kim neyi kabul eder etmez kendi bileceği iştir. ancak kenan imirzalioğlundan sonra koca puntolarla cansu dere yazıyorsa üzerine fazla konuşmaya gerek yoktur.
kim başrol kim yan rol diyerekten:)

cansu dere fanları aynı cansu gibi çok class bulduğum kişiler.
buraya uğramamalarına dizi yorumu yapmamalarına hiç olmazsa eyşan karakteri ve oyunculuğu üzerine yorum yapmamalarına bozuluyorum
ancak sayfa o kadar hırçın ki bende çoğu zaman okumak bile istemiyorum doğrusu.. ve onları anlayabiliyorum.

dün ki bölümde eyşanın az gösterilmesi gerek eyşan severleri gerekse cansu dre hayranlarını üzdü.
ancak bu gösterilmeyişe fazla bi anlam yüklemedim ben örneğin.
dizinin vazgeçilmez bi parçasıdır eyşan.
sahnesi olmadığı anlarda dahi varlığını hissettirebilen bi karakter çünki o.
dün başka bi hikayenin açılması yada sonlanması gerekiyordu yapıldı hepsi bu.

eyşanın olmadığı bi sahne kenan birkan can sahnesi örneğin eyşanın dizideki ağırlığını fazlasıyla hissettirdikleri bir kısımdı.
bunu anlamak istememek yok saymak kişileri bağlar.

cansu dereye saydırmak artık bi fark değil şimdilerle sıradan bi yaklaşım oldu.

gören gözler geçen sezon şunu çok net gördü.
bahar öldü ve o ölümü aşan bişiy izledik biz.
o da eyşanın dramıydı.
çok gerçekçiydi. çok iç burkan sahnelerdi ve cansu dre bu kritik sahnelerde inanılmaz iyiydi.
ve kıyassa illa dün ramiz dayı öldü ölmedi sahnesinde aynı etki kesinlikle ordaki hiç bir oyuncu tarafından verilemedi.
etkileyici olan koca ramiz dayının gitme ihtimaliydi ve muhteşem dizi cold case vari genç ramizin ordan geçişi selam etmesiydi.
yok azad cansunun önüne geçermiş yok yapımcının kabusu olurmuş bu gibi hikayeler yazanları bağlar.

geçen sezon ezelin süründüğü bölümlerden sonra tekrar reytingde 1. olduğu bölümler eyşanın öne çıktığı bölümler.
eyşan ister sevilmeeyrek ister sevilerek izlettiriyor kendisini.
gerek ezelle aşk intikam.
gerek aliyle dostluk düşmanlık.
gerek cengizle hırgür.
gerek serdarla zeka öteleme yakınlaşma.
gerek kenan birkanla gizli yarış zeka ve farklı bi çekim sahneleri olsun.
onun olduğu sahneler hep ilgi çekici hep merak uyandırıcı.
bu böyle.

eyşan bu hikayenin temeli. hepte öyle kalacak.
kenan birkan eyşanı almış bi yere koymuş. burda değişik bi algılama ve kendi yazdığına inanma hali sürüp gidiyor.
ezelden başka ezelle alakasız.