Sayfa 159/179 İlkİlk ... 59109149155156157158159160161162163169 ... SonSon
895 sonuçtan 791 ile 795 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    sanemsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 70

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

evet 2. fragman gelmış tam da tahmın ettıgım gıbı can babası için gelıyor...remıde ve azızın cabaları harıka..sanem kırgın ve guvenmıyor cana bencede guvenmesın yasattıklarının cezasını cekmelı ögle bır lafla gıtmemelıydı kalıp kendını aklamalıydı o zaman gıtmelıydı....nasılda hemen vaz geçmış . sanemsızlıge alışmış babası batmasaydı gerı gelmezdı....sanem bence dık durmalı kendınden emın onun hıç bır hatası yok varsada hatalar remıdenın dedıgı gıbı sevgı aşk HATALARI GÖRMEZDEN GELMEKTIR can hata kabul etmıyor kendısı hata yapınca ne alakası var deyıp gecıyor....yalansa babasının hastalıgını saklıyan emreden o degılmıydı kendısıne soylemeselerdı küplere bınerdı ....emre kızsada ınsanları hatalarıyla sevıyor leyla ıle bırlıktelıklerınde ıkısı de hataları gormezden gelerek mutlulugu seçtı ıyı kı de oyle yaptı......can fragmanda herşeyın ustunu ortmuş keyfı yerınde gıbı .....hanı bırbırımızı bırakmıyalım verılen sozler. can bey ,can bey ,sen saneme guvenmedın yıgıte kaptırırım dıye gor bakalım şimdı senın arkandan ne hale gelmış...senınonun için gelmedıgını duyarsa artık serbesttır ıstedıgı kışıyle cıkabılır...karışamazsın ....sende uzaktan seyret bakalım o annenı de al tekne turuna cık sevgıler....................

2. Beğenenler;
    ozenc-can (01-05-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    46

Bahsedilme
    0 Mesaj

dızı bıraz kıralık aşka benzetılıyor evet yanlız herkes sanemın babasına kızıyor kımse kızmasın herkesın onunde kızına yuzuk takan ve kalbım herşeyım de sonrada kızını bırak gıt saneme sordugun da gok gurultusunde koruyacak adamı buldunmu dıye soran baba buldum dıyen sanemı ne hale getırmış kızgın olacak tabıı kıralık aşkta yalan vardı babanne bılmıyordu ömer terk edınce kızması normaldı bılseydı o kızmazdı defnenın oyunlarını bu durum başka azız ve remıdenın bırlestırmek için ugraşmalarını beyendım saneme ve cana arka olacaklardır nıhat bey kızının mutlulugu için affedecektır....demekkı can baglarını komple koparmış hıç bır seyden haberı yok ...eseas merak edılen huma ve yıgıt onlar nerede sanem hala yıgıtle calısıyormu huma ne oldu ıflastan sonra yıgıt sanemın bu hale gelmesıyle dogru yolu buldumu huma pışman oldumu yoksa kotu aynı kotumu beklıyecegız bakalım 40 ve 41 ızleyıp anlıyacagız mevzular uzarsa seyırcı sıkılır beklentıler bıter

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    46

Bahsedilme
    0 Mesaj

karekterler yavas yavas oturuyor ...huma kıralık aşkın yengesı, benzıyen taraf olabılır.ve parasız,,,,, sanem zengın paralı yenı erkek bunun için, ayarlayan da huma olabılır aşık et evlen paraları al dıye humanın yıyenı olabılır canın da tanıdıgı..yıgıt belkıde evrılecek ıyı olacak her şeyı huma bana yaptırdı bende ablam için intıkam aldım dıyebılır dıyerek ayrılabılır....azız den ve sevgılısınden ıntıkam ıçın kurulan şırketı de batırmak için emreyı kullanabılır yada sanemın yanına gelen arkadasını kullanarak her şeyı kontrol edebılır herkes cephe alacaktır humaya ben boyle senaryo yazdım can ve sanem bır araya gelmesın dıye.ugrasacak arkadası sanemın kız aklını karıştıracaktır...sızler nasıl duşunursunuz bılmemm

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    523

Aldığı Beğeni: 540

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnnnn Erkencilerrrrrr

Şirket batmış ama Remide ve Aziz pek mutlu?????

Borçlar yüzünden ev satılmış, Can herşeyden bi'haber

Remide niye dert etmiş bu kadar? Eski müşteri için biraz tuhaf bir durum olsa da aklıma Sanem ile ilgili olayların takibinde miydi sorusu geliyor.

Nihat çok kızgın. Haklı. Ummadığı yerden yedi darbeyi Nihat. Mevkibe de mutlaka kızgındır ama onu üzmek de mutlu etmek de kolay.
    Mahalledeler. Bu da güzel. Fakat mahallenin eski hali güzel değildi. Daha iyi yazılmış, gerçekten sorunları ve mutlulukları olan bir mahalleyi izlemek isterim.

Sanem, hep melankolik halde. Mutlu sonu olan kitabı yazan kız melankoliden kurtulmuştur. Yazmış, içindekileri dökmüş, hayalini-masalını anlatmış ve rahatlamıştır. Cey'in gelip de Can döndü demesinden sonra tekrar o melankoli üzerine yapışmış. iskelede otururken Can'ın geldiğini biliyor (tekne belki de Can'ın ve oraya sadece soru sormak için gitti, incelemedim tekneyi) ve sorularına kendi başına yanıt bulamadığı için de ona soruyor. Niye geldin? Neden buradasın?

Can, rahat gözüküyor. Ya bana inanmayana ben hiç inanmam diye kendini ikna etmiş, ya da baba ile ilgili sorunu o rahat yüz ifadesinin arkasına saklamış. Sanem'i gördüğü sahnede önce daha rahattı. Hatta elini uzatacak ve sanki kaldıkları yerden devam edecek kadar da inanmış gibiydi. Ama Sanem'in titreyen ellerini, dolmuş gözlerini, sesinin içine kaçarak soru sormasını gördükten sonra yüzü değişti. Şimdi düşünsün, ben ne yaptım? diye... İşte şimdi sevgisini anlatma, gösterme ve ispat etme zamanı geldi Can'ın.

Evet ilk iki bölüm biraz dramatik ağırlıklı olur ama Sanem güçlü kadın. Eğer bu gücün elinde olduğunu yeniden hissederse -ki hissedecek- Can'ı süründürür... Bize de o sürünen Can'ı izlemekten keyif almak düşer. Hatta öyle hale getirir ki, Can 'markete gideceğim' bile diyemez. Gitme kelimesini lugatından siler...

Bir de merak ediyorum, Sanem'in evi denen evi o kitabı satarak mı almış? Amannnnn, sakınnnnnn, hele de ilk kitap kazancı devede kulak arkadaşlar, yapmayın.....

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

6. Beğenenler;
    elitay88 (01-05-19), ozenc-can (01-05-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    230

Aldığı Beğeni: 529

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sanem, hep melankolik halde. Mutlu sonu olan kitabı yazan kız melankoliden kurtulmuştur. Yazmış, içindekileri dökmüş, hayalini-masalını anlatmış ve rahatlamıştır. Cey'in gelip de Can döndü demesinden sonra tekrar o melankoli üzerine yapışmış. iskelede otururken Can'ın geldiğini biliyor (tekne belki de Can'ın ve oraya sadece soru sormak için gitti, incelemedim tekneyi) ve sorularına kendi başına yanıt bulamadığı için de ona soruyor. Niye geldin? Neden buradasın?

Can, rahat gözüküyor. Ya bana inanmayana ben hiç inanmam diye kendini ikna etmiş, ya da baba ile ilgili sorunu o rahat yüz ifadesinin arkasına saklamış. Sanem'i gördüğü sahnede önce daha rahattı. Hatta elini uzatacak ve sanki kaldıkları yerden devam edecek kadar da inanmış gibiydi. Ama Sanem'in titreyen ellerini, dolmuş gözlerini, sesinin içine kaçarak soru sormasını gördükten sonra yüzü değişti. Şimdi düşünsün, ben ne yaptım? diye... İşte şimdi sevgisini anlatma, gösterme ve ispat etme zamanı geldi Can'ın.

Evet ilk iki bölüm biraz dramatik ağırlıklı olur ama Sanem güçlü kadın. Eğer bu gücün elinde olduğunu yeniden hissederse -ki hissedecek- Can'ı süründürür... Bize de o sürünen Can'ı izlemekten keyif almak düşer. Hatta öyle hale getirir ki, Can 'markete gideceğim' bile diyemez. Gitme kelimesini lugatından siler...

Bir de merak ediyorum, Sanem'in evi denen evi o kitabı satarak mı almış? Amannnnn, sakınnnnnn, hele de ilk kitap kazancı devede kulak arkadaşlar, yapmayın.....

Sanem Can ve yaşadıkları yüzünden psikolojik tedavi görüyormuş. İlaç kullanıyormuş düzenli olarak. O yüzden ruh hali karışık görünüyor olabilir. Farkındaysanız o neşe dolu, enerjik, etrafına gülücük saçan, umutlarıyla yaşayan kız gitmiş. Aşka olan inancını kaybetmiş. İnsanlara olan güvenini kaybetmesi de yakındır. Esas Yiğit ve Hüma'nın yalanı çıkınca nasıl kaldıracak bu kız olanları? Etrafındaki bunca kötülük Sanem'in insanlara olan güvenini de azaltabilir. Bu yeni gelen karaktere karşı mesela Yiğit yüzünden çok temkinli davranır. Aslında iyi de olur Can ile ilişkileri adına.

Can belki de Sanem'i ne kadar kırdığının farkında değil. Hani döndüm ve bu sefer benimle gelir diye düşünüyorsa çok yanlış. Kalıp mücadele etmedin ki, yanında olmadın ki, aşkını göstermedin ki, açıklama yapmadın ki. Can haklıydı defter ve Yiğit konusunda lakin konu bundan ibaret değildi. Sanem ona mektuptan tut bir sürü soru sordu cevap yok. Sanem'in de en büyük sorunu Can'ın dönüp gitmesi, bu ilişki için hiç çabalamaması. Bitmesin diye yani. Başlarken çok çabaladı biliyorum. Bitmesin diye çabaladığını gördük mü? Sanem hatalıydı ama Can da mesela dinlemeyerek, mektubu yırtarak, koku için suçlama yaparak hatalı davranmadı mı? Hatasız mı gitti bu ilişkide? Çabaladı mı? Sanem buna da takılmış olabilir. Bu adam beni gerçekten seviyor mu diye düşündü. Beni bırakır mı diye düşündü. He gerçeği öğrendiğinde de bir zahmet Sanem'in yumuşaması lazım. En azından tutunacak bir dalı var aşklarında. Can onu korumak için öyle hatalar yapmış. Sen inanmadığın için gitmiş. Kendinde de pay olduğunu düşünebilir.

İkisi de haklı ikisi de haksız olunca ortada buluşmaları daha kolay. Yeniden başlamaları daha anlamlı. Hatalar yaptınız ve bu hatalardan bir ders çıkarttınız. Bir yılınıza mal oldu birbirinize inanmayıp, kalıp savaşmamanız ama geçmiş geçti. Geleceği birlikte kurmak ellerinde. Bunun için de mücadele etmeleri lazım. Fikr-i Harika yeniden kurulacak. Can'ı geri döndürmek için şirketi bilerek batırmış olabilirler mi? Remide bir yıllık emeğimiz sonuç verdi Can'ın yerini bulduk diyor da. Açıkçası ben gelen karakterleri zaten seviyordum. Aziz olsun, Remide olsun eğlenceli karakterler. Üstelik ailesi olmadan büyüyen Can Aziz ve Sanem'i yakın gördükçe mutlu olur. Hüma ve Sanem'de göremediğini Aziz ve Sanem'de görünce kendini yeniden ailesini bulmuş gibi hissedecektir.

Hüma dizide kalırsa ya iyi tarafa geçecek ya da yeni gelecek erkek karakterle kötülüklerine devam edecek. Kendi hissesi olmadığı için şirketi batırmaya çabalayabilir. Bencil bir karakter. Oğlunun da hayatını mahvetti. Can ve Sanem Hüma'ya gereken tavrı alsın. 41. bölümde dizi daha pozitif bir hal alabilir. İyi yorumlar...

8. Beğenenler;
    ozenc-can (01-05-19), Yasemin68 (01-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 73 kullanıcı var. (9 üye ve 64 konuk)

1. Lagertha,
  2. Yasemin68,
  3. isilka,
  4. Doga2014,
  5. yarun,
  6. odysseia,
  7. seyhun,
  8. gishem_mehmet,
  9. karaşimşekkk

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri