Sayfa 161/179 İlkİlk ... 61111151157158159160161162163164165171 ... SonSon
894 sonuçtan 801 ile 805 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 410

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Erkenci Kuş dizisinin kadrosuna yeni isimler katıldı!
    Ranini tv

Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut 'un üstlendiği, başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı "Erkenci Kuş" kadrosuna dahil ettiği yeni isimlerle yaz boyu Star TV ekranlarından seyircisiyle buluşmaya devam edecek.

Dizinin yayınlanan 39. bölümünde Yiğit'in geçirdiği kaza, Can ve Sanem arasında adeta bir milat olacak. 4 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelecek yeni bölümde, bir yıllık zaman aşımının yaşanacağı hikayeye yeni oyuncular dahil olacak. Sevinç Erbulak, Başak Gümülcineoğlu gibi güçlü isimleri kadrosuna dahil eden Erkenci Kuş'ta Aziz Divit karakterine hayat veren Ahmet Somers ve Aliye Uzunatağan'ın canlandırdığı Remide geri dönecek.

Can ve Sanem'in ayrılığının üzerinden geçen bir yılın ardından seyirciyle buluşacak olan dizide yeni mekanlar da dikkatleri çekecek. Dizide Sanem'in yeni komşusu, Aziz Divit'in ilk aşkı Mihriban Tayfuni karakterine Sevinç Erbulak, Başak Gümülcineoğlu ise psikolog Deniz Keskin karakteriyle seyirciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın, senaryosunu Ayşe Kutlu'nun kaleme aldığı Erkenci Kuş yepyeni bölümleriyle her Cumartesi saat 20:00'da Star TV'de...

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    230

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ozenc-can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar severken, böyle ayrılıklardan sonra büyük travmaların yaşanması beklenen bir durum aslında. Ama Sanem'in çok kötü olduğu etrafındaki tepkilerden belli zaten. Cey cey Can'ın teknesini bağlamaya kalktı:) bir daha kaçmasın diye:))... Remide devreye girmiş... Aziz çok şeker... onun zaten aşkın tarafında olacağını tahmin ediyorduk. Nihat Can'ın geldiğini duyunca kızarak tepki veriyor. Kim bilir Sanem gözünün önünde neler yaşadı?
    Sanem ise sevdiği tarafından terk edildi... Düşünsenize, evlenme planları yaparken... çok severken...bir anda boşlukta bulursunuz kendinizi...
    Neyse... Can bir şekilde dönmüş... Belli ki o da kötü günler geçirmiş ve gelme cesareti gösterememiş bir türlü... Bu noktada bir dış müdahale gerekmiş ve Remide devreye girmiş... Bundan sonra da Remide ve Aziz onları bir araya getirmek için destek verecekler...
    Şu an ikisi de hasta... Ama bu hastalığın ilaçları kendileri... Birbirine çare olabilirler ancak, aşklarını yeniden koruyarak, büyüterek...

Sevgiler... iyi seyirler...
    Çok doğru. İkisi de hasta. Kalpleri kırgın. İkisi de haklı. Can giderek haklılığını biraz daha kaybetmiş. Çünkü nasıl ki Can'ın hassas noktası dayanamadığı hata yalan ise, Sanem de terk edilmeye çok tepki veriyor. Can'ın 2 kez kaçıp gitmesi Sanem'i çok yordu. Çünkü ilişkileri için Sanem açıklama yapmak zorundaydı. Can'ın etrafında sırf kendini anlatabilmek adına koştu. İkisinde de çabaları olumlu sonuç verdi barıştılar ama konuşmadılar. Konuşmadıkları için bu barışmalar sağlam bir barışma olmadı. Tam da bunu ifade etti aslında Sanem. Can malesef çok katı kararlar alıyor Sanem ile ilişkisinde.

-Yalan söyledin. Güvenimi sarstın. Nerde benim Sanemim? Sen kimsin? Arkadaş olalım.
    -Kokuyu verdin. Büyüyü bozdun. Bana söylemedin. Yalan söyledin. Biz deme artık.

Şimdi de bana güvenmedin diyor ve gidiyor. Gitmek bir yana izini kaybettiriyor bulunmak istemiyor. Sanem onu arasa bulamayacak yani. Kaldı ki insan sinirle istemediği sözler söyleyebilir. Can da yaptı bunu daha önce. Sanem kırılsa da yeri belliydi yurdu belliydi, bir özüre geri gelirdi. Bir sevgi hareketi görse yumuşardı. Sanem Can'dan da kendi yaptıklarını görmek istiyor aslında. Diyor ki sen eski sevgilinle günlerce dip dibe çalıştın. Onunla kitap çıkarttın. Ben sana güvendim. Ne kadar hoşuma gitmese de yanında oldum. Yiğit benim sevgilim değil. Birlikte kitap çıkartıcaz ama sen yanımda değilsin. Diyor ki sen bana onlarca kez güvenmediğinde ben hep kendime inandırmaya çalıştım doğru söylesem bile sen neden dönüp arkanı gittin? Diyor ki gözümün önünde sana tüm samimiyetimle yazdığım mektubu yırttın. Bir anlık sinirle bu defteri de ateşe atmış olabilirsin. Okuduysan bir şey söyle. Kısaca bana açıklama yap diyor. Beni kıran onca şeyi niye yaptın? Dinlemek istiyor. Karşısında bana inanmıyorsan bir şey söylemek istemiyorum diyen bir adam buluyor. Can hiç beklemedi ortalık sakinleşsin. Birkaç gün geçsin. Tamam Yiğit Can'ı görmek istemiyor ama bir şeye ihtiyacı olur uzaktan olsa destek olurum demedi. Sanem'e hep onun yanında olacağıma söz verdim. Sözümü tutmam lazım demedi. Sanem de Can'ın en değer verdiği insan olduğunu unutmayacağına söz verdi.

Can'ın Yiğit konusunda haklı çıkması Can'ı bir nebze gidişi konusunda aklıyor diyebiliriz. Onca zaman dönmeyişi de kendisini suçladığından. He tek sorun bu muydu? Değildi. Sanem bana artık seni seviyorum deme bunu göster dedi. Birazcık bu ilişkide sen çabala. Benimle konuş dedi. Bunu çözmeden de Sanem'in tamamen buzlarının erimesi mümkün görünmüyor. Daha doğrusu yeniden başlayamaz. Can'ın haklı olması sadece Sanem'in Can'ı anlamasını sağlar. Can da gitmekle aslında doğru yapmadığını, bu ilişki için çaba ve emek göstermeye başlar. Sonuçta onlara bu oyun oynanmasaydı ikisi de bu noktaya gelmeyeceklerdi. Oturup konuştukları ve birbirlerini gerçek anlamda anladıkları zaman bu problemi birbirlerini dinleyerek açıklama yaparak karşılıklı çaba gösterip hallediceklerdi. İlişkileri daha sağlam yoluna devam edecekti. Bu süreç uzamış oldu.

Yeni gelecek karakterlerden bahsedilmiş. Sadece erkek karakter hakkında bir bilgi yok. Çünkü Ahmet Olgun Sünear 40. bölümde diziye gelmiyor galiba. Yiğit gittikten sonra dahil olabilir. Nasıl ki Fabri gittikten sonra Yiğit geldiyse Yiğit gittikten sonra da yeni karakter gelecek. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler. Yiğit'in yalanı da umarım 41'e kadar sürer. Yani 2 bölüm katlanmış oluruz yalanlarına. Ortaya çıkıp tıpış tıpış gitmeyedebilir. Hazır dizide terapist var Sanem Yiğit tarafından kaçırılabilir. O zaman Yiğit'in de tedavi gördüğü ortaya çıkar. Can ve Sanem'in yakınlaşmasına katlanamayan Yiğit yeter artık deyip de kaçırabilir. Sanem bu şekilde öğrenebilir. Yiğit kendisi itiraf eder her şeyi. Can da Sanem'i kurtarır. Can böyle bir kahramanlık yaparsa Aydın ailesi de yumuşar. Gerçek ortaya çıksa bile Can'ın Sanem'i yalnız bırakıp gitmesi Sanem'in ailesini hemen yumuşatmayabilir. Can bu hataları Sanem'i korumak için yaptı ama gitti. Sanem'i kurtaran kişi de Can olmalı. Tabi bu olanlar Hüma-Yiğit planları, Can'ın gidişi Sanem'i alt üst edecek. Belki de en çok gerçek ortaya çıktığında Sanem'in Can'a ihtiyacı olacak. 1 yıldır yanında değildi ama en ihtiyacı olduğu anda yanında olmuş olur. Yeniden başlayabilirler konu kapanınca. Zaten 1 bölüm sonra da yeni karakter girer diye düşünüyorum.

Benim tahminim yeni erkek karakter Mihriban'ın yurt dışından dönen oğludur. Herkesle bağlantısı olması için birinin akrabası olması mantıklı. Tek başına gelirse Hüma ile plan yapar ama burada isim değişmiş olur Yiğit yerine başka bir erkek karakter. Hüma'nın üvey oğlu da olabilir. Henüz karakter hakkında bir bilgi yok.

43. bölümde Yiğit diziden çıkar ve 44. bölümde yeni erkek karakter diziye dahil olur diyorum. Tabi 41. bölümde çıksa daha iyi. Bakalım umarım konuları çok uzatmazlar. İyi yorumlar...
    Konu elitay88 tarafından (03-05-19 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

3. Beğenenler;
    ozenc-can (03-05-19)

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    523

Aldığı Beğeni: 540

Bahsedilme
    0 Mesaj

İyi geceler Erkenci Kuşçular...

3. frg. gelmiş, hoş gelmiş...

Ohhh beee nihayet biraz gülümseme, biraz yumuşak yüzler gördük. yoksa bir kutu selpakla ya da koca bir rulo tuvalet kağıdı ile izleyecektik bölümü.

Fakat Cey hala bildiğimiz Cey... hadi artık o da biraz normale dönsün. Abartısı gereksiz...

Numaracılar, yeni karakterler, terapiste ihtiyaç duyan terapistler ile yarını beklemek daha güzel oldu.....

Güzel güzel uyuyun, mutlu mutlu uyanın.

https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Durum:
    amanayol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    2,592

Aldığı Beğeni: 549

Bahsedilme
    3 Mesaj

Aradan bir yıl geçmiş. Bir sürü olay yaşanmış, kırgınlıklar girmiş araya ve Sanem hala o salak Sanem( Ya yaşananlar insanı olgunlaştırır. Geçen seneki gibi davranamazsın. Adam ne olursa olsun çekip gitmiş. Hala öyle alttan alta adamı mı süzecek bu kız? Babası hasta olmasa belli ki geri de dönmeyecekmiş anladığım kadarıyla. Yine Can'ın etrafında pervane bir Sanem'e tahammül edebileceğimi zannetmiyorum. Bugüne dek hep Can Sanem'e kök söktürdü. Giden geri döndüğünde bıraktıklarının aynı kalmayacağını da görmeli Can.
    amanayol

6. Beğenenler;
    elitay88 (04-05-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    230

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı amanayol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradan bir yıl geçmiş. Bir sürü olay yaşanmış, kırgınlıklar girmiş araya ve Sanem hala o salak Sanem( Ya yaşananlar insanı olgunlaştırır. Geçen seneki gibi davranamazsın. Adam ne olursa olsun çekip gitmiş. Hala öyle alttan alta adamı mı süzecek bu kız? Babası hasta olmasa belli ki geri de dönmeyecekmiş anladığım kadarıyla. Yine Can'ın etrafında pervane bir Sanem'e tahammül edebileceğimi zannetmiyorum. Bugüne dek hep Can Sanem'e kök söktürdü. Giden geri döndüğünde bıraktıklarının aynı kalmayacağını da görmeli Can.
    Evet haklısın. Bu sefer Sanem kök söktürmeli Can'a ki Can da aşkı için biraz çabalamayı öğrensin. Her ilişkide gerilimler olabilir. Belli Sanem o sözleri anlık bir sinirle söyledi tıpkı kendisinin de öfkeli anlarında çok kırıcı konuştuğu gibi. Sanem zaten kırgın ama aynı zamanda aşık. Sadece sevdiği adamdan ona değer verdiğine dair bir şeyler görmek istiyor. Sanem'in derdi Yiğit'in sakat kalması ya da defterinin yakılması değil. Derdi daha büyük ve tamamen Can ile ilgili. Özellikle de bu gitmeleri.

Can tarafından baktığımızda da Yiğit'in iftirasına uğradı. Kaza sonucu adamın sakat kaldığını öğrendi. Sevdiği kadın onun suçsuz olduğuna inanmadı. Kendini suçladı ve kaçtı. Can her durumda kaçıyor. Sanem de bu şekilde Can'a güvenemiyor. O bakış bence de şapşal aşık bakışı. Sanem Can gitmeseydi pişmanlığını dile getirecekmiş söylediği sözler için. Yani Sanem de kendini bu şekilde suçlamış. Tabi ne olursa olsun hep yanındayım diye söz veren adamın çekip gitmesini bir anda unutamaz. Ona hemen güvenemez. Önce gidişini anlamalı. Sonra da bu aşk için bir şeyler yaptığını görmeli. Kırgın olsalar da kalpleri hala birbirine ait. Eğer yine aynı hataları tekrar ederseler bu 1 yıl boşuna geçmiş demektir. Kimse kendisine bir ders çıkarmamış demektir. O zaman da seyretmesi biraz heyecansız olur. Yine inat, yine gurur, yine konuşamama, yine bakışmayla geçen bölümler.

--------

41. bölüm çekimleri başlamış. Yeni erkek karakter diziye gelmiş. Bu durumda sorduğum soru şu: Yiğit ne zaman gidecek? Çünkü yeni erkek karakter için Can'ın rakibini canlandıracak demişlerdi.Yiğit konusu da bu bölüm kapanacağa benzemiyor. Yalanı ortaya çıksa, bunun yüzleşmesi var. Belki kaybetme korkusuyla hata yapması var. Kalıp Can ile uğraşması var. Tabi yeni erkek karakter rakipse Can ile uğraşmasına gerek yok. Mihriban'ın oğlu, terapistin kardeşi, terapistin normal arkadaşı, Sanem'in arkadaşı olabilir. Çünkü fotoğrafta Aziz, Deniz ve yeni erkek karakter vardı. Çekim mekanları da yakın. Sanem'in evi, Sanem'in komşusu Mihriban, bir de Fikr-i Harika var. Sanırım bahçeyi toplantı yeri olarak kullanıyorlar. Aziz evini satmış. Orada artık çekim yok yani. Otelde kalıyorlar. Yakında Mihriban ile evlenir.

Sanem'in saçları düz, Can'ın saçları toplu daha güzel. Değişiklik olsun diye güzel imajları bozmasınlar. Emre değişmemiş mesela. Deren de. Değişmek zorunda değiller de. Öznur'un saçı kısaltılmış. Aynı kalanlar bence daha iyi. Artık Sanem Can'ın peşinde koşmasın zaten. Can çaba göstersin ve kazansın. Yeniden başlasınlar ama bu kez daha sağlam. Umarım güzel bir bölüm hazırlamışlardır. İyi yorumlar...

8. Beğenenler;
    amanayol (04-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 73 kullanıcı var. (10 üye ve 63 konuk)

1. isilka,
  2. Doga2014,
  3. yarun,
  4. odysseia,
  5. seyhun,
  6. Yasemin68,
  7. gishem_mehmet,
  8. karaşimşekkk,
  9. ozenc-can,
  10. Lagertha

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri