı....4- sanemı her koşulda sahıplenır aşkını herkese gosterırdı....5-polenın kıtabı için bu kadar ugraş veren can sanem için onurunu kırarak baska bır yayın evı buldu ama polen gıbı dız dıze yanında durmadı....6- sanemın hayalı oldugunu bıldıgı kıtap için destek olmadı...7-kardesı emre kadar cesur olmayıp evlenmedı bıraz duralım dedı ...8- her yanlışta sanemı dınlemeden yanlız bıraktı ve yok saydı....aklı karışık olanda aşkından emın olmayanda hep can dı şimdı kımse son sahnede üzülduk demesın kalıp kendının yaptıgı hatayı duzeltıp de. Gıtseydı kaçmasaydı suçluluk duyan insan kaçar yanı her koşulda sanem bunları gerçekten hak etmedı can kendının hak etmedıgını duşune dursun .... sevgıler

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    527

Aldığı Beğeni: 559

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam herkese

Erkenci Kuş'un ERKEN GELEN FRAGMANI

Remide'yi, Aziz'i görmek iyi de durum fena... Zeber ve Cey ne yazık ki hala varlar. Deren'i görmek elbette çok iyi. Artık bu kızımıza da güzel bir kısmet gelsin. Yazıktır, günahtır... Zeber ile Cey de daha derli toplu olsunlar, oyuncuları seviyorum ama hakikaten karakterlerine katlanamıyorum. Biraz törpülenmiş karakterlere hiç lafım olmaz.

Bitik şirket, ikisini bir araya getirme çabaları falan hikayenin geleceğinin keyifli kısımlarının işareti.

Beni en çok mutlu eden de MUTSUZ SANEM...…….. ironik bir durum olsa da, bu kadar üzgün birinin süründürmesi büyük keyif verir. Çünkü bir şekilde kendini korumaya odaklanmış, hayatında bir şeyleri geri plana atmış bir kadının gücü, bin kaplan gücündedir. Sanem de şu an öyle duruyor. Can gelince dağılır mı? İnat edeceği süre keyifli şekilde uzasın biraz

Üç beş bölüm koşturan Can görmek hiç kimseyi üzmez zannımca...

Bu hafta üçüncü frg da gelir mi? Biraz ilgi alaka şart...…..

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 27 kullanıcı var. (3 üye ve 24 konuk)

1. yarun,
  2. sanemsi,
  3. Doga2014

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri