Sayfa 1/2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Esaretim Sensin - Bölüm Yorumları

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    173
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    15 Mesaj

Standart Esaretim Sensin - Bölüm Yorumları

Esaretim Sensin dizisi 30 ocak pazartesi günü 18:00 da ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak.

Bir zamanların en önemli günlük dizilerin kanalı olan Fox Tv 2017 2018 sezonunda Focus Film’den yeni bir günlük dizi talep etmişti. Esaretim Sensin dizisi yapımcısı Nilgün SAĞYAŞAR olarak açıklanırken senaristi ise Mehmet ERŞİDİ olarak açıklandı. Esaretim Sensin dizisi çekimleri ise yine günlük dizilerin vazgeçilmez mekanı olan Ankara’da çekiliyor. Esaretim Sensin dizisinde Simay ve Kerim karakterinin imkansız aşkı konu alınacak.

Konu:

Ankara’nın ünlü ailesi Kırımlıların küçük kızı Yasemin, hastalıklı bir tutkuyla aşık olduğu sevgilisi tarafından terk edildikten sonra intihara teşebbüs eder. Geçirdiği kazanın ardından bir bitki gibi yaşamaya mahkum olan Yasemin çevreden gizli bir klinikte tedavi görmektedir. Kırımlıların büyük kızı Simay kız kardeşinin başına gelenlerin sorumlusunu bulacağına yemin eder. Simay Kırımlı kazadan bir yıl sonra şirketlerinde çalışmaya başlayan genç iş adamı Doruk’a aşık olur. Doruk, Simay’ın yıllardır kimseye açmadığı kalbini kazanmayı başarmıştır. Bu sırada Yasemin iyileşmeye başlar. Simay’ın kalbini kaptırdığı genç adamın, intiharına sebep olan hastalıklı aşkı Doruk olduğunu fark eden Yasemin, ikilinin hayatına kara bir bulut gibi çökecektir.

Künye

SENARYO: NURAN DEVRES, MERVE ATEŞOĞLU, ÖZGE YOLDAŞ, BARAN YILDIRIM, VURAL BALIKÇI GÖKÇEN EROĞLU, AYŞEGÜL BOSTANCI BEKTAŞ, BİROL TEZCAN, DİLŞAH BARAN DEMİRCİ,LAMİ BİRANT, SERTAÇ SAYIN
    YÖNETMEN: HÜLYA ÖZYILDIRIM, AYŞE TÜGEN
    YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR
    YAPIM: FOKUS FİLM
    MÜZİK: VOLKAN AKMEHMET, İNANÇ ŞANVER
    TÜR: DRAM
    UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ
    GENEL KOORDİNATÖR: GÜLŞEN ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL

OYUNCULAR:
    ELİF GÜÇKIRAN, KEREM BAYDAR, YAĞMUR BASMACI MERMER, METEHAN ŞAHİNER, SELİN IŞIK, ELİF MELDA YILMAZ, ÖZGÜR ÖZBERK, ÇAĞDAŞ SERTER, GAYE ALACACI, TUNCER YIĞCI, BAŞAK VURAL, SERKAN TINMAZ, HİCRAN YAVUZ, TUNÇ YILDIRIM, FULYA KOÇAK, HANDE KAVRUK, AYLİN SARAÇ

Durum:
    Simge06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    eski nick : qizoşum
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Beni Affet dizisinden tanıdığımız oyuncular var.Bir Ankaralı olarak merakla bekliyorum.İlk bölümü beğenirsem izlemeye devam ederim :good:

Durum:
    0k3v1n0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Deniz Yıldızı dizisindeki Banu'nun ablası Suna yani Çağdaş Serter'de oynayacakmış. O dizideki performansını beğeniyordum iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Günlük dizilerin bazıları güzel oluyor ama bazıları da çok kof çıkıyor, izleyip görmek lazım. İsmi farklı olabilirdi diye düşünüyorum, daha farklı bir isim seçilebilirdi. (Belki dizinin konusuna uyuyordur benim lafım ona değil)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 424

Bahsedilme
    6 Mesaj

Yeni günlük dizi Esaretim Sensin, FOX'ta başlıyor!
    Ranini tv

Unutma Beni’nin yapımcı firması Focus Film’in yapımcılığını üstlendiği yepyeni günlük dizi Esaretim Sensin FOX’ta başlıyor. Ankara’da geçen ve senaryosuyla dikkat çeken yeni dizinin kadrosunda ise Elif Güçkıran, Kerem Baydar, Yağmur Özbasmacı Mermer, Metehan Şahiner, Selin Işık, Elif Melda Yılmaz, Özgür Özberk gibi isimler yer alıyor.

Ankara’nın ünlü ailesi Kırımlıların küçük kızı Yasemin, hastalıklı bir tutkuyla aşık olduğu sevgilisi tarafından terk edildikten sonra intihara teşebbüs eder. Geçirdiği kazanın ardından bir bitki gibi yaşamaya mahkum olan Yasemin çevreden gizli bir klinikte tedavi görmektedir. Kırımlıların büyük kızı Simay kız kardeşinin başına gelenlerin sorumlusunu bulacağına yemin eder. Simay Kırımlı kazadan bir yıl sonra şirketlerinde çalışmaya başlayan genç iş adamı Doruk’a aşık olur. Doruk, Simay’ın yıllardır kimseye açmadığı kalbini kazanmayı başarmıştır. Simay’ın kalbini kaptırdığı genç adamın, intiharına sebep olan hastalıklı aşkı Doruk olduğunu fark eden Yasemin, ikilinin hayatına kara bir bulut gibi çökecektir.

Diğer yandan Kırımlı ailesine davetsiz bir misafir gelir: Bu anne Begüm’ün kuzeni Alev’dir. Alev, 20 yıl önce ailede büyük bir skandala sebebiyet vermiş ve bu yüzden yurt dışına gönderilmiştir. Alev’in ailenin ortağı Aslan’dan olan gayr-ı meşru kızı ise, öldü denilerek elinden alınmış ve kahyaya verilmiştir. Yıllar sonra Alev’i ülkeye döndüren gerçek, kızının yaşadığını öğrenmiş olmasıdır. Bunun intikamını Kırımlılardan almaya yemin etmiştir.

Alev’in kahyanın evinde büyüyen kızı Perihan ise evin tek oğlu Kerim’e sırılsıklam aşıktır. Aralarındaki büyük farklar nedeniyle Kerim’e asla sahip olamayacağını düşünen Perihan Alev’in gelişiyle hayallerine adım adım yaklaşmaya başlar. Perihan, bir gölge gibi etrafında olan gerçek annesi Alev sayesinde büyük aşkı Kerim’i önce sevgilisi İpek’ten ayıracak sonra ise ağına düşürecektir.

Orjinal senaryosu ve güçlü kadrosu ile günlük dizilere yeni bir soluk getirecek Esaretim Sensin, 30 Ocak Pazartesi FOX’ta başlıyor.

Durum:
    cerbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    izmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    402

Aldığı Beğeni: 163

Bahsedilme
    0 Mesaj

günlük dizi ..izleme olanağım yoktu..ama tekrarına denk geldim..güzel bir dizi...Peri ve Kerim güzel bir ikili olacaklar...beğendim..elektrikleri güzel..bundan sonra vakit buldukça takip etmeyi düşünüyorum..yolu açık olsun..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri