Sayfa 48/192 İlkİlk ... 384445464748495051525898148 ... SonSon
960 sonuçtan 236 ile 240 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    706

Aldığı Beğeni: 1,570

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Alıntı oates79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, şükür kavuşturana :)))

Biraz pozitif yorum yazmaya geldim

Dizimizin şu anda bulunduğu durum ortada. Bizler gibi izleyiciler için kırmızı alarm seviyesi. Ve alarm veren sadece biz de değiliz. Kuşlu siteye hariçten girip biraz yorumlara bakayım dedim ve mutlu oldum. Çünkü hemen herkes bizimle aynı şeylerden şikayetçi. Birisi üşenmemiş yapımcıya topluca mesajları göndermiş. Tebrik ediyorum kendisini.

Şimdi, ne olursa olsun 21 bölüm reyting olarak zirvede olmak Türkiye şartlarında çok zor bir iş. Bir sürü eleştiri almasına rağmen Erkenci Kuş haftalardır zirveyi hiç bırakmadı. İkinci üçüncü de oldu ama hep ilk üçteydi. Bu başarıyı hiçbir yapımcı da kaldırıp çöpe atmaz diye düşünüyorum. Bu fikre tutunuyorum desek daha doğru :)) Neticede, ne ümitlerle başlayıp 3 bölüm sonra yayından kalkan dolu dizi var.

21.Bölüm sonunda hepimizin sabrı taştı ama, dizinin 23.bölümü de yazılmış bitmiş. Yine kuşlu sitede bir resim gördüm, senaryo masada duruyordu koca bir katalog gibi. Senaristler ancak 24’de silkelenip toparlanabilirler. Tabii 22 ve 23’de yapmadılarsa. Ki ben önümüzdeki iki bölümde de konuyu topladıklarını, karakterleri rayına soktuklarını, bizi AŞK’a inandıracak sahneler yazdıklarını, derinliği olan, üzerinde konuşup yorum yapabileceğimiz bir ilişki yaşattıklarını ve yaş ortalamasını yükselttiklerini hiç sanmıyorum. Ama toparlanabilir. İki bölüm sonra ( Ve toparlamak da en fazla, en fazla iki bölüm sürer. Aslında bir bölümde de toparlanırdı ama o kadar batırdılar ki…

Ha, izleyici bu kadar net bir şekilde ne istediğini ve ne istemediğini söylerken, bunlara kulaklarını kapatıp, kendi istedikleri gibi yazarlarsa, çekerlerse de artık yapacak bir şey yok. Gelmiş geçmiş olsun. Ara sıra açıp ilk 16 bölümü izler, vay bee, ne güzel bir aşktı derim. Allahım bu ne güzel adamdı derim. Yuh arkadaş, bir insan profilden de bu kadar iyi fotoğraf verebilir mi derim. Derim yani.

En çok sizi özlerim ama :))

Yedeeeeel, yeterince pozitif oldu mu canım :)

Edit: Aaaa, emojiler yazarken çıkmıyor ama mesajda var :))))) Sürprizli bi site oldu burası da :))
    Optimizmine bayıldım:) Ama kuşlu siteye bakıp seçimi kazanacağını zanneden başkan adayı gibi olmandan korkarım:) Sosyal medya çoğunluğun ya da kamuoyunun sesi değil. Benzer görüşlerin eko yaptığı bir mecra sadece. Fanlar konuşuyor çoğunluk dinliyor. Sosyal medyayla reyting arasında en ufak bir korelasyon da yok. Bu sitedeki yorum yoğunluğu ve beğeni oranıyla da yok:) Bütünün birer parçasıyız ama temsilcisi değiliz. Ne fanlar ne biz. Evet kıskançlık bitecek ama zaten hangi tema sonsuza dek sürer? Kuşludaki yorumlar Can kızlara yüz vermesin, Sanem sürünmesin üzerine. Zaten illa ki rüzgarlar tersine dönecektir. 3 bölüme de kalmaz o kadar sürmez. Benim için sıkıntı o kadar basit değil. Başrollerin karakterleriyle ilgili sorunlarım var benim:))) Senaryoya müdahale reyting için olur. Karakterlere çeki düzen verme diye reyting müdahalesi de ömrümde görmedim:) Ya bomba patlar ya esas kız ya da erkek kaza yapar. Birileri ortadan kaybolur. Böyle şeyler. Olay bazlı yani. Ben yeni senaristin CanEm için kurduğu dünyayı beğenmedim. Ne entrikayı ne aşkı zekice, anlamlı bir şekilde kurgulamamış olmasını beğenmedim. Yoksa Sanem'in kıskançlıkları düzelecek evet. Nereden mi biliyorum? Can'ın motorsiklet dersinde söylediklerinden. Leyla'nın fragmanda verdiği tavsiyeden. Sanem'in bu hallerini tecrübesizliğine bağlayıp ilişki dersi veriyorlar. Can diyor ki çok sıkma ama gevşek de bırakma zaten senin. Beni uçan kuştan kıskanmana gerek yok seninim diyor. Reklamcıyım ben Ceycey gibi alt metin bilirim:))) Ama adama demezler mi nerden senin oğlum kıza arkadaşız dedin:))) Motor-ilişki benzetmesi çok iyiydi ama o sahnenin ne zamanıydı ne de konu Sanem'in Can'ı sıkıyor olmasıydı:))) Anlamsız bir muhabbete dönüştü. Sonra Can'ın Sanem'e raad ol kızııım derken kendisinin yanaktan öpücüğe müsade etmemesi. Bunun da altı çizildi. Sanem Can'a özel derken özel mülktür mü diyorsun, alanına kimseyi almıyorsun diye laf soktu. Evet Can gerçek sahiplenmenin arkadaşız bahanesinin arkasına saklanmamak olduğunu görecek ve bu arkadaşız muhabbeti bitecek. Evet Sanem Leyla'nın Can'ın telkini şusu busuyla kıskançlık konusunda sakinleşecek. Zaten bunlar illa olacak. Böyle nereye kadar?:) Ama ben eski CanEm'imi geri alamayacağımdan çok eminim. Çünkü onları başka kalem yazdı. Eski kalem asla Sanem'in ilkokulda giydiği kırmızı şorta takılan bir Can yazmazdı. Can'ın Levent konusunda tüm acısına rağmen tavrına bak bir de yeni öpücük bükücü Can'a bak. Biri diğerinin posası bile değil. Bu sadece bir örnek. Senaryo her açıdan dökülüyor. Kıskançlık gidecek ama dertler bitmeyecek. Hava çok kötü içim mi karardı benim noldu acaba?

Çarpışma'ya gelin oradan devam edelim diyeceğim ama o da reytingini garantilemedi yarın öbür gün biter bir de dizimiz iptal oldu depresyonuna sokmayayım sizi:))) Herkese sevgiler. Hayırlı Cumalar:)))

2. Beğenenler;
    elitay88 (30-11-18), oates79 (02-12-18), ozenc-can (30-11-18), Yasemin68 (01-12-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    246

Aldığı Beğeni: 545

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Sanem Leyla'nın Can'ın telkini şusu busuyla kıskançlık konusunda sakinleşecek. Zaten bunlar illa olacak. Böyle nereye kadar?:) Ama ben eski CanEm'imi geri alamayacağımdan çok eminim. Çünkü onları başka kalem yazdı. Eski kalem asla Sanem'in ilkokulda giydiği kırmızı şorta takılan bir Can yazmazdı. Can'ın Levent konusunda tüm acısına rağmen tavrına bak bir de yeni öpücük bükücü Can'a bak. Biri diğerinin posası bile değil. Bu sadece bir örnek. Senaryo her açıdan dökülüyor.
    Sanem kendini optimize eder, sakinleşir de biz nasıl sakinleşeceğiz? Değişmesi gereken Sanem değildi zaten Can idi. He tabi Sanem de büyümeli biraz olgunluk kazanmalı ama önceki Sanem bu kadar manyak değildi. Kendi kendisine konuşmalar neredeyse her bölüm var. Önceden öyle miydi? Kıskançlık her bölüm var. Önceden öyle miydi? Varsa bile biz o kadar hissetmiyorduk dozajlı olduğu için. Can Sanem sayesinde yeni başlangıçlara açık biri oldu madem gitsin o kırdığı Metin arkadaşının da gönlünü alsın. Osman ile arkadaşlık istiyordum biliyorsun ama yok Can'dan arkadaş olmaz. Osman'a yazık olur. Çünkü Can hatalarını telafi edemiyor doğru düzgün.

Sanem ve Can aşkı laçkalaştı. Yani ilişkide sahiplenme arkadaşlık adı altında olunca öyle oluyor. Can platonik aşıkken yani öyle sanarken bile daha güzel seviyordu. Özlüyordu, görmek için çabalıyordu, anlamaya çalışıyordu Sanem'i, ilişkilerinde level atlama peşindeydi. Sanem bu kadar Can'a yapışık değildi, gerektiğinde mesafe koyabiliyordu durdur arabayı inicem diye. Can sen niye bana karışıyorsun dediğinde bundan sonra size karışmayacağım siz de bana karışmayın tribi atıp, iş mi konuşuyoruz diye soruyor cevap iş ise derdini anlatmıyordu. Can arkadaş olarak seviyorum cümlesine bozulup, Sanem ile savaşa girdi. Sen misin arkadaş kalmak isteyen ben istemiyorum seninle de konuşmuyorum gerekmedikçe tribi atmadı mı? Sanem sonra eyvah ben Can'ı hepten kaybediyorum diye tutuşup, ona koşmadı mı aşkını itiraf etmeye. O karşılıklı kaçma kovalama bitti. Şimdi ne Sanem Can'ı kendisine getiriyor ne Can Sanem'i. Öyle göndermeler yaparak aşk yaşıyorlar. Elbet bitecek ama bittiğinde yine başa dönme durumu da olabilir. Umarım olmaz.

Özette Aylin yine bir şey yapar ama sonucu istediği gibi olmaz diyor. Ben size diyim Sanem'i Aylin kilitlemiştir tuvalete. Can da onu kurtarmıştır. Ceyda diye düşünmüştüm başta ama özetten sonra Aylin diyorum. Parti sorunsuz bitmiş görünüyor. Demek ki son sahne parti değil. Partiden sonra bir sahne olacak. Bölüm sonu orası. Can ve Sanem cepte ama yanlarında başkaları da olur mu bilmiyorum. Lansman da olduğuna göre güle güle Compass bir daha beklemeyiz diyorum. Gelsin yeni bir proje.

4. Beğenenler;
    ozenc-can (30-11-18), Yasemin68 (01-12-18), Zuzinha (30-11-18)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    706

Aldığı Beğeni: 1,570

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanem kendini optimize eder, sakinleşir de biz nasıl sakinleşeceğiz? Değişmesi gereken Sanem değildi zaten Can idi. He tabi Sanem de büyümeli biraz olgunluk kazanmalı ama önceki Sanem bu kadar manyak değildi. Kendi kendisine konuşmalar neredeyse her bölüm var. Önceden öyle miydi? Kıskançlık her bölüm var. Önceden öyle miydi? Varsa bile biz o kadar hissetmiyorduk dozajlı olduğu için. Can Sanem sayesinde yeni başlangıçlara açık biri oldu madem gitsin o kırdığı Metin arkadaşının da gönlünü alsın. Osman ile arkadaşlık istiyordum biliyorsun ama yok Can'dan arkadaş olmaz. Osman'a yazık olur. Çünkü Can hatalarını telafi edemiyor doğru düzgün.
    Kıskançlığın niceliği değil problem niteliği. Ruh hastası kıskançlığı ve 7 yaşında çocuk stratejileri izliyoruz. Sana dedim Osman'a yazık olur diye:) Can'dan arkadaş olur mu? Hiç candan değilsin Can:)

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanem ve Can aşkı laçkalaştı. Yani ilişkide sahiplenme arkadaşlık adı altında olunca öyle oluyor. Can platonik aşıkken yani öyle sanarken bile daha güzel seviyordu. Özlüyordu, görmek için çabalıyordu, anlamaya çalışıyordu Sanem'i, ilişkilerinde level atlama peşindeydi. Sanem bu kadar Can'a yapışık değildi, gerektiğinde mesafe koyabiliyordu durdur arabayı inicem diye. Can sen niye bana karışıyorsun dediğinde bundan sonra size karışmayacağım siz de bana karışmayın tribi atıp, iş mi konuşuyoruz diye soruyor cevap iş ise derdini anlatmıyordu. Can arkadaş olarak seviyorum cümlesine bozulup, Sanem ile savaşa girdi. Sen misin arkadaş kalmak isteyen ben istemiyorum seninle de konuşmuyorum gerekmedikçe tribi atmadı mı? Sanem sonra eyvah ben Can'ı hepten kaybediyorum diye tutuşup, ona koşmadı mı aşkını itiraf etmeye. O karşılıklı kaçma kovalama bitti. Şimdi ne Sanem Can'ı kendisine getiriyor ne Can Sanem'i. Öyle göndermeler yaparak aşk yaşıyorlar. Elbet bitecek ama bittiğinde yine başa dönme durumu da olabilir. Umarım olmaz.

Özette Aylin yine bir şey yapar ama sonucu istediği gibi olmaz diyor. Ben size diyim Sanem'i Aylin kilitlemiştir tuvalete. Can da onu kurtarmıştır. Ceyda diye düşünmüştüm başta ama özetten sonra Aylin diyorum. Parti sorunsuz bitmiş görünüyor. Demek ki son sahne parti değil. Partiden sonra bir sahne olacak. Bölüm sonu orası. Can ve Sanem cepte ama yanlarında başkaları da olur mu bilmiyorum. Lansman da olduğuna göre güle güle Compass bir daha beklemeyiz diyorum. Gelsin yeni bir proje.
    Eski Can ve Sanem yoklar ki eski CanEm olsun. Diyelim ki artık sevgiliyiz dediler bu bölüm. Ne olacak? Zaten sevgili gibi davranıyorlar. Sadece bıktığımız muhabbet bitmiş olacak o kadar. Yeni bir seviyeye geçmeyeceğiz. Zaten o seviyedelermiş gibi sahneler yazıldı. Sorun arkadaş kalmalarının uzatılması değil altının doldurulmamasıydı. Arkadaşlığın da sevgililiğin de içini boşalttılar. Bilemiyorum bu bölüm Can Sanem'i dinlemeye, Sanem de anlatmaya başlasa sana inandırıcı gelir mi? Dinlemek birinde anlatmak ötekinde olmayan bir yetenek:))) Emre'ye karşı planı kendisinden beter CeyCey'le takip etmek olan bir kızdan Can'la birlik olup düşmanlarını alt etmelerini bekleyebilir miyiz? İzlesem saçma gelir bana. Çizgi film gibi. Aylin kilitlemiş evet. Sanem tuvalete kilitlenince lansmana noluyor onu da anlamadım:))) Eski Aylin bile daha kaliteliydi:))) Heyecanla bekliyorum Sanem Aylin'in onu kilitlediği tuvaletten kurtulabilecek mi? :)

6. Beğenenler;
    elitay88 (30-11-18), Yasemin68 (01-12-18)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    246

Aldığı Beğeni: 545

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kıskançlığın niceliği değil problem niteliği. Ruh hastası kıskançlığı ve 7 yaşında çocuk stratejileri izliyoruz. Sana dedim Osman'a yazık olur diye:) Can'dan arkadaş olur mu? Hiç candan değilsin Can:)

Eski Can ve Sanem yoklar ki eski CanEm olsun. Diyelim ki artık sevgiliyiz dediler bu bölüm. Ne olacak? Zaten sevgili gibi davranıyorlar. Sadece bıktığımız muhabbet bitmiş olacak o kadar. Yeni bir seviyeye geçmeyeceğiz. Zaten o seviyedelermiş gibi sahneler yazıldı. Sorun arkadaş kalmalarının uzatılması değil altının doldurulmamasıydı. Arkadaşlığın da sevgililiğin de içini boşalttılar. Bilemiyorum bu bölüm Can Sanem'i dinlemeye, Sanem de anlatmaya başlasa sana inandırıcı gelir mi? Dinlemek birinde anlatmak ötekinde olmayan bir yetenek:))) Emre'ye karşı planı kendisinden beter CeyCey'le takip etmek olan bir kızdan Can'la birlik olup düşmanlarını alt etmelerini bekleyebilir miyiz? İzlesem saçma gelir bana. Çizgi film gibi. Aylin kilitlemiş evet. Sanem tuvalete kilitlenince lansmana noluyor onu da anlamadım:))) Eski Aylin bile daha kaliteliydi:))) Heyecanla bekliyorum Sanem Aylin'in onu kilitlediği tuvaletten kurtulabilecek mi? :)
    Osman ve Güliz'i de hiç yakıştırmıyorum ne karakter olarak ne tip olarak. Daha önce söylemiştim Deren-Osman diye.

Evet saçma gelir bir anda ama en azından bu şekilde olmasından iyidir. Yavaş yavaş doldurulur. Biz de unutmaya çalışırız bu izlediğimiz ve yakındığımız bölümleri. Buhran geçirdi karakterler deriz. Ayrılık zor tabi ama kaç bölüm oldu 16,17,18,19,20,21 ve 22. 7 bölüm dolu dolu sevgili olamayan, güvenemeyen çiftimiz. He hadi oldular diyelim haklısın bir şey değişmeyecek arkadaş lafından kurtulmuş olacağız. Peki madem bir şey değişmeyecek neden uzatıyorlar onu da anlamadım.

Sanem sürekli başını belaya sokan bir karakter olarak dizide yer alıyor. Önce istemediği bir durumun içine düştü. Sonra ailesine para konusunda yalan söyledi ve açığa çıkınca başı belaya girdi. Hacker kovalarken başını çarptı. Çukura düştü. Belki bela konusunda geçmişten biri gelebilir. Sanem'i rahatsız edecek bir eski sevgili. Aylin tabi hemen ona da koşar. Lakin bu kez Aylin filan olmasın onu da aşan bir durum olabilir. Osman mesela ya da Emre Sanem'i korumak için bir şeyler yapabilir. Daha önce de tefeci ile ilgili bir konu geçmişti. Borç için Nihat ve Mevkıbe böyle bir tehlikeye bilmeden bulaşabilir Çakal İhsan'ın yüzünden ya da vesile olmasıyla. Oradan da tehlike büyür ve Leyla ile Sanem'i sarar. Kötülüğü bu şekilde de diziye dahil edebilirler. Her bölüm Aylin bir plan yapmak zorunda değil. Deren ve Aylin rekabeti olabilir ve Sanem Deren'in yanında yer alır. Bu da ikisinin bağlarını güçlendirir.

Bir de merak ettim Ayşegül Hanım diziye gelmeyecek mi? Bir açıklama da yapmadılar. Gamze ve Ceyda yerine Hüma'yı tercih ederdim. Fabri de ayrı bir gereksiz şu aşamada. Ne Can'a rakip olabiliyor ne de önceki bölümlerdeki gibi heyecan katabiliyor. Parfüm de olmadı zaten. Lansman filan boşuna beklemişiz. Compass Sport'un lansmanı oldu. Projenin başında Sanem var. Kilitlendiği tuvaletten kendi tarzıyla çıkacaktır. Son sahneyi de tahmin ettim zaten. Sanem-Can ve belki başka birileri daha. 1. gün metrobüs espirisi, 2. gün takip ve akşam Can'ın evinde ekip ile çalışma, 3. gün spor salonu (bu 1. gün de olabilir son sahne değildir tabi) ve akşam lansman. Lansmandan sonra gelecek sahne ise bölüm sonu. Tahminim böyle.

Herkese iyi yorumlar.
    Konu elitay88 tarafından (30-11-18 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    Yasemin68 (01-12-18), yedel (30-11-18)

Durum:
    ozenc-can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kayıp :(
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    152

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Optimizmine bayıldım:) Ama kuşlu siteye bakıp seçimi kazanacağını zanneden başkan adayı gibi olmandan korkarım:) Sosyal medya çoğunluğun ya da kamuoyunun sesi değil. Benzer görüşlerin eko yaptığı bir mecra sadece. Fanlar konuşuyor çoğunluk dinliyor. Sosyal medyayla reyting arasında en ufak bir korelasyon da yok. Bu sitedeki yorum yoğunluğu ve beğeni oranıyla da yok:) Bütünün birer parçasıyız ama temsilcisi değiliz. Ne fanlar ne biz. Evet kıskançlık bitecek ama zaten hangi tema sonsuza dek sürer? Kuşludaki yorumlar Can kızlara yüz vermesin, Sanem sürünmesin üzerine. Zaten illa ki rüzgarlar tersine dönecektir. 3 bölüme de kalmaz o kadar sürmez. Benim için sıkıntı o kadar basit değil. Başrollerin karakterleriyle ilgili sorunlarım var benim:))) Senaryoya müdahale reyting için olur. Karakterlere çeki düzen verme diye reyting müdahalesi de ömrümde görmedim:) Ya bomba patlar ya esas kız ya da erkek kaza yapar. Birileri ortadan kaybolur. Böyle şeyler. Olay bazlı yani. Ben yeni senaristin CanEm için kurduğu dünyayı beğenmedim. Ne entrikayı ne aşkı zekice, anlamlı bir şekilde kurgulamamış olmasını beğenmedim. Yoksa Sanem'in kıskançlıkları düzelecek evet. Nereden mi biliyorum? Can'ın motorsiklet dersinde söylediklerinden. Leyla'nın fragmanda verdiği tavsiyeden. Sanem'in bu hallerini tecrübesizliğine bağlayıp ilişki dersi veriyorlar. Can diyor ki çok sıkma ama gevşek de bırakma zaten senin. Beni uçan kuştan kıskanmana gerek yok seninim diyor. Reklamcıyım ben Ceycey gibi alt metin bilirim:))) Ama adama demezler mi nerden senin oğlum kıza arkadaşız dedin:))) Motor-ilişki benzetmesi çok iyiydi ama o sahnenin ne zamanıydı ne de konu Sanem'in Can'ı sıkıyor olmasıydı:))) Anlamsız bir muhabbete dönüştü. Sonra Can'ın Sanem'e raad ol kızııım derken kendisinin yanaktan öpücüğe müsade etmemesi. Bunun da altı çizildi. Sanem Can'a özel derken özel mülktür mü diyorsun, alanına kimseyi almıyorsun diye laf soktu. Evet Can gerçek sahiplenmenin arkadaşız bahanesinin arkasına saklanmamak olduğunu görecek ve bu arkadaşız muhabbeti bitecek. Evet Sanem Leyla'nın Can'ın telkini şusu busuyla kıskançlık konusunda sakinleşecek. Zaten bunlar illa olacak. Böyle nereye kadar?:) Ama ben eski CanEm'imi geri alamayacağımdan çok eminim. Çünkü onları başka kalem yazdı. Eski kalem asla Sanem'in ilkokulda giydiği kırmızı şorta takılan bir Can yazmazdı. Can'ın Levent konusunda tüm acısına rağmen tavrına bak bir de yeni öpücük bükücü Can'a bak. Biri diğerinin posası bile değil. Bu sadece bir örnek. Senaryo her açıdan dökülüyor. Kıskançlık gidecek ama dertler bitmeyecek. Hava çok kötü içim mi karardı benim noldu acaba?

Çarpışma'ya gelin oradan devam edelim diyeceğim ama o da reytingini garantilemedi yarın öbür gün biter bir de dizimiz iptal oldu depresyonuna sokmayayım sizi:))) Herkese sevgiler. Hayırlı Cumalar:)))
    Sanem'in istemediği işlerin içinde olmasının verdiği suçluluk duygusundan kurtulması ve onun yarattığı sonuçlar neticesinde yaşadıkları... Canın bu durumu yeniden düşünmeye ve değerlendirmeye başlaması... Bunun için bir ilişki içinde olmaları gerekiyordu. Çünkü Can, "Ne yardan ne de serden vazgeçmedi" ve ilişkinin belirleyeni elbette Can'dı... Affedilmeyi bekleyen ise Sanem'di. Can, Hem Sanem'i yanında istedi, hem de sevgili olmak istemedi... Can tarafından dinlenmeyen, yüzüne bile bakılmayan Sanem için arkadaş olmak bile önemli bir adım olarak değerlendirilip havada kapıldı Ama bu arada da Can'dan, hala Sanem'e iradesi dışında aşık olduğunun itirafı da yapıldı. (asansör) Sanem zaten aşkından vazgeçmiş değildi... Böylece süreç başlamış oldu Aşkın içinde olduğu arkadaşlık... Elbette aşk varsa gideceği yol da bellidir. Çünkü aşk insanın iradesini aşar... Sen arkadaşız dersin ama o güç sana başa bir şey yaptırmaya kalkar. Ve nihayetinde aşk ciddiyet ve sadakatle öpülmek de ister.

Karakterlerin değişmesi ve anlaşılamaz olması gerçekten sıkıntılı... eğip büktüler... Özellikle Emre... Son yaptıklarının kendi içinde hiç bir mantığını kuramadım. Aylin'den uzak durmaya çalışıyor onu biliyorum. Çünkü Can'a Aylin hakkında söylediklerinin hissetmediği şeyler olduğunu hiç düşünmedim. Ama işbirliği?? altından başka bir plan mı çıkacak acaba? Desem? Sanem'i de göndermeye kalktı... Ez cümle Emre'yi anlayamadın...
    Konu ozenc-can tarafından (30-11-18 Saat 16:35 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    yedel (30-11-18), Zuzinha (30-11-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 36 kullanıcı var. (5 üye ve 31 konuk)

1. yarun,
  2. hagam,
  3. oslo,
  4. sanemsi,
  5. odysseia

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri