Valla çok bişey istemiyom yahu :icon_whis
meryem kendi ayakları üzerinde dursun :865323
özgür meryemle dost can ciğer olsun yoldaş olsun :865323
Bide yeter da özgür ve ilyası yazın artık özgürü gözümüzde bitirmeye çalışmayın kız ne güzel sevilid ilyasta seviliyor niye sevilen karakterleri bitirmeye çalışıyorsunuz aksine onlara daha güzel sahneler yazın ki seyiricde memnun kalsın ne istiyonuz seyirciden seyirci bir susuar iki susuar ama üçüncüde patlar olan seyiricye olmaz size olur diziye olur onca emeğe olur seyiricyle zıtlaşmayın lütfen :icon_sorr oturudm ferman döşedim dizi için şurda okadar insan bişeyler yazıyor insan bir durur düşünür tamam yapacağımızı yapalaım yine ** bari şu seyircininde bazı istedikleri olsun ki tutulsunlar siz tüm dallarımızı kırıyorsunuz kendi adıma söyliyim sevdiğim tüm karakterleri bir bir harcıyorsunuz meryem dedim harcadınız ne hale soktunuz kadını, ilyas dedim adam masada yengesine neler yapılıyor öyle sinmiş oturuyor, özgürü dedim sevdim karakteri hoşuma gitti kızı iki bölümde yaren nazlıya kukla ettiniz haberci güvercin muamelesi yaptınız birde korkuttunuz ki ben korkak avukatlardan hazetmem iki dk davadan vazgeçmek istedi sindi köşesine ben cevval bişey beklerken ki kızda o potansiyel korkusuzluk cevavllik asilik vardı malesef onuda harcadınız elde tutunacak şimdilik kimse kalmadı hepsi terso durumda :img-cray:

Bide KanbolatGörkem namı değer sefer diziye gelsin nolur ya
Özgürün Abisi olsun özgürün bile bilmediği karanlık bir tarafı olsun
Meryemle özgürü korusun kollasın öyle meryeme sulanmasın yani adam gibi adam olsun ama mümkünse çakırbeylilerin başına bela olsun hatta victor bile olabilir :happy0064:865323 :img-hyste:happy0064