Sayfa 1/202 123451151101 ... SonSon
1010 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Bölüm Yorumları (2)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (25-05-17 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    _ceyo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Barış Falay ♥&#8734
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Raci ve Bahadır tepkileri görmüyor mu, ya da okumuyor mu? Elbette okuyorlar, sosyal medyanın gücünü de biliyorlar. Ama nedir? Biz reytinglerin birincisiyiz, izleyici istiyor diye yazacağımızdan vazgeçecek değiliz. Peki ama biz ilk bölümlerde yaptıkları u dönüşünü unuttuk mu, unutmadık. Ben her şeye rağmen kendi hikayesini anlatanları severim. Başından beri benim hikayem bu, bu şekilde anlatmak istiyorum denseydi eyvallah der ya izler ya izlemezdik. Ama onlar baştan iki kadına aşık Hızır yazdılar, sonra baktılar Meryem aldı başını gidiyor. Hızır'dan daha fenomen oldu. Nazlı'yı geri plana ittiler, Hızır Nazlı'yı çok da göz önüne koymadılar. Sonra hoopp tekrar Nazlı'ya dönüş yapıldı. Hızır aşk olarak dönmedi belki ama bi bağ oluşturmak istedi senaristler. Dediğim gibi başından beri aynı şeyi yazan, hikayesini anlatan adamlar olsaydılar ben eyvallah derdim. İzlerdim belli bi süre bakardım bu adamların hikayesi bu kızım, iki kadına aşık bi adam! Sana gelmez bunlar der bırakırdım. Ama onlar kurnazlık peşine düştüler. Hem karnım doysun, hem pastam dursun dediler.

Ama şu öngörümü kimse unutmasın. Bu şekilde devam ederseler o çok güvendikleri reytingleri kaybedecekler. Çünkü bu çıkmaz ve belirsiz durum izleyiciyi boğuyor. Ki zaten en başından beri Nazlı'yı kimse istemiyor. Seyirci caymaya çoktan hazır. Mesela ben 2. sezonda Nazlı'yı çekemem. İzlemem diziyi. Ki ilk sezon bitmeden bile bırakabilirim. Sosyal medyada da bu düşüncede o kadar çok insan var ki. Raci ve Bahadır sanırım EDHO'yu KVP'ye dönüştürebileceklerini düşündüler ama olmaz be canım. Bu diziyi erkek egemen, hır gür, bombalar silahlar üzerinden götüremezsin. Artık çok geç. :img-wink:

Durum:
    Sine-i Suzan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Leyl
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı _ceyo_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Raci ve Bahadır tepkileri görmüyor mu, ya da okumuyor mu? Elbette okuyorlar, sosyal medyanın gücünü de biliyorlar. Ama nedir? Biz reytinglerin birincisiyiz, izleyici istiyor diye yazacağımızdan vazgeçecek değiliz. Peki ama biz ilk bölümlerde yaptıkları u dönüşünü unuttuk mu, unutmadık. Ben her şeye rağmen kendi hikayesini anlatanları severim. Başından beri benim hikayem bu, bu şekilde anlatmak istiyorum denseydi eyvallah der ya izler ya izlemezdik. Ama onlar baştan iki kadına aşık Hızır yazdılar, sonra baktılar Meryem aldı başını gidiyor. Hızır'dan daha fenomen oldu. Nazlı'yı geri plana ittiler, Hızır Nazlı'yı çok da göz önüne koymadılar. Sonra hoopp tekrar Nazlı'ya dönüş yapıldı. Hızır aşk olarak dönmedi belki ama bi bağ oluşturmak istedi senaristler. Dediğim gibi başından beri aynı şeyi yazan, hikayesini anlatan adamlar olsaydılar ben eyvallah derdim. İzlerdim belli bi süre bakardım bu adamların hikayesi bu kızım, iki kadına aşık bi adam! Sana gelmez bunlar der bırakırdım. Ama onlar kurnazlık peşine düştüler. Hem karnım doysun, hem pastam dursun dediler.

Ama şu öngörümü kimse unutmasın. Bu şekilde devam ederseler o çok güvendikleri reytingleri kaybedecekler. Çünkü bu çıkmaz ve belirsiz durum izleyiciyi boğuyor. Ki zaten en başından beri Nazlı'yı kimse istemiyor. Seyirci caymaya çoktan hazır. Mesela ben 2. sezonda Nazlı'yı çekemem. İzlemem diziyi. Ki ilk sezon bitmeden bile bırakabilirim. Sosyal medyada da bu düşüncede o kadar çok insan var ki. Raci ve Bahadır sanırım EDHO'yu KVP'ye dönüştürebileceklerini düşündüler ama olmaz be canım. Bu diziyi erkek egemen, hır gür, bombalar silahlar üzerinden götüremezsin. Artık çok geç. :img-wink:
    Artık öyle bir noktaya geldiler ki diziyi dediğin gibi KVP tarzı erkek egemen hale getirmek için çok geç kaldılar.
    Fakat kadın hikayesinde de tökezliyorlar özellikle Yaren ve Nazlı o kadar sevilmeyen ve istenmeyen karakterler ki ama inatla onları da diziden çıkarmıyorlar.
    1. sezonu reytinglerde 1. kapatır ama 2. sezonda karşısında sağlam bir rakip olursa ve bunlar böyle saçmalarsa izleyici yeni bir diziye kayar ve reytinglerde Raci ve Bahadır'a bir güzel kapak olur.

Durum:
    Abbey Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    69

Aldığı Beğeni: 71

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mutsuz peri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla çok bişey istemiyom yahu :icon_whis
    meryem kendi ayakları üzerinde dursun :865323
    özgür meryemle dost can ciğer olsun yoldaş olsun :865323
    Bide yeter da özgür ve ilyası yazın artık özgürü gözümüzde bitirmeye çalışmayın kız ne güzel sevilid ilyasta seviliyor niye sevilen karakterleri bitirmeye çalışıyorsunuz aksine onlara daha güzel sahneler yazın ki seyiricde memnun kalsın ne istiyonuz seyirciden seyirci bir susuar iki susuar ama üçüncüde patlar olan seyiricye olmaz size olur diziye olur onca emeğe olur seyiricyle zıtlaşmayın lütfen :icon_sorr oturudm ferman döşedim dizi için şurda okadar insan bişeyler yazıyor insan bir durur düşünür tamam yapacağımızı yapalaım yine ** bari şu seyircininde bazı istedikleri olsun ki tutulsunlar siz tüm dallarımızı kırıyorsunuz kendi adıma söyliyim sevdiğim tüm karakterleri bir bir harcıyorsunuz meryem dedim harcadınız ne hale soktunuz kadını, ilyas dedim adam masada yengesine neler yapılıyor öyle sinmiş oturuyor, özgürü dedim sevdim karakteri hoşuma gitti kızı iki bölümde yaren nazlıya kukla ettiniz haberci güvercin muamelesi yaptınız birde korkuttunuz ki ben korkak avukatlardan hazetmem iki dk davadan vazgeçmek istedi sindi köşesine ben cevval bişey beklerken ki kızda o potansiyel korkusuzluk cevavllik asilik vardı malesef onuda harcadınız elde tutunacak şimdilik kimse kalmadı hepsi terso durumda :img-cray:

Bide KanbolatGörkem namı değer sefer diziye gelsin nolur ya
    Özgürün Abisi olsun özgürün bile bilmediği karanlık bir tarafı olsun
    Meryemle özgürü korusun kollasın öyle meryeme sulanmasın yani adam gibi adam olsun ama mümkünse çakırbeylilerin başına bela olsun hatta victor bile olabilir :happy0064:865323 :img-hyste:happy0064
    Ben ki Poyraz'cım Karayel'i çok severim. Zülfikarla Sefer'i ondan daha çok severim. Kanbolatın bu diziye dahil olduğunu düşünmek bile harika bir duygu. :happy0064 Özgür'ün yakını olarak gelmesine asla hayır demem. :img-hyste

Durum:
    Sine-i Suzan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Leyl
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili mutsuz peri ve Abbey Down Kanbolat bu diziye gelmez hatta biz onu ancak yeni sezonda bir yapımda görürüz.
    Güya diziye Nail Kırmızıgül ve Levent İnanır katılacak haberleri vardı Levent bey aşiret ağası olarak diziye geliyordu ama haftalar geçti hala gelen giden yok.
    Keşke Raci ve Bahadır inat etmeyip senaryo ekibine bir kadın yazar alsa en azından kadın hikayelerini daha derinlikli izleriz.
    Meryem'i güzel yazmışlar sağlam bir karakter ama kocasına aşık, ne yaparsa yapsın affeden bir hale getirmelerine herkes sinir oluyor.
    Eğer ki tepkileri dikkate alırlarsa belki 2. sezonda bir çok yanlışı düzeltirler umut fakirin ekmeği misali bende halen daha Edho için bazı umutlar besliyorum.:img-hyste

Sayfa 1/202 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)