Sayfa 98/187 İlkİlk ... 4888949596979899100101102108148 ... SonSon
932 sonuçtan 486 ile 490 arası

Konu: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    240

Aldığı Beğeni: 537

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş - Bölüm Yorumları

Reytinglere baktım. Diziyi final kararından almış. Finalden şimdilik kurtarmış. Çünkü kritik bir zaman.

Kamera konusu çok doğru. Kendileri yazmıştı bir de kamera kısmını. Küre olayından sonra koydurmuşlardı. Sanem nasıl oldu da akıl edemedi? Odasına girdi Aylin ve fikrini çalıp Deren'e sattı. He Deren'e iyilik mi etti? Hayır. Onun sayesinde tüm fikirleri çalabilmiş oldu. Çalınan fikir esas Sanem'in ama üstüne konan Deren'in olmuş oldu. Sanem'in fikir olduğunu başta bilmiyordu ama sonra öğrendi. İtiraf edebilir veya Sanem ile konuşabilirdi. Deren'e yakıştıramadım. Hayır Can ben sana hiçbir zaman yalan söylemedim diyordu.

Leyla'nın aldığı karar bence yanlış. Acele ve hayal kırıklığı ile alındı. Bunun yanlış olduğunu şimdi anlayamaz. Aylin gidince anlar.

Spoiler İçermektedir

Hüma'nın telefon konuşmasından anlayacağınız üzere Ceyda diziden çıktı. Yerine başkası veya başkaları gelecek. İki alternatif var.

1-Polen (Gökçe Kimya)
    2-Yeni karakter (Utku Ateş)

Spoiler İçermektedir

Yeni karakter tercihimdir. Çünkü Sanem'in kıskançlıkları Can'dan daha çok izleyiciyi baydı. Aynısını sana Can da yapsın da gör gününü. Sana güveniyorum ama yanındakine güvenmiyorum desin. He Can bunu yapar mı? Kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi Sanem'e yapmaz. Sanem'in aklı başına gelsin diye yapabilir.

Yalanların sonu belli. Can giderim diyor. Sezon finali olursa çok belli. Can gider. Final olursa gidip, gelebilir. Gitmeden de çözebilirler yalanın nedenlerini dinleyerek. Şimdilik sezona devam eder. Umarım güzel bölümler gelir.

2. Beğenenler;
    Yasemin68 (03-02-19)

Durum:
    semaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 73

Bahsedilme
    0 Mesaj

Basda JJ ve Deren ve Aylin olmak uzere karakterler cok itici oluyor ben artik tahammul edemiyorum bu mahalle kizlari ve patronlar love story i

Durum:
    Yasemin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herneresi ise
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    527

Aldığı Beğeni: 559

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reytinglere baktım. Diziyi final kararından almış. Finalden şimdilik kurtarmış. Çünkü kritik bir zaman.
    Kamera konusu çok doğru. Kendileri yazmıştı bir de kamera kısmını. Küre olayından sonra koydurmuşlardı. Sanem nasıl oldu da akıl edemedi? Odasına girdi Aylin ve fikrini çalıp Deren'e sattı. He Deren'e iyilik mi etti? Hayır. Onun sayesinde tüm fikirleri çalabilmiş oldu. Çalınan fikir esas Sanem'in ama üstüne konan Deren'in olmuş oldu. Sanem'in fikir olduğunu başta bilmiyordu ama sonra öğrendi. İtiraf edebilir veya Sanem ile konuşabilirdi. Deren'e yakıştıramadım. Hayır Can ben sana hiçbir zaman yalan söylemedim diyordu.
    Reytingler beklediğimden iyi geldi. O da teklif beklentisi falandır. Bölüm de çok kötü değildi. O yüzden toparlarlar diye umuyorum. Ama çok da uzatmasınlar. Bu sezon bitsin ki tat damakta kalsın. Gerçekten uzayan işler bizde ilk sezonun tadını vermiyor. Hele de RK olunca hiç beceremiyorlar.

Akıl edemedi, çünkü Can ona inanmak yerine, bu fikirler benzer olabilir, doğaldır falan dediği için üstünde durmadı. Ceycey uyanmalı. Çünkü tam da Sanem'in masasında yakaladı Aylin'i. Can Aylin'in yaptığını anladığı an ceyin bunu anımsaması lazımdı. belki yeni bölümde oradan yola çıkılacak, deren itiraf edecek ve sonrası gelecek. kamerayı da izlerler ve sonra kullanmak üzere saklarlar görüntüleri.

Leyla'nın aldığı karar bence yanlış. Acele ve hayal kırıklığı ile alındı. Bunun yanlış olduğunu şimdi anlayamaz. Aylin gidince anlar.
    Tüm büyük kararlardan önce bir gece uyumak lazımmış. Düşünmek, dingin kafa ile karar vermek için. Leyla yangından mal kaçırdı. Hem kendisine olan saygısını yitirecek, hem Osman'ı mahallede kötü duruma düşürecek/düşürmemek için sevmediği kişiyle evlenmeye kadar gidecek daha büyük bir hata yapacak. Her ikisi de birilerini üzecek. Şu anki durumda osman mutlu olsa da uzun vadede üç üzgün insan olacaklar.

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

Hüma'nın telefon konuşmasından anlayacağınız üzere Ceyda diziden çıktı. Yerine başkası veya başkaları gelecek. İki alternatif var.

1-Polen (Gökçe Kimya)
    2-Yeni karakter (Utku Ateş)
    Dirilişte oynuyormuş ama ayrılmış sanırım. Adını görmedim jenerikte. (gittim bir de jenerik izledim geldim )
    Utku daha doğru bir hamle. en azından yenilik olur, erkek kıskanır. Bööö geldi gerçi ama

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

Yeni karakter tercihimdir. Çünkü Sanem'in kıskançlıkları Can'dan daha çok izleyiciyi baydı. Aynısını sana Can da yapsın da gör gününü. Sana güveniyorum ama yanındakine güvenmiyorum desin. He Can bunu yapar mı? Kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi Sanem'e yapmaz. Sanem'in aklı başına gelsin diye yapabilir.
    Can'ın da kıskanç hali fena. Geçen hafta Fabri aradı delirdi. Sonra Leyla aradığında telefonun ekranına bakıyor kim diye. Gerçekten bir ihtimal doğarsa pek de güven bıkbıkları aklına gelmeyecektir. Hee sonra anlar ve akıllanır ama başta sanmam. Baksana biz bile kıskançlık sahnesi konuşuyoruz. Dizi resmen merkeze kıskançlığı koymuş.

Yalanların sonu belli. Can giderim diyor. Sezon finali olursa çok belli. Can gider. Final olursa gidip, gelebilir. Gitmeden de çözebilirler yalanın nedenlerini dinleyerek. Şimdilik sezona devam eder. Umarım güzel bölümler gelir.
    Biz bu filmi gördüydük diyoruz ya, tam da o zeminler hazırlanıyor. Umarım hem bölümler daha iyi hale gelir hem de şu KA merkezli sahne yazma saçmalığı son bulur. Her şeyi bilerek izlemek iyice sıktı. İlk senarist gurubu aynı şablonla yazsa da hikayeyi çok iyi kotarmış, beklentileri yükseltmişti. Bunlar o kısmı hiç beceremedi.

Gitmesin, gidince dağılıyorlar. Ömer'in duştan gelen sesi, sokakta göz kırptığı hatunu falan unutmadık. Defne ne yaptı? Bir sürü erkekle mi çıktı? Hayır, hastalık derecesinde kötüleşip toparlanmaya uğraştı. Bunun Can-Sanem versiyonunu izlemektense gitmesin, kaldıkları yerde toparlansınlar. En fazla kafasını toparlamak için bir çekime falan gitsin, biri iki ay sonra dönsün gelsin...
    https://forum.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=357207&dateline=15535  10924

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    240

Aldığı Beğeni: 537

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yasemin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tüm büyük kararlardan önce bir gece uyumak lazımmış. Düşünmek, dingin kafa ile karar vermek için. Leyla yangından mal kaçırdı. Hem kendisine olan saygısını yitirecek, hem Osman'ı mahallede kötü duruma düşürecek/düşürmemek için sevmediği kişiyle evlenmeye kadar gidecek daha büyük bir hata yapacak. Her ikisi de birilerini üzecek. Şu anki durumda osman mutlu olsa da uzun vadede üç üzgün insan olacaklar.

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

Dirilişte oynuyormuş ama ayrılmış sanırım. Adını görmedim jenerikte. (gittim bir de jenerik izledim geldim )
    Utku daha doğru bir hamle. en azından yenilik olur, erkek kıskanır. Bööö geldi gerçi ama

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

Can'ın da kıskanç hali fena. Geçen hafta Fabri aradı delirdi. Sonra Leyla aradığında telefonun ekranına bakıyor kim diye. Gerçekten bir ihtimal doğarsa pek de güven bıkbıkları aklına gelmeyecektir. Hee sonra anlar ve akıllanır ama başta sanmam. Baksana biz bile kıskançlık sahnesi konuşuyoruz. Dizi resmen merkeze kıskançlığı koymuş.

Biz bu filmi gördüydük diyoruz ya, tam da o zeminler hazırlanıyor. Umarım hem bölümler daha iyi hale gelir hem de şu KA merkezli sahne yazma saçmalığı son bulur. Her şeyi bilerek izlemek iyice sıktı. İlk senarist gurubu aynı şablonla yazsa da hikayeyi çok iyi kotarmış, beklentileri yükseltmişti. Bunlar o kısmı hiç beceremedi.

Gitmesin, gidince dağılıyorlar. Ömer'in duştan gelen sesi, sokakta göz kırptığı hatunu falan unutmadık. Defne ne yaptı? Bir sürü erkekle mi çıktı? Hayır, hastalık derecesinde kötüleşip toparlanmaya uğraştı. Bunun Can-Sanem versiyonunu izlemektense gitmesin, kaldıkları yerde toparlansınlar. En fazla kafasını toparlamak için bir çekime falan gitsin, biri iki ay sonra dönsün gelsin...
    Katılıyorum her bir cümleye. Özellikle Polen konusuna ama bu konuda bir haber daha duydum.

Spoiler İçermektedir

Yaratıcılıktan uzak, tahmin edilebilir senaryoları sevmiyorum. Uzun zamandır ters köşe de yok. Leyloş'un Osman'a koşacağı da belliydi. Sanem parfüm konusunda plan da yapmamış öyle kuzu kuzu parfümünü verdi. Yine yalan. Yine başrolde Sanem ve Emre. Emre Sanem ile kendisini çok benzetiyor son bölümlerde. Onu daha iyi anlıyor. Hatta Emre'nin lisans sırrını saklaması bile değerli. Onun yerine gitti barıştırdı iki kardeşi. Emre'nin bir şans daha almasını sağladı. Sonra hata yapacağını düşünüp önce onu uyarmaya gitti. Emre de abisini kaybetmemek için plan yaptı. Aşık oldu. Aşkın kıymetini anladı. Galiba senaryo bir Emre karakterini kendisine getirdi.

Yeni karakter ne zaman gelecek bilmiyorum. Umarım kötü çocuk değildir. Fabri gibi dan diye Sanem'e yürümez. Önce bir tanımayı seçer. Kiralık Aşk değildir. Sanem ile arkadaş olur. Şirkette Sanem'in emeklerine değer verir.

6. Beğenenler;
    Yasemin68 (03-02-19)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    183

Aldığı Beğeni: 229

Bahsedilme
    1 Mesaj

ten farkindan can in kokuyu anlamamus olmasi aklima geldi ama sanem de esmer.
    ya da can koku alamiyor benim gibi burun tikali polip var😁

8. Beğenenler;
    Yasemin68 (03-02-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 19 kullanıcı var. (2 üye ve 17 konuk)

1. sanemsi,
  2. yarun

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri