Sayfa 162/179 İlkİlk ... 62112152158159160161162163164165166172 ... SonSon
895 sonuçtan 806 ile 810 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    169

Aldığı Beğeni: 218

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

sanem yazamiyorum da yazamiyorum senin yuzunden yazamiyorum.demesi
    yigit induygularini herkes farkedip sanem in kesinlikle inkar etmesi
    sanem in ozel yere polenden sonra yigit i getirmesi. ustune arabada beklemesi (birsey konusulacaksa sen konus sen once konus yigit i gondermek de ne)

hastanede asiri can in ustune gitmesi.
    can i dinlemedi inanmadi destek olmadi aksine kostek oldu onun sevgilisisin ayni zamanda.

kitabi okumamis olabilir belki basilinca okuyacak.hoosuna gitmeyen olursa bir sekilde engel olmak istemedi.

can bu durumda gidebilir.sonuna kadar hak veriyorum.

zaten canla ayrilan sanem olunca yigit duygularini soyleyecektir. sanem can i bosa sucladigini anlayacaktir.

ayri kalmalari gerekiyordu. ayrilik da sevdaya dahil.
    Konu Doga2014 tarafından (04-05-19 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    169

Aldığı Beğeni: 218

Bahsedilme
    1 Mesaj

huma can in oz annesi olmadigindan emin oldum.

yigit in bir sene beklemis olmasi yanimda olsun yeter demesi sacma geldi bana.

onun disinda ask iyilestirir

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    523

Aldığı Beğeni: 540

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınnnn Erkencilerrrr

40'ından sonra azanı teneşir paklarmış... gerçi ömürler uzadı, azgın tekelik normal oldu ama bizim dizide 40'tan sonrası yeni olaylara gebe olduğu için biraz azgınlık iyidir...

Hikayeyi güzel toparlamışlar... Yeni yolları açmak için geçmişle kopartılan bağlar, yeni eklenen ipler falan güzeldi. Bu da ne böyle?...demedim.

Remide niye dert edinmiş, Aziz şirket batana kadar niye bu kadar vurdumduymaz olmuş, Emre şirketi asıl batıran olarak mı işsiz kalmış, Leyla niye gerçekleri saklıyor anne-baba ve hatta Sanem'den? gibi bir sürü sorum var ama zamanla hepsinin yanıtını ya alırız, ya anlarız...

en sevdiğim sahne tuhaftı............ YİNE OKUMADAN SÖZLEŞME İMZALAYAN SANEM....... ile eski beceriksize 'bak imzalatacaksan böyle hayırlı işler için imzalat' hissini bana veren sahneyi gerçekten sevdim.

Mesela Can'ın kitabı önce tahmin edip, sonra yine okumadan bir tarafa bırakması da ilginçti. Gitmemesine neden olan yine kitap oldu. Üstelik rast gele bir sayfa açtı ve karar verdi. Tabii aslında mazeret arıyordu ve bunu önce kitapta bulup sonra fiziksel olarak da yarattığı için artık gururunu yerlere sermeden kalabilir orada. (ben hala mektubu ve defteri okuduğu bir sahne bekliyorum... görüntü olmasa da söz olarak okuduğunu itiraf edecek bence...........etmeliiiiii)

Ben salaş kılıkları seviyorum. Yıllarca takım elbise giymek zorunda olanların çoğunda var sanırım bu duygu. Takıları zaten hep sevdim. Şimdi farkında bile olmadan birbirini dış görüntüde de tamamlayan bir çift olmuşlar... Sanem'in yeni tarzına BAYILDIMMMMMM........... Saçı ayrı, kılıkları ayrı, takıları ayrı güzel olmuş.

Remide ve Deren dolaylı olarak aynı işi mi yapmış? Can'ın bir arkadaşı vardı dg.de. Hindi çiftliği kuran...... her yanları kanatlı hayvan oldu dizide

Terapistlik terapist demiştim, değilmiş... neyse ki değil, yoksa o kadar saçmalamaya meslekten men edilirdi. Fakat kızın enerjisini sevdim. Bir de her şey dilinde bir tip çizilmiş, bozulmasın.

Mihriban mıydı? Çk tesadüfün iğne deliği ama imkansız değil karşılaşma..........Kader ağlarını örmüştü, dışarda yağmur yağıyordu...diye başlayan kitaplar gibi...

Deren'cğim, herkes tertemiz gelirken, kapıya kadar araba ile ulaşılabiliyorken sen niye çamurlara battın? Yolunu mu kaybettin?

Muzo'yu daha iyi gördüm. Evet eskiye benziyor ama hayatın sillesini yemiş, anası çakalla kaçmışşşş, beş parasız kalmışşşş....... biraz daha törpülenince köyün delisinden çıkıp eğlenceli arkadaş olacaktır.

Cey........... NOLURRRRRRRRRR LÜTFENNNNNNNNNNNN BİRAZZZZZZZZZCIKKKKKKKKKKKKKKK KÜÇÜLTÜN HAREKETLERİ.... AMA BAYAAA BAYAAAA BAYAAAAAA KÜÇÜLTÜN.........

Mevkibe-Nihat tepkisinden sonra yemek masasında görmek iyi ters köşeydi. Nihat bizim Nihat...... Kızını düşünen ama hala Can'a da çok kıyamayan bir baba......

Gelelim Hûma ve Yiğit'e............. Bunlardan dünyanın kurtulması lazım... Can ile Sanem'in kurtulması yetmez...... Hakikaten bu kötülerin tohumları her tarafa yayılmadan silinmeliler dünya üzerinden... Mesela Emre'nin çocuğu olmasın... Leyla evlat edinsin çok istiyorsa...

Can'ın olabilir. O anneden bir şey almamış...... belki biraz inatçılığını ama o da çok kötü bir huy değil. Ne beter huylar var...

Hikayenin yeni başlangıcı gerçekten masal tadında başladı. Can Yaman'ın dediği kadar gülmesek de çok da hüzünlenmedik. Hatta biraz sevmiş bile olabilirim delimserek Sanem'i... Ağlamasını değil tabii o bir anda kal gelmeleri, takılıp gitmeleri arada kullanılabilir... Travmalar hemen geçmeyeceğine göre ara sıra depreşen eski acılar ile yeni umutlar eğlenceli hale gelebilir.........

Keyifli günlerimiz olsun.......... daha da güzel bölümler izleyelim...... Yeni ekip...... bu hafta geldiniz asıl, hoş geldiniz......

Konu Yasemin68 tarafından (05-05-19 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

4. Beğenenler;
    elitay88 (05-05-19), ozenc-can (07-05-19)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    231

Aldığı Beğeni: 529

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Sanem'in üç çocuğuyla lafa başlayacağım. Romanında yazdığı üç çocuğu ve mutlu bir hayatı var. Beş kişilik bir aile olmuşlar. Biri erkek maceraperest, biri kız kahverengi saçlı kitap okuyor, biri kız güzel gülüyor. Yaşları da birbirine yakın dedi. Anlatış sırasına göre ilk oğlu olmuş, bir iki sene sonra kızı, bir iki sene sonra yine kızı olmuş. Üçüz olsa yaşları aynı derdi. Kiralık Aşk'tan farklı olarak çocuk sıralaması ve sayısı vermişler.

Bölüm genel olarak güzeldi. Reytingler de artmış. İyi yorumlar...

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    523

Aldığı Beğeni: 540

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Sanem'in üç çocuğuyla lafa başlayacağım. Romanında yazdığı üç çocuğu ve mutlu bir hayatı var. Beş kişilik bir aile olmuşlar. Biri erkek maceraperest, biri kız kahverengi saçlı kitap okuyor, biri kız güzel gülüyor. Yaşları da birbirine yakın dedi. Anlatış sırasına göre ilk oğlu olmuş, bir iki sene sonra kızı, bir iki sene sonra yine kızı olmuş. Üçüz olsa yaşları aynı derdi. Kiralık Aşk'tan farklı olarak çocuk sıralaması ve sayısı vermişler.

Bölüm genel olarak güzeldi. Reytingler de artmış. İyi yorumlar...

Aynı zamanda bize de 'mutlu son' demişler ama zaten aksini düşünen olmamıştır...

Sinema sahnesi de çok güzeldi mesela...……….. uydurma tanışma hikayelerinin gerçek olması gibiydi...……. o cesaret yoktu Can'da. Seslenemedi, dokunamadı, yeniden başlayalım diyemedi...…… ama sevdiğini hem gülerken hem ağlarken gördü...………. Üstelik KÖTÜ KRAL filminde gördü. Tam da onu yapmıştı, güldürmüş ve ağlatmıştı...….. Başkalarının güldürmesine dayanabilecek mi? Yeniden ağlatacak mı? gibi soruları kendine sorması gerekir Can'ın.

Yiğit konusunda hala aynı yerde olmaları da aslında sorun.

Sanem hala Can'ın o defteri yakabileceğine inanıyor...…… Yiğit yakmaz diyor ama mesela rüzgarı hiç suçlamıyor...….. sanki hala Can'ı affedecek bir kapı açmak istemiyor. O kapıyı açarsa eskisi gibi peşinden koşan Sanem olacaktı...…………… üstelik bölüm sonunda yine koştu. Yakalasa gitme kal diyecekti belli ki...……. Dönüşünü görecek mi? Sonra sürpriz mi olacak? Keşke görse ve daha çok üzülmese ama sanki orada kalan (bozulan ) tekneyi görmeden geri dönecek ve kötü bir gece geçirecek...… Can'ı da birileri kurtarmalı. Aksi halde sürüklenir gider tekne, maazallah. (Attığı parça ne işe yarıyor bilmiyorum, sallıyorum. Belki çıpa atar ama dönüş yapamaz)

Yine Sanem'in Aziz'i kıpırdatmama çabası bilinçaltındaki 'kal Can' demelerinden biriydi. Sadece güzel gizledi. Elbette yansıması da Can'dan geldi. Gel gidelim demesi usuleten. Yoksa gitmeye niyeti yoktu.

Hayatına devam eden Sanem'e biraz bozulduğu da bir gerçek. İspanya mı? Hem de Yiğit ile... uzak mı geldi, daha yakına gidelim o zaman...….. duydukları ile kendini fazlalık hissetmesi normaldi. Üzülse de hayatını kurmuş, travmalarını atlatıyor, Yiğit hala hayatında ama beni istemiyor...…… güzel detaylardı bunlar.

Bir de merakım var...….. Sanem tek yaşıyor, herkes geliyor gidiyor ama kızın yardımcısı falan yok. Mutfak da derli topluydu...…….yoksaaaaaaaa SANEM YEMEK YAPMAYI MI ÖĞRENDİ???

Bu arada ben diziyi yarım yamalak izledim yine. Koca ile izlerken detaylara dalarım da bu dalmamış halimle bile neler görmüşüm, yazarken fark ettim. Hadi size keyifli pazarlar...…...biz yağmurlu, berekeli bir güne uyandık ve hala yağıyor.....

AAAa güzeller, bu gece Hıdırellez gecesi, güzel dilekleriniz kabul olsunnn (bir harf bazen anlamı hiiiççç değiştirmez)
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 74 kullanıcı var. (11 üye ve 63 konuk)

1. ozenc-can,
  2. elitay88,
  3. Lagertha,
  4. Yasemin68,
  5. isilka,
  6. Doga2014,
  7. yarun,
  8. odysseia,
  9. seyhun,
  10. gishem_mehmet,
  11. karaşimşekkk

Bu Konudaki Etiketler